PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

uniroyal rainsport 3 σε 206 1.6 16v

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kyriakos206gti 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16v gti

Ένταξη: 09 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 19:56:14    Θέμα δημοσίευσης: uniroyal rainsport 3 σε 206 1.6 16v Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα σε ολους! εχω δει οτι πολλοι εδω μεσα προτεινετε τα συγκεκριμενα ελαστικα, ειδικα για 206, και ρωτησα και τον λαστιχά μου και μου ειπε τα καλυτερα και οτι τα φοραει κι αυτος. απλα ήθελα να ρωτησω αν οσοι τα φορανε αρκετο καιρο εχουν δει απωλεια προσφυσης ή πολυ θορυβο στην καμπινα?? επισης η τιμη που μου εδωσε ειναι 230 για 195/55/15
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 20:09:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή τιμή σου κάνει. Το skroutz τα έχει 70 το λάστιχο σε 85H και ακριβότερο σε 85V. Τελικά μόνο εγώ έχω διατηρήσει και τη διάσταση 55 αλλά και την ακριβή αρχική επιλογή PremiumContact;
Τώρα δεν ξέρω σε ποια πόλη μένεις και τι καιρό συναντάς, αλλά δεν έχουμε κλίμα βόρειας Ευρώπης για να ψάχνει κάποιος ελαστικά που να ειδικευονται σε βροχή. Άποψή μου βέβαια.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kyriakos206gti 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16v gti

Ένταξη: 09 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 20:36:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μενιδι μενω αλλα κινουμαι σε ολη την αθηνα, απλα μου ειπε οτι ειναι σαν ολα τα "καλα" στο στεγνο και 3 φορες καλυτερα στο βρεγμενο. εσύ καλα κανεις παντως, για να τα εδωσε η μαμα πεζω.. ρωταω για να παρω εντυπωσεις περισσοτερο, καθως μεγαλωνω και δεν τρεχω τοσο τωρα και οι δρομοι που εχουμε ειναι για να κλαις αν χρυσοπληρωνεις πολυ καλα λαστιχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 20:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλτα...
δεν θα το μετανιωσεις... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 21:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλτα! Χωρίς 2η σκέψη! Wink
Πάνε και στα χιόνια Twisted evil


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 23:24:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα εχω απ το καλοκαιρακι σε διασταση 195/50/15. Διαβασα εδω μεσα τα καλυτερα και τα δοκιμασα. Παντως απωλεια στην προσφυση δεν ειδα, ισα ισα το αντιθετο μπορω να πω, και ειναι αρκετα πιο ησυχα απ τα προηγουμενα που ειχα (Continental). Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος, ειδικα στο βρεγμενο ειναι οπως σου ειπαν, 3 φορες καλυτερα.!!!
Βεβαια το 50αρι κοπαναει λιγακι, οποτε αφου θελεις την ανεση σου βαλε σιγουρα 55αρι που σου προτειναν, και το βρηκες και σε πολυ καλη τιμη.!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2017, 00:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποιον που να τα έχει βάλει σε 207 (205/45/17 κατά προτίμηση) έχουμε άραγε εδώ μέσα;
Λογικά θα είναι τα επόμενα ελαστικά μου.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2017, 12:36:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλτα, κανεις που τα βαλε δεν το μετανιωσε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2017, 15:54:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1 τα εγραψα σε αλλο τοπικ

πολυ ευχαριστημενος στο 307 απλως εχει θορυβο εθνικη μετα απο 120 τουλαχιστον στο βαρυ δικο μου

καλη τιμη τα βρηκες Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2017, 22:11:34    Θέμα δημοσίευσης: Re: uniroyal rainsport 3 σε 206 1.6 16v Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kyriakos206gti έγραψε:
καλησπερα σε ολους! εχω δει οτι πολλοι εδω μεσα προτεινετε τα συγκεκριμενα ελαστικα, ειδικα για 206, και ρωτησα και τον λαστιχά μου και μου ειπε τα καλυτερα και οτι τα φοραει κι αυτος. απλα ήθελα να ρωτησω αν οσοι τα φορανε αρκετο καιρο εχουν δει απωλεια προσφυσης ή πολυ θορυβο στην καμπινα?? επισης η τιμη που μου εδωσε ειναι 230 για 195/55/15


(σε 206)
θορυβος στην καμπινα σε κακο οδοστρωμα ΝΑΙ
χασιμο προσφυσης ΟΧΙ

τα εχω πανω απο 1 χρονο , κανω καθημερινα χλμ με το 206 , εφαγαν γερο φαγωμα σε χωματοδρομο το ΣΕΠ τοσο που ειπα "παω για νεα λαστιχα" κιομως το πελμα εκει!

για μενα που δεν ειχα σε ΚΑΜΙΑ υποληψη τη uniroyal πιστευω οτι μεταξυ των Michelin,Toyo,Pirelli που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα στο 206 ειναι οτι καλυτερο !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kyriakos206gti 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 16v gti

Ένταξη: 09 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 68

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:27:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατατοπιστικοτατες οι απαντησεις σας, θα μπουν οταν υπαρχει η οικονομικη ανεση!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1502s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on