PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Φρένα από 106 Rallye 16v στο 206 1400 8v ή κάτι άλλο?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 18:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Πέτρος έγραψε:

εγώ που έχω δίσκους πίσω? έχω μεγαλύτερη τρόμπα?


Προφανως Πετρο εχεις μαγαλυτερη τρομπα!!! Αν σκεφτεις οτι πρεπει να "τραβαει" υγρο για 4 δαγκανες ταυτοχρονα...Παντως εσυ δεν εχεις προβλημα απο φρενα, εισαι jet!!! Very happy


όλα είναι καλά μέχρι να γίνουν καλύτερα.
Που σημαίνει ότι όχι ακόμα αλλά κάποια στιγμή θα αλλαχθούν κι αυτα.
Για την ώρα σκεφτομαι τις αντιστρεπτικές του 2.0...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 19:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πετρο ολα τα καινουργια XS και QS εχουν ΑBS αρα και μεγαλυτερη τρομπα ....!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 19:05:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Πετρο ολα τα καινουργια XS και QS εχουν ΑBS αρα και μεγαλυτερη τρομπα ....!! Wink


Δηλαδη εμενα το ΧΤ που εχει ΑΒS και ταμππυρα πισω εχει πιο μεγαλη τρομπα απο τα αλλα ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 19:10:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Touristas έγραψε:
Πετρο ολα τα καινουργια XS και QS εχουν ΑBS αρα και μεγαλυτερη τρομπα ....!! Wink


Δηλαδη εμενα το ΧΤ που εχει ΑΒS και ταμππυρα πισω εχει πιο μεγαλη τρομπα απο τα αλλα ?

Αν εχει ABS ναι εχει την μεγαλη ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 19:23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Touristas έγραψε:
Πετρο ολα τα καινουργια XS και QS εχουν ΑBS αρα και μεγαλυτερη τρομπα ....!! Wink


Δηλαδη εμενα το ΧΤ που εχει ΑΒS και ταμππυρα πισω εχει πιο μεγαλη τρομπα απο τα αλλα ?

Αν εχει ABS ναι εχει την μεγαλη ... Wink


Ποια διασταση αν ξερεις ??
Δηλαδη αν αλλαξω δαγανες κ δισκους μπροστα ( 266) ειμαι κυριλε !!!!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Φεβ 2004, 19:38:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Touristas έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Touristas έγραψε:
Πετρο ολα τα καινουργια XS και QS εχουν ΑBS αρα και μεγαλυτερη τρομπα ....!! Wink


Δηλαδη εμενα το ΧΤ που εχει ΑΒS και ταμππυρα πισω εχει πιο μεγαλη τρομπα απο τα αλλα ?

Αν εχει ABS ναι εχει την μεγαλη ... Wink


Ποια διασταση αν ξερεις ??
Δηλαδη αν αλλαξω δαγανες κ δισκους μπροστα ( 266) ειμαι κυριλε !!!!

Ναι εισαι οκ Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Φεβ 2004, 02:24:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλη η τρόμπα για ABS άλλη για μη ABS η μία έχει 2 εξόδους η αλλη 4 μην τα μπερδεύετε...

Οσον αφορα την τρόμπα του Rallye ξεχάστε το δεν μπαινει λόγω διαφορετικής βάσης και πολλών άλλων αφήστε που είναι μονο 20mm ακριβώς και οχι 20,6(6/8inch)




Υ.Γ. εχω καταντήσει ο φρενατζής του κλαμπ ρεεεεεεεε θα ανοιξω και καταστημα οπου να'ναι...




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Φεβ 2004, 23:28:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και ακομα ειναι νωρις για συμπερασματα, μπορω να πω πως τα φρενα μου δινουν μια μεγαλυτερη αισθηση ασφαλειας!!! Καταρχας αλλαξε η αισθηση στο πενταλ προς το καλυτερο (που να μπουν και τα σωληνακια...), καθως και σε κατι καλουτσικα φρεναρισματα ειδα καλυτερο "grip"!!! Παντως εχει αλλαξει και η αισθηση στο τιμονι (προς το καλυτερο κιαυτη), λετε λογω του μεγαλυτερου βαρους των δαγκανων-δισκων??? Φρεναρισματα σε συνθηκες αυτοκινητοδρομου (ταξιδιου δηλαδη...) και πανικου θα γινουν τωρα που θα κατεβω στον Πυργο για εκλογες!!!


Arrow P.S.: Η σκουριτσα πανω στις δαγκανες ειναι ανησυχητικο φαινομενο???


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Φεβ 2004, 19:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Υ.Γ. εχω καταντήσει ο φρενατζής του κλαμπ ρεεεεεεεε θα ανοιξω και καταστημα οπου να'ναι...

Άντε ρε Νικόλα! Τι το λές και δεν το κάνεις; Πλάκα πλάκα... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STAMOS (STAMOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


1.4 XS SR

Ένταξη: 28 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: ΑΘΗΝΑ ΠΕΥΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2004, 13:20:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΦΡΕΝΑ,ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ PBR ΤΑΚΑΚΙΑ,ΤΑ FERODO MOY ΦΑΝΗΚΑΝ ΣΚΛΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΙ ΤΑROX ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΕΣ ΣΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑΓΜΑ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΡΝΑΡΙΣΜΑ KAI DEN JERV AN EINAI ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ & ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΦΡΕΝΑΡΩ ΟΡΙΑΚΑ ,ΤΑ FERODO ΗΘΕΛΑΝ ΖΕΣΤΑΜΑ ΕΝΩ ΤΑ PBR ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΑ.ΕΠΙ ΤΗ ΕΥΚΑΙΡΕΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΡΝΑΡΙΣΜΑ.ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Η ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΑΛΛΑΓΗ?ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΦΡΕΝΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΞΟΝΑ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ PM ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΟΜΠΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗΜΩΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΤΗΣ ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΑΣ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΑ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ (ΒΑΡΟΣ.ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΡΟΜΠΑΣ ΑΛΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΥΠΑΡΧΟΥΣΑ.ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STAMOS (STAMOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


1.4 XS SR

Ένταξη: 28 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: ΑΘΗΝΑ ΠΕΥΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2004, 12:51:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TI ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΕΣ? ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΡΝΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΑΞΟΝΑ Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Μάρ 2004, 15:22:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟΡΝΑΡΙΣΜΑ ΔΙΣΚΩΝ Shocked Shocked

Αστο καλύτερααα Παρε καλύτερα καινούργιους . Exclamation
Οσο για τον πίσω άξονα διίστανται οι απόψεις
πολλοί πιστεύουν ότι αλλάζοντας τα μουαγιέ μπαινουν οι βάσεις και οι δίσκοι , αλλοι πάλι ότι χρειάζεται αλλαγή υποχρεωτικά όλος ο άξονας ....

Δυστυχώς δεν γνωρίζω περισσότερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekou (Alexis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

BatMobile 1993 6.5L V8

Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Μάρ 2007, 14:02:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσο δυνατό αυτοκίνητο κι αν έχεις, σου είναι άχρηστο αν δεν μπορείς να το κουμαντάρεις.

Πάντα ότι και να έκανα με θέματα βελτίωσης. Κυρίως στα moto. ΠΡΩΤΑ έβαζα φρένα, ανάρτήσεις κτλ και ΜΕΤΑ πείραζα τον κινητήρα.


Τώρα στο 206 δεν πρόκειτε να ακουμπήσω τον κινητήρα.
Τον προτιμώ μαμα!

Για φρένα και αναρτήσεις σκέφτομαι.


Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Alexis_7 (Alexis_7)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Citroen zx 1.4 (8v)

Ένταξη: 13 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 16

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Οκτ 2007, 17:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Φρενα 206 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρα συνονοματε! Οι δισκοι σου ειναι ιδιοι με του zx- 106- 205? Δηλαδη για να λυσεις τα τακακια πρεπει να βγαλεισ τα πυρακια ή να λυσεις 2 7αρες αλεν βιδδεσ απο πισω?Αν ειναι με τις 1ες μπορω να σου πω κολπακι χςρισ να αλλαξεις ολη τη δαγκανα να βαλεις δισκους αρεριζομενους .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dark (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 cc 1.6 (16v) (2002)

Ένταξη: 02 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2008, 18:28:45    Θέμα δημοσίευσης: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mia kali metatropi pou den tha stoixisei o koukos aidoni einai na pame kai na tsimpisoume olo to mpostino kit twn frenwn apo xara 2litro se metaxeirismena ***********


post edited / MEMsound
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2008, 19:25:56    Θέμα δημοσίευσης: Re: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dark έγραψε:
mia kali metatropi pou den tha stoixisei o koukos aidoni einai na pame kai na tsimpisoume olo to mpostino kit twn frenwn apo xara 2litro se metaxeirismena *************

Φιλε σε παρακαλουμε γραψε Ελληνικα
απαγορευονται τα Greeklish απο τον κανονισμο του φορουμ.

post edited / MEMsound


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2008, 20:20:15    Θέμα δημοσίευσης: Re: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Φιλε σε παρακαλουμε γραψε Ελληνικα
απαγορευονται τα Greeklish απο τον κανονισμο του φορουμ.
Εκτός από αυτό, η πληροφορία που μας έδωσε είναι απόλυτα χρήσιμη και δεν αποτελεί προϊόν διαφήμισης σίγουρα Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1518s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on