PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρέπει να βγεί το ταμπλό???????SOS

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
8emos (8emos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rally 16v(2002)

Ένταξη: 16 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 60
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2010, 13:18:06    Θέμα δημοσίευσης: Πρέπει να βγεί το ταμπλό???????SOS Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά μου εχει χαλάσει το μοτεράκι του καλοριφέρ-Α/Κ το οποίο βρίσκετε πίσω απο το ντουλαπάκι του συνοδηγού(106 ραλλυ μοντ 02)..Ο μάστορας μου λεει πως πρέπει να βγεί ολο το ταμπλό για να φτιαχτεί αυτο..ισχύει αυτο ή απλά θέλει να πάρει καμιά 300 ευρό εργασία?????μοτεράκι να βάλω καινούργιο ή μεταχειρισμένο???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2010, 13:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

της ανακυκλωσης;;;
και να το φτιαξεις παλι θα χαλασει... αποσυνδεσε την φυσσα απο το μπουτον της κονσολας και αστο... Laughing


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
8emos (8emos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rally 16v(2002)

Ένταξη: 16 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 60
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2010, 13:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι της ανακυκλωσης.Αυτο πού φέρνει αέρα μέσα.Δεν μπορω να μείνω χωρίς Α/Κ το καλοκαίρι Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grey_fox (Giwrgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206cc 1.6

Ένταξη: 27 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 52
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2010, 14:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ φίλε μου με χαλασμένο μοτεράκι που φέρνει τον αέρα μέσα. Διάβασε εδώ http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19327
Δεν ξέρω αν πρέπει να λυθεί το ταμπλό αλλά και σε μένα βρίσκεται κάτω απ το ντουλαπάκι του συνοδηγού αν δεν κάνω λάθος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2010, 14:21:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To εχει αλλαξει ο "πεθερος" μου αυτο το μαραφετι.θα σας πω το βραδυ ποσο του κοστισε που θα τον βρω...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2010, 23:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς τυχερά είναι τα SAXO γιατί βγαίνει από το ντουλάπι
Στα 106 πρέπει να βγει το ταμπλό εργασία περίπου 150 και άλλα τόσα το μοτέρ


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Μάρ 2010, 10:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oντως...ρωτησα τον "πεθερο" μου αλλα εχει σαξο...170 ευρω ειχε δωσει συνολο..


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_thess (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 80

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Μάρ 2010, 12:48:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι στα 206 πρπει να βγει? Νομιζω πώς δεν θελει λυσιμο το ταμπλο στα 206.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crazybill (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1,4 ZEN

Ένταξη: 24 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Μάρ 2010, 18:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι σχεδόνσίγουρος πως και για το μοτεράκι ανακύκλωσης καθώς και για το ψυγείο καλοριφέρ στα 106 πρέπει να βγει το ταμπλό!Αλλά χωρις να το βγάλεις μπορείς να το απενεργοποιήσεις!Αν βάλεις το χέρι σου από κάτω μπορείς να τραβήξεις τη πρίζα του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Μάρ 2010, 00:52:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενός φίλου μου σε ένα 106 Gti τρύπησε το ψυγείο του καλοριφέρ και πάλευε αρκετές ώρες καθώς ήθελε λύσιμο όλο το ταμπλό και εν τέλει έβαλε καινούριο ψυγείο Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
8emos (8emos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 106 rally 16v(2002)

Ένταξη: 16 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 60
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούν 2010, 13:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παιδία το έφτιαξα κ τελικά η βλάβη ήταν μία αντίσταση που βρίσκετε πάνω στο μοτέρ το οποίο έπρεπε να βγεί.Να ξέρετε οτι όποιος μάστορας σας πεί οτι πρέπει να βγεί το ταμπλό είναι η απατεωνας η άσχετος.εγω ευτυχώς το έψαξα πολύ(πήγα σε πάνω απο 10 μάστορες) και μ πήρε 25 ευρό εργασία μόνο(και 75 ι αντισταση)και το είχε έτοιμο σε μιση ώρα.Γιαυτο μαγκες το νου σας Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
freezebee (nos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούν 2010, 16:40:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

8emos έγραψε:
Λοιπόν παιδία το έφτιαξα κ τελικά η βλάβη ήταν μία αντίσταση που βρίσκετε πάνω στο μοτέρ το οποίο έπρεπε να βγεί.Να ξέρετε οτι όποιος μάστορας σας πεί οτι πρέπει να βγεί το ταμπλό είναι η απατεωνας η άσχετος.εγω ευτυχώς το έψαξα πολύ(πήγα σε πάνω απο 10 μάστορες) και μ πήρε 25 ευρό εργασία μόνο(και 75 ι αντισταση)και το είχε έτοιμο σε μιση ώρα.Γιαυτο μαγκες το νου σας Wink


O καθενας θα σου πει οτι θελει..
κ εμενα καποτε μου ετριζε ο αξονας πισω
και το ψαξα αρκετα..
ολοι μου ελεγαν αλλαγη αξονα ειναι..
μεχρι που το πηγα σε ΣΩΣΤΟ μηχανικο
μου τον ελυσε και εκανε τα μαγικα του...
Το παλικαρι παιδευτικε μεχρι τις 22:00(μαζι το κλεισαμε)
και δεν μου πηρε φραγκο!!!!
(εχω ταξει μπυρες) Laughing
Afroman
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
transalparas (Μιχαλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 rallye 1.6(16V)

Ένταξη: 11 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2015, 18:31:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συναδελφοι το ταμπλο στο rallye σιγουρα πρέπει να βγει απο την δεξια παντα τουλάχιστον γιατι το μοτερ δεν κατεβαινει βρισκει στη βαση απο το ντουλαπακι και μενα μου καηκε η αντισταση οποιος εχει απορια για το πως εκανα την δουλειά να μου πει να ανεβασω φωτο


RRR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
transalparas (Μιχαλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 rallye 1.6(16V)

Ένταξη: 11 Ιαν 2015
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2015, 18:32:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συναδελφοι το ταμπλο στο rallye σιγουρα πρέπει να βγει απο την δεξια παντα τουλάχιστον γιατι το μοτερ δεν κατεβαινει βρισκει στη βαση απο το ντουλαπακι και μενα μου καηκε η αντισταση οποιος εχει απορια για το πως εκανα την δουλειά να μου πει να ανεβασω φωτο


RRR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2015, 02:39:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νταξει γύρω στα 5 χρονάκια παλιό είναι αυτό το ποστ.. Δεν άργησες πολύ. Ουτε 2ο κτεο δεν έχει περάσει. Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2015, 21:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επικος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
spar@ 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 21 Ιούν 2012
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Φεβ 2015, 20:04:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

150 ευρο για να βγει το μοτερ καλοριφέρ μωρε μπράβο !!! Μα πόσο χαζός ειμαι που εχω φτιάξει 2-3 σε 30 λεπτά!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1196s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on