PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

205 - Χαμήλωμα Peugeot 205

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2004, 20:33:01    Θέμα δημοσίευσης: 205 - Χαμήλωμα Peugeot 205 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Simera evala Vogtland elathria xamilwmatos 35mm.Den mou ekane arketo xamilwma ews kai katholou se sxesh apo prin exei ena kaino gyrw sta tria daktyla kai mou eipan oti apo kei kai katw (pio xamhla elathria den douleuoun swsta)logo oti exw sklhrh anarthsh.Ysxiei ayto???


Αγαπητέ φίλε θα σε παρακαλέσω για άλλη μια φορά να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες Για την mod team -pugsang
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Απρ 2004, 23:21:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι ειναι φιλε Παναγιωτη!!! Μετα η διαδρομη της αναρτησης θα ειναι πολυ μικρη και θα τερματιζει με το παραμικρο (με οποιες συνεπειες εχει αυτο) !!! Wink Εγω εχω βαλει ελατηρια H&R 4ποντα (θεωρητικα) και οταν τα εβαλα διπλα στα "μαμα" (σαν απο φορτηγο ειναι Laughing ) ηταν τουλαχιστον 3 ποντους κοντυτερα!!! Περιμενα κιεγω βαρβατο χαμηλωμα, αλλα...Σε αποδοση ειμαι πολυ ευχαριστημενος σε σχεση με πριν, αυτο με ενδιεφερε κυριως!!! Το αισθητικο προβλημα (κενο στο φτερο) λυνεται μονο με εναν τροπο...Να βαλεις το look του GTi!!! Αυτο ειναι καπως δυσκολο ομως (οχι οτι δεν γινεται, γυρω στα 300E ειναι μαζι με τοποθετηση) καθως θελουν κοψιμο τα πισω φτερα!!! Sad Τι λαστιχα φορας???


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 15:34:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αληθεια ειναι οτι σημερα εχουνε κατσει σε σχεση με χθες.Γυρω στα 2μιση δακτυλα.Καλυτερα γιατι με το παραμικρο θα εβρισκε.Παντως τωρα ειναι παρα πολυ σταθερο!!!Το αμαξι ειναι look Gti μονο το μοτερ μου λειπει.Θα πρωσπαθησω να βρω κανα Gti tτρακαρισμενο να παρω μοτερ σασμαν και αξονα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 15:42:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα λαστιχα που φοραω ειναι 195/50/15.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 18:34:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να προσεχείς ένα ολόλευκο που κυκλοφορεί ………είναι λίγο κακό !!! Twisted evil Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 22:08:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

195/50/15??? Shocked Πολυ φαρδια λαστιχα φορας...Γιατι ετσι??? Μεχρι και το 1.9 απο τη "μανα" του φοραγε 185/55/15!!! Anyway...
Αργυρη ασπρο ειναι και το δικο σου??? Να σου πω, το look που μπορουμε να το βρουμε (ασχετο με το topic, αλλα μια που αναφερθηκε... Wink )??? Εχω προβλημα με το χαμηλωμα πισω!!! Αν το χαμηλωσω οσο πρεπει αναλογα με το μπροστα μερος, τα πλαινα των πισω ελαστικων μετα απο καποιο σημειο ακουμπανε στο φτερο, στη μεσα μερια!!! Φοραω 185 λαστιχο με τις ασπρες 14αρες απο 106 ραλλυ!!! Η μονη λυση ειναι να βαλω το look για να κοψω τα φτερα...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Απρ 2004, 00:03:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ειναι αρκεκτα φαρδια τα λαστιχα.Την πατησα.Βοηθειστε για τι μοτερ να βαλω.Ο ενας μου λεει να βαλω απο ραλυ.Αλλος μου λεει να βρω κανα τρακαρισμενο 205 να παρω αξονα και μοτερ φυσικα θα κανω μια (ανακατασκευη φλατζες,μεταλα,εμβολα αν απαιτηται,ελατηρια και ολα τα σχετικα που δεν τηα μου ανεβασει και πολυ το κοστος και θα εχω κατα καποιο τροπο ενα καινουριο μοτερ.Τι λετε???Μου ειπαν για μοτερ απο ραλυ η σαξο με τοποθετηση γυρω στα 1.500 ευρο.Ειναι καλα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Απρ 2004, 23:24:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα διαπιστωσα οτι βρισκει πισω το αμαξι στους θολους.Πρεπει να αλλαξω τις ραβδους???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Απρ 2004, 12:32:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Παναγιωτη τα 1500E ειναι καλα για ενα τετοιο μοτερ, αλλα αντε να το εμπιστευτεις!!! Τα περισσοτερα ειναι σκισμενα... Sad Οσο για μοτερ 1.9, το εχω ξαναπει, ειναι πολυ δυσκολο να βρεις, καθως το μοντελο δεν εχει κυκλοφορησει πολυ στην Ελλαδα!!! Οσο για την ανακατεσκευη τσουζει λιγο...

Οταν λες οτι βρισκει πισω, εννοεις τα λαστιχα ετσι??? Μου κανει εντυπωση γιατι εχεις κομμενα φτερα... Confused Το δικο μου βρισκει αλλα τα φτερα μου ειναι με το κανονικο κοψιμο!!! Τι να πω, ισως να φταιει το λαστιχο ή το offset της ζαντας που εχεις... Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Απρ 2004, 13:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον θα φταιει το φαρδος και η διαμετρος της ζαντας.Με τις ραβδους απο το Gti θα λυθει το προβλημα????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Απρ 2004, 07:01:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προτων το 1.9 ειχε 195-50-15 απο το εργοστασιο!
Για ναμην βρεισκη θελει κοψειμο πεισω στα φτερα αρα και το αναλογο look Gti δηλαδη!!
Τα πραματα ειναι φτηνα καινουργια θελει καλο μαστορα να τα βαλη ομως!
Η ζαντες του ραλλυ δεν κανουν για το 205 καλητερα απο 306 λογο οφσετ!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Απρ 2004, 09:45:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ Αργυρη αφου τις φορανε πολλα 205 τις ραλλοζαντες?!?!?!? Anyway, το βιβλιο που εχει πεζουλας μου δινει διασταση ελαστικου για το 1.9 185/55/15!!! Το εχω διπλα μου και το αντιγραφω...Ειναι φτηνα τα πραματα ε...ΜΜΜΜΜ...για να κανω μια βολτα απο ενα φιλο φαναρτζη!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0985s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on