PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ράβδοι στρέψης & Αντιστρεπτικές Μέρος 2ο -Διαμετρήματα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 32, 33, 34  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούλ 2007, 00:59:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Αν είχε και καλό τιμόνι............... Rolling eyes Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat


Ημαρτον ρε Χαρη! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ongas (Panos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.6 (16V) GTI (2004)

Ένταξη: 12 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Αύγ 2007, 16:58:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια μια γρηγορη ερωτησουλα...Εχω μπει πια στο σκεπτικο να αλλαξω αντιστρεπτικες μπρος πισω..(22αρες προτεινετε???Τιμες???)..Το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι απο Γιαννενα και δεν εχω παρε δωσε με ην αντιπροσωπεια..Ειναι λιγο περα βρεχει......Πως θα μπορουσα να τις προμηθευτω???Εαν κανω κανενα ταξιδακι Αθηνα που θα μπορουσα να τις βρω??Θα ειναι ετοιμοπαραδοτες?? Rolling eyes Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Αύγ 2007, 18:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείς να παραγγείλεις στην αντιπροσωπεία της περιοχής σου και να σου τις φέρουν.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 08:18:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρόσφατα άλλαξα και τα 2 μπράτσα ζαμφόρ επειδή είχαν κοπεί τα λάστιχά τους. Θα μπορούσα να τα επισκευάσω και όχι να αγοράσω καινούρια? Δεν τους είπα τίποτα και μου έβαλαν πάλι τα ίδια. Μπορούσα να βάλω του 206 gti ή δεν έχουν διαφορά?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Σεπ 2007, 19:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν επισκευάζονται.
Όλα τα ίδια έχουν δεν υπάρχουν διαφορές.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 22:45:21    Θέμα δημοσίευσης: κκ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=222826#222826

mikerrgp έγραψε:
Κώδικας:

αυτοκινητο 206 1.4 xs 8v
αντιστρεπτική δοκός εμπρός..: 20mm
αντιστρεπτική δοκός πίσω......: 18mm
ράβδοι στρέψης....................: 19mm
αμορτισερ............................: bilstein κιτρινα 40mm
ελατήρια.............................: h&r 3.5
Φρένα ………………………. 266mm
ζάντες/ελαστικά...................:alessio 7x15 michelin pe2 195 50 r 15


Μιχάλη εσύ δεν φοράς 18-18... Το XS νομίζω φοράει 19-19....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Οκτ 2007, 08:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Μιχάλη εσύ δεν φοράς 18-18... Το XS νομίζω φοράει 19-19....

zηση με εβαλες σε δυλημα κμετρησα την μπροστα κ ειδα το κουλο ειναι 20.2 πως εχει γινει δεν ξερω????????????


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Οκτ 2007, 08:45:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το πλωμαρι στο χερι τι να μετρησει ο κουλος?????????
στραβα το παχυμετρο θα ειχε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 13:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

από εδω http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=239275#239275

grpap έγραψε:
Υγ Επειδη περασα απο το σταδιο με 21χιλ αντιστρεπτικη μονο πισω και 20κατι χιλ εμπρος εχω να πω οτι χανει σε αισθηση και σαφηνεια το τιμονι.


χάνει σε σχέση με το μαμά σεταπ?
ή σε σχέση με αυτό που έχει τώρα (22 μπρος / πίσω +20μισο ραβδους πισω)?
επίσης ξεχνάς τα πιο σφικτά πίσω αμορτισερ PS (τουλάχιστον για τα πρώτα χιλιόμετρα) + το γεγονός ότι το τιμόνι του δεν θα έχει καμία σχέση με το δικό σου λόγω των PS ελατηρίων (κηρίως, αλλά και αμορτισερ) εμπρός... Wink

grpap έγραψε:

Με 22-22 εμπρος πισω και 20κατι ραβδους ειναι ολα οπως πρεπει.


προφανώς... αλλά μιλάμε για +200ε κόστος τα οποία μπορεί να μην έχει κάποιος να δώσει αυτή τη στιγμή... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 13:10:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χανει αρκετα σε σχεση με το μαμα σεταπ.Με αυτο που εχω τωρα ειναι μερα με νυχτα.
Την αισθηση του τιμονιου θα του τη δωσει η 22αρα μπροστα μαζι με τις 20αρες ραβδους πισω.
Χωρις αυτην θα βουταει η μουρη και θα εχει ασαφεια μπροστα.Ενταξει με μειωμενη εκταση λογω σκληρων ελατηριων αλλα θα υπαρχει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 13:20:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν διαφωνω... ιδίως αν αφήσει τα μαμά ελατήρια εμπρός, και πόσο μάλλον όταν βάλεις τις 20+πίσω...

αλλα για την περίπτωση που συζητάμε, ξεχνας τα κατα ~170 λιμπρες (=+160+%) σκληρότερα ελατήρια της PS... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 13:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το ελαφωμα του εμπρος μερους ευθυνεται η 21 μονο πισω και στο τροπο που κουρδιζει στην τοποθετηση.
Πρεπει να βαλει ραβδους ωστε να υπαρχει φορτιση προς τα κατω του εμπρος μερους.Λειτουργει κατι σαν κατανομη φορτιου απο οσο εχω καταλαβει.Και αφου θα βαλει αντιστρεπτικες ας βαλει την 22 πισω απο την αρχη.Η 22 μπροστα θα ολοκληρωσει το πακετο και θα εχει τιμονι που δεν ειχε πριν.Χωρις τις οποιες κλισεις.Και χωρις υποστροφες μετα την κορυφη της στροφης,χαζεματα μουρης κλπ κλπ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 13:36:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν διαφωνώ αλλά όσο θα εχει μόνο την 22 πίσω...
προβλέπω τρελά ξεκολλήματα παρά τις 20+πίσω...

μεταχειρ 21 παίρνεις με 40ε...
σιγά τα λεφτά... Wink

εξακολουθείς να ξεχνάς τα αλλαγμένα εμπρός ελατήρια...
το δικό σου ειναι με μαμα ουσιαστικά ελατήρια (εστω facelift + και πάλι μαμά = 110 λιμπρες)
δεν έχουν καμία μα καμία σχέση τα μεν με τα δε...
όπως και τα αμορτισερ.
οταν έχεις την PS η τοποθέτηση των αντιστρπτικών επιδρά λιγότερο απ ότι όταν είσαι με την μαμά φουλ κομφορτ ανάρτηση...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 13:58:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ουτε εγω διαφωνω..... Razz .....αλλα ολα αυτα ειναι μισες δουλειες.Και θα κουρασει/φθειρει τσαμπα την αναρτηση και δεν θα εχει την οδικη συμπεριφορα σε ολο της το μεγαλειο για τα λεφτα που θα εχει δωσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 14:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gρηγορη την 20αρα εμπρος την εχεις κρατησει?
αν ναι οταν βαλεις τη πεζο σπορτ ξαναφορεσε τη για δοκιμη...

οι αντιστρεπτικες δεν ειναι πανακεια...και μετα απο ενα σημειο οσο σκληραινεις χαλαει ειδικα σε γλυστερο οδοστρωμα.

του τασου που εχει 21 εμπρος πισω με τη πεζο σπορτ ειναι μια χαρα...μπροστα.
πισω θεωρω οτι πρεπει να τη δοκιμασει την 22 καποια στιγμη για αλλους λογους...


γενικα το 206 με ενα καλο σετ αμορτισερ και λιγο καμπερ μπροστα γινεται απο πολυ καλο εως αριστο...
το προβλημα του αυτοκινητου ειναι ΠΙΣΩ και εκει πρεπει να εστιασετε τη προσοχη σας.

εγω προσωπικα θα εβαζα μονο την 22αρα πισω και 21ραβδους ή ελεω ακριβειας εστω τις 20αρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 14:35:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:


εγω προσωπικα θα εβαζα μονο την 22αρα πισω και 21ραβδους ή ελεω ακριβειας εστω τις 20αρες.


Αυτα που συζηταγαμε.
Ξεκιναω με τις 20αρες και στη πορεια βλεπουμε.
Θελω να καταλαβω τις οποιες διαφορες και να δω πραγματικα τη χρειαζομαι.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 14:37:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πανο για να καταλαβω
κανε μου ενα συγκριτικο του 206 σου με το σαξο σε συμπεριφορα και τι σε ενοχλει στο καθε αμαξι......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 14:47:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Ξεκιναω με τις 20αρες και στη πορεια βλεπουμε.
Θελω να καταλαβω τις οποιες διαφορες και να δω πραγματικα τη χρειαζομαι.


Wink Wink Wink Wink Wink
Wink Wink Wink Wink Wink

Cool Cool Cool Cool
Cool Cool Cool Cool

οι αντιστρεπτικές 22 (εμπρος κυρίως αλλά και πίσω) ειναι πολυ ενδιαφέρουσες σε ρυθμούς πολύ γρύγορους και σε καλό οδόστρωμα ή εστω ελεγχόμενες συνθήκες.

και η συνεισφορά τους φαίνεται όσο μαλακότερη ειναι η ανάρτηση
δεν είναι τυχαίο που στο 206Rc (για τον δρόμο που το προορίζει η πεζω και για τον μέσο λίγο ψαγμένο και όχι για αυτόν που θα αγόραζε το 1,4... όπως όχι και για αγωνιστική χρήση...) εβαλε σε σχεση με το απλό gti 21εμπρός αντί για 22 και πιο σκληρά ελατήρια / αμορτισερ + 20άρες και 22πίσω...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 14:52:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sto rc ο κυριος λογος ηταν τα 40αρι προφιλ λαστιχα και οχι η σκληροτητα της αναρτησης....

εγω γιατι φωναζω οτι το rc θελει 45αρι με 16αρα ...
2 ραβδους πισω 21 (και 4 καλα αμορτισερ) και τελος...

προσφατα το συζηταγα αυτο με στελιο -pughell οποιος ειχε βρει rc σαλονικ απο παππου ψαγμενο ο οποιος η μονη αλλαγη που ειχε κανει ηταν 21ραβδοι πισω και κατι ελατηρια του κωλου μπροστα (hr)
και του ελεγε οτι με τις ραβδους πισω αλλαξε 5000% το αμαξι...
πραγμα που το λεω και εγω με τις 22αρες μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2008, 14:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστό και αυτό...
εγω να δω πότε θα βρω τα 380 των 21 να τις πάρω και να υσηχάσω...
Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 32, 33, 34  Επόμενη
Σελίδα 19 από 34

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,205s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on