PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Σκούπα για 1400 ?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Long-Island (Αλέξης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8V) (1999)"

Ένταξη: 11 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Ιούλ 2007, 01:28:33    Θέμα δημοσίευσης: 306 - Σκούπα για 1400 ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες καλησπερα, αυτο που ηθελα να ρωτησω σαν σαν φρεσκο μελος στην παρεα, ειναι αν υπαρχει περιπτωση να βαλω σκουπα στο 306 μου. 1ον εχω ακουσει οτι στα 1400αρια και 1600αρια μοτερ , η σκουπα αποδιδει καλυτερα και 2ον ειναι πολυ πιο ομορφο το μοτερ απο το να εχεις ενα κουμουτσο-φιλτρο μεσα στην μεση.
Το μοναδικο κιτ που εχω βρει ειναι για το 1.6 αλλα δεν ξερω αν μπαινει και στο δικο μου.
Σημερα διαβασα στο MAX POWER για ενα μαγαζι το οποιο φτιαχνει custom made σκουπες, απλα μαλλον θα ανεβουμε σε τιμη σε σχεση με καποιο ετοιμο kit.
Τελος ειχα ακουσει οτι 106 τα 1400αρια εχουν το ιδιο μοτερ με το δικο μου και για αυτα υπαρχει σκουπα.

Δεν θελω να αλλαξω μοτερ (επειδη πολλοι θα το σκεφτουν και λιγοι θα το πουν κιολας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Long-Island (Αλέξης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8V) (1999)"

Ένταξη: 11 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούλ 2007, 21:40:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοσο ενδιαφερον πια ??????? 'Crying or Very sad'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούλ 2007, 06:12:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείς να την βάλεις του 1.6 αρκεί το μοτέρ σου να μην είναι μονού ψεκασμού.
Χωροταξικά είναι το ίδιο τα δύο μοτέρ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούλ 2007, 16:44:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πιο σωστο για το 306 ειναι το βαρελακι καθως στη θεση που μπαινει η σκουπα δεν περναει αρκετος αερας γιαυτο οταν πας σε καποιο μαγαζι σου βαζουν σκουπαπου ειναι για 206 ...ετσι για να την πουλησουν... Twisted evil


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούλ 2007, 09:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: 306 - Σκούπα για 1400 ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Long-Island έγραψε:
Παιδες καλησπερα, αυτο που ηθελα να ρωτησω σαν σαν φρεσκο μελος στην παρεα, ειναι αν υπαρχει περιπτωση να βαλω σκουπα στο 306 μου. 1ον εχω ακουσει οτι στα 1400αρια και 1600αρια μοτερ , η σκουπα αποδιδει καλυτερα και 2ον ειναι πολυ πιο ομορφο το μοτερ απο το να εχεις ενα κουμουτσο-φιλτρο μεσα στην μεση.
Το μοναδικο κιτ που εχω βρει ειναι για το 1.6 αλλα δεν ξερω αν μπαινει και στο δικο μου.
Σημερα διαβασα στο MAX POWER για ενα μαγαζι το οποιο φτιαχνει custom made σκουπες, απλα μαλλον θα ανεβουμε σε τιμη σε σχεση με καποιο ετοιμο kit.
Τελος ειχα ακουσει οτι 106 τα 1400αρια εχουν το ιδιο μοτερ με το δικο μου και για αυτα υπαρχει σκουπα.

Δεν θελω να αλλαξω μοτερ (επειδη πολλοι θα το σκεφτουν και λιγοι θα το πουν κιολας)


2106634720 Υπαρχει λυση παρε να σου πω


01000hp racing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάϊ 2017, 17:57:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και παλαιό το θέμα, απαντάω διότι μπορεί να αποδειχθεί βοηθητικό για τους επόμενους...

KONIORDOS έγραψε:
το πιο σωστο για το 306 ειναι το βαρελακι καθως στη θεση που μπαινει η σκουπα δεν περναει αρκετος αερας γιαυτο οταν πας σε καποιο μαγαζι σου βαζουν σκουπαπου ειναι για 206 ...ετσι για να την πουλησουν... Twisted evil


+1 για βαρελάκι... Σκούπα σε 306 Phase 2 & Phase 3 δεν αποδίδει...


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0872s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on