PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ηχοσύστημα για Peugeot 307 1600 τα φώτα σας!!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
judokas1 (Κατερίνα)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Νοέ 2018
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Νοέ 2018, 21:11:47    Θέμα δημοσίευσης: Ηχοσύστημα για Peugeot 307 1600 τα φώτα σας!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ηθελα την γνώμη σας σε οσους γνωρίζουν απο ηχο κτλ
Ειμαι στην αναζήτηση (εγω το πάω ανάποδα) πρώτα ενισχυτή και μετά ηχεια.
Ποιόν απο αυτούς τους δύο ενισχυτές μου προτεινετε να πάρω,ηχεία εχω μπροστά της μαμάς και πίσω JVC CS-J510X ξέρω οτι θα μου πείτε να κάνω και αλλαγη στα ηχεία θα ειναι δεκτή και η πρόταση αυτή αρκεί να μην ειναι και τόσο ακριβά θα ηθελα μια καλή μουσική χωρίς να ξεσηκώνω τους (γειτονες) μ αρέσει ο μπασο-πριμαριστός ηχος μονο για ξένη μουσική τύπου πχ Michael Jackson - Beat It ,οπότε δεκτές και οι προτάσεις στα ηχεια μονο στις 4 πόρτες και στο ταμπλό,subwoofer δεν με ενδιαφέρει δεν θελω να χάσω χώρο απο το πορτ μπαγκαζ και ουτε να βάλω ηχεια στην εταζερα.

Οι ενισχυτές που εχω βρει ειναι αυτοί οι δύο ποιόν μου προτεινετε να πάρω.

https://www.amazon.com/YaeCCC-5800Watt-Channel-Amplifier-Subwoofer/dp/B07CWQTRVS

https://www.amazon.com/Watts-Channel-Amplifier-Audio-Stereo/dp/B07G8C358B

Για radio cd εχω της μαμάς δεν θέλω να το αλλάξω για να μην χάσω τις λειτουργιες απο το χειριστήριο που ειναι στο τιμόνι,εκτός αν υπάρχει κάποια πατέντα να δουλέψει με αλλο radio cd/usb player μιάς και δεν εχει θύρα για usb,τα mp3 σε cd δεν τα παίζει το radio cd της μαμάς και αναγκάζομαι να γράφω σε audio cd το πολύ 10-17 τραγούδια και να εχω ενα κάρο cd στο ντουλαπάκι.


judokas
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,078s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on