PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μπάρα θόλων
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 08:40:21    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Μπάρα θόλων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KAΛΗΜΕΡΑ!
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΜΠΑΡΕΣ ΘΟΛΩΝ ΚΑΙ ΨΑΛΙΔΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΛΑΤΗΡΙΑ...ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΑ....

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΗΡΑ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ H&R ΣΤΑ 100euro...

TI AΠΟΨΗ ΕΧΕΤΕ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΤΙΜΗ?

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΧΑΜΗΛΩΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝΕ, ΙΣΧΥΕΙ?

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΓΑΝΤΙ ΜΕ ΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΤΟΥ 1600 ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ EIBACH ΠΟΥ ΚΟΠΑΝΑΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.... ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΠΕΡΙ ΑΥΤΟΥ?

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Edited by: Vini at: 5/9/02 9:41:49 am
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 08:51:54    Θέμα δημοσίευσης: Re: EΛΑΤΗΡΙΑ Η&R ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και θα αφησεις τα μαμα αμορτισερ?Μεγα λαθος φιλε μου. Οπως εχω εξηγησει πολλακις και στο TFRC πρεπει τα ελατηρια χαμηλωματος να συνεργαζονται με κοντοκαλαμα αμορτισερ γιατι σε διαφορετικη περιπτωση τα μαμα αμορτισερ βγαινουν εκτος ωφελιμης περιοχης λειτουργιας και σε 1000 χλμ τα πετας και ησυχαζεις αφου θα τα εχουν πλεον φτυσει.Φυσικη Λυκειου εχουμε κανει ολοι καταλαβαινετε τι θελω να πω.Φανταστειτε ενα ελατηριο που λειτουργει συνεχως συμπιεσμενο....

Παντως σαν τιμη δεν ειναι καθολου αχημη.Ασχημο ειναι που σου ειπανε πως συνεργαζονται με τα μαμα αμορτισερ.

Α! Ακομα και βελτιωμενα αμορτισερ να εχεις βαλει(πχ Bilstein , Koni κλπ) αν δεν ειναι κοντοκαλαμα δεν συνεργαζονται με τα ελατηρια χαμηλωματος.Υπαρχουν διαφορετικοι τυποι αμορτισερ αναλογως το ελατηριο (μαμα vs χαμηλο)

Το ποσο κοπανανε τα ελατηρια εξαρταται απο το ποσες λιμπρες ειναι.Για μαθε ποσο ειναι τα HR και ποσο τα Eibach?
Δεν πρεπει σε καμμια περιπτωση να βαλεις ελατηριο πανω απο 200 lbs. Παντως μια καλη λυση ειναι τα ελατηρια του Rallye 8V ή 16V αν ταιριαζουν που ειναι 180 lbs αν θυμαμαι καλα.




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 08:58:43    Θέμα δημοσίευσης: ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ?? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΒΑΣΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΥΟ ΤΥΠΟΥΣ H&R...

Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝΟΥΝ ΤΟ 206 5-6cm...

ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝΟΥΝ ΤΟ 206 ΤΟ ΠΟΛΥ 3cm....

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΡΓΟΑΣΤΑΣΙΑΚΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΝΕΚΤΑ ΟΡΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥΣ....

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΑΥΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΤΥΠΟΣ....ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΕΤΩ....

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ ΘΟΛΩΝ ΚΑΙ ΨΑΛΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΧΩΡΙΣ 2η ΚΟΥΒΕΝΤΑ....

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 09:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ?? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασε τους αλλους να βαζουν ελατηρια χωρις αμορτισερ.Το εχω κανει και εγω παλιοτερα και πηρα τα μαμα αμορτισερ στο χερι και ησυχασα μεσα σε ενα μηνα ~700 km.Ασε που το αμαξι κοπαναγε σαν τρελλο. Λοιπον 6cm χαμηλωμα ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ.ΥΠΕΡΒΟΛΗ.Θα το μετανοιωσεις.Κοιταξε το πρακτικο και οχι το ωραιο και αισθητικα σωστο.Εκτος του οτι το αμαξι θα βρισκει παντου θα κοπαναει τοσο που δεν θα οδηγιεται με τιποτα.Παντως θα δειχνει οντως πολυ ψαρωτικο.Τωρα για το χαμηλωμα 3cm με μαμα αμορτισερ αν μπορει ο τυπος να μας εξηγησει επιστημονικα πως γινεται αυτο και να συνεχισουν τα αμορτισερ να δουλευουν σωστα εγω παω πασο.Αλλα μαλλον δεν θα μπορει να το εξηγησει...

Τωρα το ποσα λεφτα βγαζει απ το καθε ειδος αστο καλυτερα.Μπορει να αγοραζει την μπαρα 27 και να την πουλαει 30 και να αγοραζει το ελατηριο 15 και να το πουλαει παλι 30.

Γιατι σου ειπε οχι για τις μπαρες???

Edited by: pugsang at: 5/9/02 10:39:16 am



pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 09:18:07    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Μπάρα θόλων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΠΑΡΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΣΥΖΗΤΑΓΑ!<br><br>ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΜΑΣΕΩ ΟΧΙ....ΓΙΑΤΙ ΕΠΗΡΕΖΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΗΝ ΔΟΜΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΟΧΕΣ ΤΟΥ....<br>ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΤΑΠΟΝΕΙΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ...Π.Χ. ΘΟΛΟΥΣ, ΣΑΣΙ ΚΛΠ...<br><br>ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΛΑ Η ΦΑΣΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΤΗΝ SPARCO....AN THN EXEI MEXΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ....<br><br>ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΑ Η ΑΝΑΡΤΗΣΗ!!!! <p>A.M.A.N....Το Κάθαρμα!</p><i>Edited by: <A HREF=http://pub15.ezboard.com/bpeugeot206.showLocalUserPublicProfile?login=vini>Vini</A> at: 5/9/02 10:18:34 am<br></i>
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 09:27:12    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Μπάρα θόλων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα τωρα τα πηρα!!!!!!<br><br>Πως γινεται να καταπονειται το αμαξι περισσοτερο τη στιγμη που το δενεις και το ενισχυεις στα σημεια που λεει οτι επηρεαζονται ειναι κατι που μονο αυτος το ξερει.Δηλαδη αμα ραψεις τους θολους και το σασι οπως στα αγωνιστικα τοτε εχεις μεγαλυτερες καταπονησεις.Μαλιστα κατι μαθαμε και σημερα...<br><br>Καλα αυτα ειναι απιστευτα πραγματα που ακουω <p></p><i></i>


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 09:35:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΩΣ ΒΑΖΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΛΟΙ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ?? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PUGSANG ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ....Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ.....

ΘΕΛΕΙ ΙΔΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΧΑΜΗΛΩΜΑΤΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΧΜΜΜ.....ΜΠΑΡΑ ΘΟΛΩΝ ΚΑΙ ΨΑΛΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 12:08:14    Θέμα δημοσίευσης: ΕΛΑΤΗΡΙΑ VS ΜΠΑΡΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΟΚ;;;;;

ΑΝ ΒΡΕΙ Η ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΖΗΜΙΑ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ;;;; ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΑΖΕΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ 6ΠΟΝΤΑ ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙΣ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΕΤΡΕΧΕΣ ΣΤΟ ΑΚΡΟΠΟΛΥΣ!!!!! ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΛΑΞΗ ΤΑ ΦΩΤΑ!!!!!




Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 12:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΤΗΡΙΑ VS ΜΠΑΡΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο PEZOMANIA ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΑΝΙΚΟ ΣΤΟ TOPIC!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ???
ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΕΛΑΤΗΡΙΩΝ?

ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΝ ΒΡΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΜΠΑΡΑ??

ΡΕ ΣΥ PEZOMANIA?! ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΕΛΑΤΗΡΙΟ EIBACH ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ....
ΓΙΑ ΠΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ & ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ??
ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ???

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 12:28:14    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΤΗΡΙΑ VS ΜΠΑΡΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν εισαι χαμηλωμενος δεν βρισκεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Αυτο ειναι τσεκαρισμενο και απο το δικο μου τοσες μερες που φοραω μπαρα ψαλιδιων.Εκτος αν κανεις Camel Trophy και περνας πανω απο βραχους οποτε αλλαζει.Αλλωστε η μπαρα δεν ειναι μασιφ σιδερο και τσακιζει με το παραμικρο (δυνατο) ακουμπημα.

Edited by: pugsang at: 5/9/02 1:34:15 pm



pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 12:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΤΗΡΙΑ VS ΜΠΑΡΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης μην συγχεουμε την χρηση ελατηριων με την χρηση μπαρων.Οι μπαρες δενουν τους θολους /ψαλιδια με σκοπο την διατηρηση σταθερης γωμετριας σε πιεσμενες καταστασεις την ακαμψια και στιβαροτητα του οχηματος και την ευθυβολια του σε υψηλες ταχυτητες.Δεν περιοριζουν κλισεις αμαξωματος τουλαχιστον οχι τοσο οσο τα ελατηρια.Αλλα οι κλισεις μειωνονται και με αλλο τροπο.ΑΝΤΙΣΤΡΠΕΤΙΚΕΣ (πιο χοντρες)




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 12:54:04    Θέμα δημοσίευσης: SOS!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΚΗ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ ΑΤLAS RACING ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΨΑΛΙΔΙΑ....

ΑΡΧΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΝΟ SPARCO ΚΑΙ ΤΙΜΗ 120euro ΧΩΡΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ!!!!! OΠΟΤΕ ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ SPARCO....TO ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ..........Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!!!! ΔΩΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ......

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΨΑΛΙΔΙΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ!!!!!! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ....!!!!!!!! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩ???

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:06:11    Θέμα δημοσίευσης: Re: SOS!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πισω δεν μπαινει φιλε μου τετοιο πραγμα στα αμαξια μας.Ουτε καν υπαρχει.Αλλωστε το αυτοκινητο πισω εχει βραχιονες οχι ψαλιδια.Σε αυτοκινητα που τα αμορτισερ δενουν στους πισω θολους βαζουν πισω μπαρα θολων.Στα δικα μας παιζεις μονο με την αντιστρεπτικη πισω για μειωση των κλισεων (αλλα και πιο απολυτη και χοροπηδηχτή συμπεριφορά)και thats all.
Η μπαρα ψαλιδιων που συζηταμε ειναι για μπροστα.Παιρνω τωρα τηλ τον δικο μου και ξαναpostαρω οταν το κανονισω




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:11:21    Θέμα δημοσίευσης: ΜΠΑΡΕΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ Η ΜΠΑΡΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ???


ΠΩ! ΠΩ! ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ!!!!!
ΡΕΖΙΛΙ ΕΓΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:17:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΠΑΡΕΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Never mind.
Ρωτωντας πας στην πολη!!

Η μπαρα σου (sparco) σε περιμενει το Σαββατο το πρωι για τοποθετηση στην Αναπαυσεως 14 στο Περιστερι.Ζητα το Θαναση και πες του οτι εισαι ο Νικος απο το Μακη για την μπαρα θολων του 206.

Με γεια σου




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΠΑΡΕΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΚΗ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΩΣΕ ΜΟΥ!!

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΠΑΡΕΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

010-5750872




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:27:36    Θέμα δημοσίευσης: ΜΠΑΡΕΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ....ΕΛΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ....
ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΠΟΙΟΣ ΗΜΟΥΝ....ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ....

ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΜΩΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η SPARCO Ή ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΤΙ....

ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ....

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Edited by: Vini at: 5/9/02 2:33:02 pm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:32:50    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΠΑΡΕΣ ΥΠΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην ανησυχεις απλα δεν την εχει εκει και την παραγγειλε για να του την φερουν αυριο.

Ολα ΟΚ!!




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Μάϊ 2002, 13:35:02    Θέμα δημοσίευσης: ΒOOOΟYYYΥΡΡΡΡ ΓΙΑ SPARCO!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ! ΚΑΤΑΛΑΒΑ....
ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΡΙΖΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...

ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ.....

MAKH XΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A.M.A.N....Το Κάθαρμα!

Edited by: Vini at: 5/9/02 2:36:06 pm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Επόμενη
Σελίδα 1 από 30

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1426s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on