PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελατήρια για 207 RC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PAVLOS_207RC (PAVLOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 27 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Κατερινη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Αύγ 2008, 19:37:17    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Ελατήρια για 207 RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες γνωρήζι κανεις αμα υπαρχουν 5cm αλατηρια για RC και πωσο εχουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Αύγ 2008, 23:38:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και να υπάρχουν...
να μην τα βάλεις...
τετοιες κινήσεις να τις αποφευγεις ιδίως σε ενα τετοιο αμάξι...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 08:36:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω και επαυξανω. Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 08:51:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχω παρα να συμφωνησω και΄γω..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 11:53:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EGΩ λεω να τα βαλεις
βγαζει η απεξ και η βογκλαντ συνηθως κατι τετοια σετ 5και 6 ποντους χαμηλωμα
θα δειξει μουναρα
θα στριβει καλυτερα απο θα χαμηλωσεις το κεντρο βαρους
θα γερνει λιγοτερο
και θα κοπαναει λιγοτερο

τελεια επιλογη go for it

ααα αν ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΩΣΕΙΣ 5 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΜΑΞΙ θα μου δωσεις τα μαμα ελατηρια σου για ενα φιλαρακι με gt???... Laughing


θελω να πιστευω οτι μετα απο αυτα θα κατσεις στα αυγα σου Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 11:58:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φανταστειτε να εχετε αντιπροσωπεια αυτοκινητον και τον Volvo πωλητη... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:14:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε στις πωλησεις ειμαι απλα αλλου...
δε με πιανεις εχω πανω απο 15χρονια εμπειρια

οπως ειχε πει και ενας κολλητος παλια
αυτου του μαλ**α και ναρκωτικα να του δωσεις θα βρει να τα πουλησει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:16:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvo μια που το αναφερεις... εχω κατι λυγμένα που μου ξέμειναν και χάλασαν... θα βρεις να τα σπρώξεις πουθενα? Laughing Laughing Laughing Shocked \


χααχχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:21:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα βαλεις νιτρο αγορινα μου θα τα χρειαστεις μονος σου...οποτε στα αγοραζω τωρα και θα στα πουλησω μολις σπασει το μοτερ σου και θελεις να αυτοκτονησεις επειδη θα σε κραζει ολη η σαλονικα στη διπλη τιμη???

ειπες κατι? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:25:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
αμα βαλεις νιτρο αγορινα μου θα τα χρειαστεις μονος σου...οποτε στα αγοραζω τωρα και θα στα πουλησω μολις σπασει το μοτερ σου και θελεις να αυτοκτονησεις επειδη θα σε κραζει ολη η σαλονικα στη διπλη τιμη???

ειπες κατι? Laughing

Παιδια αυτος καμια μερα θα πουλησει μαναδες, αδελφες και ουτε που θα το παρουν χαμπαρι...... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΛΑΚΕΣ εχω δουλεια ξεκολλατε...

υ.γ. την μεγαλη αδερφη μου δις προσπαθησα αλλα δεν εκατσε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 12:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Παιδια αυτος καμια μερα θα πουλησει μαναδες, αδελφες και ουτε που θα το παρουν χαμπαρι...... Laughing Laughing Laughing

...και μετα λενε μεγα εβραιο τον Kane... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 22:31:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα 3.5cm που βγαζει λετε να το χαλασουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PAVLOS_207RC (PAVLOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 27 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Κατερινη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 22:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τι πτοτινετε να βαλω 3,5cm με μαμα αμορτισε. Η 5cm με αμορτισερ χαμιλοματος Scratch ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Αύγ 2008, 23:27:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να το αφησεις ετσι οπως ειναι δεν παιζει με την καμια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 01:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπα... δεν το κοβω να παιζει... αλλιος θα εμπλεκε σε αυτο το φορουμ το παιδι? εδω μεσα πειραζουμε τα παντα! και αυτα που δεν πειραζοντε!! Cool Laughing Very happy

με 3,5cm χαμήλωμα στα μαμα αμορτισερ θα τα παρεις στο χερι στα 10.000km max . Με 2cm χαμήλομα sta 20-25000km...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 08:27:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θελεις την γνωμη μου,η μαμα αναρτηση ειναι π[ολυ ψαγμενη.
Απο εκει και περα αν εχεις κολλημα με το χαμηλωμα,ο μονος τροπος να διατηρησεις το στησιμο σωστο αλλα ταυτοχρονα να χαμηλωσει λιγο,ειναι καποια ρυθμιζομενη αναρτηση πχ H&R,Bilstein PSS,KW Variant 2,κλπ...
Το κοστολογιο βεβαια θα παει σαφως πανω απο 1000αρικο αλλα ειναι ο μονος τροπος να χαμηλωσεις χωρις να χαλασει(πολυ) το στριψιμο. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
spiros_z (Σπύρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207cc

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Κέρκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 11:41:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλαρακι μη τν πειραξεις την αναρτηση σου με τπτ γιατι και γω τα ιδια πειραματα εκανα το χαμηλωσα με h&r 3.5 και πήρα το δεξι αμορτισερ στο χερι.Αποψη μου, αν θες να εχεις σιγουρα αποτελεσματα φυσικα, τοποθετησε kw variant 2.Χθες την τοποθετησε ενας φιλος και εχει μεινει καταευχαριστημενος.Απο οτι μου ειπε την εχει ρυθμισμενη στη soft σκαλα και το αμαξι δν ξεκολλαει απο κατω, καμια σχεση με πριν.Με 1800€ κανεις τη δουλεια σου και το χαμηλωμα σου!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 13:47:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια νομιζω οτι το παλικάρι θελει να κανει ενα οικονομικο χαμήλομα . Αν ειναι να δώσει 2.000 ενοειτε οτι παει και αλλάζει ελατήρια και αμορτισερ με ρυθμιζομενα χαμηλομένα και ολα καλα.

Αλλα οικονομικός τρόπος ειναι να παρεις πχ μεταχειρισμένα αμορτισερ φτηνά οπως πχ εγώ με 75Ε να δώψσεις και αλλα 50Ε για ελατηρια χαμηλοματοσ Η&R 2-3 cm και εχεις κανει μια πρόχειρη δουλεια που θα σε παει 10.000-20.000 km μέχρι να σου τα φτήσουν τα αμορτισέρ, αλλα με 75Ε βάζεις αλλα και συνεχίζεις.

Άλλο 150 για χαμήλομα και αλλο 2.000!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:33:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε αμα το παμε ετσι κοβει τα δικα του ελατηρια κ ειναι πιο φτηνα... Laughing Laughing Laughing
δεν εχει βγει καμια ρυθμιζομενει σοβαρη ακομα...μια eibach βγηκε που εχει σταθερο τον κωλο πισω στα -2 κ μπρωστα μπαιζεις 3.5-6.5 σιγα τα αυγα ασε που εχει κ μια παλαβη τιμη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1272s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on