PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πισω αμορτισερ Bilstein

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2015, 13:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Πισω αμορτισερ Bilstein Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[color=darkred]καλησπέρα κύριοι,
Μια ενημέρωση παρακαλώ γιατί δεν γνωρίζω με ποια μεριά πρεπει να βάλω τα πίσω αμορτισέρ, είχα τα bilstein κίτρινα με την μπλε φούσκα και η μπουκάλα πήγαινε κάτω και διαβάζει κανονικά τα γράμματα τωρα πήρα τα χοντρά bilstein απο 205 με κωδικό F4 B46 1039 H0 με μαύρη φούσκα και για να διαβάζω τα γραμματα η μπουκάλα πρεπει να είναι απο επανω. Αν κάποιος γνωρίζει να με ενημέρωση! Ευχαριστω/color]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2015, 19:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα συγκεκριμένα μόνο "ανάποδα"(τα γράμματα) μπαίνουν.

Νομίζω η επιλογή των b46-1039 ειναι λάθος...
ειναι πολύ μαλακά στην συμπίεση...

Το σωστό είναι το b46-1038

http://forum.205gtidrivers.com/index.php?showtopic=122868




Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2015, 20:20:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον Ευχαριστω, αλλά βρήκα άκρη Μολις τα έπιασα στα χέρια μου η φούσκα παει κάτω,στην φωτο σύμφωνα με τα δικά μου είναι ανάποδα μου έχει ένδειξη up και είναι η μπουκάλα πανω και η φουσκα κάτω. Τι διάφορα έχουν το 1038 με το 1039 και γιατί είναι λάθος?

Και ο πωλητής μου είπε να διαβάσεις τα γραμματα. Αν θες σου στελνω φωτο σε εμαιλ !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Μάϊ 2015, 20:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THOMASMOS έγραψε:
Λοιπον Ευχαριστω, αλλά βρήκα άκρη Μολις τα έπιασα στα χέρια μου η φούσκα παει κάτω,στην φωτο σύμφωνα με τα δικά μου είναι ανάποδα μου έχει ένδειξη up και είναι η μπουκάλα πανω και η φουσκα κάτω. Τι διάφορα έχουν το 1038 με το 1039 και γιατί είναι λάθος?

Και ο πωλητής μου είπε να διαβάσεις τα γραμματα. Αν θες σου στελνω φωτο σε εμαιλ !


Up έχουν Αλλά δεν μπαίνουν...


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2015, 13:59:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπήκαν τα πίσω κανονικά,δεν μπαίνουν επειδή δεν ταιριάζουν οι βίδες πανω κάτω,αλλά φτιαξαμε βίδες και αποστάτες και είναι κομπλε τωρα,Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2017, 23:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να διαγραφει το θεμα παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2098s (PHP: 48% - SQL: 52%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on