PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

kane's moteur...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 13:18:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=229323#229323

Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 13:20:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Steve έγραψε:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=229323#229323
Question
Για να θυμηθούμε πώς δούλευε



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 19:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το setup του πως δουλευε τοτε με το setup που εσπασε ρε,δεν εχει καμια σχεση... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 20:16:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α έτσι... Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 22:11:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Το setup του πως δουλευε τοτε με το setup που εσπασε ρε,δεν εχει καμια σχεση... Sad


Φαντασου γιατι κορυφαιο μοτερ μιλαμε!!! δεν εσπασε βλετιωμενο, και εσπασε μαμα... Rolling eyes

Ακουστε το νεο οξύμωρο πραγματικα της υποθεσης...

Εαν εχει ενα σαξοραλλο ενα χαλασμενο μαπ, το αυτ/το δουλευει υπερπλουσιο,που σημαινει οτι το χαλμιτερ θα πρεπει να δειχνει πρασινα...

Τοποθετω απο περιεργεια τον πς εγκ στο αυτ/το,κανω καμμια 50χλμ και ανοιγω τα μπουζι.Τι να δω,τα μπουζι ασπρα... πράγμα που σημαινει οτι ο μαπ μου ειναι εκτος,μιας και ο πς λαμβανει υποψιν μονο τον μαπ και τπτ αλλο...

Πως το ενα συμβαν δειχνει πως ο μαπ ειναι εκτος, ενω το αλλο συμβαν, οργανο δν το δειχνει?

Οτιναναι...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 22:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το hall είναι 100% σωστό;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 22:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Το hall είναι 100% σωστό;


συμφωνα με πειραματα καυσης και "κοιταωμεταταμπουζι" ναι...

Θα αλλαξω ομως και ενα απο περιεργεια,μιας και καβαντζωσα ενα σημερις.

Πρεπει να παρω ενα οργανακι (φτηνοδουλεια wideband) απο δαυτα τα ψηφιακα με δικο του αισθητηρα,αλλα δν κατεχω απο δαυτα.Μιλάμε για κάποιο φτηνοδουλεια,οχι επωνυμο wideband σαν των παιδιων...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 22:19:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άραγε στο δυναμόμετρο που πήγαμε δεν έχουν wideband;

Τα μπουζί είναι λίγο περίεργη φάση στο διάβασμα πάντως. Ας πούμε αν θέλεις να δεις τι παίζει στο πλάκωμα πρέπει αμέσως μετά το σκίσιμο να σβήσεις και να τα δεις επιτόπου. Αλλιώς τα αποτελέσματα αλλοιώνονται. Έτσι τα βλέπετε εσείς;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 22:27:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Άραγε στο δυναμόμετρο που πήγαμε δεν έχουν wideband;

Τα μπουζί είναι λίγο περίεργη φάση στο διάβασμα πάντως. Ας πούμε αν θέλεις να δεις τι παίζει στο πλάκωμα πρέπει αμέσως μετά το σκίσιμο να σβήσεις και να τα δεις επιτόπου. Αλλιώς τα αποτελέσματα αλλοιώνονται. Έτσι τα βλέπετε εσείς;


Ε οχι ακριβως...αλλα πιστεψε,αν δεις μπουζι μετα απο 10 λεπτα δουλεμα με πεζο σπορτ εγκεφαλο,πρεπει ναναι πιο μαυρα απο την κ***τρυπιδα του παγκχελλ (που θα λεγε και ο φιλτατος στιβ), και οχι ασπρα σαν τις τριχες του σαλεξ. (εκεινες που δν εχει πλεον).


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 22:40:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίσως στην περίπτωση του PS που είναι τραβηγμένος στα μαλιά σε σχέση με τον μαμά να παίζει έτσι, σωστά... Laughing
(τα λοιπά δεν τα σχολιάζω, όπως δεν σχολίασα και την σερβιτόρα τότε Twisted evil )


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιαν 2009, 22:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Ίσως στην περίπτωση του PS που είναι τραβηγμένος στα μαλιά σε σχέση με τον μαμά να παίζει έτσι, σωστά... Laughing


σωστα...

drdino έγραψε:
τα λοιπά δεν τα σχολιάζω, όπως δεν σχολίασα και την σερβιτόρα τότε


κατι τετοια τα σχολιαζει μονο με τον εαυτο του κανεις Laughing ,βλ. στιβ, 5φορες...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 00:20:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ήταν σερβιτότα, μια μαμά ήταν στα γκρί Love

Παρέα με άλλη μια μαμά στα γκρί Love

αν λέτε για το cosmos τόοοοτε...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 09:03:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:

Ε οχι ακριβως...αλλα πιστεψε,αν δεις μπουζι μετα απο 10 λεπτα δουλεμα με πεζο σπορτ εγκεφαλο,πρεπει ναναι πιο μαυρα απο την κ***τρυπιδα του παγκχελλ (που θα λεγε και ο φιλτατος στιβ), και οχι ασπρα σαν τις τριχες του σαλεξ. (εκεινες που δν εχει πλεον).


Πράγματι. Από όσους εγκεφαλους PS έχουμε δει, όλοι είχαν πολύ πλούσιο μείγμα σε όλο το φάσμα στροφών.
Είναι απορίας άξιον πώς κατάφεραν να ασπρίσουν τα μπουζί του σταύρου.

Έχω την υποψία ότι χαλασμένος ΜΑΡ δεν σημαίνει απαραίτητα τέρμα πλούσιο. Αν βουλώσει η τρυπούλα ή λερωθεί το διάφραγμα του αισθητήρα, ενδέχεται να μείνει για πάντα κολλημένος στην υποπίεση. Αν συμβεί αυτό τότε δεν θα διαβάζει το πραγματικό φορτίο στον κινητήρα σε τέρμα γκάζι.

Αποτέλεσμα αυτού πέραν του στεγνώματος θα είναι να δουλέψει με πολλαπλάσιο αβανς από ό,τι θα έπρεπε, αφού νομίζει ότι δεν έχει φορτίο!
Και μετά αντίο μπουζί...

Εις ό,τι αφορά τις τρίχες μου, έχω να δηλώσω ότι έγιναν διαφανείς όχι άσπρες!!! Στην πραγματικότητα τις κάνω κοτσίδα. Razz


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 11:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η εκδοχη που παρεθεσε ο κυριος με την διαφανη κοτσιδα Laughing μου φαινεται αρκετα λογικη καθοτι γνωριζοντας την κατασταση του βαρελιου που χρησιμοποιουσε τοτε ο Kane,διολου απιθανο να συνεβει κατι τετοιο.
Απλα σας αναφερω οτι το BMC που φορουσε τοτε,το καθαριζα επι 3 μερες με καθαριστικα,χλωρινη,κλπ προκειμενου να ερθει σε αποδεκτη κατασταση.
Το τι χωμα ειχε μεσα,αφηστε το,οταν το εβγαλε στο συνεργειο και το χτυπησα αναποδα για να πεσουν τα χοντραδια,γεμισα σχεδον μιση γλαστρα... Confused
Οποτε καθολου απιθανο να συνεβη και αυτο που ειπε ο Στελαρας... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 12:22:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
drdino έγραψε:
Το hall είναι 100% σωστό;


συμφωνα με πειραματα καυσης και "κοιταωμεταταμπουζι" ναι...

Θα αλλαξω ομως και ενα απο περιεργεια,μιας και καβαντζωσα ενα σημερις.

Πρεπει να παρω ενα οργανακι (φτηνοδουλεια wideband) απο δαυτα τα ψηφιακα με δικο του αισθητηρα,αλλα δν κατεχω απο δαυτα.Μιλάμε για κάποιο φτηνοδουλεια,οχι επωνυμο wideband σαν των παιδιων...


μιας και "επεσα" πάνω του από σπόντα...
MEMsound έγραψε:
οφτοπικ αλλα πέραν των ελαστικών και κάτι άλλα ενδιαφέροντα πραγματάκια πάντως...

πχ http://www.demon-tweeks.co.uk/products/ProductDetail.asp?cls=MSPORT&pcode=STAST3401

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=292785#292785 Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 15:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xmm...200 + φπα ε? πωωωω 250ε πεταμενο χρημα...

ΣΑΛΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ...στειλε κανα wideband δανεικο ρε!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 15:51:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
xmm...200 + φπα ε? πωωωω 250ε πεταμενο χρημα...

ΣΑΛΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ...στειλε κανα wideband δανεικο ρε!


Ναι βρε. Και μετά πώς θα ρυθμίζω; Θα δέσω τον άλλο από πίσω να κοιτάζει την εξάτμιση μη τυχόν και βγάλει μαυρίλες; Laughing


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OOOOOOOOOOOOOXI

θα στο ρυθμισει ο παγκχελ που επιμενει οτι στα φε ραλλακια δουλεουν ολα τελεια και δεν εχουν αναγκη απο προγραμμα κλπ κλπ κλπ

αφου βρει βεβαια ο προφητης τι φτιαει Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιαν 2009, 19:48:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@ στελιο μου, να στειλεις ενα να εχουμε! τι σοι υποκαταστημα διατηρουμε? Laughing Laughing Laughing

@ τακη, αμα το αφησει στα χερακια του παγκεχελλ,απτις πολλες βενζινες,δε θα πηγαινει...

Καλα μεχρι να βρει ο προφητης τι φταει,προβλεπω να βαζουμε κανα κορμο ακομα... Laughing Laughing Laughing

Ε ρε μουχαμπετια!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2009, 11:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
OOOOOOOOOOOOOXI

θα στο ρυθμισει ο παγκχελ που επιμενει οτι στα φε ραλλακια δουλεουν ολα τελεια και δεν εχουν αναγκη απο προγραμμα κλπ κλπ κλπ

Καλα,εσυ παλιοσαβουρα κατσε και κλαιγε το σπασμενο μοτερ σου και μετα ελα πες μου περι μιγματων... Cool

kane έγραψε:
...
@ τακη, αμα το αφησει στα χερακια του παγκεχελλ,απτις πολλες βενζινες,δε θα πηγαινει...

Καλα,καλα,ελα και ρωτα ξανα να σου πω... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,179s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on