PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

17ρες σε 206!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιαν 2013, 17:15:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
η αναρτηση τιποτα σπουδαίο... - αλλα χιλιες φορες απο κοψιμο ελατηριων κλπ κλπ --- αν την θες μονο για να δειχνει χαμηλο μια χαρα ειναι.

η ζαντα σαν χαρακτηριστικα ειναι σωστη αν ειχες 206 RC...οχι 206 1400...

βρες βαλε το πολυ 16αρες με 195/45-16 λάστιχα... (χαρακτηριστικα ζαντας 6,5 εως 7 χ 16 --- ΕΤ 20 εως 28 --- καρε 4χ107)



ο δαίμων του τυπογραφείου χτύπησε ξανά
το καρέ είναι 4χ108 Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιαν 2013, 21:24:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν την αφησω θα υπαρξει καποιο προβλημα? σε 17ρα θα ηθελα παλι εαν γινεται ποια διασταση ειναι καλη? με το rc τι διαφορες υπαρχουνε αλλα ψαλιδια ας πουμε?
Παντως ρωτησα σημερα σε συνεργειο για τα κομενα ελατηρια μονο που δεν μου αρχιξανε στα λαχτιδια να πουμε δολοφονικη λεει ενεργεια τι πραγματα ειναι αυτα ρε παιδια? ετσι κατα λεξη το λεω οτι μου ειπανε δηλαδη το ιδιο εχει κανει και αυτος ηθελα κα να ξερα? ποιος μαγκας ειναι αυτος? δικια του πατεντα ειναι?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Αλεξ στις Τετ 30 Ιαν 2013, 21:48:21, 5 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιαν 2013, 21:36:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προβλημα οχι
απλα δεν πάει...καίει παραπάνω...εχει και πιο ακριβα λάστιχα...


"γεωμετρικά" ιδια ειναι τα ψαλιδια αλλα εχουν αλλα σινεμπλοκ
επισης αλλο αξονα πισω
διαφορετικη αναρτηση συνολικα (ιδια διαταξη αλλά, άλλα αμορτισερ/άλλα ελαρτηρια/αλλες ραβδους πισω/άλλες αντιστρεπτικές... -- τα οποία ομως δεν εχουν σχεση με τις ζαντες... -- επισης μην το συνεχισουμε αυτο για την αναρτηση κλπ εδω μιας και δεν εχει σχεση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιαν 2013, 21:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλος επειδη τις εχω αγωρασει ατις ζαντες γι αυτο εαν ειναι να τις αφησω τις πηρα πολυ φθηνα........
Με το κοψιμο των ελατηριων ρε παιδια τι παιζει? γιατι ρωτησα σημερα σε συνεργειο και μονο που δεν με δειρανε.........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tony_l (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 119

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιαν 2013, 23:38:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε τι σατανάδες είστε εσείς... χαχαχαχα

Με 'γεια τις ζάντες Άλεξ! Wink



...is all about balance...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιαν 2013, 00:02:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιαν 2013, 01:52:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ έγραψε:
καλος επειδη τις εχω αγωρασει ατις ζαντες γι αυτο εαν ειναι να τις αφησω τις πηρα πολυ φθηνα........
Με το κοψιμο των ελατηριων ρε παιδια τι παιζει? γιατι ρωτησα σημερα σε συνεργειο και μονο που δεν με δειρανε.........


εσυ θα επιλεξεις τι θα κάνεις με τις ζαντεςμ οχι εγω

εγω σου ειπα τι θα εκανα στο δικο μου 206: δεν θα ειχα 17αρες στο 1400αρι... (θα ειναι 14αρες απο 106gti ή 15αρες από 306 gti)

περι κομμενων (εργοστασιακών) ελατηριων...
ακομα και αν κοβόντουσαν επακριβως στο ιδιο μήκος (που δυσκολο) δεν κάτι τετοιο αλλαζει την συμπεριφορα τους (προφοστισή τους - μιας και οταν ειναι τοποθετημένα μεταξυ αμορτισερ και τοπ-μαουντ ειναι προφορτισμενα) και τα κάνει πιο "μαλ**α" = πιο "βαρκα γυαλο" το αμάξι

ΑΡΑ το ΞΕΧΝΑΣ --- εκτός και αν απλα θες να βλέπεις το 206 σου και να λες τι "σαυρα" (= χαμηλωμενο) αμαξι εχω...και να χαίρεσαι με αυτό...το οποίο ειναι τουλαχιστον τραγικό κατα την αποψη μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Αλεξ (Αλεξ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 05 Οκτ 2011
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Ιαν 2013, 20:47:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο.κ ευχαριστω πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0651s (PHP: 55% - SQL: 45%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on