PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

kane's moteur...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 19:17:20    Θέμα δημοσίευσης: kane's moteur... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συνέχεια από εδω
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=290708#290708


Παγκχελλ, μου χουνε μπει ψυλλοι στα αυτια, οτι μαλλον οτι επαθα δν το παθα απο λαθος επιλογή μπουζί...ετσι το κόβω Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...

Πρεπει να μετρησω τα πάντα,γιατι με εχει φαει το αγχος Confused ...

Οπως ειδες,ακρη με μπουζι δν βγαινει, αλλα δινει η εκεμ ως ιδια,αλλα η μπος,μπλα μπλα μπλα...

Με το νεο ετος,συνεργειο...

Υ.Γ. σπαραξε η καρδια μου χτες,ακουσα τα πρωτα σκιρτηματα του μοτερ σου...καλα μιλάμε τα ωστήρια σου ητο μια ηχητικη πανδεσια:lol: Laughing Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 09:44:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σπαραξει και ο κλος σας αμα σας ξαναπιασω να το σκιζετε εν απουσια μου...
Απο οτι εμαθα παντως,σε σχεση με τα υπολοιπα,ειναι πολυ πιο ευστροφο με αποκριση θανατου σε σχεση με αλλες μετατροπες που εχει κανει...
Μαλλον φταιει και το οτι δεν εχει δυναμο επανω.


Περι μπουζι,θα δειξει...
Αν map sensor και λ ειναι ΟΚ,τοτε δεν μενει κατι αλλο. Confused
Συνεχιζω να πιστευω παντως οτι κατα 90% ηταν απο μπουζι.
Στο "ημερολογιο μετατροπων" Laughing κανενα αλλο δεν επαθε τιποτα εδω και περιπου 5 χρονια που ξεκινησε η "παρασταση" οποτε μαλλον κατι αλλο πρεπει να ειναι ρε... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 23:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xmm....ακουω φαεινες ιδεες...

Ισως τελικα το προβλημα μου να μην οφειλεται στα "λαθος" μπουζι.Εξηγουμαι:

Σημερα που ταξιδευα εθνικη μεχρι ταχυτητες 150-160χλμ/ωρα το χαλμιτερ "επαιζε" απο κοκκινα/πορτοκαλί. (πρασινα δν βλεπω ποτε με σταθερο γκαζι,μαλλον ειναι φτωχουτσικο).
ΜΕ το που ξεπερνουσα με σταθερο γκαζι παντα τα 170-180χλμ ειχα σταθερες ενδειξεις τερμα κατω κοκκινα...
ΚΑτι προφανως πολυ πολυ κακό...

Κάποια ιδέα? (για τερμα γκαζι δν μιλαω φυσικα,μιας και τον λ τον αφηνει εκτος).

Ο λ ειναι οκ, μαπ,μπεκ,αντλια, θα ελεγξω απο δευτερα (αν και τα 3 ειναι σχεδον φρεσκα...).


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 23:02:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εισαγωγη τι έχεις;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 02:06:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Εισαγωγη τι έχεις;


οτι ειχα παντα κτηνιατρε μου,σκουπα με ανοιγμένη μετωπη...(αν μπορεις να αποκαλεσεις μετωπη οτι απεμεινε Laughing Laughing Laughing ).


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 09:36:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Σημερα που ταξιδευα εθνικη μεχρι ταχυτητες 150-160χλμ/ωρα το χαλμιτερ "επαιζε" απο κοκκινα/πορτοκαλί. (πρασινα δν βλεπω ποτε με σταθερο γκαζι,μαλλον ειναι φτωχουτσικο).
ΜΕ το που ξεπερνουσα με σταθερο γκαζι παντα τα 170-180χλμ ειχα σταθερες ενδειξεις τερμα κατω κοκκινα...
ΚΑτι προφανως πολυ πολυ κακό...


Πωωω...τι πραμα ειναι αυτο το σαξο του Σταυρου ρε παιδι μου....ακομη κ απο μονο του ζηταει να πηγαινει ταααααπααα!!!! Laughing Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 09:37:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά είπα του Στέλιου στο τηλέφωνο πως δεν μου αρέσει που έλιωσε το έμβολο.
Πολύ φτωχό μίγμα με αποτέλεσμα να ανεβάσει θερμοκρασίες κύλινδρος και να πάθει ότι έπαθε το μοτέρ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 10:19:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν ξερω τι να πω πια... Sad

Το συγκεκριμενο set up αποδεδειγμενα δεν εμφανισε προβλημα σε πολλα μοτερ.
Τωρα με του Σταυρου μαλλον απο τροφοδοσια θα ειναι απο οτι φαινεται μιας και απο μπουζι πια δεν τιθεται θεμα. Confused
Για να κανει τετοιο στεγνωμα παντως,μονο σε μπεκ παει το μυαλο μου.
Απο αντλια λιγο δυσκολο καθως δεν θα πηγαινε βημα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 10:19:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aργυρη καμμια ιδεα? Φυσικα θα μετρησω οτι μετριεται απο δευτερα,αλλα αν εχεις κατι υποψιν σου...

Υ.Γ. ξεχασα να τονισω οτι εχω ΥΠΕΡβολικη καταναλωση εδω και 2 γεμισματα (που ουτε με την πιο σπορ οδηγηση δν δικαιολογουνται,ουτε καν σε εβο 9)


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 18:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού ράβεις τα Evo9, δεν γίνεται να καις λιγότερο από αυτά... θα πήγαινες μαζί τους ή πίσω τους! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 18:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Aργυρη καμμια ιδεα? Φυσικα θα μετρησω οτι μετριεται απο δευτερα,αλλα αν εχεις κατι υποψιν σου...

Υ.Γ. ξεχασα να τονισω οτι εχω ΥΠΕΡβολικη καταναλωση εδω και 2 γεμισματα (που ουτε με την πιο σπορ οδηγηση δν δικαιολογουνται,ουτε καν σε εβο 9)

Να υποθέσω πως άλλαξες μόνο κορμό έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 19:49:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nai αργυρη.

Ο μαστορας ειπε πως η κεφαλη ηταν οκ.Δν υπηρχε λογος φανταζομαι να μην μου βαλει την "καινουργια"...

Εκτος και αν του ξεφυγε κατι? Rolling eyes


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 21:47:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατά πάσα πιθανότητα Σταύρο μου, με τόσα χιλιόμετρα που είχε το μοτέρ χωρίς να καθαρίσεις τα μπεκ σου, την πάτησες από μπεκ.

Σε ένα εντελώς εργοστασιακό αυτοκίνητο μπορεί να μην προέκυπτε πρόβλημα, αλλά με τα πράγματα που φοράς εσύ μάλλον έγινε το κακό από το συνδυασμό βουλωμένων μπεκ και πολύ ροικών περιφερειακών.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 22:06:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xmm...ναι αλλα στελιο,δεν θα το παθαινε με το βελτιωμενο μοτερ? δηλ ειναι υποπτο με το που το επανεφερα στις εργοστασιακες ρυθμισεις (μαμα εγκ, μαμα εκκ,) να το παθει...

Τα μπεκ πρεπει να καθαριστηκαν προ 70000χλμ χοντρικα...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 22:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως το εχω αποροια πως καθαριζονται τα μπεκ
αν γινεται σωστα η διαδικασια και αν εχει καποιο αποτελεσμα εν τελει στη μακροζοοια τους γιατι αν ειναι μπεκ ειναι το δευτερο κρουσμα μετα το mikerrgp προ βδομαδας... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 22:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
εγω παντως το εχω αποροια πως καθαριζονται τα μπεκ
αν γινεται σωστα η διαδικασια και αν εχει καποιο αποτελεσμα εν τελει στη μακροζοοια τους γιατι αν ειναι μπεκ ειναι το δευτερο κρουσμα μετα το mikerrgp προ βδομαδας... Crying or Very sad


τακη να δεχθω οτι εκανε ζημια στα μπεκ αυτος που τα καθαρισε..Θα το ειχα παθει νωριτερα...
Δν μπορω να σκεφτω κατι αλλο,φιλτρο βενζινης αλλαζα καθε 10.000χλμ (πολλες φορες και στις 5000),με 100ρες το δουλευα συνηθως, πως να βουλωσε πια το 2ο μπεκ (αν αυτο επαθε τελικα).
Παντως δευτερα θα τα ελεγξω...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 23:57:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

moy φαινεται χλωμο να εισαι απο μπεκ Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2009, 00:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
xmm...ναι αλλα στελιο,δεν θα το παθαινε με το βελτιωμενο μοτερ? δηλ ειναι υποπτο με το που το επανεφερα στις εργοστασιακες ρυθμισεις (μαμα εγκ, μαμα εκκ,) να το παθει...

Τα μπεκ πρεπει να καθαριστηκαν προ 70000χλμ χοντρικα...


Δεν θα το πάθαινε με τον βελτιωμένο εγκέφαλο γιατί ο PS είναι τίγκα στις βενζίνες. Ακόμη και 10% να του κόψεις λόγω βουλωμένου μπεκ, σίγουρα δεν πρόκειται να σου δημιουργήσει στεγνώματα τόσο επικίνδυνα.

Εν πάσει περιπτώσει, καθαρίζετε τα μπεκ σας κάθε -το πολύ- 60.000χλμ.
Οι μπεκάδες έχουν ογκομετρικά συστήματα που βλέπουν πόσο έχουν βουλώσει και πόσο επιτυχής ήταν ο καθαρισμός.

Σαν διαδικασία είναι εντελώς ακίνδυνη γιατί τα μπεκ είναι απλά πηνία με μαγνητικές ακίδες. Είτε ρέουν νερό, είτε βενζίνη, είτε καθαριστικό, είτε με βουλωμένο φιλτράκι ή όχι δεν έχει σημασία. Δεν μπορεί να καούν ή να χαλάσουν κατά το καθάρισμα.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 18:55:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο δυσκολο να ειναι απο μπεκ καθως οι κυλινδροι ηταν σχεδον ιδιοι οσο αφορα το θεμα επικαθησεων. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 14:14:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To να μετρήσεις τα μπεκ είναι κάτι σχετικά εύκολο.

Αν ΔΕΝ το έκανε στο παρελθόν πρέπει να ελέγξεις τα παρακάτω (που είναι και εύκολα):

1. Πίεση βενζίνης
2. Απόδοση μπεκ (μεταξύ 190 με 210 cc/min)
3. Ρεύματα: Πολλαπλασιαστή, δυναμό, γειώσεις

Αν αυτά είναι ΟΚ, και εφ'όσον είσαι μονόφυσος, δοκίμασε ένα δανεικό εγκέφαλο για βόλτα. Είναι κάτι το πολύ εύκολο.

Ολα αυτά με την προϋπόθεση ότι όλα πριν δούλευαν σωστά και τώρα ξεκίνησε να στο κάνει...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1348s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on