PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Galfas Racing DVD - Season 2004

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2005, 12:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Galfas Racing DVD - Season 2004 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Είναι επιτέλους έτοιμο και το φετινό DVD με όλα τα video της χρονιάς που πέρασε από όλους τους αγώνες μας. 11 αγώνες σε 4μιση ώρες video. και για να χωρέσουν το φετινό είναι ΔΙΠΛΟ DVD !!

Λεπτομέριες για τις ειδικές που περιλαμβάνει στο
http://www.galfas.gr/racing/dvd_2004.asp

έβαλα και το εισαγωγικό video (1,35 mb)
http://www.galfas.gr/racing/video/2004/eisagogi_galfas_2004_DVD.wmv

φέτος θα έχουμε και εκτυπωμένα τα δισκάκια και έγινε μούρλια και σε εμφάνιση.



και το καλύτερο σημείο :
μια ειδική με τις σημειώσεις του πληρώματος !
για να ακούτε τον Παφίλη και να βλέπετε τι διαβάζει και τι σημαίνει αυτό που διαβάζει.
άσε που και στην ειδική πάμε αέρα, ήταν το Πολυδένδρι στη Βέροια, στο σπριντ που εκεί κάναμε 4ο χρόνο γενικής στο 2ο σκέλος και φυσικά 1ο στα 1600 κ.ε.

το φετινό δίνεται στα 30 ευρώ και έχει τη μορφή στήριξης για τα οικονομικά της ομάδας που είναι από μαύρα χάλια εως εκεί που δεν παίρνει Smile
για διπλό DVD είναι πολύ καλά μιας και εμείς παίρνουμε τα DVD των αγώνων που τρέχουμε στα 50 ευρώ και είναι μονό DVD φυσικά..
πάντως αν κάποιος στενεύεται και δε μπορεί να βοηθήσει μπορεί να το μου το ζητήσει όπως και πέρυσι, δεν κολλάμε σε τέτοια.

θα στείλω και πάλι μια κόπια να υπάρχει για το club να το παίζετε στην έκθεση αυτοκινήτου που θα γίνει του χρόνου Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2005, 13:18:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Glf εγω θελω μια κοπια.
Θα σε ενημερωσω με πμ για το τι/που/ποσο κλπ.
Πολυ καλη η προσπαθεια σας και παντα τετοια...!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2005, 17:07:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω περιμενω ακομα ενα και με αφιερωση φυσικα.Σημερα θα σας περιμενουμε στο μαγαζι απο της 6 το απογευμα μεχρι ταχεια την χαραή.Θα σας δωσουμε το ποσο των 50 ευρο μπας και φιλοτιμηθεις να το φερεις.Οσο για τα λεφτα αν τα δεχτειτε σας πληροφορω οτι θα σας τα παρω τριπλα-και δεκαπλα μιας και οπως εχω ξανα πει η ανοιξη ξεκιναει επισημος απο της 21 Μαρτιου Wink Διαλεξε και παρε. Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 12:58:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνο θα περιμένω εντυπώσεις ε? αύριο μάλλον θα το λάβεις


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 13:01:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Πάνο θα περιμένω εντυπώσεις ε? αύριο μάλλον θα το λάβεις


Φυσικά αγορίνα !! Wink Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 14:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Πάνο θα περιμένω εντυπώσεις ε? αύριο μάλλον θα το λάβεις


Εμεις ξαδερφε θα το λαβουμε να σου πουμε εντυπωσεις με τον Παφ Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 18:12:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσύ δεν έχει γιατί έπεσες μικρός στη χύτρα με αυτό το άσπρο πράμα που το λένε Μ........ και ούτε ο άλλος γιατί τώρα δεν προλαβαίνει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 11:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
εσύ δεν έχει γιατί έπεσες μικρός στη χύτρα με αυτό το άσπρο πράμα που το λένε Μ........ και ούτε ο άλλος γιατί τώρα δεν προλαβαίνει...


Εγω ξα'ερφε αν και ποιο αργο αμαξι απο τον αλλον....προλαβαινει τα παντα.και γουτσου γουτσου και DVD.Και για να μην σε σκονταψω και σενα ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ στην χυτρα με το ασπρο πραγμα κανονισε..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 11:26:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
εσύ δεν έχει γιατί έπεσες μικρός στη χύτρα με αυτό το άσπρο πράμα που το λένε Μ........ και ούτε ο άλλος γιατί τώρα δεν προλαβαίνει...


...και καλά,το οτι έπεσε πάει και έρχετε...
...το οτι ρούφηξε και τη μισή χύτρα(την άλλη μισή την έκανε γαργάρα),που το βάζεις?? Laughing Laughing

Αυτό τον χάλασε...Στο είχα πει εγώ,αλλα δεν με πίστευες... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 12:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε συ, άλλος στην Αθήνα το πήρε χθες με το ταχυδρομείο και τα έστειλα την ίδια μέρα ! δε σου ήρθε ακόμα ??

ΝΙΚ έβαλες DSL και μας έγινες τακτικός ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gjk 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16V

Ένταξη: 03 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: ΒΕΛΒΕΝΤΟ-(Κοζανη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 03:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο ρε Νικολα συγχαρητηρια.
Πιστευω οτι θα ναι πολυ καλο.
Ανυπομονω να ανεβω Κοζιανη.....


sweet 16
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 10:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για άλλη μια φορά...

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=7169


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,115s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on