PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ρυθμιζόμενη ανάρτηση για 207 GT-RC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2009, 21:03:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ριξτε μια ματια σε οτι εχει γραφτει εδω:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=12075
+
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=11388

(και θα συμαζέψουμε τα 3 τόπικ μιας και τελικά τα ιδια πραγματα ψιλοισχύουν - αν και το 207rc εχει κάποιες μικρες διαφορες - οχι τόσες βεβαια οσες το 206 rc από τα αλλα 206)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 16:03:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδες
Βγηκα σημερα για μια γρηγορη με το gt και η αναρτηση του φαινεται να ειναι και πολυ μεγαλη ψαροσουπα μετα απο 33000χλμ.
Και σε σας με τα rc το ιδιο η μονο οσοι εχουμε gt/rallye ειμαστε στο καζανι?
Με βλεπω για ps και γρηγορα μου φαινεται..



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 16:35:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλε kw....Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με το δικό μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 18:15:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειναι και αυτη μια καλη λυση αλλα για την 2 η 3 για την 1 ουτε να τη βλεπω δε θελω.Την ειχα δοκιμασει στο 106 και μπορω να πω οτι ειχα σχηματισει τα χειροτερα ιδιως για τα πισω(μαλλον μονο για τα πισω)
Βεβαια αλλο αμαξι το ενα αλλο το αλλο και ισως και να ειχα πεσει σε λαθος κωδικο(μαλλον για 1,4 μου δωσανε).
Θα το κοιταξω και για αυτη .
Σιγουρα παντως η ps μου ειχε αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις...



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 18:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα να δεις όπως λες κι εσύ άλλο το 106 και άλλο το 207.
Επειδή στην ανάρτηση είναι παρόμοια με το δικό μου πιστεύω πως και η 1 θα είναι μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 20:03:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos 207Gt έγραψε:
android έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Λοιπόν παίδες ζαχαρώνω τις αναρτήσεις της Peugeot sport ρώτησα στο Κόνδορα και μου είπανε 1.250 με την μπροστα μόνο ρυθμιζόμενη!Επειδή δεν το γνωρίζω τόσο καλά το θέμα θέλω την άποψή σας αξίζει?


οχι γιατι πισω δεν ειναι coil over αλλα απλα -2 cm κατω

Σιγουρο?
Αν εχουν τη συμπεριφορα που ειχαν οι δρομισιες στο ραλλακι μου τοτε βουρ.
Και τιμονι και 0 κλισεις και ανεση και οχι υπερβολη στο χαμηλωμα.
Θα το ψαξω και εγω αυτο


καταρχην μιλαμε για μια αναρτηση eibach που φερνει ο κονδωρ δεν εχει βγει κατι απο ps ετσι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 20:05:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα τα gt εχουν 51mm η τα rc? Laughing οποιο εχει 51 βαζει 1-3kw οποιο εχι 47 βαζει μονο 2
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 20:18:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Κοίτα να δεις όπως λες κι εσύ άλλο το 106 και άλλο το 207.
Επειδή στην ανάρτηση είναι παρόμοια με το δικό μου πιστεύω πως και η 1 θα είναι μια χαρά.

Ασχετο Αργυρη.
Για το παιδι ειναι κουραστικη? Wink



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2009, 22:17:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
sotos 207Gt έγραψε:
android έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Λοιπόν παίδες ζαχαρώνω τις αναρτήσεις της Peugeot sport ρώτησα στο Κόνδορα και μου είπανε 1.250 με την μπροστα μόνο ρυθμιζόμενη!Επειδή δεν το γνωρίζω τόσο καλά το θέμα θέλω την άποψή σας αξίζει?


οχι γιατι πισω δεν ειναι coil over αλλα απλα -2 cm κατω

Σιγουρο?
Αν εχουν τη συμπεριφορα που ειχαν οι δρομισιες στο ραλλακι μου τοτε βουρ.
Και τιμονι και 0 κλισεις και ανεση και οχι υπερβολη στο χαμηλωμα.
Θα το ψαξω και εγω αυτο


καταρχην μιλαμε για μια αναρτηση eibach που φερνει ο κονδωρ δεν εχει βγει κατι απο ps ετσι?


ετσι
υπάρχει σχετικό τόπικ
ψαξτο Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιαν 2009, 08:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos 207Gt έγραψε:
Touristas έγραψε:
Κοίτα να δεις όπως λες κι εσύ άλλο το 106 και άλλο το 207.
Επειδή στην ανάρτηση είναι παρόμοια με το δικό μου πιστεύω πως και η 1 θα είναι μια χαρά.

Ασχετο Αργυρη.
Για το παιδι ειναι κουραστικη? Wink

Καθόλου φαντάσου ούτε η γυναίκα μου δεν παραπονιέται όποτε μπαίνει σε αυτό μετά το 206 που έχει. Very happy Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PUG207 (ANDREAS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 (16v)

Ένταξη: 06 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2009, 16:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας παραθετω την εμπειρια μου για τη kw varinat 1 που φοραω εδω κ 6 μηνες περιπου κ ρωταω: το αμαξι ειναι 6cm, χαμηλοτερο...ομορφο μεν κακιστη αποφαση για τους ελληνικους δρομους δε...το προφιλ και διασταση των ελλαστικων αλλαξαν απο 195/50/16(αν δε κανω λαθος..) σε 205/45/16... το τιμονι οντως εγινε πιο αμμεσο κ διαβαζει καλυτερα το δρομο..αυτο που εχω παρατηρησει ομως ειναι η μεγαλη διαφορα στην σκληροτητα των αναρτησεων σε συναρτηση με την αλλαγη των θερμοκρασιων...π.χ το καλοκαιρι ξεκινωντας απο Αθηνα με 30φευγα βαθμους C, βαρκα γιαλο οι αναρτησεις...κ μετα βουνο με 16 κ κατω βαθμους C οι αναρτησεις σκληραινουν κ το αμαξι παει ταπα....το ιδιο κ φετος το χειμωνα την περιοδο που εκανε λιγο κρυο...ειναι φυσιολογικη αυτη η διαφορα στην αισθηση της σκληροτητας του αυτοκινητου??... ευχαριστω κ συγνωμη για το μεγαλο post...


Υ.Γ: Oταν ειναι σκληρες οι αναρτησεις σε αισθηση το γλυστριμα του πισω μερος του αυτοκινητου ειναι τελειο κ κανει απιστευτο μπασιμο για την επομενη στροφη!!!αρα οι kw varant 1 δουλευουν τελεια αλλα μονο τοτε....??



207..στριβει!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2009, 17:09:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψηλοσετο κανα 2 ποντο για να δεις διαφορα
παιξε με την μουρη λιγο πιο κατω η τον κωλο
το οτι την δουλευεις τερμα κατω δεν ειναι καθολου καλο για την αναρτηση μαλλον αυτο φταιει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostastrd (KOSTAS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 RC 2008

Ένταξη: 11 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: MESSINI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 21:02:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
ψηλοσετο κανα 2 ποντο για να δεις διαφορα
παιξε με την μουρη λιγο πιο κατω η τον κωλο
το οτι την δουλευεις τερμα κατω δεν ειναι καθολου καλο για την αναρτηση μαλλον αυτο φταιει
paides exw variat 3 kai thn poulaw kwstas 6977493199
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 21:07:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις αγγελιες Wink



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RC_MANOS (ΜΑΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 20:19:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετυχε χθες να ρωτησω για την pss9 και μου ειπαν οτι δ βγαζει ακομα για 207! Γνωριζει καποιος κατι αλλο? Το LW τι αναρτηση φοραει? Coilover ή σταθερη?


Aν και μικρός είμαι πολύ γρήγορος......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2009, 00:44:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
τελικα τα gt εχουν 51mm η τα rc? Laughing οποιο εχει 51 βαζει 1-3kw οποιο εχι 47 βαζει μονο 2

Απ οτι καταλαβα το RC εχει σιγουρα παχος 51mm. Στα GT/Rallye μαλλον παιζεται, το δικο μου πχ εχει παχος 51mm. Τελοσπαντων εγω παρηγγειλα την Variant3 και μεσα στην εβδομαδα θα την τοποθετησω και θα παραθεσω εντυπωσεις.Το αρχικο setup θα ειναι με default ρυθμισεις και χαμηλωμα 4cm.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Μάρ 2009, 22:20:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα απο 300χλμ με την KW V3 και χωρις να εχει γινει καποια ρυθμιση (ολα default, δηλαδη στη μεση) και με χαμηλωμα 4,5 ποντους, το αυτοκινητο κοπαναει λιγοτερο σε σχεση με τα stock αμορτισερ και στριβει-παταει στο δρομο εκπληκτικα. Σου δινει την αισθηση πως ειναι κολλημενο στην ασφαλτο ακομα και σε αποτομες στροφες με αναποδες κλισεις. Νομιζω πως και στο φρεναρισμα με πολλα χλμ το αυτοκινητο συμπεριφερεται πιο προβλεψιμα πιο ομαλα. Αυτα σαν πρωτη εντυπωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
surgeon (surgeon)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 10 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: glyfada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2009, 21:14:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kw v3 με τι ελατηρια? Το αμαξι με μαμα αμορισερ και eibach οπως αναμενεται ειναι μαλακο,γερνει. ψαρευει στα φρενα απο πολλα km.
πιστευεις οτι με τα eibach δουλευει καλα η kw? θελω κατι ποιο απολυτο ρε γα**το στι στροφες.


We cannot save them all.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2009, 21:20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Χειρουργε" κάπου μπερδευτηκες ή δεν γνωρίζεις οπότε δες εδω:
http://www.kw-suspension.co.uk/
οι σειρες Variant της KW ερχονται "πακέτο" με δικά τους ελατηρια.

οι τάσεις πλευσεις που λες από τα eibach ελατηρια σε μαμα αμορτισερ οφείλονται στην μη σωστη συνεργασία του ενός με του άλλου... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
surgeon (surgeon)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 10 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: glyfada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2009, 21:49:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αληθεια φιλε δεν το κατεχω. Μασημενη τροφη ζηταω αλλα τι θα προτεινες δεδομενου οτι δεν με νοιαζει η ανεση αλλα να στριβει. Απο που με συμφερει να τα προμηθευτω?
thanks


We cannot save them all.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Επόμενη
Σελίδα 3 από 31

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1101s (PHP: 56% - SQL: 44%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on