PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελατήρια χαμηλώματος για το 207 GT/Rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2008, 18:39:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβώς! Η peugeot αποκλείεται να έβγαλε ελατήριο για χαμήλωμα, η Peugeot sport μπορεί! Άλλα για άλλη μια μπαρούφα αντιπροσώπου το βλέπω.
Αν είναι Peugeot sport, πες του να στα φέρει, άλλα να το γράφει επάνω, μαζί με τους αντίστοιχους κωδικούς για να μπορείς να το διασταυρώσεις και απο το site της Peugeot sport! Αν ισχύουν όλα αυτά καλώς, αλλιώς ας τα κάνει επιστροφή Exclamation Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
207 GT HRAKLEIO (BASILIS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 GT 194ps (by Salex) ;-)

Ένταξη: 07 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 301
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 22:55:01    Θέμα δημοσίευσης: 207 - ΑPEX ελατήρια (-4,5 cm) σε 207 rallye ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδιά!
ενας φίλος φοράει σε 207 rallye apex 4,5 cm!
Αγχώνεται πολύ όμως τελευταία μήπως και πάθει κάποια ζημιά το αμάξι..
Εγω του λέω οτι είναι υπερβολικό το χαμήλωμά του (ζορίζετε ημιαξόνιο -και όχι μόνο)! Crying or Very sad
Τι λέτε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 23:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασίλη μέχρι και 3cm που φοράω κ εγώ νομίζω ότι είναι ανεκτό, αν δεις ψαλίδια, ημιαξόνια, ημίμπαρα, ακρόμπαρα κλπ. δουλεύουν πλέον οριζόντια. Οτιδήποτε χαμηλώτερο πιστεύω ότι ταλαιπωρεί παραπάνω και αυξάνει τις φθορές στα προαναφερθέντα όπως και σε αμορτισέρ...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Αύγ 2009, 23:49:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει να κανει μαυτο που ειπε και ο προλαλησαντας....αν κατεβει το υψος τοσο που να περαστει το επειπεδο με το δρομο εχει θεμα...
Αλλα καθε αυτοκινητο εχει διαφορετικο σημειο λογο διαφορας στις διαδρομες τβν αμορτισερ....εμενα στο 307 ειμαι 5.5 ποντους κατω και ψαλιδια ειναι με ελαχιστη αποκλιση απο το επιπεδο...δλδ ο μισοςπντος μπορουσε να λειψει... αλλα ως τωρα ολα κυλανε μια χαρα και δεν ειχα καποια φθορα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Αύγ 2009, 02:26:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Εχει να κανει μαυτο που ειπε και ο προλαλησαντας....αν κατεβει το υψος τοσο που να περαστει το επειπεδο με το δρομο εχει θεμα...
Αλλα καθε αυτοκινητο εχει διαφορετικο σημειο λογο διαφορας στις διαδρομες τβν αμορτισερ....εμενα στο 307 ειμαι 5.5 ποντους κατω και ψαλιδια ειναι με ελαχιστη αποκλιση απο το επιπεδο...δλδ ο μισοςπντος μπορουσε να λειψει... αλλα ως τωρα ολα κυλανε μια χαρα και δεν ειχα καποια φθορα....



εγω ειχα ενα 207xsi και στα 8000 χλμ πηγα και εβαλα τα viden νομιζω τα λεγανε 6 ΠΟΝΤΩΝ χαμηλωματος ελλατηρια και μετα στα 24000 περιπου εβαλα και bilstein...σας πληροφορω οτι το πουλησα με 35000 και δεν ειχε παθει ποτε τιποτα...ουτε ακρομπαρα ου τε ψαλιδια ουτε τιποτα!!!αλλα παιδια το προσεχα ε δεν το πηγαινα και οπου να ναι!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Αύγ 2009, 02:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sorry 307 xsi 1.6 ηθελα να πω πιο πανω:lol: Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Panos_Rallye207 (Panos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 49

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2009, 21:38:48    Θέμα δημοσίευσης: ΧΑΜΗΛΩΜΑ ΓΙΑ 207 RALLYE Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια φοραω ελατηρια Eibach 3αρια αλλα θελω και αλλο χαμηλωμα...Τι θα προτεινετατε?? Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2009, 21:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=10329

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=13580

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=17179

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14276

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=11388

Ψάχνεις και βρίσκεις Wink


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mez (Isidοros)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 ήταν-κάποτε-Rallye

Ένταξη: 15 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 306
Τόπος: Αθήνα Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Οκτ 2009, 09:29:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μην το χαμηλώσεις άλλο... Shocked


"It's all about balance"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Οκτ 2009, 09:32:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mez έγραψε:
Να μην το χαμηλώσεις άλλο... Shocked

+1



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stergios207 (stergios207)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 20 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 13:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Ποιας εταιριας ειναι τα ελατηρια που βαζει η Peugeot Sport? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη τελη του μηνα περιμενω το rallye (facelift) θα θελα καποιος να μου πει αν γνωριζει η peugeot sport τι ελατηρια βαζει.Ξερω οτι ειναι τα τριαρια αλλα δεν ξερω ποιας εταιριας ειναι.Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 13:29:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχην καλώς ηρθες...
για κάνε μια βόλτσα από δω να συστηθείς και πες και ενα γεια σας...
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=59



πιο ραλλυε περιμένεις βρε παλικάρι μου?
προφανώς εννοείς το 207... αλλα δεν το γράφεις...

που διάβασες ή ποιος στο ειπε οτι πουλάει η Peugeot Sport ελατηρια για το 207?

και τι εννοείς 3άρια?
μείων 3 πόντους χαμηλώματος?


κάποια ελατηρια που κυκλοφορουν σε αντιπροσωπίες peugeot δεν ειναι Peugeot Sport (=απευθείας από Γαλλία) και που βάζουν οι αντιπροσωπίες για "σπορ εμφάνιση". Είναι αν δεν κάνω λάθος ειναι Eibach ή HR, και σου προτίνω να ΜΗΝ τα βάλεις γιατι με ζόρικη* οδήγηση τα αμορτισερ σου σε περιπου 25000κμ τα αμορτισερ σου θα θελουν αλλαγή (ουτως ή αλλως) και με τα πιο κοντα ελατηρια η οδικη συμπεριφορα ειναι πολυ χειρότερη.

Κράτα το με τα εργοστασιακά ελατηρια και οταν διαλυθουν τα αμορτισερ βάλε ενα καλό σετ ανάρτησης (ταιριασμένο αμορτισερ και ελατηριο)





*εκτός και αν δεν σε ενδιαφέρει η αποτελεσματικότητα και απόδοση της ανάρτησης παρα μόνο η (πιο χαμηλή) εμφάνιση οποτε βάλε τα ελτηρια... Wink


(το παρών τοπικ θα εμσωματωθεί στο ηδη υπαρχων σχετικό τόπικ)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
stergios207 (stergios207)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 20 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 13:42:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλως σας βρηκα!!!!

Μεσα απο την peugeot μου ειπαν πως μπορω να χαμηλωσω τα αυτοκινητο μονο με ελατηρια οπως επισης απο 150 αλογα να το παω στα 175.Ο Κονδωρ μου ειπαν πως ασχολειται με αυτα.Επισης μου ειπαν πως χαμηλωνει 3 ποντους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 13:54:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο την λιον στο ειπαν αυτό?
αυτο με το πρόγραμμα που εβαζαν στον κονδωρα από τα 150 στα "οσα" αστο...
για τα ελατηρια σου εγραψα πιο πάνω

την κυριακη ειχα την χαρά να οδηγησω 207rc (που θεωρητικά εχει λιγο πιο σκληρα αμορτισερ από το gt/rallye) με 35000 και αυτα τα ελατηρια χαμηλώματος και αμεσως μετα 207ραλλυε με 11000κμ με τα εργοστασιακα του αμορτισερ/ελατηρια (σημείωση και τα 2 αμάξια φουλ 1ο σταδιο φυρω στα 220αλογα το rc γυρω στα 200 το rallye με το ιδιο μπλοκε quaife και τα δυο) και τα ραλλυε ηταν πιο ομαλο και ισοροπημένο στις αντιδράσεις του. Και τα δυο πάντως θα βάλουν κάποια σοβαρη ανάρτηση στο μέλλον... Wink )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 13:58:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα peugeot sport ελατηρια ειναι μαρκας eibach..
Τα εβαλε προσφατα ενας φιλος σε le mans και με εβαλε σε σκεψεις...! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 14:17:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ilias207Rallye έγραψε:
Tα peugeot sport ελατηρια ειναι μαρκας eibach..

+1
Τα έχω τοποθετημένα απο όταν το πήρα, 30000χλμ, και τα αμορτισέρ έχουν ακριβώς την ίδια απόδοση που είχαν με 0 χλμ. (μετρημένα) Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
surgeon (surgeon)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 10 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: glyfada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2009, 14:25:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αμαξι δειχνει σαφως ποιο ωραιο με τα τριποντα αλλα χαλαει το πατηματου, τουλαχιστον στο rallye.


We cannot save them all.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 19:21:15    Θέμα δημοσίευσης: SOS 207 rallye αναρτηση μαμα και προβλημα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες γεια χαρα. εχω το rallye το 207 εδω και δυο χρονια σχεδον.θελω τη βοηθεια σας στο εξης θεμα. απο οταν το πηρα το αμαξι το κατεβασα 3,5 cm με ελατηρια HR με τη μαμα αναρτηση φορεμενη ως και σημερα.ολα οκ μεχρι πριν τρεις μερες. αρχισα να ακουω απο μπροστα αριστερα στον τροχο ενα γκαπ γκαπ σε πολυ χαμηλες ταχυτητες, πρωτη δευτερα και οταν το αφηνα να τσουλισει με νεκρα. λες και εβρισκε ο τροχος σε κατι πλαστικο κατι τετοιο.απο χτες δυστυχως προστεθηκε και αλλος ηχος απο το ιδιο σημειο,οταν στριβω τιμονι δεξια ακουγεται κρακ κρακ και οταν το παω αργα και παταω αποτομα το γκαζι και το αφηνω αμεσως ακουγεται το κρακ αυτο, σαν να ναι το πιατο του αμορτισερ, η βαση του, ενα τετοιο πραγμα.το παω μια φορα στη πεζω δεν ειναι τπτ μου λενε. το ξαναπαω σημερα τους κανω βολτα και ως εκ θαυματος τα ακουνε σημερα ολα αυτα.το αφηνω εκει, και τελικα μου λενε πως το αμαξι εχει προβλημα στα μπροστα τα αμορτισερ και να περασω αυριο απο κει να το συζητησουμε (δεν μου αρεσε καθολου αυτο). να σημειωσω πως οι ηχοι που ανεφερα ξεκινησαν εντελως ξαφνικα, χωρις να σκασω σε καμια λακουβα κτλ..το αμαξι εχει ακομα δυο μηνες εγγυηση βεβαια αλλα...μολις τους το πηγα , φυσικα , σχολιασαν και ρωτησαν αν το χω χαμηλωσει..και δεν το αρνηθηκα αφου ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιον..τι περιμενω να ακουσω αυριο τωρα σαν πονηρος και γω.. "κυριε εχετε το εν λογω προβλημα λογω κακης επιλογης aftermarket ελατηριων και μη προτεινομενου ζευγαρωματος. η βλαβη στα αμορτισερ σας δυστυχως προκληθηκε απο εκει..λυπουμαστε μα σε αυτην την περιπτωση παυει να ισχυει η οποια εγγυηση " αυτο περιμενω εγω λεω τωρα...την ακουω τη λυπητερη τι κανω? ¨1) να πλακωθω με την πεζω, 2) να πω αντε γεια σας και σεις, 3) ευκαιρια για aftermarket αναρτηση με τα ηδη υπαρχοντα ελατηρια? εδω καλειστε να βοηθησετε ολοι σας αν και εχω διαβασει τα θεματα σχετικα με την αναρτηση σε 207 rallye κτλ. λεω τον πονο μου και να με συγχωρεσετε αλλα ειδα οτι πολλα παληκαρια εχουν κανει το ιδιο χαμηλωμα μονο με ελατηρια και να φυλαχτουν και αυτοι!! ενας να την παταει και να προλαβαινουν οι υπολοιποι που λενε! αναμενω με ενδιαφερον απαντησεις.. ευχαριστω, τα λεμε


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 21:08:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το φωνάζουμε εδώ και καιρό τα ελατήρια χαμηλώματος καταστρεφουν τα αμορτησέρ(μαμά).ΤΕΛΟΣ.Άσε που είναι και πιο χάλια η συμπεριφορά του αυτ/του.
Αυτό θα σου πούν και στην Peugeot και θα έχουν απόλυτο δίκαιο.
Σα πιό φθηνή λύση είναι να πάρεις 4bilstein B8 κοντά στα 550€ έχουν και να κρατήσεις τα έλατήρια σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2009, 21:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Το φωνάζουμε εδώ και καιρό τα ελατήρια χαμηλώματος καταστρεφουν τα αμορτησέρ(μαμά).ΤΕΛΟΣ.Άσε που είναι και πιο χάλια η συμπεριφορά του αυτ/του.
Αυτό θα σου πούν και στην Peugeot και θα έχουν απόλυτο δίκαιο.
Σα πιό φθηνή λύση είναι να πάρεις 4bilstein B8 κοντά στα 550€ έχουν και να κρατήσεις τα έλατήρια σου.


+1 αλλιως,ηρθε η ωρα για ρυθμιζομενη Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 7 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1861s (PHP: 61% - SQL: 39%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on