PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κρυα εκκινηση, προβλημα ?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mitsaras... (Δημητρης)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 6speed

Ένταξη: 17 Ιούν 2011
Δημοσιεύσεις: 102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Φεβ 2012, 15:13:28    Θέμα δημοσίευσης: Κρυα εκκινηση, προβλημα ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα, θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι εχω ενα θεματακι και δεν ξερω αν ειναι προβλημα. Λοιπον, οταν βαζω το αυτοκινητο μπροστα τα πρωινα δεν κραταει ποτε ψηλα τις στροφες του ρελαντι , δηλαδη δουλευει μια γραμμουλα κατω απο τις 1000στροφ. ! Δυο μηνες τωρα καθε πρωι εχει 0-5 βαθμους και αυτο δεν λεει να ανεβασει το ρελαντι. Το καλοκαιρι που το αγορασα καινουργιο καμια κρυα νυχτα(15 βαθμους δηλαδη) σηκωνε ρελαντι 1100+ στροφ. και ακουγοτανε και η σκαστρα που εμενε ανοιχτη , μετα που αρχιζε και κρυωνε ο καιρος μια το εκανε μια δεν το κανε, τωρα πλεον εχει να το κανει πανω απο μηνα ! Δεν ξερω αν ειναι προβλημα αλλα δεν μου αρεσει ιδιαιτερα. Σορρυ για το μεγαλο ποστ , αν γνωριζει καποιος κατι παρακαλω ας με βοηθησει γιατι δεν προλαβαινω να το παω συνεργειο ! Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 18:00:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είναι κάτι σοβαρό. Απλά θέλει αλλαγή η βαλβίδα ψυχρής εκκίνησης... Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Mitsaras... (Δημητρης)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 6speed

Ένταξη: 17 Ιούν 2011
Δημοσιεύσεις: 102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 19:00:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λες ε ? οποτε πρεπει να παω να το δουν ! Δεν επρεπε να βγαλει καποιο σφαλμα ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 19:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι παρόμοιο έχει και μένα αλλά τώρα όταν είναι κρύο έχει αρχίσει να σβήνει.
Η βαλβίδα ψυχρής εκκίνησης που βρίσκεται. Μήπως ξέρεις τιμή?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 19:30:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mitsaras... έγραψε:
Λες ε ? οποτε πρεπει να παω να το δουν ! Δεν επρεπε να βγαλει καποιο σφαλμα ?


Δεν βγάζει σφάλμα γιατί δεν είναι 'λάθος'...απλά ο εγκέφαλος βλέπει ότι ο κινητήρας είναι πιο ζεστός από ότι είναι πραγματικά στα πρώτα λεπτά λειτουργίας του...
Από τιμή περίπου 20ε για τον αισθητήρα...
(φίλος μηχανικός το έχει έτσι το αμάξι του κανα 5 χρόνια!!!)


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 19:59:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυριο παω για αλλαγη του αισθητηρα...
Αντε να δουμε γιατι δε λεει να σβηνει Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 20:03:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειχα και γω το ιδιο προβλημα σε 206.Σημερα πηγα συνεργειο και το εφτιαξα.Αν θες ριξε μια ματια εδω... http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=24586
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάρ 2012, 15:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έγινε αλλαγή του αισθητήρα θερμοκρασίας και πλέον όλα καλά.
Ευχαριστώ για την βοήθεια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mitsaras... (Δημητρης)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 6speed

Ένταξη: 17 Ιούν 2011
Δημοσιεύσεις: 102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ 2012, 17:04:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειχα παει σημερα συνεργειο για να κοιταξουμε το ρελαντι... το εβαλε το παλικαρι στον εγκεφαλο το κοιταγε απο δω , το κοιταγε απο κει, αλλα δεν εβρισκε τιποτα. Του εκανε τηλεφορτωση, αρχικοποιηση και διαφορα τετοια και μου ειπε οτι δουλευει κομπλε, να το παρακολουθησω και ξανα μιλαμε. ελπιζω να διορθωθηκε το προβλημα. μηπως ξερει κανενας τι ακριβως εκανε ? πιστευετε οτι υπαρχει πιθανοτητα να εφτιαξε ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsaras... (Δημητρης)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 6speed

Ένταξη: 17 Ιούν 2011
Δημοσιεύσεις: 102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2012, 01:27:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απανταω λοιπον και σας λεω οτι δεν εφτιαξε τιποτα απολυτως. δεν λεει να σηκωσει ρελαντι με τιποτα πανω απο 850στρ/λεπτο με 6 βαθμους εξωτερικη θερμοκρασια. δωστε καμια ιδεα τι να κανω ? ο μηχανικος λεει οτι ολα ειναι μια χαρα αλλα δεν ξερει γιατι δεν ανεβαζει ρελαντι(τρια πουλακια καθονταν) !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2012, 12:47:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αισθητηρας θερμοκρασιας(ψυχρης εκκινησης) που σου ειπανε τα παιδια παραπανω γιατι δεν αλλαξες?
στην εγγυηση,που λογικα πρεπει να εχεις
αν δεν εχεις, τον πληρωνεις,δεν ειναι ακριβος



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsaras... (Δημητρης)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 6speed

Ένταξη: 17 Ιούν 2011
Δημοσιεύσεις: 102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Μάρ 2012, 16:15:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι μου ειπε φιλε μου οτι ολα δουλευουν μια χαρα. τους πηρα τηλ. και τους ειπα οτι δεν αλλαξε τιποτα και μου ειπαν να παω να τους το αφησω απο την προηγουμενη μερα για να το βαλουν μπροστα το πρωι που θα ειναι εντελως κρυο και να δουν τι θα κανουν. εχω φαει δυο μερες αδεια για κατι τοσο ασημαντο, φαντασου να παθει τιποτα σοβαρο τι εχει να γινει. θα πρεπει να παραιτηθω απο την δουλεια μου για να ασχολουμαι με τα συνεργεια.

Υ.Γ εχω ακομα 15μηνες εγγυηση, δεν τους πληρωνω τιποτα.
Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:51:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mitsaras... έγραψε:
γιατι μου ειπε φιλε μου οτι ολα δουλευουν μια χαρα. τους πηρα τηλ. και τους ειπα οτι δεν αλλαξε τιποτα και μου ειπαν να παω να τους το αφησω απο την προηγουμενη μερα για να το βαλουν μπροστα το πρωι που θα ειναι εντελως κρυο και να δουν τι θα κανουν. εχω φαει δυο μερες αδεια για κατι τοσο ασημαντο, φαντασου να παθει τιποτα σοβαρο τι εχει να γινει. θα πρεπει να παραιτηθω απο την δουλεια μου για να ασχολουμαι με τα συνεργεια.

Υ.Γ εχω ακομα 15μηνες εγγυηση, δεν τους πληρωνω τιποτα.
Ευχαριστω



σου ειπε ενα παιδι πιο πανω γιατι δεν βγαζει σφαλμα.προτινω να αλλαξεις βαλβιδα ψυχρης.και υπαρχει τροπος να μετρηθει απλα στα συνεργεια εχουν βολευτει με τον εγκεφαλο και δεν ξερουν βασικα πραγματα δυστυχως οχι ολοι οι περρισοτεροι ομως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekou (Alexis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

BatMobile 1993 6.5L V8

Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Μάρ 2012, 00:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες και σε εμένα σχεδόν τους τελευταίους 2 μήνες το αμάξι όταν ήταν κρύο (ειδικά το πρωί) δεν δούλευε.


Συγκεκριμένα μόλις το έβαζα μπρός δεν κρατούσε σταθερό ρελαντί και μέχρι να ζεσταθεί ο κινητήρας ρέταρε, κόμπιαζε και γενικότερα δεν δούλευε σωστά το αμάξι.

Το πήγα στον μηχανικό μου που μου είπε να δούμε τον αισθητήρα θερμοκρασίας (παλαιότερα ψυχρής εκκίνησης) Με ζεστό το αμάξι ο αισθητήρας εδειχνε κανονικά την θερμοκρασία. Με κρύο τον κινητήρα επίσης έδειχνε σωστά όπως επίσης και στο ενδιάμεσο έδειχνε σωστά οπότε σκέφτηκα ότι ίσως το σύστημα ψεκασμού θέλει καθάρισμα... με τα πολλά και μετα λιγα το αφησα λίγο το θέμα μιας και είχα άλλα τρεχάματα μέχρη την στιγμή που παρατήρησα το εξής:

Μια μέρα που ταξίδευα προς Σέρρες και είχα συνδεμένο το διαγνωστικό πάνω στο tablet μου, ενώ πήγαινα με cruise control καθε φορά που το φορτίο του κινητήρα ανέβαινε Π.χ σε μια ανηφόρα παρατήρησα ότι η θερμοκρασία του κινητήρα αντί να ανεβαίνει ή να μένει σταθερή έπεφτε ( η τουλάχιστον έτσι έλεγε ο αισθητήρας).

Ενώ σε ευθείες η θερμοκρασία ηταν από 99 - 102 βαθμούς στις ανηφόρες έπεφτε μέχρι και στους 78.

Ξαναμίλησα με τον μηχανικό μου, αλλάξαμε τον αισθητήρα και το πρόβλημα εξαφανιστηκε.


Επίσης απο τον αισθητήρα είχα και μια μικρή διαρροή ψυκτικού υγρού την οποία παρατηρούσα εδώ και καιρό, αλλά δεν μπορούσα να βρω το σημείο, η οποία αντιμετωπίστηκε με λίγη σιλικόνη γύρω απο τον αισθητήρα.

Τιμή αισθητήρα: 20 ευρώ
Εργατικά δεν μου πήρε
Ο αισθητήρας βρίσκεται στα δεξια του κινητήρα ακριβώς πίσω απο το vanos και λίγο χαμηλά (εχει λιγο δύσκολη πρόσβαση)
αυτά τα ολίγα.


Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2018, 20:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρόνια πολλά σε όλους.θελω την βοήθεια σας γτ έχω απογοητευτεί.το πρόβλημα με το αμάξι μου ξεκίνησε από τις αρχές του χειμώνα.στην αρχή το πρόβλημα ήταν στην κρύα εκκίνηση το αμάξι στο πρώτο λεπτό με το που το έβαζα μπρος ανέβαζε ελαφρώς στροφές μόνο του κ μαρσαρε.σε ένα λεπτακι ήταν κομπλέ.με τον καιρό άρχισε να γίνεται πιο έντονο σε σημείο να μην πιάνει το γκάζι κ όταν το παρούσα έπεφταν οι στροφές σαν να πηγαίνει να σβήσει.το πήγα συνεργείο έδειξε σφάλμα λόγο βενζίνης.τελικα δν ήταν αυτό έκανα κ το μεγάλο σέρβις με αλλαγή μπουζί κτλπ.το πρόβλημα για κάνα δεκαήμερο σταμάτησε μετά όμως επανήλθε πιο σοβαρά μέχρι που την μέρα που ήταν να το πάω συνεργείο ανάβει antipolution faulty όταν πάτησα γκάζι και ρεταρε. Το συνεργείο εξειδικευμένο σε peugeot στον υπολογιστή έβγαλε πρόβλημα στους δύο πολλαπλασιαστές.τους άλλαξα όλους μετά από συμβουλή του μάστορα,καθάρισε το κλαπετο το μαπ κ μου έκανε κ χρονισμο,ο μάστορας είπε ότι αν δν
λυθεί το πρόβλημα πρέπει να κάνουμε update αλλά λέει υπάρχει ένα ρίσκο διότι υπάρχει περίπτωση να κάνει ο εγκέφαλος αν έχει εκεί πρόβλημα και δν το κάναμε .ολα καλά με τον χρονισμό δν είχε κατι,το πρόβλημα σχεδόν έφυγε.κ λέω σχεδόν γτ πλέον στην κρύα εκκίνηση κάνει ενα μικρό μαρσαρισμα ανεβάζει πολύ λίγο στροφες αλλά πιάνει και το γκάζι και όλα.προχθες λοιπόν μεγάλη Παρασκευή φεύγω εθνική οδό και στα πρώτα διόδια ανάβει antipolution faulty και το λαμπάκι κινητηρα αναμένο και αναβοσβηνε και μετά όταν έκοψα ταχύτητα και το αμάξι τρέμει και ρεταρει τρελά και δουλευει σαν τρελο το βεντιλατερ.κανω άκρη παίρνω τηλ μάστορα και με λέει βγάλε πόλο μπαταρίας να φύγει και το βλέπουμε.οντως οταν εβγαζα τον πολο το αμαξι ηταν κομπλε αλλα μου το έκανε άλλες δύο φορές στο δρόμο αλλά τελικα έφτασα στο προορισμό μου.παω σε άλλο συνεργείο στο τόπο καταγωγής μου γτ πλέον ήμουν διακοπές.του βγάζει ο υπολογιστής του πρόβλημα σε έναν πολλαπλασιαστή και ετεροχρονισμένη καύση κυλίνδρου.του λέω ότι είναι καινούργιοι οι πολλαπλασιαστές και τους αλλάζει θέση και βγάζει μπουζί και είναι μαύρα απτό λάδι.τα οποία αλλαξα πριν ένα μήνα και επίσης τα λάδια ήταν λίγο πιο πάνω από το κκανονικο.εκανε καθαρισμό λοιπόν στα μπουζί τα ξαναεβαλε ,μου έβαλε ενισχυτικό λαδιού έσβησε την βλάβη κ μέχρι τώρα κομπλέ.αλλα ο άνθρωπος επειδή ήταν μεγάλο Σάββατο δν μπορούσε να το ψάξει παραπάνω κ με είπε ότι το αμάξι έχει κάποιο πρόβλημα εκεί για να μαζεύει λάδια το μπουζί.τι μπορεί να φταίει βοηθηστε με.
Το αμάξι είναι αγορασμενο καινούργιο μοντέλο του 2008 1600κυβικα 120 αλογα και από τότε που ξεκίνησε το πρόβλημα βάζω μόνο 100αρα.σορυ για το μεγάλο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2018, 20:48:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιζει να ειναι κ μενα αισθητηρας θερμοκρασιας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1484s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on