PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Silent blocks
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 10:46:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συνενοηθούμε από κοντά την Tετάρτη στο Track day.
Ας εκτύπωσει κάποιος από εσάς το pdf της superflex να το έχει μαζί του (εγώ δεν έχω εκτυπωτη "εν λειτουργία" Laughing )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2005, 11:46:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Ας εκτύπωσει κάποιος από εσάς το pdf της superflex να το έχει μαζί του (εγώ δεν έχω εκτυπωτη "εν λειτουργία" Laughing )


To εκτύπωσα εγώ Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
axtheo (theo)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 306 1.4 8V,106 1.1 quicksilver

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Απρ 2007, 11:20:51    Θέμα δημοσίευσης: TA ΠΙΣΩ SILENTBLOCK ΤΩΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΨΑΛΙΔΙΩΝ ΑΠΟ PS SPORT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα θελω να αλλαξω τα πισω σινεμπλοκ των μπροστα ψαλιδιων στο 306 με αυτα της ps sport .γνωριζει κανεις νε μου πει κατι απο τιμη ξερω ευχαριστω εκ των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Δεκ 2008, 16:53:46    Θέμα δημοσίευσης: Powerflex για 106 GTi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις κανείς δοκιμάσει το συγκεκριμένο σετ για 106 GTi από τη Powerflex?

Τι μπορώ να περιμένω από βελτίωση?
Αξίζει τον κόπο?

1) FRONT WISHBONE FRONT BUSH x 2
3) FRONT ANTI ROLL BAR INNER MOUNT x 2
5) REAR BEAM MOUNT x 4


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned


Έχει επεξεργασθεί από τον/την greenpug106 στις Τρι 02 Δεκ 2008, 10:17:33, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Δεκ 2008, 21:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αξιζει μιας και δεν χαλαει η γεωμετρια της αναρτησης στα φρεναρισματα...μειωνεις την παθητικη 4διευθυνση κτλ....κατα τη γνωμη μου ειναι καλη κινηση...και βαλε και την βαση του σασμαν απο την powerflex Wink


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2008, 10:11:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τόπικ "Powerflex για 106 GTi" ενώθηκε με το υπάρχον.

Έκ της Mod-Team
Stevon




Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2008, 10:15:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
αξιζει μιας και δεν χαλαει η γεωμετρια της αναρτησης στα φρεναρισματα...μειωνεις την παθητικη 4διευθυνση κτλ....κατα τη γνωμη μου ειναι καλη κινηση...και βαλε και την βαση του σασμαν απο την powerflex Wink


Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε.

Όσο για τη βάση έχω βάλει από Peugeot Partner που είναι πιο δυνατή από την μαμά.

Μήπως έχετε κάποιο Link για να ΄δω πόσο πωλούνται στην Ελλάδα?


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 10:55:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο site της powerflex δεν εχει 206... ακομα δεν βγάλαν ή δεν τα εχουν στην ιστοσελίδα τους?

Εμενα το 206cc μου μετα απο 90.000km χωρις άλαγμα ποτε ψαληδιών βασεων κτλ ειχε έρθει σε άθλια κατάσταση. κουδουνίστρα το συστημα διεύθυνσης..

το πήγα και άλλαξα ζαμφορ (εχουν απο 2 σινεμπλοκ) ψαλίδια (απο 3 νομίζω το καθένα) και βάσεις μηχανής..

ΑΛΛΑΞΕ εντελος η αισθηση.. αθορυβο και σταθερο ποιο σαφες τιμονι..

ΑΛΛΑ έβαλα μαμα! παζο απλά. Μαμακια? επρεπε να βάλω λετε powerflex? για Πεζό σπορτ δεν το συζητάω θα εκνευριζόμουν απο τουε θορύβους. Δεν ειναι τα μεταλικά για καθημερινή χρήση.


Επίσης δεν αλλαξα ΤΟΠ ΜΑΟΥΝΤ! θα δώ διαφορα? παιζουν τοσο ρόλο τα τοπ μαουντ?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 11:08:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα τα χουν στην ιστοσελίδα τους...

Νομίζω το ιδανικό είναι powerflex κάτω, peugeotsport πάνω. Ο stevon νομίζω το χει έτσι και είναι πολύ "γλυκό" το τρέμουλο στο ρελαντί Smile Τώρα έχω μόνο powerflex κάτω και μελλοντικά θα αλλάξω και τις πάνω, μιας και δεν έχουν αλλαχτεί ποτέ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 11:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα ενα πράγμα που με γοητεύει στο τουτου μου ειναι οτι μετα απο πολύ κοπο (καθαρισμα πεταλουδας - μπεκ - αισθητήρων, αλλαγη λαδιων, αλλαγη ολων τον σινεμπλοκ) το αμαξι οταν ειναι σε ρελαντι ειναι σαν να ειναι σβηστό!!

Εμενα αυτο με γκαβλώνει, βελουδο λεμε. μπηκαν απο την αντιπροσωπεια μεσα και εβαλαν μρος και μου λενε καινουρια κανουν περισσοτερο θορυβο!! Surprised Laughing Cool

θελω στο ρελαντι να μην κανει κιχ.. να κοιτας το καντραν μηπως και εσβησε... Smile


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 11:27:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τότε καλά έκανες και έβαλες τις εργοστασιακές. Οτιδήποτε άλλο, θα είχε βαβούρα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιαν 2009, 11:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλό τα silent blocks (ελληνιστί... σινεμπλοκ) της ανάρτησης
και άλλες οι βάσεις μηχανής...

για τις βάσεις μηχανής:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=1187


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Φεβ 2009, 23:31:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια επειδη το μονο που μου λειπει απο το μπροστινο συστημα καινουργιο ειναι τα σινεμπλοκ ψαλιδιων του πατωματος. η αντιπροσωπεια μ ειπε οτι δεν τα δινει χωριστα παρα μονο με το ψαλιδι.
τι με συμβουλευεται να βαλω peugeot sport ή power flex (οπως θα ηθελα και την γνωμη σας για τα σινεμπλοκ του πισω αξονα)
ενημερωτικα οποιο ειναι πιο μαλακο απο αυτα τα δυο που ανεφερα με ενδιαφερει πιο πολυ γιατι δεν ειμαι και της πιστας. ευχαριστω... :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 01:40:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλε πεζο σπορτ.Δε θα καταλαβεις διαφορα σε θορυβο ειτε με μαμα,ειτε με πς...
Παντως υπαρχουν και μαμα εαν θελεις,ασχετως τι σου λεει η πεζο.

Νομιζω τα ειχα πληρωσει 30-35ε το ενα...Αλλα δν παιρνω κι ορκο.

Τιμη πς νομιζω 60-70ε το ενα.

(αν και δε ξερω κατα ποσο αξιζει,τι στιγμη που αγοραζεις καινουργια πεζο σπορτ ψαλιδια με ενισχυμενα σινεμπλοκ 145ε το ενα...και κρατας τα μαμα καβαντζα).


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
yokagyla (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 kid μετατροπη Gti=τραβέλι

Ένταξη: 06 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 224

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2009, 02:23:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω πολυ φιλε. ξερω οτι καινουργια τα ps ψαλιδια κανουν 150 και τα σινεμπλοκ 70 και δεν αξιζει τπτ αλλο παρα να παρω τα ψαλιδια αλλα εχω αγοραζει ηδη 2 μπαλακια για τα ψαλιδια μ και θα μου μεινουν στα χερια. ετσι βλακωδες το σκεφτομαι για να μην πω οτι τα πηρα τσαμπα δλδ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάρ 2009, 16:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Top mount & Ρουλεμάν 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακουω συνεχως την εκφραση, "σημερα αλλαξα αμορτισερ και μαζι τους αλλαχτηκαν και ρουλεμαν και top mount."

Μπορει καποιος να βαλει φωτο τι ειναι το καθε τι, τι ρολο παιζει και ποσο κοστιζουν?

Επισης, αλλαζουμε 4 ρουλεμαν και 4 top mount, η οχι?

Διαφωτιστε με! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάρ 2009, 17:05:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρίξε μια μάτια εδώ

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=2202


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάρ 2009, 18:47:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

niko μιας και σε πετυχα μηπως τυχαινει να εχεις κανενα κατεστραμενο τοπ μαουντ απο 306??? θελω να κανω ενα πειραμα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάρ 2009, 20:34:06    Θέμα δημοσίευσης: Re: Top mount & Ρουλεμάν 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
Ακουω συνεχως την εκφραση, "σημερα αλλαξα αμορτισερ και μαζι τους αλλαχτηκαν και ρουλεμαν και top mount."

Μπορει καποιος να βαλει φωτο τι ειναι το καθε τι, τι ρολο παιζει και ποσο κοστιζουν?

Επισης, αλλαζουμε 4 ρουλεμαν και 4 top mount, η οχι?

Διαφωτιστε με! Very happy


Ρουλεμάν όταν αλλάζουμε αμορτισέρ εννοούμε τον μηχανισμό που έχει το μπροστινό γόνατο ώστε να μπορεί να γυρίζει ολόκληρο σε σχέση με τις σταθερές βάσεις του (τον θόλο ουσιαστικά) όταν στρίβεις το τιμόνι.

Top mount εννοούμε τον σύνδεσμο μεταξύ αμορτισέρ και αμαξώματος.

2 ρουλεμάν και 4 top mount αλλάζεις.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάρ 2009, 23:21:08    Θέμα δημοσίευσης: Re: Top mount & Ρουλεμάν 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
2 ρουλεμάν και 4 top mount αλλάζεις.

στο 307 αυτό.

το 206 τοπ μαουν εχει μόνο εμπρός (=μονο 2) μιας και τα πισω αμορτισερ στιριζονται πλάγια με 2 βιδες στα ακρο και τον αξονα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 3 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2802s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on