PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα στα φρενα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2011, 21:52:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπαινουν Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 13:25:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggos 306 έγραψε:
Οκ συγγνώμη για τα ξέσπασμα αλλά δεν άντεξα με πρόσβαλε ο steve κ γι'αυτό...
Όπως και εγώ ΔΕΝ ξέσπασα, έτσι λοιπόν και εσύ ΔΕΝ έχεις κανένα απολύτως δικαίωμα να ξεσπάσεις, πόσο μάλλον να μου απαγορεύσεις να ξανααπαντήσω. Μάλλον έχει παρανοήσει την θέση σου.

Ειρωνία δεν πούλησα πουθενά, άλλο το πώς ήθελες να το παρουσιάσεις εσύ. Ήμουν ξεκάθαρος σε αυτό που είπα.


Όταν λοιπόν είσαι σε έναν χώρο όπου έχει 5.000 μέλη, και διαβάζουν άλλοι 10.000 μη-εγγεγραμένοι και γράφεις ότι τα 266 είναι "άγκυρες" και πάει και τα βάλει κάποιος και φρενάρει και σκοτωθεί, τότε θα βρεθούμε εμείς (εσύ βασικότερα) υπόλογος για την παραπληροφόρηση που έδωσες.

Γι αυτό λοιπόν πρόσεχε τι λες και τί προτίνεις και πώς το χαρακτηρίζεις, γιατί διαβάζουν και άλλοι, όχι μόνο εγώ και συ.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 14:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggos 306 έγραψε:
ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΙΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΖΗΤΑΣ Κ ΤΑ ΡΕΣΤΑ!!! ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΙΛΑΣ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙ ΠΩ ΕΥΓΕ!!!! ΕΔΩ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ Κ ΒΓΗΚΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΜΑΓΚΙΑ!!!! ΜΗΝ ΤΟΛΜΙΣΕΙΣ Κ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!! ΤΕΛΟΣ!!!


vaggos αρπαχτηκες υπερβολικα χωρις λογο... και να σκεφτεις οτι ο steve σου μιλησε ποιο ευγενικα απο οτι μιλαει συνηθος.. Wink

και στο φιναλε εχει δικιο οτι τα μαμα φρενα του 1600 δεν ειναι και κατι ΣΟΥΠΕΡ ουαο! απλος εσενα απο το 1400 οταν πηγες στου 1600 και με το βαρος του αμαξιου σου σου φανηκαν αγκυρες. αντικοιμενικα ομως δεν ειναι.. το λες και μονος σου (πυρωσαν οι δισκοι)

Ο στιβ μην ξεχνας οτι εχει BREMBO τετραπιστονα και τον ορο αγκυρες μονο αυτος ισως μπορει να τον πει.. επειδη τα εχω δοκιμασει και εγω τα BREMBO στο λεω.. ολα τα αλλα μαμα φρενα ειναι απλα επαρκή..

φιλικα παντα.. Cool


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vaggos 306 (Vaggelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8v) 96'

Ένταξη: 16 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 18:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί πως μιλάει συνήθως ο steve?? Μου έκανε κ χάρη δεν κατάλαβα..? Ξεκίνησε λέγοντας ότι η κατάβαση που έκανα δεν ήταν κ τόσο αντρική! Τι πάει να πει αυτό ότι οδηγάω σαν γκόμενα ή κάτι άλλο?? Δεν μπορούμε να κάνουμε ράλλυ στους δρόμους! Οταν είπα ότι είναι άγκυρες το εννοούσα σε σχέση με αυτά που είχα κ όχι γενικά. Εχω οδηγήσει πολλά αμάξια κ ξέρω από φρένα. Οσο για το πύρωμα εννοώ οτι ακόμα κ τόσο καυτά τα φρένα έπιαναν σχεδόν το ίδιο. Αν ο steve δεν έλεγε αυτό το ''αντρική'' κ έλεγε πχ μπες σε πίστα κ μετά πες μας τα αποτελέσματα οκ θα το δεχόμουν κ δίκιο θα είχε αλλά προτίμισε την ειρωνία. Από αυτό ξέκινησε όλο το θέμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 19:03:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεκώλλα ρε Βαγγο.

Την συγκεκριμενη διαδρομη περιεγραψε.

Οχι εσενα.

Δεν σου ειπε οτι δεν κάνεις (γενικώς) "ανδρικές" διαδρομές ή οτι εισαι περισσότερο ή λιγότερο ανδρας... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggos 306 (Vaggelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8v) 96'

Ένταξη: 16 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 19:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν είναι να έρθετε καμία βόλτα καρδίτσα να μου πείτε για να σας παω σε μια διαδρομή πάνω στην λίμνη (όχι αυτήν που πάει για το φράγμα) όπου γίνονται κ αναβάσεις ράλλυ κάθε χρόνο κ μέτα να δούμε αν είναι αντρική η διαδρομή.Ολοι οι καρδιτσιότες εκεί πάμε για τεστ φρένων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 20:25:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Βαγγέλη, ξαναδιάβασε τι σου γραψε, επεξεργάσου το λίγο και θα καταλάβεις τι εννοούσε. Δε σου πε ότι δεν οδηγάς "αντρικά". Για τη διαδρομή πήγαινε το κοσμιτικό. Που για να λες ότι δεν κουράστηκαν με ΜΑΜΑ τακάκια, πάει να πει ότι όντως δεν ήταν "αντρική" (ΔΗΛΑΔΗ δεν ήταν τέτοια ώστε λόγω κλίσης ή απαιτήσεων σε πίεση φρένων να φτάσεις σε σημείο να πεις ότι κουράστηκαν κ να μείνεις από φρένο). Τόσο απλά! Που σύμφωνα με τα γραφόμενά σου, εφόσον όντως πύρωσαν οι δυσκόπλακες, τότε μπορεί και να ήταν αντρική αλλά σε αυτή την περίπτωση δε μπορείς να τις χαρακτηρίσεις άγκυρες.

Και για να στο κάνω ακόμα πιό λιανά: Δε μπορείς ρε φίλε να βαθμολογείς με 10 τη Τζούλια όταν υπάρχει κ η Jessica Alba! Δηλαδή στη δεύτερη τι θα βάλεις? 12? Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggos 306 (Vaggelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8v) 96'

Ένταξη: 16 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 20:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η διαδρομή που έκανα δεν είναι η κλασική για λίμνη πλαστήρα που όλοι ξέρουμε. Στην κατάβαση πάω από άλλο δρόμο που έχει φοβερά πέταλα κ κατηφόρες που σου κόβεται το αίμα κ γι'αυτό το ''ποιό αντρική διαδρομή'' δεν το δέχομαι με καμία έννοια. Πρώτα να ρωτάμε κ να ξέρουμε πέρι τίνος πρόκειται κ μέτα να σχολιάζουμε. Κ ΞΑΝΑΛΕΩ το άγκυρες το λέω σε σχέση με τα παλιά που είχα κ όχι γενικά. Δεν συγκρίνω τα 266 που φοράω με τα 283 του 306 gti που είναι ακόμα καλύτερα ή με τετραπίστονα. Ελεος ελληνικά μιλάω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 20:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggos 306 έγραψε:
Κ ΞΑΝΑΛΕΩ το άγκυρες το λέω σε σχέση με τα παλιά που είχα κ όχι γενικά.

Εντάξει, έτσι σωστός Wink απλά έπρεπε να το γράψεις αρχικά γιατί ο καθένας το ερμηνεύει όπως θέλει. Όσο για τη διαδρομή, εννοείται πως αν δεν τη ξέρουμε δε μπορούμε να τη σχολιάσουμε κ επαναλαμβάνω πως απ'τη στιγμή που τα άναψες θα είναι αρκετά απαιτητική σε φρένα.

Να το αφήσουμε να πάρε παρακάτω γιατί το κουράσαμε?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggos 306 (Vaggelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8v) 96'

Ένταξη: 16 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 21:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ τέλος το θέμα έληξε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 22:31:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggos 306 έγραψε:
Οκ τέλος το θέμα έληξε.


δηλαδη αν η διαδρομη στην καρδιτσα ειναι φουλαντρικη οπως λεμε... σταλονε...

η nurburgring τι ειναι ?? ο Τσακ Νορις? Laughing

ρε μην τρελενεσαι, επειδη ειπε οτι μια διαδρομη που εκανες δεν ειναι αντρικη... πω πω... τι σκ**α, τεστοστερονες σας ταιζουν με τα δημητριακα σας το πρωι εδω μεσα?? Smile


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vaggos 306 (Vaggelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 1.4 (8v) 96'

Ένταξη: 16 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 22:36:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ασε φίλε κ που είσαι ακόμα........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Σεπ 2011, 06:27:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Χρηστο με την πρωτη ευκαιρία να τα αλλαξεις...
Η διαφορα ειναι χώαδης...

Οκ "αντικειμενικα" τα 266 "αγκυρες" ΔΕΝ ειναι (γιατι τοτε τι πρεπει να πει κανεις για ακομα μεγαλητερης διαμετρου ή ακομα και για τα 4πιστονα... - που προφανως εαυτα εχει στο μαυλο του ο Steve) αλλα σε σχεση με τα μονα 247... ειναι (ιδιως για ενα μεσο οδηγό και ενα "λογικο" ρυθμο σβελτης καταβασης σε δημοσιο δρομο...) "η μερα με την νυχτα"...

Αν μαλιστα βαλεις κανεις και κανα πιο "μπολικο" τακακι αποκτουν και αξιολογη διαρκεια - παντα σε συνδυασμο με μια ζαντα που να επιτρεπει τον αερισμο τους...


Μωρέ θέλω να αλλάξω πράγματα, αλλά ο Μπένυ δε μ'αφήνει... Evil Evil Evil

Σαφώς άγκυρες δε μπορούν να θεωρηθούν φρένα που υπάρχουν ως "βασικά" σε 206, απλά στα 1600 κυβικά, όμως είναι αυτό που είπαμε, πώς η διαφορά είναι τόσο χαώδης, που σου δίνουν τέτοια εντύπωση.

Ζάντα φοράω momo corse 14", έχω ακούσει ότι 266, μπαίνουν σε 14", έστω οριακά.


Ναι μπαίνουν αυτά είχα και εγώ σε 106 1.4 8v


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Οκτ 2011, 19:35:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνε μια κατάβαση από Καρυά σε Λεπτοκαρυά και τα λέμε Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Οκτ 2011, 20:12:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil φοβερή διαδρομή και καφέου Λείβηθρα μετά Cool


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2013, 17:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτησω κ γω κατι. Σημερα περασα κτεο. Ολα καλα, εκτος απο μια παρατηρηση. Κατα την διαρκεια του ελεγχου, οταν δοκιμασαν τα φρενα διαπιστωσαν οτι δεν "πιανουν" ταυτοχρονα, μαζι. Πιο συγκεκριμενα μου ειπε οτι πρωτα "δαγκωνει" ο ενας ο τροχος και λιγο πιο μετα και ο αλλος. Τι μπορει να "παιζει" εδω και γινεται αυτο ?


Σημειωση: (Εχουν αλλαχτει υγρα φρενων, εχει γινει εξαερωση, δισκοι και τακακια ολα κομπλε).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2013, 18:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τσιμουχάκι εμβόλου δαγκάνας...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2013, 20:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρεπει να λυσεις και να καθαρισεις τις γλυστρες στις δαγκανες σου Αποστολε. Οπου γλυστρες=οι χρωμιωμενες μακροστενες 7ρες αλλενοβιδες που φαινονται μολις ξεκουμπωσεις τις 2 στρογγυλες πλαστικες ταπες στο πισω μερος της δαγκανας.
Μετα το καθαρισμα μη ξεχασεις να βαλεις γρασσο (κατα προτιμηση γραφιτουχο καταλληλο για δαγκανες φρενων).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Σεπ 2013, 20:41:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλιστα οκ θα τις καθαρισω και ελπιζω να ειναι αυτος ο λογος, Ευχαριστω! για τις απαντησεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Σελίδα 7 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1859s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on