PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πήραμε το Κύπελο & εγώ την κόρνα στα χέρια!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούλ 2004, 22:00:55    Θέμα δημοσίευσης: Πήραμε το Κύπελο & εγώ την κόρνα στα χέρια!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαρα, βαρα, βαρα εε καποια στιγμη τα εφτυσε η κακομοιρη η κορνα μαζι με τη φωνη μου Crying or Very sad
μηπως ξερετε καμια τιμουλα ρε παιδια πριν με γδυσει η αντιπροσωπεια?
δηλαδη εαν υπαρχει imitation με μικροτερη τιμη απο τα 40 της Peugeot?


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
smaraghi 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.1 color line

Ένταξη: 07 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2004, 06:55:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lucifer έγραψε:
μικροτερη τιμη απο τα 40 της Peugeot?

40 μονοοοοοο Scratch , λίγα μου φαίνονται. Ποιος θα βάλει την κόρνα, εσύ;
Εάν η peugeot :uhoh: βάλε και 37 ευρουλάκια για κόπο Nod !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bill_980 (vassilis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 46v xs

Ένταξη: 20 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2004, 08:42:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αλήθεια ειναι οτι και εμενα μου εμεινε στα χερια μετα τους πανυγηρισμους αλλα την επομενη μερα ηταν οκ.Μαλλον εσενα σου εκατσε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2004, 18:06:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με βλεπω να αγοραζω σφυριχτρα Laughing Laughing


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2004, 22:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάντως που τα είχε φτύσει στον γα** του αδερφού μου και τα έπεξέ την αντεκατέστησα με την διπλή του 307 SW (του απλού 307 δεν ταιριάζει) και με τους πανυγιρισμούς δεν κατάλαβε απολύτως τίποτα... δεν σπάει δεν χαλάει και μετα απο πολλές ώρες κορναρίσματος... ακόμα φωνάζει




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2004, 01:55:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν νικήσαμε την Τσεχία, στο πρώτο μισάωρο κορναρίσματος για πανηγυρισμούς και βόλτα μέσα στη πόλη, η κόρνα τα έφτυσε. Και στους 2μισι μήνες που έχω το αμάξι, δεν νόμιζα ότι η κόρνα χάλασε από υπερβολική χρήση, αλλά από αστοχία υλικού. Δηλαδή αν έμενα στην Αθήνα κάθε μέρα για κόρνα θα είμουν? Laughing

Τέλοσπαντων, πήγα στην αντιπροσωπεία και την αλλάξανε (εγγύησης γαρ Cool ) χωρίς καμιά κουβέντα.

Τώρα που πήραμε το κύπελλο, μια ώρα κόρναρα συνέχεια και πιο επίμονα, και παρόλα αυτά, η νέα κόρνα άντεξε! Shocked Επίσης έχει και πιο ψιλό ήχο από την προηγούμενη. Άρα ίσως να ήταν όντως αστοχία υλικού αυτή που είχε από το εργοστάσιο το αμάξι. Ή απλά μας φέρνουνε καλύτερες κόρνες εδώ στην Έλλάδα για ανταλλακτικά γιατί ξέρουνε πόσο οξύθυμοι είμαστε στον δρόμο και τις χρησιμοποιούμε συνέχεια Razz

Αν τελικά Lucifer αποφασίσεις να πάρεις κόρνα και όχι σφυρίχτρα Razz , κοίτα και σε μαγαζιά με αξεσουάρ αυτοκινήτων. Έχω πετύχει και με €20 εδώ στην Λάρισα (+ €5-€6 τα μεταφορικά αν θές να στην στείλω στην Ρόδο!!! Wink )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιούλ 2004, 08:15:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Εμένα πάντως που τα είχε φτύσει στον γα** του αδερφού μου και τα έπεξέ την αντεκατέστησα με την διπλή του 307 SW (του απλού 307 δεν ταιριάζει) και με τους πανυγιρισμούς δεν κατάλαβε απολύτως τίποτα... δεν σπάει δεν χαλάει και μετα απο πολλές ώρες κορναρίσματος... ακόμα φωνάζει

ποσο σου κοστισε??


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1442s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on