PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σύστημα διεύθυνσης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Δεκ 2010, 15:22:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

280 Ευρα για 6 αλογα? πες μου εσυ αλλη τοσο φτηνη μετατροπή που να σου δινει τοσα αλογα πανωστα ηδη υπαρχοντα σου...

εισαγωγη c2? 350+
εξατμιση χταποδι 106 250+
εκκεντρα? αυτα ειναι τα ποιο οικονομικα με 150 ευρα΄....

Το θεμα ειναι δινει τοσα αλογα?
εχεις μηπως ποτε προβλημα με το τιμονι μετα?
το εξτρα ρευμα που τραβαει μηπως κανει το δυναμο να δουλευει περισσοτερο και χανεις απο κει το εργο-αλογα?

ΑΝ ειναι ολα αυτα θετικα τοτε ενα αμαξι στην τσιτα πχ κιτκαρος με 148 αλογα που δεν εβρισκε αλλο τροπο να το σπρωξειθ πανω απο τα 150 με αυτην την μετατροπη εχει φυγει 152+!! Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Mule (Σπύρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (Rallye)

Ένταξη: 19 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Δεκ 2010, 18:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιωργος xsara έγραψε:
Φτηνη δεν εινα σιγουρα του ραλυ η αντλια δεν την εχω βρει κατω απο 180 αυτες τις μερες που κοιταω και εργατηκα θα παρει κανα 100αρικο;
το εχει κανει κανεις αξιζει, ναι μεν φευγει ενα λουρι αλλα η αλλη αντλια δεν τραβαει πολυ ρευμα; φιλος μου ειδε εξι αλογα σε honda.. στο δικο μας;;


180? Πολλα λες, γυρω στα 80 με 100 εχει το μοτερακι.
Εργατικα να σου πω δεν γνωριζω.Αλλα ξερω πως η τροχαλια του υδραυλικου κοβει σιγουρα.Τωρα ποσα αλογα κερδιζεις και αυτο δεν το γνωριζω αλλα απ'οτι εχω διαβασει ενδεχεται να παρεις απο 4 μεχρι και 6 αλογα!


AlienHack έγραψε:
αν ειναι ευκολη και οικονομική μετατροπή να βγαλεις το λουρι και την ηλεκτρουδραυλικη διευθυνση και να βαλεις του 106 (αποτι καταλαβα αυτο λετε εδω ετσι? το 106 με τι δουλευει το υδραυλικο του? ?) και να κερδιζεις 6 αλογα λεει σαν μετατροπή!


Εννοω να καταργισω τη μηχανικη-υδραυλικη αντλια που παιρνει κινηση απο το λουρι κ να βαλω την ηλεκτρικη-υδραυλικη του 106.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 15:28:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ψάχνεται την πιο οικονομική λύση είναι μια κρεμαγιέρα μηχανική και δεν χάνεις κανένα μουλαράκι


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2011, 23:31:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχει κανενας κανα νεο για αυτη τη μοντιφα? καποιος που να την εχει κανει?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2011, 22:00:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης να αναφέρω ότι αλλάχτηκαν τα 2 ακρόμπαρα - το αριστερό ήθελε αλλαγή, αλλά αλλάχτηκαν και τα δυο - και αριστερό ημίμπαρο - που επίσης ήθελε αλλαγή - και το τιμόνι έσφιξε σε βαθμό που απέκτησε αρρωστημένα καλή αίσθηση... Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0899s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on