PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ραλλυ sprint στο Αεροδρομιο του Ελληνικου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 15:40:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχας Σπυρο δεν μπορουσε να γινει απογευμα διοτι αν γινονταν σοβαρη διακοπη θα μας επιανε νυχτα κυριολεκτικα.
Σιγουρα η ημερομηνια ηταν τελειως λαθος, συμφωνω απολυτα με την αποψη οτι οι αγωνες θα επρεπε να ξεκινανε Σεπτεμβρη και να τελειωνουν με το ακροπολις .
Νικο, για το ζεσταμα των ελαστικων δεν αναφερει πουθενα ο κανονισμος οτι πρεπει να εχει χωρο warm-up σε ραλλυ,για τον τεχνικο ελεγχο να λες καλα που περιμενες και ηρθε ο Παπακωστας σε καθε τεντα ξεχωριστα και δεν ζησαμε εποχες που περιμεναμε εξω απο κανενα κτεο να ερθει η σειρα μας.
Για τους χρονους κανανε οντως κουταμαρα γιατι υπηρχε σελιδα στο ιντερνετ που τους εβλεπες απευθειας http://www.sportstiming.gr/live/results/auto/rally/RL13ELLINIKO/ ενω θα μπορουσε να τοποθετηθει και μια οθονη να τους βλεπουμε απο το σερβις. Το χαρτι που πηρα εγω τουλαχιστον, δεν ηταν λαθος οι χρονοι.
Το θεμα της ωρας για την ενημερωση των αγωνιζομενων επισης φαουλ αλλα λυθηκε νωρις και φυγαμε για τα σπιτια μας το Σαββατο .

Προσωπικα μου αρεσε, ηταν ενας αγωνας που κοστιζε συνολικα 300 ευρω για ενα αυτοκινητο Ν.180 συμμετοχη (χωρις τα +30 για τον σενσορα της infomega που μας ειχε βαλει στον κ*λο η ελπα) 50 βενιζνες αγωνα 50 βενζινες περασματων και αλλα 20 για καφεδες νερα κλπ .
Ειχε 5 περασματα οποτε κανεις δεν μπορουσε να κανει απειρες δοκιμες και να εχει και απειρες δικαιολογιες, ενω επειδη ο χωρος ηταν ελεγχομενος δεν ενοχλησαμε κανεναν.
Για τους θεατες τα ξερουμε οπως και για τους κριτες που δεν εχουμε .
Δυστυχως ετσι γινεται απο το Ακροπολις μεχρι και το σπριντακι που διοργανωνει η πιο μικρη λεσχη.
Οσο αφορα εμας, μου αρεσε πολυ το αυτοκινητο που ειναι πραγματικο οπλο, εχει ολα τα καλουδια ενος αυτοκινητου της κατηγοριας του και κραταω οτι στο τριτο σκελος καναμε χρονους που εκαναν οι πρωτοι της κατηγοριας μας στο πρωτο σκελος. Πραγμα που σημαινει οτι ο Φιλωνας σιγουρα μπορει να διακριθει απλα χρειαζεται να γραψει αγωνιστικα χλμ με το αυτοκινητο για να το μαθει . [/i]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 16:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Ποιος νοημων ανθρωπος θα παει να παρακολουθησει???


Παρών!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 17:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξαιρουνται οι παροντες! Laughing Laughing
Λευτερη αν μπορεις για δωσε καποιες ινφο παραπανω για το 206 του φιλωνα!
Τι φοραει απο σασμαν, εγκεφαλους, αναρτηση, φρενα κλπ,για να παιρνουμε ιδεες Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 18:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Νικο, για το ζεσταμα των ελαστικων δεν αναφερει πουθενα ο κανονισμος οτι πρεπει να εχει χωρο warm-up σε ραλλυ

Συμφωνω, αλλα ειναι δεδομενο οτι ενα ραλλυ εχει και απλες, επομενως στις απλες ζεσταινεις λαστιχα... Γιαυτο και στις αναβασεις που δεν εχει απλες, υπαρχει ο χωρος για ζεσταμα.. Απο την στιγμη που εφτιαξαν εναν τετοιο αγωνα, θα επρεπε να το προβλεψουν.. θα μου πεις ολοι με κρυα μπαιναμε, οκ, αλλα απο θεμα ασφαλειας και μονο να το δεις, ηταν φαουλ
Lef205 έγραψε:

,για τον τεχνικο ελεγχο να λες καλα που περιμενες και ηρθε ο Παπακωστας σε καθε τεντα ξεχωριστα και δεν ζησαμε εποχες που περιμεναμε εξω απο κανενα κτεο να ερθει η σειρα μας.

Στον διοικητικο που θεωρητικα αρχιζε στις 2.30 ο πρωτος περασε στις 15.15 με το ρολοι, γιατι ο ενας κυριολεκτικα διπλωνε αποδειξεις και ο αλλος μετραγε αυτοκολλητα... Πραγματα τα οποια δεν κανανε απο τις 9 το πρωι γιαι πινανε καφεδες..
Lef205 έγραψε:

Για τους χρονους κανανε οντως κουταμαρα γιατι υπηρχε σελιδα στο ιντερνετ που τους εβλεπες απευθειας http://www.sportstiming.gr/live/results/auto/rally/RL13ELLINIKO/ ενω θα μπορουσε να τοποθετηθει και μια οθονη να τους βλεπουμε απο το σερβις.
Το χαρτι που πηρα εγω τουλαχιστον, δεν ηταν λαθος οι χρονοι.


Και το ιντερνετ δεν επαιζε καλα, οπως το ethea live πχ.. οταν ξεκινησαμε τριτο περασμα, ακομα δεν υπηρχαν αποτελεσματα του δευτερου σκελους..
Στα χαρτια που μοιραζαν ευτυχως ηταν σωστα...


Lef205 έγραψε:

Προσωπικα μου αρεσε, ηταν ενας αγωνας που κοστιζε συνολικα 300 ευρω για ενα αυτοκινητο Ν.180 συμμετοχη (χωρις τα +30 για τον σενσορα της infomega που μας ειχε βαλει στον κ*λο η ελπα) 50 βενιζνες αγωνα 50 βενζινες περασματων και αλλα 20 για καφεδες νερα κλπ .
Ειχε 5 περασματα οποτε κανεις δεν μπορουσε να κανει απειρες δοκιμες και να εχει και απειρες δικαιολογιες, ενω επειδη ο χωρος ηταν ελεγχομενος δεν ενοχλησαμε κανεναν.
Για τους θεατες τα ξερουμε οπως και για τους κριτες που δεν εχουμε .
Δυστυχως ετσι γινεται απο το Ακροπολις μεχρι και το σπριντακι που διοργανωνει η πιο μικρη λεσχη.

Στα υπολοιπα συμφωνω, σαν κονσεπτ ηταν καλο... μακαρι να διορθωθουν αυτα του χρονου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 20:42:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to ethea live παιζει με infomega, εφοσον infomega γιοκ ethea live δνε υπηρχε καν την Κυριακη .

Για τα λαστιχα, ειδικα το σκηνικο με τις κουβερτες ειναι σχεδον Ελληνικο στις αναβασεις.
Στην Ιταλια που εχει αναβαση την επομενη Κυριακη με 470 συμμετοχες οι κουβερτες απαγορευονται και δεν εχει χωρο warm up, πατας απο το πρωτο χλμ με παγωμενα λαστιχα.
Ειναι και αυτο μερος του παιχνιδιου απο τη στιγμη που ειναι ισο για ολους.
Δεν τιθεται θεμα ασφαλειας, προσαρμοζεις το γραψιμο σου μεχρι το σημειο που ξερεις οτι θα εχουν ζετσαθει τα λαστιχα, τι διαολο στον ηλιο χτυπησε το θερμομετρο 42 την Κυριακη.
Σπυρο σε γενικες γραμμες εχει προφλεξ τριων δρομων τετραπιστονα αλκον μπροστα και διπιστονα πισω, σασμαν dog box 6αρι Peugeot sport, εκκεντρα, καπακι πιστονια, αγραφο, βγαζει γυρω στα 177, στακ πολυοργανο, cage πολλαπλων συνδεσμων αντιγραφη του chromo, 17αρια.
Εχω σκοπο να του πω να το παρουσιασουμε εδω.[/i]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 23:06:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λογικα και εισαγωγη-εξαγωγη δεν πρεπει να εχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούλ 2013, 00:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
λογικα και εισαγωγη-εξαγωγη δεν πρεπει να εχει?

οντως ξεχασα τα βασικα! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούλ 2013, 09:01:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χωρις εισαγωγη-εξαγωγη δεν μπορεις να ξεκινησεις τιποτα.
Αφου εχει αγραφο, εχει λυσει και ολα τα θεματα με πλεξουδες, γκαζι κλπ.
Γενικα ειναι ενα πληρες 206 Α6 κιτ καρ με απαγορευτικο κοστος για εμας τους κοινους θνητους!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Ιούλ 2013, 23:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα βλέπω ότι ο Lef τελικά έτρεξε με ... 206 συνοδηγός Laughing και ο Ιντζόγλου με C2R2 συνοδηγός! Laughing

Έχω μια καθυστέρηση, μήπως να είμαι έγκυος; Confused
sps έγραψε:
Γενικα ειναι ενα πληρες 206 Α6 κιτ καρ με απαγορευτικο κοστος για εμας τους κοινους θνητους!
Σε 206 Α7 αν θες, με 30.000 euro στο έχω έτοιμο (συμπεριλαμβάνεται η τιμή αγοράς 206 RC) Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 00:10:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τόσα €€ παίρνεις evo



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 00:11:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jean έγραψε:
με τόσα €€ παίρνεις evo
Το οποίο το έχουν πάρει όσοι έχουν πάρει την Τζούλια Αλεξανδράτου Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 00:23:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι καλα N/4 αστέρι παίρνεις...



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 00:30:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jean έγραψε:
Ναι καλα N/4 αστέρι παίρνεις...




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 09:35:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταυρο αμα ειναι να δωσω 30.000 για αγωνιστικο παιρνω ο,τι θελω και χαρτι,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 09:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α, καλά.... ενώ το 206RC.... σπανιότατο Splat

sps έγραψε:
Σταυρο αμα ειναι να δωσω 30.000 για αγωνιστικο παιρνω ο,τι θελω και χαρτι,

Με 30k βάζεις και τον Κύρκο να στο πλένει μέσα-έξω πριν κ μετά τον αγώνα Laughing


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 13:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι οκ και όταν σε περάσω από πάνω και με το χέρι κρεμασμένο έξω να κρατάω το φραπέ, Laughing τότε να πεις: Αφού το έχουν πάρει τόσα χεριά πως γίνεται...
(που και πάλι βρίσκεις χαρτί εβο με τόσα)



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 14:59:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα, μην λεμε οτι θελουμε, με 30000 εβο και μαλιστα "χαρτι" δεν βρισκεις.
Εκτος και αν λεμε για 6αρι Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 15:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bazeis stoixima?
μεχρι και χρωμα διαλεγεις αν βγεις εξω και κουνησεις 30 ζεστα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 15:41:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Καλα, μην λεμε οτι θελουμε, με 30000 εβο και μαλιστα "χαρτι" δεν βρισκεις.
Εκτος και αν λεμε για 6αρι Razz


Και όμως αν έχεις 30 μετρητά παίρνεις άνετα!



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιούλ 2013, 18:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες ωραια η συζητηση αλλα pls στο καταλληλο τοπικ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2186s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on