PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΒΛΑΒΗ ΦΛΑΣ!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 13:36:53    Θέμα δημοσίευσης: ΒΛΑΒΗ ΦΛΑΣ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια γεια σας και παλι...
Εχω ενα προβλημα με το φλας!
Αναβει το αριστερο χωρις να εχω πειραξει το μοχλο!!!
Το κανει οποτε του τη βαραει!
Εκει που οδηγω,βλεπω το αριστερο βελακι του φλας αναμενο!
Τι παιζει??
Εχει συμβει σε κανενα απο εσας??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 13:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1562


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 10:19:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα θα παει ο πατερας μου το αμαξι μου σε ενα ηλεκτρολογειο για να φτιαξει το προβλημα με το φλας που σας ειχα πει...
Ακουστε ομως τι κουφο του ειπανε οταν τους πηρε τηλεφωνο και τους ειπε για το προβλημα αυτο!
Του ειπανε οτι φταιει ο συναγερμος!!! Shocked
Ειναι δυνατον???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 10:23:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Ειναι δυνατον???

Σε συνεργεία ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 15:07:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το φλας φτιαχτηκε!!!
Απ οτι μου ειπε ο πατερας μου κατι κολαγε στο φλας και το εφτιαξε,και επισης εφταιγε και ο συναγερμος...
Οπως και να χει,φτιαχτηκε!
Κοστος=20 ευρω.
Καλα δεν ειναι? Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Φεβ 2004, 07:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν εβρισκα παρομοιο topic για να γραψω αυτο που θελω και γι'αυτο το γραφω εδω...
μαλλον επειδη ειχα να καθαρισω αρκετο καιρο το αυτοκινητο μου μεσα σε συνδιασμο με την υγρασια μαλλον,ο λεβιες που τον τραβας προς τα εξω στο τιμονι για να αναψεις τα μεγαλα φωτα,μου κανει κολπα!
οταν θελω να αναψω τα μεγαλα ή δεν αναβουν ή θα πρεπει να τον τραβηξω με δυναμη σαν να εχει πιασει σκονη μεσα στο βαρελακι.
μπορω να κανω κατι γι΄αυτο?καμμια ιδεα?


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Φεβ 2004, 08:01:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αρχη μπωρις να ριξης ενα σπρει επαφων και να των δπθλεψεις μημπως και στρωση!!!Αρκη να μην ειναι MUX !!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Φεβ 2004, 08:02:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Για αρχη μπωρις να ριξης ενα σπρει επαφων και να των δπθλεψεις μημπως και στρωση!!!Αρκη να μην ειναι MUX !!!! Wink


ΜUX Question Question Question
τι ειναι αυτο?


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Φεβ 2004, 20:17:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Touristas έγραψε:
Για αρχη μπωρις να ριξης ενα σπρει επαφων και να των δπθλεψεις μημπως και στρωση!!!Αρκη να μην ειναι MUX !!!! Wink


ΜUX Question Question Question
τι ειναι αυτο?

Πολυπλεξικο αυτο σημενη!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1439s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on