PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ρυθμιση Camber - Ακραξόνια Peugeot Sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 11:36:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα σήμερα στο Δόκτορα για ευθυγράμμηση και μόλις έβαλε το αυτοκίνητο πάνω έπαθε σοκ!

Μετά την αλλαγή των ακραξονίων είχα κοντα 10χιλ ολική σύγκλιση και στην κυριολεξια το αυτοκίνητο σερνότανε μπροστά!!!!!

Του είπα ότι θέλω το τιμόνι να είναι υπερευαίσθητο και υπερακριβές και μου έκανε 2χιλ ολική σύγκλιση.

Περισσότερα σχόλια για τη συμπεριφορά του αυτοκινήτου και του τιμονιού όταν κάνω μερικά χιλιόμετρα εκτός Αθήνας! Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 11:48:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pes moy oti kanate corner weighting Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 12:18:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
pes moy oti kanate corner weighting Evil

Σου έγραψα σε άλλο ποστ ότι δεν κάναμε διότι απαιτεί χρόνο και σήμερα δεν ήταν η πιο κατάλληλη μέρα αφού η ροή πελατών ήταν συνεχής!


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιούλ 2008, 19:12:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
corner weighting Evil

Α?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2008, 11:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Πήγα σήμερα στο Δόκτορα για ευθυγράμμηση και μόλις έβαλε το αυτοκίνητο πάνω έπαθε σοκ!

Μετά την αλλαγή των ακραξονίων είχα κοντα 10χιλ ολική σύγκλιση και στην κυριολεξια το αυτοκίνητο σερνότανε μπροστά!!!!!

Του είπα ότι θέλω το τιμόνι να είναι υπερευαίσθητο και υπερακριβές και μου έκανε 2χιλ ολική σύγκλιση.

Πείτε με ανώμαλο αλλά το τιμόνι μου άρεσε πολύ περισσότερο με τα 10χιλιοστά σύγκλιση!!!

Είχε μια "αιχμηρότητα" ξυραφιού και μικρομετρική ακρίβεια που έχει χαθεί σε μεγάλο βαθμό με τα 2χιλ σύγκλιση. Σίγουρα είναι πολύ καλύτερο από πριν τα άκρα, αλλά και πάλι δεν είναι αυτό που θέλω.

Κάπου στο ίντερνετ βρήκα ότι η μέγιστη επιτρεπόμενη σύγκλιση (πριν ξεκινήσει να υπάρχει σημαντική φθορά των ελαστικών) είναι 3/16" (4,8χιλ) αλλά δεν διευκρίνιζε αν είναι συνολική ή σε κάθε τροχό.

Σίγουρα στην επόμενη ευθυγράμμηση με βλέπω να πηγαίνω σε 3+ χιλ συνολική σύγκλιση. Laughing


Steve έγραψε:
volvos έγραψε:
corner weighting Evil

Α?

Μετράνε το βάρος που έχει το αυτοκίνητο σε κάθε τροχό


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2008, 11:52:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα δευτέρα τιμολογήθηκαν... μέσα στην επόμενη βδομάδα το πολύ θα έχουν φτάσει και Ελλάδα Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2008, 22:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δάκρυα πολλά... στιγμές ιστορικές.

Σήμερα τοποθετήθηκαν τα ακραξόνια...

Λόγω έλλειψης stock γενικότερα στην Λάρισα από ακραξόνιο 206 (αριστερό αλλά και δεξιό), έπρεπε να λυθεί η ανάρτηση, να τα πάρω στο χέρι και να τρέξω στο μηχανουργείο.

Το κόστος για 4 τρύπες και 50 λεπτά δουλειάς ήταν στα 20 ευρώ, και για τα δύο ημιαξόνια (ναι, τραβήξτε τα @@ σας να φτάσουν μέχρι το πάτωμα όσοι δώσατε παραπάνω Wink )

Αι αποστάσεις των τρυπών γίναν μια χαρά, ο αισθητήρας του ABS ταίριαξε κουτί.

Δυστυχώς όμως το "καρούμπαλο" που έχει το κάθε ακραξόνιο, στην αρχή δεν είχε φαγωθεί αρκετά, ενώ μετά φαγώθηκε ελάχιστα δέκατα παραπάνω, όσα χρειάστηκε για να βρίσκει ο αισθητήρας του ABS στα δόντια του ημιαξονίου. Και στα δύο ημιαξόνια.

Η μόνη ροδέλα που υπήρχε, ήταν σε πάχος όσο φαγώθηκε το "καρούμπαλο". Λόγω μη ευρέσεως άλλης πιο λεπτής ροδέλας, μπήκαν αυτές με σκοπό να μην έχω ABS έστω για μια ημέρα, μέχρι να βρώ δύο ροδέλες λεπτότερες για να κάνουμε την δουλειά μας.

Πέραν λοιπόν του "παιδικού" αυτού προβλήματος, σε συνδυασμό με την αλλαγή όλης της ανάρτησης, σε συνδυασμό με το μπλοκέ της Quaife, και σε συνάρτηση με την μείωση των κλίσεων του αμαξώματος, στρίβεις με λιγότερο τιμόνι σε κάθε στροφή.

Να τονίσω πώς αυτά είναι λόγια προ-πατήματος ελαστικών στην 1,5° κάμπερ και προ-ευθυγράμμισης και προ-στρωσίματος ανάρτησης. Σε 2000 χιλιόμετρα πιστεύω ότι θα έχουμε μια πιο σαφή εικόνα.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2008, 17:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λειτουργεί και το ABS Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2008, 18:41:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayto me ti rodela και τη ακριβη θεση του αισθητηρα για να μη βρισκει στο ημιαξονιο το αντιμετωπισαμε και στου χαρη το αμαξι στη πορεια
πολυ προσοχη

τουλαχιστον κρατησε πατρον ο πο**τη* να στειλουμε εκει τα επομενα που ερχονται???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Αύγ 2008, 22:37:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
τουλαχιστον κρατησε πατρον ο πο**τη* να στειλουμε εκει τα επομενα που ερχονται???

Κράτησα τα 2 μαμά οπότε είμαστε ΟΚ για ότι χρειαστείτε Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2008, 12:15:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα με την ευθυγράμμιση, ελέγξαμε και το Camber που μας προσφέραν τα ακραξόνια ...

1,34 Cool

Καααλά είμαστε αν και μας χρωστάνε 0,16 ακόμα Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2008, 13:46:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η μοιρα εχει 60λεπτα βλακα
εισαι ακριβως 1.5 μοιρα λοιπον Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Οκτ 2008, 20:01:59    Θέμα δημοσίευσης: α Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συνέχεια από εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=275392#275392

volvos έγραψε:
ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΑΡΚΟΥΔΙΑ ΤΗ ΤΡΥΠΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΕΙ Ο ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΤΟΝΙΣΕΤΕ 80ΦΟΡΕΣ.....


μας το ειπε και μονος του ουτως η άλλως να βρουμε ενα αισθητήρα abs για να μην κάνει απλά copy απ΄το μαμα ακρο αλλά να εχει και τον αισθητήρα στα χερια του για συνεχη δοκιμη Wink
ειπαμε ενα πολυ μερακλής ώρες ώρες και φαίνεται σε κάθε τι που φτιάχνει

υ.γ. χθες που πηγα από εκεί εφτιαχνε μια βαση μηχανης πλευρα μπαταρίας για 106 με δικό του συνεμπλοκ... αντε γεια τελείως κατασκευή... είχα μείνει Shocked Shocked


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τετ 08 Οκτ 2008, 09:12:56, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 02:11:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τώρα περιμένουμε να πατησουν τα λάστιχα και να πάω και για την σχετική ευθυγράμμιση (αν και δεν νομίζω οτι εχει λόγο να εχει αλλειωθεί ιδιαίτερα σε σχέση με πριν)...
...απλά αυτή την στιγμή στην ευθεια και γυρω από αυτή το τιμόνι ειναι κάπως ασαφες και πάρα πολύ ελαφρυ.
αλλά με το που αρχισει να στριβει το αμάξι και πατήσει λιγο πιο σωστα το λάστιχο η διαφορα ειναι επίσης αισθητή και στο "πάτημα του αμαξιου" και στο κλείδωμα του μπλοκέ...
αυτά περαιτέρω με τις μέρες...

υ.γ. οφφτοπικ τα 205/45 F1 D2 πλέον εχουν φτάσει στα τελευταία τους.. Laughing Razz Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 10:04:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
...απλά αυτή την στιγμή στην ευθεια και γυρω από αυτή το τιμόνι ειναι κάπως ασαφες και πάρα πολύ ελαφρυ.

Φυσιολογικό αφού τα λάστιχα σου τώρα στην ουσία πατάνε μόνο από τη μέσα πλευρά.
Πέρα από την ασάφεια του τιμονιού θα δεις και μια αστάθεια στο φρενάρισμα όπως και στα πολλά χιλιόμετρα στην ευθεία.

ΥΠΟΜΟΝΗ όμως! Δώσε και λίγη σύγγκλιση (1-2χιλ τουλάχιστον) και σε καμία 1000άρια χιλιόμετρα (ρίξε λίγο και τις πιέσεις για να πατήσουν τα λάστιχα πιο γρήγορα) θα πάθεις την πλάκα σου από τη βελτίωση που θα δεις! Twisted evil

Άλλο αυτοκίνητο! Θα αναρωτιέσαι πως μπόρουσες και οδηγούσες τόσο καιρό με το μαμά κάμπερ! Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 11:22:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χάρη τα ξέρω αυτά και τα περιμένω...
βεβαια για να κ΄πανω χιλιόμετρα ... ε θα χρειαστώ κάνα 3μηνο... Laughing

εν αναμονή...
πάντως δευτερα θα κάνω μια βόλτα προς πουπάκη για να δουμε πόσο εχει επηρεαστεί η ευθυγραμμιση (ειχα 0,3 συγκλιση σε κάθε πλευρα) και οτι αλλο χρειαστεί και βλέπουμε στην πορεία..


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 12:31:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλαξες άκρο και περιμένεις να ΜΗΝ έχει επηρεαστεί η ευθυγράμμιση?

Splat


(edited: ναι η ευθυγράμμιση εννοούσα) Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Σαβ 25 Οκτ 2008, 13:44:36, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 12:44:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η ανάρτηση σαν τι να εχει επηρεαστεί?
να αλλάξε το ριμπάουντ ας πουμε?
Laughing Laughing
αντε να φτιάξεις καμια σαλτσα με τις ντομάτες σου...

προφανώς η ευθυγράμμιση εννοείς...
ε γι αυτό θα πάω αυριο πουπάκη και θα διορθώσουμε οτι εχει αλλάξει
δεν ειπα οτι δεν θα εχει αλλάξει καθόλου... ειπα οτι θα εχει αλλοιωθεί λίγο


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 14:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
η ανάρτηση σαν τι να εχει επηρεαστεί?
να αλλάξε το ριμπάουντ ας πουμε?
Laughing Laughing
αντε να φτιάξεις καμια σαλτσα με τις ντομάτες σου...

προφανώς η ευθυγράμμιση εννοείς...
ε γι αυτό θα πάω αυριο πουπάκη και θα διορθώσουμε οτι εχει αλλάξει
δεν ειπα οτι δεν θα εχει αλλάξει καθόλου... ειπα οτι θα εχει αλλοιωθεί λίγο


Ποσο λιγο δλδ??? Ενα τακ ας πουμε?? Η 2 τακς???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2008, 20:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ειδαμε με τον τακη
1,46tak's (tak's = του τακη) χαχαχαχαχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing

δευτερα θα το δω και με κάνα πιο επιστημονικό τρόπο... (πουπάκη) Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενη
Σελίδα 10 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1788s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on