PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σούξου μούξου μανταλάκια (κουβέντα επί παντός του επιστητού)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 09:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Σούξου μούξου μανταλάκια (κουβέντα επί παντός του επιστητού) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φτιάχνω αυτό το topic, στο οποίο μπορούμε να γράφουμε ό,τι αρλούμπα μας απασχολεί, χωρίς να χαλάμε - λέμε τώρα - τη συνάφεια, την τάξη και την αρμονία - εδώ γελάμε - του λοιπού forum.

Και ξεκινώ με το νέο topic του AlienHack με αφορμή αυτό το post του Χρήστου:

Gr13 στο Εγκατάσταση Υγραερίου σε αυτοκίνητο έγραψε:
Από ότι μου είπε ο ξάδερφος μου τώρα το Πάσχα που είχε έρθει,μια και κάνει αυτή την δουλειά,τα τελευταίας τεχνολογίας μου φαίνεται 4η-5ης γενιάς δεν θυμάμαι καλά,όχι απλά κάνουν για όλα αλλα ανεβάζουν και κατά 5% την ιπποδύναμη σε σχέσει με την βενζίνη.


Το νέο topic, λοιπόν, του Αλέξανδρου, προβλέπω να είναι Υγραέριο vs Γκαζοζέν. Και υπότιτλος: Ο νέος είναι ωραίος - και οικολογικός - αλλά ο παλιός είναι αλλιώς Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 13:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υγραέριο τελευταίας γενιάς = καλό πράγμα
Φορολόγηση υγραερίου = κακό πράγμα

Επίσης γνωστό και ως
"Πώς μπορείτε να κάνετε 1,000,000 οδηγούς να βάλουν στον πρωκτό τους 4 μπεκ, 3 μέτρα λάστιχο και μια ευμεγέθη δεξαμενή υγραερίου ταυτόχρονα."

Σύντομα κοντά σας...


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 13:48:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Υγραέριο τελευταίας γενιάς = καλό πράγμα
Φορολόγηση υγραερίου = κακό πράγμα

Επίσης γνωστό και ως
"Πώς μπορείτε να κάνετε 1,000,000 οδηγούς να βάλουν στον πρωκτό τους 4 μπεκ, 3 μέτρα λάστιχο και μια ευμεγέθη δεξαμενή υγραερίου ταυτόχρονα."

Σύντομα κοντά σας...


ισχυει οντως οτι στα νεα μετρα θα φορολογήσουν εξτρα το υγραέριο?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 13:53:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι θα το αφήσουν έτσι ελεύθερο να βόσκει... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 13:55:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οοοτι και να κανουν ο ελληνας παντα θα εχει την λυση...
http://www.youtube.com/watch?v=T8H89tIOLIw&feature=related
η επομενη λυση σε περιπτωση φορολογισης...ε αμα φορολογισουν και το νερο του πο**τη* θα τους πηδηξω Laughing


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:09:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
οοοτι και να κανουν ο ελληνας παντα θα εχει την λυση...
http://www.youtube.com/watch?v=T8H89tIOLIw&feature=related
η επομενη λυση σε περιπτωση φορολογισης...ε αμα φορολογισουν και το νερο του πο**τη* θα τους πηδηξω Laughing


εχω κιτακι σπιτι αδερφε... δουλευει ΑΛΛΑ υποσυνθηκες..

σε αμαξια με καρμπιρατερ οκ κανει διαφορα στα χλμ απο την αρχη αλλα στα δικα μας με λ σενσορα κτλ θελει και ηλεκτρονικα κυκλοματα που να μπερδευουν τον λ...

ο λογος ειναι οτι οταν γινεται η ηλεκτρολυση (το εχω εγκαταστησει σε 2 αμαξια και ειδα) ελευθερονεται υδρογονο και οξυγονο... αυτα πανε μπροστα απο την πεταλουδα και τα ρουφαει στον θαλαμο καυσης η εισαγωγη μολις ανοιγει η πεταλουδα (πατησεις γκαζι) γινεται η καυση ΑΛΛΑ επειδη ο εγκεφαλος δεν ξερει οτι ο αερας που του βαζεις ειναι ΤΟΣΟ πλουσιος σε οξυγονο (συν το οτι περιεχει εξτρα καυσημο) σου δινει μια Α ποσοτητα καυσημου, επειδη ομως εσυ βαζεις και αλλο οξυγονο μεσα δεν γινεται σωστη στοιχειομετρικη καυση και περισσευει οξηγονο.. το διαβαζει ο λ (φτωχο μειγμα) και λεει στον εγκεφαλο να πεταξει και αλλο καυσημο μεσα... οποτε η καταναλωση σου ουσιαστικα αυξανεται ή μενει σταθερη στην καλυτερη αντι να μειωθει...

στην αμερικη σου δινουν και ενα κυκλομα που μπερδευει τον λ και δινει αλλες τιμες στον εγκεφαλο (ή σου δινουν update εγκεφαλου για το καθε μοντελο) για να μην πεταει περισσοτερο καυσιμο..

αυτα ...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:14:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:15:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαζε οσα αστερακια θελεις... παρε πρωτα ενα τατοιο συστημα στα χερια σου δοκιμασε το και μετα βαλε και φατσουλες με παπαρακια απο πανω....


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:28:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι ειναι..τον τελευταιο καιρο βγαλανε και στο εμποριο και τα δινουν με παραλληλο εγγεφαλο οπου αναλογα τις κυψελες κοβουν βενζινα.οποτε δινουμε ποδι το υγραεριο και με 300 ευρο παιρνουμε νερακι Laughing


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
ετσι ειναι..τον τελευταιο καιρο βγαλανε και στο εμποριο και τα δινουν με παραλληλο εγγεφαλο οπου αναλογα τις κυψελες κοβουν βενζινα.οποτε δινουμε ποδι το υγραεριο και με 300 ευρο παιρνουμε νερακι Laughing


ναι αλλα για να πετυχεις 50% οικονιμια (που θεωριτικα τοση κανεις αν πας στο υγραεριο) θελεις 2-3 κυψελες παραλληλα και δεν ξερω κατα ποσο μετα θα ειναι λειτουργικο (που θα τις χωρεσεις μεσα στον χωρο της μηχανης, τοσο πολυ εξτρα οξηγονο που θα δινεις.. θα γινεται σωστη καυση ή θα πνιγεται το καυσιμο.. κτλ)

ΥΓ. ξερεις κανεναν εσυ προσοπικα που να εγκαθιστα-πουλα τετοια? γιατι εχω 2 κυψελες αλλα πρεπει να βρω λυση για τον παραλληλο εγκέφαλο.. Confused


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:38:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενας φιλος βρηκε ακρη για να φερει γυρω στα 300-350 μου ειπε.κοιτα με 2-3 κυψελες αν βαλεις εισαι κομπλε και δεν ειναι αναγκη να ειναι στον χωρο μηχανης...ο παραλληλος αυτο ακριβως κανονιζει μπρορει να κοψει σχεδον τελειως την βενζινη ωστε να καιει αποκλειστικα νερο η λειτουργια του ειναι παρομοια με αυτου του υγραεριου


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:49:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
οοοτι και να κανουν ο ελληνας παντα θα εχει την λυση...
http://www.youtube.com/watch?v=T8H89tIOLIw&feature=related
η επομενη λυση σε περιπτωση φορολογισης...ε αμα φορολογισουν και το νερο του πο**τη* θα τους πηδηξω Laughing

Δες λιγο πτυχια ο τυπος απο πισω....και μεις παλευουμε να βγαλουμε ενα πολυτεχνειο... Shocked Shocked


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
ενας φιλος βρηκε ακρη για να φερει γυρω στα 300-350 μου ειπε.κοιτα με 2-3 κυψελες αν βαλεις εισαι κομπλε και δεν ειναι αναγκη να ειναι στον χωρο μηχανης...ο παραλληλος αυτο ακριβως κανονιζει μπρορει να κοψει σχεδον τελειως την βενζινη ωστε να καιει αποκλειστικα νερο η λειτουργια του ειναι παρομοια με αυτου του υγραεριου


το ξερω για την λειτουργεια του , εχω ριξει πολυ διαβασμα στο θεμα πιστεψε με... Smile

εγω εχω βρει με 100Ε κυψελλη που παραγει μεχρι και 2 λιτρα Η το λεπτο (ειναι πο το μαξιμουμ παραγωγης σε στεγανη κυψελη) με τον καταληλο καταλυτη.. Το προβλημα μου ειναι με τον παραλληλο εγκεφαλο.. Confused και ψαχνω καποιον που να εχει την λυση γιαυτο..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chiefjian έγραψε:
Pugobios έγραψε:
οοοτι και να κανουν ο ελληνας παντα θα εχει την λυση...
http://www.youtube.com/watch?v=T8H89tIOLIw&feature=related
η επομενη λυση σε περιπτωση φορολογισης...ε αμα φορολογισουν και το νερο του πο**τη* θα τους πηδηξω Laughing

Δες λιγο πτυχια ο τυπος απο πισω....και μεις παλευουμε να βγαλουμε ενα πολυτεχνειο... Shocked Shocked


θα ειναι βεβαιώσεις απο σεμιναρια!! Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o παραλληλος δεν ειναι τιποτα...και με εναν απλο παραλληλο αμα νιωθεις να τον ρυθμισεις πιστευω μπορεις να κανεις δουλεια ρε.αναλογιες ειναι τιποτα παραπανω...παιρνεις ενα wideband και βλεπεις ποσο μπορεις να το ρυθμησεις


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 14:57:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οσο για τις κυψελες θελει ανοξειδωτες να ξερεις...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 15:09:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ανοξειδοτες εχω... Smile


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 15:11:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτές οι κλαπ@ρχιδιές με γεννήτριες υδρογόνου στο αμάξι που κάνουν on-the-fly ηλεκτρόλυση κλπ κλπ είναι εφάμιλλες με μαγνητάκια και ταμπλέτες για το ρεζερβουάρ.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 15:22:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Αυτές οι κλαπ@ρχιδιές με γεννήτριες υδρογόνου στο αμάξι που κάνουν on-the-fly ηλεκτρόλυση κλπ κλπ είναι εφάμιλλες με μαγνητάκια και ταμπλέτες για το ρεζερβουάρ.


αυτο το λες γιατι εχεις δει απο κοντα ή ετσι πιστευεις βασιζομενος σε θεωριτικο υποβαθρο?

θελεις να ερθεις να σου δειξω τι ωραιο Hydrogentorch
http://www.youtube.com/watch?v=mKKoU1Fp3gs&feature=related
εχω κανει με την κυψελη μου? ή τι ωραια που καταλαθος ανατιναξα ενα bubler γεματο με υδρογονο ? επειδη εχω δει και μετρησει την ποσοτητα Υδρογονου που βγαζει η μια κυψελη και επειδη εχω δει και ποσο εφλεκτο ειναι το Η πιστεψε με σαν θεωρια λειτουργει και στην πραξη. το μονο κολημα στα αμαξια ειναι το να ρυθμισεις τον εγκεφαλο σου...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάϊ 2011, 15:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Αυτές οι κλαπ@ρχιδιές με γεννήτριες υδρογόνου στο αμάξι που κάνουν on-the-fly ηλεκτρόλυση κλπ κλπ είναι εφάμιλλες με μαγνητάκια και ταμπλέτες για το ρεζερβουάρ.


ξέχασες το ανεμιστηράκι στην εισαγωγή αέρα Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Επόμενη
Σελίδα 1 από 28

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2223s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on