PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 Τurbo Vs The Galaxy
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 18:24:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Αν και εντελώς offtopic, to 206 1.6 έχει καινούριο αυτή τη στιγμή 13 χιλιάρικα. Βρείτε και εσείς ένα παρόμοιο αμάξι σε αυτά τα λεφτά με τον ίδιο εξοπλισμό και τα λέμε...


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14425

Δεν ειπες να σου βρουμε καινουριο! Silly Silly

kostas207rc έγραψε:
Καλό θα ήταν να ανοίγαμε ένα topic και να πηγαίνει ο καθένας και να μονολογεί όσο θέλει εκει μιας και οι συζητήσεις μέσα σε μια ομάδα ανθρώπων δεν είναι για όλους εφικτές...


Και μετα οταν τους κραζει ο Steve ειναι ο κακος της παρεας! Evil Evil


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 18:30:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Αν και εντελώς offtopic, to 206 1.6 έχει καινούριο αυτή τη στιγμή 13 χιλιάρικα. Βρείτε και εσείς ένα παρόμοιο αμάξι σε αυτά τα λεφτά με τον ίδιο εξοπλισμό και τα λέμε...


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14425

Δεν ειπες να σου βρουμε καινουριο! Silly Silly

kostas207rc έγραψε:
Καλό θα ήταν να ανοίγαμε ένα topic και να πηγαίνει ο καθένας και να μονολογεί όσο θέλει εκει μιας και οι συζητήσεις μέσα σε μια ομάδα ανθρώπων δεν είναι για όλους εφικτές...


Και μετα οταν τους κραζει ο Steve ειναι ο κακος της παρεας! Evil Evil

Απλά ο steve τους κράζει με την μια χωρίς δεύτερη σκέψη όχι πως έχει άδικο απλά είναι μέχρι να τον μάθεις.
Και μιας και λεμε τοοοοση ωρα για το topic...σήμερα είδα ένα clio rs το οποίο έγραφε στα πλάγια F1 και είχε κάτι σαν σημαίες...πανέμορφο το άτιμο



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 18:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

14κατι εχει με το κλεδι στο χερι ακομα και ασπρο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 18:43:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
14κατι εχει με το κλεδι στο χερι ακομα και ασπρο Laughing


Question Question Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 21:10:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
lambrosp έγραψε:
Επιτελους το καταλαβες!!!!
Wink Χρονια πολλα!!!!!


H αποψη του καθενα ειναι σεβαστη και οχι για γελια!


Και γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος.........

Και εσυ δεν καταλαβες οτι με 20 χιλιαρικα τσιμπας το 206 1,6 για ΝΟΡΜΑΛ αυτοκινητο και περνεις και ενα R6 με 5 χιλιαρικα και ριχνεις στα αυτια σε πολλους μα παρα πολλους!

Δεν εχεις να φοβηθεις τπτ αν τη θες μονο για ευθειες!

Καλη χρονια ψηλε!




Καλη χρονια και σε εσενα!!!!!!
Δεν ξερω να οδηγω ομως μηχανη........ Embarassed !!!!!!!!
Παω για bmx τωρα Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 21:19:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΙΣΤΕ ΕΚΤΟΣ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΚ!!!!!! Laughing Laughing Laughing
ΞΕΚΟΛΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PASALIMANI (Σπυρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2002)

Ένταξη: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 21:58:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Καλη χρονια και σε εσενα!!!!!!
Δεν ξερω να οδηγω ομως μηχανη........ !!!!!!!!
Παω για bmx τωρα


Εαν οδηγουσες μηχανη πολυ πιθανον να μην προχωρουσες σε τουρμπο.Επειδη ομως εχω αρχισει και τρελενομαι και σκεφτομαι μηπως κανω καπου λαθος,θα ηθελα να γραψεις με λεπτομερεια τα παντα για την μετατροπη,επιδοσεις,μηχανικος και αν θεωρεις οτι ειναι αξιοπιστο η της πλακας που θα σπασει απο στιγμη σε στιγμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 22:40:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PASALIMANI έγραψε:
Εαν οδηγουσες μηχανη πολυ πιθανον να μην προχωρουσες σε τουρμπο.


Για ευθεια δεν ειναι καθολου προβλημα λιγο εξοικειωση θελει!
Σκεψουτο 0-100 σε 3,62.....

PASALIMANI για να λεει οτι αφηνει πολλους πισω σημαινει στυλο δελτιο συνεργιο και τριτη πεμτη μαστορα!@@ δηλαδη!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 22:40:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παίδες την έχουμε ξεφτιλίσει την ενότητα ας μεταφερθεί το θέμα με την βελτίωση του εν λόγω 206 σε ανάλογο topic



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιαν 2009, 23:29:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσο η κουβέντα μένει στα όρια συγκρισης αυτοκινήτων κλπ κλπ
τότε καλά κάνετε και γράφετε οτι γραφετε εδω.
παρακαλώ μόνο να προσέχετε λιγο της εκφράσεις σας για να μην δημιουργουνται "εντάσεις"
Για σοβαρή "206τουρμποκουβέντα" τι/πως/που κλπ κλπ... και οχι για το τι θα μπορουσε κανείς να κάνει με αυτά τα λεφτα, ποιον παταει, ποιος την εχει πιο μεγάλη... και άλλα τετοια ομορφα... (το νου σας...) , αν θέλετε πείτε τα πχ εδω: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3014 ή http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=865 κλπ "τουρμποτοπικ"

εκ της MOD Team
MEMsound



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 00:26:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως την 3αδα που κανατε την θελω 4αδα να μπει και το mini cooper s γιατι ετσι κ αλλιως το clio ειναι αρκετα πιο ακριβο απο τα αλλα 2 οποτε χωραει κ αυτο... Laughing οπως μπορει να μπει και το grande punto abαrth ε τα 180 και το colt ctz rally art με τα 180 ....το μαμισα?ισως Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 00:58:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή χρονιά,

Εκ του Steve Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lambrosp 
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.6 T (16v) xs 2003

Ένταξη: 18 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 133

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 01:04:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PASALIMANI έγραψε:
Παράθεση:
Καλη χρονια και σε εσενα!!!!!!
Δεν ξερω να οδηγω ομως μηχανη........ !!!!!!!!
Παω για bmx τωρα


Εαν οδηγουσες μηχανη πολυ πιθανον να μην προχωρουσες σε τουρμπο.Επειδη ομως εχω αρχισει και τρελενομαι και σκεφτομαι μηπως κανω καπου λαθος,θα ηθελα να γραψεις με λεπτομερεια τα παντα για την μετατροπη,επιδοσεις,μηχανικος και αν θεωρεις οτι ειναι αξιοπιστο η της πλακας που θα σπασει απο στιγμη σε στιγμη.



Δεν ξερω αν μπορω να σας βαλω μυαλο!!!Καπου εδω μεσα ειχα διαβασει οτι καλο ειναι καποιοι που εχουω κανει κατι παραπανω απο τους υπολοιπους στο αμξι τους να δινουν τα φωτα τους στους υπολοιπους και να μην τα κρατανε για την παρτι τους ωστε να μαθαινουν και οι υπολοιποι που θα ηθελαν να προχωρησουν σε κατι αναλογο.Εγω αυτο που βλεπω ειναι κραξιμο απο αλλους που ειναι μονο θεωρια ενω εγω το ζω καθε μερα και αυτοι με κραζουν.Τι να κανω???Ειμαι φανατικος του 206 και γι'αυτο και προχωρησα σε αυτη την μετατροπη με ρισκο στην αρχη αλλα με πολυ ψαξιμο σε ολους τους αξιους μηχανικους που εκαναν τετοιες μετατροπες.
Σιγουρα θα μπορουσα να παρω κατι αλλο αλλα εγω ειμαι fun του 206 και δεν ηθελα να το αλαξω ακομα.Επεισης θα ηθελα να βρω και αλλους που εχουν 206 φτιαγμενα - τουρμπισμενα και γι'αυτο το λογο και γραφτηκα στο site του PSClub. (edited by memsound) Επειδη με ρωτησες ομως ελπιζω να λυσω καποιες αποριες.

Το αμαξι εβγαλε 300 αλογα με 36κιλα ροπη στις 7050 στροφες που εχει κοφτη οπου τελειωσε και απο μπεκ γιατι ηταν μικρα 340cc και εκει το αφησαμε.
Το αμαξι κανει 1.7-1.8 over με 1.5-1.6 σταθερο οπου μετρηθηκε κιολας.
Αν ειναι αξιοπιστο θα σου πω οτι οτι πληρωσεις παιρνεις.Εγω που πληρωσα 9000Ευρω το χαιρομαι καθημερινος στη δουλεια στη βολτα στην εκδρομη και στην κοντρα καθημερινως για 1.5 χρονο τωρα και με πανω απο 25000 χιλιομετρα μεχρι τωρα μιας και 3 φορες την βδομαδα τουλαχιστον ανεβοκατεβαινω γλυφαδα απο μεταμορφωση.Εσεις και δεν μιλαω συγκεκριμενα για εσενα ποσα χιλ. κανετε μεσα σε 1.5 χρονο με τα μαμα αυτοκινητα σας??
Στον μηχανικο εχω παει 2 φορες μεσα σε αυτο τον καιρο για προβληματα και αυτα ειχαν να κανουν με το σασμαν.
Η μια για σπασμενη 3η απο βλακεια μου σε πατημα με φιλου cupra και την αλλη για δισκοπλατο μιας και μια φορα πηγα σε αλλον επειδη δεν μπορουσε ο μηχανικος μου και μου ειχε σφηξει τοσο πολυ την ντιζα του συμπλεχτη που το αμαξι πηγαινε συνεχως για τουλαχιστον 3000 χιλιομετρα πατιναροντας και σε αυτες τις πιεσεις!!!Αν θεωρειται οτι δεν ειναι αξιοπιστο με αυτη την χρηση και οτι ειναι της πλακας που θα σπασει απο στιγμη σε στιγμη ....ο χρονος διχνει το αντιθετο Wink .τι να πω!!Κρινετε μονοι σας.Ψιλοπροβληματακια με καποια μικρη διαροη στις αρχες μπορει να υπηρχαν αλλα ολλα διορθωθηκαν στην πορεια.Ακομα και τα καινουργια -μαμα αυτοκινητα πανε στις αντιπροσωποιες για διαφορα προβληματα και ας ειναι καινουργια.Γεματες ειναι οι αντοιπροσωποιες .

Το σημαντικο το αφησα για το τελος και ειναι εκει που υστερει το αυτοκινητο μου.
Αν ξεκινησουμε απο σταση η και ρολλαριστα με ενα 207 rc ας πουμε και πατησουμε, το αποτελεσμα θα ειναι να ειναι πισω ............το rc ουτε εγω ξερω ποσο αναλογα τα μετρα.
Τωρα αν πουμε να πατησουμε παλι και οποιος φτασει πρωτος ας πουμε απο το club μεχρι το Λαινοπουλο πχ.Τοτε το rc θα φτασει σιγουρα με μεγαλη διαφορα πρωτο.
Θελω να πω οτι το θεμα αξιοπιστια ειναι σχετικο μιας και εχει να κανει με το τι μυαλο κουβαλαει ο καθε ενας που εχει ενα βελτιωμενο αυτοκινητο.
Το βελτιωμενο αυτοκινητο θελει να ξερεις να ελεγχεις το δεξι σου ποδι πραγμα που το rc μπορει να αντεχει και Θεσσαλονικη να παει με 200 ολη την ωρα.
Τα καλυτερα πραγματα να φοραει ενα αυτοκινητο αν ο ιδιοκτητης του ειναι Βαρεμενος και νομιζει οτι επειδη το βελτιωσε απο εκει που πριν πηγαινε με 200 ολη την ωρα σε ατμοσφαιρικη κατασταση τωρα θα μπορει να πηγαινει με 280...........Ε!!!!!!!!!!!!!!!! ειναι γελασμενος .
Πατας, το ευχαριστιεσαι,κοντραρεσαι ,το ακους να φορτωνει τρελα το μοτερ και τον ποροτικο ηχο του external, σε καθε αλλαγη η αφημα του γκαζιου ακους το σκασιμο της σκαστρας και απλα...............Γουσταρεις που το οδηγεις.

Συγνωμη για το μεγαλο post kai αν σας κουρασα αλλα πιστευω επιτελους να σας ελεισα καποιες αποριες.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την lambrosp στις Παρ 02 Ιαν 2009, 01:36:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 03:42:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

300 αλογα με 36 κιλα ροπη???? Shocked Shocked
για περνα στο παρασυνθημα.......

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14651&postdays=0&postorder=asc&start=120

αναλυσε τι ακριβως φοραει το τουτου κλπ κλπ (αν θες βεβαια)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 10:13:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε μου η λογικη του να παρεις ενα 206 και να το κανεις ετσι οπως λες δεν αξιζει για τους παρακατω λογους...
Ενα 206 1600 16v κοστιζει τωρα κατι παραπανω απο 14500Ε(με πινακιδες και μεταλλικο χρωμα-ετσι και αλλιως 4 εμειναν και κανενα δεν ειναι ασπρο ή κοκκινο).
Αν προσθεσεις αλλα 5000Ε για ενα σοβαρο τουρμπισμα των 200 αλογων,αλλα 1000Ε για μεταδοση,1000Ε για αναρτηση και 1000Ε για φρενα/ζαντολαστιχα εχεις φτασει τα 22500Ε,τιμη που πλησιαζει οριακα την αγορα ενος ολοκαινουργιου 207 RC.
Υποψιν οτι δεν μιλαω για τιποτα εξωτικα ανταλλακτικα(μεταλλικη εισαγωγη,4πιστονα,μπλοκε,κλπ) αλλα για απλα πραγματα,πολλες φορες και εργοστασιακα απο αλλο μοντελο.

Και παλι δεν θα εχεις το απολυτο κοντραμαξο αλλα ουτε και το πιο "σφαιρικο" συνολο για να πεις οτι εχεις κατι ομοιογενες τουλαχιστον.
Απο την αλλη,με 23000Ε παιρνεις το 207,δινεις αλλα 1000Ε για προγραμμα και φιλτρο και εχεις 200+ αλογα,αξιοπιστα,απροβληματιστα,με φοβερη ομοιογενεια και πανω απο ολα σε ενα νεο αμαξι που μαλιστα εχει πολυ καλυτερες προοπτικες απο το 206,ειτε αυτο λεγεται ασφαλεια,ειτε λεγεται στριψιμο,ειτε λεγεται τεχνολογια.

Οποτε δεν βλεπω καποιον ουσιαστικο λογο για να μπει στην διαδικασια να επενδυσει καποιος σε κατι τετοιο... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 11:03:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με το τελευταίο σου post πάντως έρχεσαι στα λόγια μας.

Γιατί όπως είπες κι εσύ το RC έχει πιο all around χαρακτήρα και δεν είναι για ένα μόνο πάτημα... Wink

ΥΓ Τι λες για μια κόντρα μέχρι Θεσσαλονίκη με ένα dieselακι Punto με 75 άλογα και τέρμα γκάζι Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 11:09:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό πάντως που δεν καταλαβαίνετε ειναι οτι κάποιος κάνει κάτι επειδη γουσταρει και οχι επειδη ειναι "το απόλυτα λογικό οικονομικοκοινωνικάηθικοπλαστικα" κλπ κλπ... Wink Wink Wink

αλλο το ενα...
άλλο το άλλο...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 11:17:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανείς δεν διαφωνεί για αυτό αλλά δεν μπορεί και να μας πείσει ότι η τελειότητα ενός 206 κρίνεται μόνο από τις επιδόσεις του στην ευθεία...


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 11:19:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα από τα γραφόμενα εγω δεν εχω δει οτι παει να κάνει κάτι τετοιο...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 13:02:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο οτι ειδα καπου,ειπε οτι προτιμαει να παρει το 206 παρα ενα Ibiza FR ή Colt,κλπ,κλπ...

Αν δεν καταλαβουμε παντως γενικα οτι αλλη δουλεια κανει το καθε αμαξι και διαφορετικα χαρισματα εχει το καθενα,τζαμπα συγκρινουμε...
Πχ μπορει το 206 να ειναι πολυ πιο στριφτερο σαν αμαξι απο το FR αλλα αμα τα βαλεις διπλα-διπλα στην ευθεια θα μαζεψει τον αμαζευτο.
Απο την αλλη αν βαλεις το FR στο βουνο,ο 206ης θα πινει καφε και ο FRας ακομα θα θελει 5 λεπτα για να φτασει πανω.
Οποτε οπως φαινεται ξεκαθαρα ειναι θεμα προτεραιοτητων,value for money που μπορει να διαθεσει ο καθενας(εξαιρουνται ιδιομορφες περιπτωσεις) και καποιες Χ βασικες προδιαγραφες. Wink

Με την "φωνη της λογικης" καλο το 206 αλλα με 20-25 χιλλιαρικα εχεις και αλλες επιλογες που κανουν καποια ή και περισσοτερα πραγματα,καλυτερα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,312s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on