PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το 207 μου καταρρέει!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούλ 2010, 16:44:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

climbonice έγραψε:
Άρη είναι έτσι όπως τα λες. Συμφωνώ 100% μαζί σου.

Εν τω μεταξύ φαίνεται πως σήμερα έληξε το θέμα με το "Side lamp(s) faulted". Το αυτοκίνητο μπήκε στο διαγνωστικό και αλλάχτηκε η προβληματική λάμπα. Τουλάχιστον καθώς επέστρεφα από το συνεργείο το σφάλμα δεν άναψε ούτε μία φορά!

Παρεμπιπτόντως κι επειδή κι εγώ τα σχεδόν τρία χρόνια που έχω το 207 έχω γυρίσει ουκ ολίγα εξουσιοδοτημένα της Peugeot, το συγκεκριμένο που πηγαίνω τελευταία με έχει αφήσει περισσότερο ικανοποιημένο από τα υπόλοιπα. Οι άνθρωποι είναι φιλικοί και πρόθυμοι να βοηθήσουν, ενώ στα θετικά συγκαταλέγω ότι ο ένας εκ των μαστόρων έχει ένα 207 Rallye, οπότε θέλοντας και μη κάτι παραπάνω θα ξέρει για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο. Κατά το τελευταίο μάλιστα service έμεινα έκπληκτος όταν είδα το CC να με περιμένει αστραφτερό σαν να βγήκε μόλις από την έκθεση (τα έχω γράψει και πιο πάνω).

Δεν ξέρω αν είναι σωστό να κατονομάσω το συνεργείο οπότε όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει pm.

Κοίτα να δεις που τώρα που αλλάζω αυτοκίνητο βρήκα συνεργείο...




File mou kai vevaia na to onomaseis,
opos kai na onomazoume oloi mas ta synergeia pou mas (i den mas) afinoun ikanopoiimenous....
Ayto eleipe na fovomaste na poume ti gnomi mas (pou vasizetai se empeiries mas kai oxi "eida" "akousa" nomizo" ) dimosios...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούλ 2010, 21:26:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέλος πάντων, θα το πω μήπως κάποιος άλλος μπορεί να επιβεβαιώσει τις καλές εντυπώσεις ή να μας πει κάποια άλλη γνώμη. Μιλάω για την Automotivo στο Μοσχάτο.

Τα παιδιά εκεί είναι πολύ εξυπηρετικά και προσπαθούν να βοηθήσουν με κάθε τρόπο. Στα θετικά βάζω ότι ο ένας εκ των μηχανικών διαθέτει ένα 207 Rallye οπότε υποθέτω ότι θα γνωρίζει καλύτερα για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο (θα είναι πιο εξοικειωμένος). Αυτό που μου έχει προξενήσει εντύπωση είναι ότι σε σχέση με πέρσι που είχα ξαναπάει, φέτος μου έδωσαν πολύ καλύτερη εικόνα. Βελτιώνονται δηλαδή προς το καλύτερο. Τον Αύγουστο θα μετακομίσουν επί της Πειραιώς σε νέες εγκαταστάσεις.


"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail," Ralph Waldo Emerson
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1145s (PHP: 51% - SQL: 49%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on