PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νεα αναρτηση coilover.

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 20:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Νεα αναρτηση coilover. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και ειχα δωσει ενα σκασμο χρηματα πριν 3 χρονια στην KW και τελικα δεν με καλυψε και δεν εμεινα ικανοποιοημενος απο το χαμηλομα λεω να παω σε αυτην εδω,εδω αυτες βεβαια μου φενονται ιδιες γιατι ομως Εγγλεζος λεει οτι χαμηλονουνε μεχρι 10 ποντους και ο Βελγος μεχρι 12? και εαν την εχει αγωρασει καποιος θα ηθελα τις εντυπωσεις του,ευχαριστω πολυ!

http://www.ebay.co.uk/itm/PEUGEOT-206-COILOVER-COILOVERS-SUSPENSION-KIT-/321362125428

http://www.ebay.co.uk/itm/COIL-OVER-COILOVER-PEUGEOT-206-ADJUSTABLE-SUSPENSION-/400684704927
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 21:45:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγγνωμη κιολας αλλα θελεις να χαμηλωσεις 10 ποντους ;
Shocked Shocked Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 22:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι 10 τωρα το εχω στις 3,5 χαμηλομενο, το μπροστινο σποι'ι'λερ απεχει απο το εδαφος 12 ποντους τα ελαστικα απο τους θολους 3,5 με 4 περιπου, οποτε υπολογιζω οτι εαν το ριξω ακομα μπροστα 4 ποντους περιπου θα ειμαι ευχαριστημενος πιστευω, θελω να προσπαθησω να πετυχω το λαστιχο να κρυφτει λιγακι μεσα στον θολο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2014, 23:37:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε, βγαλε ελατηρια κι αστο να πατησει πανω στα bumpstop.

Επισης μπορεις να βγαλεις τελειως τους τροχους και να βιδωσεις ροδακια καρεκλας γραφειου στα σημεια που πιανει ο γρυλλος. Ετσι πιστευω θα χαμηλωσεις ικανοποιητικα!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
trs (Κωστάκης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 Dynamic

Ένταξη: 05 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 67

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 00:21:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην δεν υπαρχουν δρομοι για να εχεις ενα χαμηλο αυτοκινητο, ποσο μαλλον αρκετα και εκτος απο αυτο οσο το χαμηλωνεις μπορει να εχεις καλυτερα κρατηματα αλλα χαλας τα ψαλιδια.

Εχω ακουσει οτι αυτες ειναι καλες (δεν τις εχω δοκιμασει προσωπικα)
http://www.fk-shop.de/en/Suspension-Tuning/Coilovers/Coilover-AK-Street-Peugeot-206-Yr-1998-2009.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 12:03:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνησω με το Γιαννη,δεν υπαρχει λογος να δωσεις λεφτα,τη στιγμη που αν βγαλεις τα ελατηρια,θα ερθει ακριβως εκει που το θες!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 12:22:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 12:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

trs έγραψε:
Καταρχην δεν υπαρχουν δρομοι για να εχεις ενα χαμηλο αυτοκινητο, ποσο μαλλον αρκετα και εκτος απο αυτο οσο το χαμηλωνεις μπορει να εχεις καλυτερα κρατηματα αλλα χαλας τα ψαλιδια.

Εχω ακουσει οτι αυτες ειναι καλες (δεν τις εχω δοκιμασει προσωπικα)
http://www.fk-shop.de/en/Suspension-Tuning/Coilovers/Coilover-AK-Street-Peugeot-206-Yr-1998-2009.html


Άσχετο, αλλά βλέπω ότι το παρόν site το αναφέρουν αρκετοί. Κι ότι έχει κάτι τιμές, αδιανόητα χαμηλές για Ελλάδα, όταν μια ανάρτηση μαζί με ελατήρια θα παίζει από 500 και πάνω. Είναι δυνατόν το συγκεκριμένο σετ λόγου χάρη, να έχει 140 ευρώ, απλά πληρώνεις εσύ τα μεταφορικά; Που βέβαια, 30 κιλά, μπορεί να σου βγουν τρελή τιμή. Εκτός και αν ΔΕΝ είναι η τιμή για το σετ 4άδα, αλλά ανά τεμάχιο. Όμως για να λέει 30 κιλά βάρος, προφανώς είναι και τα 4 αμορτισέρ.

//Έκανα δήθεν ότι πάω να πάρω παραγγελία και μεταφορικά χρεώνει μόνο 31 ευρώ!!! Shocked Shocked Shocked

//Αν είναι "αξιόπιστο" site, μπορεί κάποιος "υπομονετικός" να μου απαντήσει ήρεμα και απλά εδώ; Κάτω κάτω. Είχα μια πρόταση, λίγο φλου βέβαια, δεν ξέρω αν είναι για το 1.4 ή το 1.6.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 14:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Exετε δικιο παιδια αυτο μου το λενε ολοι μια δοκιμη θα κανουμε το πολυ, ετσι κι αλλιως αυτα δεν θα πανε χαμενα και δεν ειναι και ακριβα πιστευω για ρυθμιζομενα ειχα δει παντος προ καιρου ενα Ηρακλειοτικο 206 τουρμπατο αραγμενο χαμηλομενο τερμα και ητανε ολα τα λεφτα ειχα μηνει με το στομα ανοιχτο, ε και αν δεν βολεψουνε τα ξαναψιλωνω παλι βλεπετε ειναι και το μικροβιο που σε τρωει απο μεσα, τι να κανουμε ρε μαγκες υγεια να εχουμε πανω απ ολα και ολα τα αλλα ειναι πτεσματα, πριν απο λιγους μηνες ειμουνα Ωνασειο ειμαι πολυ ευγνωμων που τωρα μπωρω και συζηταω για αμορτισερ χαμηλωματα κτλ καλο πασχα σε ολους να ειστε ολοι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2014, 20:17:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ έγραψε:
Exετε δικιο παιδια αυτο μου το λενε ολοι μια δοκιμη θα κανουμε το πολυ, ετσι κι αλλιως αυτα δεν θα πανε χαμενα και δεν ειναι και ακριβα πιστευω για ρυθμιζομενα ειχα δει παντος προ καιρου ενα Ηρακλειοτικο 206 τουρμπατο αραγμενο χαμηλομενο τερμα και ητανε ολα τα λεφτα ειχα μηνει με το στομα ανοιχτο, ε και αν δεν βολεψουνε τα ξαναψιλωνω παλι βλεπετε ειναι και το μικροβιο που σε τρωει απο μεσα, τι να κανουμε ρε μαγκες υγεια να εχουμε πανω απ ολα και ολα τα αλλα ειναι πτεσματα, πριν απο λιγους μηνες ειμουνα Ωνασειο ειμαι πολυ ευγνωμων που τωρα μπωρω και συζηταω για αμορτισερ χαμηλωματα κτλ καλο πασχα σε ολους να ειστε ολοι καλα.


να το χαμηλωσεις να το χαρεις ΟΠΤΙΚΑ (και μονο) και μετα να το πας βολτα και στο γυρισμο να αποφασισεις να το ξαναψηλωσεις
μονο αν κανεις το λαθος μαθαινεις απο αυτο, ολοι τα καναμε καποτε αλλοι πολυ αλλοι λιγο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2014, 19:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TERMA ΚΑΤΩ!!!!!!!!
http://i.cubeupload.com/hm1xsf.jpg

http://i.cubeupload.com/Ps6obX.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2014, 20:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νο κομεντ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2014, 20:33:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι! Να ξύνει κάρτερ!!! Laughing Laughing Laughing

Καλά κι αυτό το debadging ήταν όλα τα λεφτά! Crying or Very sad


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2014, 20:54:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Έτσι! Να ξύνει κάρτερ!!! Laughing Laughing Laughing

Καλά κι αυτό το debadging ήταν όλα τα λεφτά! Crying or Very sad


Και τα πιτσιλιστήρια άσπρα! Και η εισαγωγή στο καπώ επίσης!

Επίσης, στη 2η φωτό που δείχνει ζάντα, ο πίσω προφυλαχτήρας δείχνει λες και έχει τυλιχτεί με άσπρο αλουμινόχαρτο! Razz


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2014, 22:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φημες λενε οτι θα πρωταγωνιστει στο τραγιλα ΙΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2014, 22:47:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://i.cubeupload.com/axAf6a.jpg

http://i.cubeupload.com/TUYXIX.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1227s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on