PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρονισμός ΟΚ αλλά το αμάξι σέρνεται

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούλ 2019, 00:57:48    Θέμα δημοσίευσης: Χρονισμός ΟΚ αλλά το αμάξι σέρνεται Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα,
Πριν μερικούς μήνες άλλαξα το πλήρες σετ καδένας λόγω του γνωστού προβλήματος χρονισμού στον κινητήρα του αυτοκινήτου μου (207GT).
Από τότε το αυτοκίνητο ανα τακτά διαστήματα μου κάνει κόλπα.

Συγκεκριμένα, μου έχει βγάλει το μήνυμα "DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY" τρεις φορές στον τελευταίο χρόνο και αφού το είχα πάει στο συνεργείο για να το σβήσουν. Επίσης που είναι το χειρότερο, το αυτοκίνητο έχει γίνει απρόβλεπτο. Εκεί που οδηγείς χωρίς κανένα πρόβλημα με την τουρμπίνα να δουλεύει κανονικότατα και το αυτοκίνητο να πετάει, ξαφνικά ο κινητήρας σαν να παθαίνει κάτι και κρεμάει τελείως. Το αυτοκίνητο πηγαίνει λες και έχει 20 άλογα, αφού πολλές φορές πάει να μου σβήσει αφού πρέπει όταν ξεκινάω με πρώτη θέλει φουλ γκάζι για να εκκινήσει.

Μετά από λίγο μπορεί να επανέρθει στα νορμάλ και ούτω καθ΄ εξής. Αυτό το κάνει και με το παραπάνω σφάλμα και χωρίς αυτό.

Στο συνεργείο που πήγα 2-3 φορές δεν μπόρεσαν να μου πούνε κάτι σίγουρα. Την μια μου είπαν για χαλασμένη αντλία υψηλής την άλλη για μάκα στους αυλούς που θέλει καθάρισμα.

Για το καθένα από τα παραπάνω μου ζήτησαν γύρω στο 500αρι. Μου έδωσαν επίσης και 2 μπουκάλια καθαριστικό (αυτό που προσθέτεις στο καύσιμο) μήπως και βοηθήσει αλλά δεν είδα καμία διαφορά.

Θα μπορούσε κάποιος να δώσει κάποια ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;
Το πιο ακατανόητο είναι οτι το πρόβλημα έρχεται και φεύγει χωρίς προειδοποίηση ή λογική.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούλ 2019, 12:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι κωδικοί σφάλματος αποθηκεύονται;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούλ 2019, 20:15:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το οτι αλαξες καδενα δε σημαινει οτι μπηκε σωστα η καινουρια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούλ 2019, 23:31:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
το οτι αλαξες καδενα δε σημαινει οτι μπηκε σωστα η καινουρια


Το αυτοκίνητο το πήγα 2 φορές πίσω στο συνεργείο και με διαβεβαίωσαν ότι όλα έγιναν σωστά αφού τα ξανα ελέγξανε.
Αλλά ακόμα και αυτό να είναι το πρόβλημα, πως εξηγείται το ότι δεν είναι συνεχόμενο αλλά έρχεται και φεύγει; Αυτο δεν μπορώ να καταλάβω.

Υπάρχει περίπτωση να θέλει καθαρισμό βαλβίδων;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2019, 19:14:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καθαρισμο παντα θες αν δενε χεις κανει....
Τωρα οσον αφορα την αποδωση δοκιμασε αυτο.....
Αν εχεις στικακι ελμ και τορκ δοκιμασε να κανεις μια διαγραφη βλαβων και δες αν με το μηδενισμο των τριμς επανελθει στην σωστη ας πουμε αποδωση και μετα το ποσο γργηορα τα ξανα ανεβαζει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούλ 2019, 23:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
καθαρισμο παντα θες αν δενε χεις κανει....
Τωρα οσον αφορα την αποδωση δοκιμασε αυτο.....
Αν εχεις στικακι ελμ και τορκ δοκιμασε να κανεις μια διαγραφη βλαβων και δες αν με το μηδενισμο των τριμς επανελθει στην σωστη ας πουμε αποδωση και μετα το ποσο γργηορα τα ξανα ανεβαζει


Ο καθαρισμός πόσο περίπου κοστίζει; Σε ερώτηση που έκανα μου είπαν για 500ε και ζαλίστηκα.

Το έχω δοκιμάσει αυτό που λες αλλά το πρόβλημα παραμένει. Όπως ανέφερα και παραπάνω, το πιο περίεργο είναι ότι η απόδοση του κινητήρα δεν πέφτει με το που βγαίνει το σφάλμα, κάτι που μπορεί να ήταν και λογικό, αλλά σε τυχαίες στιγμές είτε με σφάλμα είτε χωρίς και εντελώς τυχαία επανέρχεται στα κανονικά του επίπεδα Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούλ 2019, 23:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Τι κωδικοί σφάλματος αποθηκεύονται;


Δυστυχώς δεν ξέρω τους κωδικόυς που έβγαλε αυτή τη φορά αφού δεν το έχω συνδέσει σε ELM, την προηγούμενη φορά όμως είχε βγάλει P2177, P1385 και P2336.

Καμιά ιδέα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2019, 10:55:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotiris-gt έγραψε:
drdino έγραψε:
Τι κωδικοί σφάλματος αποθηκεύονται;


Δυστυχώς δεν ξέρω τους κωδικόυς που έβγαλε αυτή τη φορά αφού δεν το έχω συνδέσει σε ELM, την προηγούμενη φορά όμως είχε βγάλει P2177, P1385 και P2336.

Καμιά ιδέα;


Επανέρχομαι μήπως μπορεί κάποιος να δώσει καμμία ιδέα. Ο κωδικός που μου έβγαλε την τελευταία φορά είναι P2177.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2019, 20:16:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ φτωχο μιγμα.....αυτο ειναι ενδειξη η κακου χρονισμου η αντλιας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
τρελακιας (μαρινος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 07 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Οπου ξημερωσει

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2019, 22:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλβιδα διαχειρισης πιεσης;


"Μαρια να παρω τ αμαξι σου;"
"Οχι γιατι εισαι καφτης!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2019, 22:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
πολυ φτωχο μιγμα.....αυτο ειναι ενδειξη η κακου χρονισμου η αντλιας


Σε ευχαριστώ Γιάννη για την απάντηση σου.
Γνωρίζεις αν υπάρχει τρόπος ελέγχουης αντλίας με το ελμ και το torque;

Το συνεργείο μου (Θεσσαλονίκη) όπως έγραψα παραπάνω μου απέκλεισε το ενδεχόμενο λάθος χρονισμού και μου είπε για αντλία υψηλής και καθαρισμό βαλβίδων με κόστος 600-700€.
Έχεις γνώση αν το κόστος είναι λογικό;

Από την άλλη αν είναι αντλία πως εξηγείται ότι το πρόβλημα εμφανίζεται και εξαφανίζεται σε τυχαίους χρόνους;
Έκανα σήμερα ταξίδι, το αυτοκίνητο πετούσε σαν καινούργιο, έκανα μια σταση χωρίς να σβήσω τον κινητήρα και όταν ξανα ξεκίνησα το αμάξι σερνόταν στην κυριολεξία. Σε μια ανηφόρα κατέβασα σε τρίτη και το αυτοκίνητο με το ζόρι την ανέβηκε.

Παρεμπιπτόντως, μέτρησα και τα long fuel trims που ήταν στο -17!!

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2019, 22:34:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τρελακιας έγραψε:
Βαλβιδα διαχειρισης πιεσης;


Μπορείς να μου δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες;
Είναι κάτι που μπορεί να ελεγχθεί από εμένα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Σεπ 2019, 01:18:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμία βοήθεια κάνεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Σεπ 2019, 21:39:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotiris-gt έγραψε:
Καμία βοήθεια κάνεις;


Βρε Σωτήρη, 50 σελίδες στην αντίστοιχη ενότητα έχουν γραφτεί για τα προβλήματα που περιγράφεις. Κάνε ένα κόπο να διαβάσεις εκεί, για αυτό υπάρχει το φόρουμ.

Αν είναι να σε πείσουμε ότι χρειάζεται να το καθαρίσεις και να το χρονίσεις, καλύτερα πούλησέ το γιατί δεν θα το φτιάξεις ποτέ όσες αντλίες υψηλής πίεσης και να αλλάξεις.
-17% σημαίνει ότι έχει υπερβολικό καύσιμο, όχι πολύ λίγο.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2019, 23:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
sotiris-gt έγραψε:
Καμία βοήθεια κάνεις;


Βρε Σωτήρη, 50 σελίδες στην αντίστοιχη ενότητα έχουν γραφτεί για τα προβλήματα που περιγράφεις. Κάνε ένα κόπο να διαβάσεις εκεί, για αυτό υπάρχει το φόρουμ.

Αν είναι να σε πείσουμε ότι χρειάζεται να το καθαρίσεις και να το χρονίσεις, καλύτερα πούλησέ το γιατί δεν θα το φτιάξεις ποτέ όσες αντλίες υψηλής πίεσης και να αλλάξεις.
-17% σημαίνει ότι έχει υπερβολικό καύσιμο, όχι πολύ λίγο.


Στέλιο, καταρχήν σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και την απάντηση σου.
Πίστεψε με, έχω διαβάσει αμέτρητες σελίδες από το φόρουμ και γνωρίζω για τα συνηθισμένα/γνωστά προβλήματα του αυτοκινήτου/κινητήρα (λάδια/χρονισμός/επικαθίσεις κτλ.). Από την άλλη οι τεχνικές μου γνώσεις είναι περιορισμένες και για αυτό και είμαι μπερδεμένος και ζητώ την άποψη σας σαν πιο ειδικοί/έμπειροι.
Όπως έγραψα χρονισμό έχω κάνει στο αυτοκίνητο όπως καί αλλαγή τεντωτηρα/καδένας κτλ. Για την ακρίβεια ακριβώς μετά από αυτη την επιδιόρθωση ξεκίνησαν τα παραπάνω προβλήματα.
Επίσης γνωρίζω ότι ο κινητήρας θέλει καθαρισμό από τις επικαθήσεις κάτι το οποίο έχω προγραμματίσει αλλά αν χρειάζεται και κάτι επιπλέον (αντλία πχ) θα προτιμούσα να το κάνω ταυτόχρονα.
Από την άλλη αν τα προβλήματα του αυτοκινήτου μου οφείλονται στις επικαθίσεις πως εξηγείται το γεγονός ότι το αυτοκίνητο εμφανίζει τα συμπτώματα περιστασιακά και όχι συνεχώς;
Το -17 το καταλαβαίνω αλλά αυτό είναι το σύμπτωμα και προσπαθώ να καταλάβω την αιτία ώστε να μην χρυσοπληρωσω ένα συνεργείο να αλλάξει/φτιάξει πράγματα που δεν χρειάζονται αλλαγή.

Και πάλι σε ευχαριστώ για την απάντηση σου και ελπίζω να μπορέσεις να μοιραστείς τις γνώσεις σου μαζί μου.

Φιλικά
Σωτήρης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Οκτ 2019, 10:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
το οτι αλαξες καδενα δε σημαινει οτι μπηκε σωστα η καινουρια


+

sotiris-gt έγραψε:

Όπως έγραψα χρονισμό έχω κάνει στο αυτοκίνητο όπως καί αλλαγή τεντωτηρα/καδένας κτλ. Για την ακρίβεια ακριβώς μετά από αυτη την επιδιόρθωση ξεκίνησαν τα παραπάνω προβλήματα.


=τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια; Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Οκτ 2019, 00:12:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
το οτι αλαξες καδενα δε σημαινει οτι μπηκε σωστα η καινουρια


+

sotiris-gt έγραψε:

Όπως έγραψα χρονισμό έχω κάνει στο αυτοκίνητο όπως καί αλλαγή τεντωτηρα/καδένας κτλ. Για την ακρίβεια ακριβώς μετά από αυτη την επιδιόρθωση ξεκίνησαν τα παραπάνω προβλήματα.


=τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια; Laughing


Κωνσταντίνε, σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Το παραπάνω, είναι κάτι που σκέφτηκα και γω και για αυτό και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να πάω πίσω στο συνεργείο για να ελέγξουν ότι ο χρονισμός έγινε σωστά.
Φυσικά, μιας και προσωπικά δεν έχω τις γνώσεις βασίστηκα στα λεγόμενα τους ότι όλα είχαν γίνει σωστά και δεν ήταν αυτό το πρόβλημα.
Φυσικά, όπως λες και εσύ αυτό δεν σημαίνει ότι μου είπαν την αλήθεια αλλά δυστυχώς δεν έχω τρόπο να το επιβεβαιώσω και για αυτό ζητάω την βοήθεια των παιδιών στο φόρουμ.

Από κει και πέρα όμως αυτό δεν εξηγεί γιατί το πρόβλημα εμφανίζεται σποραδικά και όχι συνεχώς. Ένας λάθος χρονισμός δεν θα επηρέαζε την απόδοση του αυτοκινήτου συνεχώς;

Παρόλα αυτά θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει κάποιο συνεργείο στη Θεσσαλονίκη που να είναι γνώστες και εμπιστοσύνης μήπως μπορέσω να πάρω μια ακόμη γνώμη;

Σας ευχαριστώ και πάλι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Οκτ 2019, 16:08:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνώστης Peugeot στον νομό Θεσσαλονίκης, ξέρω τον Παραδέλη στην Άνω Περαία (698 3102466)...


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sotiris-gt (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 03 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Οκτ 2019, 00:31:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hellas4x4 έγραψε:
Γνώστης Peugeot στον νομό Θεσσαλονίκης, ξέρω τον Παραδέλη στην Άνω Περαία (698 3102466)...


Σε ευχαριστώ πολύ, το έχεις δοκιμάσει το συγκεκριμένο συνεργείο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Οκτ 2019, 15:28:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι... Το έχω δοκιμάσει, και έχω κάνει και μετατροπές εκεί...
Παρόλα αυτά όπως ξέρεις, πάντα στο συνεργείο είναι να σου ταιριάξει και ο μάστορας...
Κάνε του ένα τηλέφωνο, δεν χάνεις κάτι... Wink


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1447s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on