PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Υπάρχει ανάρτηση χωρίς τριξίματα;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 04:07:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ώπα! Πλακώσανε τα πειραχτήρια...
Θα σας κάνω τη χάρη όταν βρεθούμε σε κανα στροφιλίκι (που να το ξέρουμε το ίδιο και οι τρεις, οι πουτ@νιές σε μένα δεν πιάνουν) να σταθώ για λίγο κοντά σας για να προλάβετε να δείτε το τρίτροχο 206 μου πώς στρίβει, όταν δεν πάω με τις πόρτες... Twisted evil Twisted evil


Cool Cool Cool


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 10:33:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Ώπα! Πλακώσανε τα πειραχτήρια...
Θα σας κάνω τη χάρη όταν βρεθούμε σε κανα στροφιλίκι (που να το ξέρουμε το ίδιο και οι τρεις, οι πουτ@νιές σε μένα δεν πιάνουν) να σταθώ για λίγο κοντά σας για να προλάβετε να δείτε το τρίτροχο 206 μου πώς στρίβει, όταν δεν πάω με τις πόρτες... Twisted evil Twisted evil


Cool Cool Cool


Μιλτοςςςςςςς Onfire

Μιλτοςςςςςςς Onfire

Μιλτοςςςςςςς Onfire

Μην τσιμπααααααααααςςςςςςςςςς Μιλτακοοοοοοοοοοοοοοο Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2003, 15:34:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μίλτο ΤΕΖΑ ΤΕΕΖΖΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 11:40:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατα την ταπεινή μου γνώμη Δημήτρη δέν νομίζω να υπάρχει έστω και μία ανάρτηση που να μην τρίζει! Confused Φυσικά σε συνδιασμό με τους υπέροχους και φοβερούς δρόμους που έχουμε στην Ελλαδάρα μας και τις λακούβες που κάνουν πάρτι δέν έχω αποφύγει τριγμούς ακόμα και με την μαμίσια ανάρτηση και το λάστιχο με προφίλ 65άρι!!!! Sad Sad Sad Ελπίζω με την αλλαγή αμορτισέρ που θα γίνει προς Μάη μεριά(Ζήσε Μάη μου να φάς τρυφιλλάκι) κάτι να αλλάξει προς το καλύτερο... Rolling eyes Confused Rolling eyes Εκτός όμως απο την ανάρτηση ξέχασες και κάτι άλλο... Wink
Ποιό είναι αυτό;; Το project του ήχου!! Wink Wink Θυμάμαι πως έπαιζε το
I.C.E σου με την subwooferια επάνω!! Twisted evil Twisted evil Πόσο μάλλον με τις αλλαγές που κάνεις τώρα... Όσο πιο πολύ τσιτώνεις το ραδιο-cd
Twisted evil Twisted evil Twisted evil τόσο πιο πολύ τρίζουν πλαστικά,πόρτες,καθρέφτες και πάει λέγοντας... Laughing Laughing Laughing
Κάνω λάθος;; Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 13:59:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Κατα την ταπεινή μου γνώμη Δημήτρη δέν νομίζω να υπάρχει έστω και μία ανάρτηση που να μην τρίζει! Confused Φυσικά σε συνδιασμό με τους υπέροχους και φοβερούς δρόμους που έχουμε στην Ελλαδάρα μας και τις λακούβες που κάνουν πάρτι δέν έχω αποφύγει τριγμούς ακόμα και με την μαμίσια ανάρτηση και το λάστιχο με προφίλ 65άρι!!!! Sad Sad Sad Ελπίζω με την αλλαγή αμορτισέρ που θα γίνει προς Μάη μεριά(Ζήσε Μάη μου να φάς τρυφιλλάκι) κάτι να αλλάξει προς το καλύτερο... Rolling eyes Confused Rolling eyes Εκτός όμως απο την ανάρτηση ξέχασες και κάτι άλλο... Wink
Ποιό είναι αυτό;; Το project του ήχου!! Wink Wink Θυμάμαι πως έπαιζε το
I.C.E σου με την subwooferια επάνω!! Twisted evil Twisted evil Πόσο μάλλον με τις αλλαγές που κάνεις τώρα... Όσο πιο πολύ τσιτώνεις το ραδιο-cd
Twisted evil Twisted evil Twisted evil τόσο πιο πολύ τρίζουν πλαστικά,πόρτες,καθρέφτες και πάει λέγοντας... Laughing Laughing Laughing
Κάνω λάθος;; Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Φυσικα φυσικα...........και τα μπασα παιζουν τον ρολο τους Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 19:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Κατα την ταπεινή μου γνώμη Δημήτρη δέν νομίζω να υπάρχει έστω και μία ανάρτηση που να μην τρίζει! Confused Φυσικά σε συνδιασμό με τους υπέροχους και φοβερούς δρόμους που έχουμε στην Ελλαδάρα μας και τις λακούβες που κάνουν πάρτι δέν έχω αποφύγει τριγμούς ακόμα και με την μαμίσια ανάρτηση και το λάστιχο με προφίλ 65άρι!!!! Sad Sad Sad Ελπίζω με την αλλαγή αμορτισέρ που θα γίνει προς Μάη μεριά(Ζήσε Μάη μου να φάς τρυφιλλάκι) κάτι να αλλάξει προς το καλύτερο... Rolling eyes Confused Rolling eyes Εκτός όμως απο την ανάρτηση ξέχασες και κάτι άλλο... Wink
Ποιό είναι αυτό;; Το project του ήχου!! Wink Wink Θυμάμαι πως έπαιζε το
I.C.E σου με την subwooferια επάνω!! Twisted evil Twisted evil Πόσο μάλλον με τις αλλαγές που κάνεις τώρα... Όσο πιο πολύ τσιτώνεις το ραδιο-cd
Twisted evil Twisted evil Twisted evil τόσο πιο πολύ τρίζουν πλαστικά,πόρτες,καθρέφτες και πάει λέγοντας... Laughing Laughing Laughing
Κάνω λάθος;; Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


ναι ! ενα λαθακι το κανεις!
για το μονο που θα κατηγορησω το ice μου ειναι πως με το βαλε-βγαλε πλαστικα και ταπετσαριες επηλθε μια καποια χαλαρωση και ισως τωρα να τριζουν πιο ευκολα οχι ομως απο τα κυματα του ηχου.
Συγκεκριμενα χθες συντονιστηκε στο ρελαντι ο ηχος της εξατμισης με το πλαστικο στην πορτα του οδηγου και ελαχιστα υπηρχε ενα "μουρμουρητο" - μολις πιεζα λιγο την πορτα, χανοταν!
Ευτυχως (και μακαρι να συνεχισει) λογω ηχου δεν υπαρχει προβλημα. το προβλημα ερχεται απο την αναρτηση η ...και την κοπωση του 206 (3ος χρονος τωρα).
Φυσικα - για να μη λεμε και σαχλαμαρες - οταν τσιτωνεις τον ηχο και ειδικα πισω θα τριζουν και το πισω τζαμι του παρμπριζ και η πινακιδα στο πορτμπαγκαζ και καποια τζαμια στις πισω πορτες. αυτο ειναι λογικο απο την πιεση του ηχου αλλα διορθωνεται καπως (ας μην το πουμε πως , τωρα).
στο κατω κατω για να φτασει να τριζει ετσι απο τον ηχο σημαινει πως παιζεις παρααααα πολυ δυνατααααα, και συνηθως δεν οδηγουμε ετσι !

πω να το τσιτωσω τωρα να το ακουσω να χαρει η καρδια μου Laughing Laughing Laughing Laughing Surprised Surprised Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2003, 20:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσο εγω το εχω 4 χρονια και κατι μηνες και δεν μπορω να πω πως τριζει.

Απο ηχο εχω ενα SONY κασετοφωνακι με 2 ταπεινα ηχεια ισα που να μου γαργαλανε τα αυτια.(οτι μπορουνε κανουν και αυτα.....γιατι η OMP δεν αστειευετε Laughing).Βεβαια οτι συντωνιζει μεσα δεν λεω....πχ η κολονα του τιμονιου μαζι με το τιμονι τρεμει στο ρελαντι λογο βασεων μοτερ αλλα και τι να κανεις.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Ειπαμε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Φεβ 2003, 00:14:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Μητσο εγω το εχω 4 χρονια και κατι μηνες και δεν μπορω να πω πως τριζει.

Απο ηχο εχω ενα SONY κασετοφωνακι με 2 ταπεινα ηχεια ισα που να μου γαργαλανε τα αυτια.(οτι μπορουνε κανουν και αυτα.....γιατι η OMP δεν αστειευετε Laughing).Βεβαια οτι συντωνιζει μεσα δεν λεω....πχ η κολονα του τιμονιου μαζι με το τιμονι τρεμει στο ρελαντι λογο βασεων μοτερ αλλα και τι να κανεις.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Ειπαμε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας Laughing


και γιατι δεν αστειευεται η ΟΜΡ ;; Shocked Shocked Shocked Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Φεβ 2003, 15:20:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Μητσο εγω το εχω 4 χρονια και κατι μηνες και δεν μπορω να πω πως τριζει.

Απο ηχο εχω ενα SONY κασετοφωνακι με 2 ταπεινα ηχεια ισα που να μου γαργαλανε τα αυτια.(οτι μπορουνε κανουν και αυτα.....γιατι η OMP δεν αστειευετε Laughing).Βεβαια οτι συντωνιζει μεσα δεν λεω....πχ η κολονα του τιμονιου μαζι με το τιμονι τρεμει στο ρελαντι λογο βασεων μοτερ αλλα και τι να κανεις.... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Ειπαμε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας Laughing


και γιατι δεν αστειευεται η ΟΜΡ ;; Shocked Shocked Shocked Question Question Question Question


Γιατι απο τα 120 χλμ και πανω δεν ακους τιποτα αλλο παρα μονο το θορυβο απο την εξατμηση που ειναι στα ορια του πονου.απο 100 ντεσιμπελ και πανω... Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 11:40:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
ναι ! ενα λαθακι το κανεις!
για το μονο που θα κατηγορησω το ice μου ειναι πως με το βαλε-βγαλε πλαστικα και ταπετσαριες επηλθε μια καποια χαλαρωση και ισως τωρα να τριζουν πιο ευκολα οχι ομως απο τα κυματα του ηχου.
Συγκεκριμενα χθες συντονιστηκε στο ρελαντι ο ηχος της εξατμισης με το πλαστικο στην πορτα του οδηγου και ελαχιστα υπηρχε ενα "μουρμουρητο" - μολις πιεζα λιγο την πορτα, χανοταν!
Ευτυχως (και μακαρι να συνεχισει) λογω ηχου δεν υπαρχει προβλημα. το προβλημα ερχεται απο την αναρτηση η ...και την κοπωση του 206 (3ος χρονος τωρα).
Φυσικα - για να μη λεμε και σαχλαμαρες - οταν τσιτωνεις τον ηχο και ειδικα πισω θα τριζουν και το πισω τζαμι του παρμπριζ και η πινακιδα στο πορτμπαγκαζ και καποια τζαμια στις πισω πορτες. αυτο ειναι λογικο απο την πιεση του ηχου αλλα διορθωνεται καπως (ας μην το πουμε πως , τωρα).
στο κατω κατω για να φτασει να τριζει ετσι απο τον ηχο σημαινει πως παιζεις παρααααα πολυ δυνατααααα, και συνηθως δεν οδηγουμε ετσι !

πω να το τσιτωσω τωρα να το ακουσω να χαρει η καρδια μου Laughing Laughing Laughing Laughing Surprised Surprised Laughing Laughing


Δυστυχώς, το πρόβλημα του ελαφρού τριξίματος, λόγω i.c.e., το αντιμετωπίζω και εγώ, αλλά είναι σχεδόν ανεπαίσθητο...
Όσες προσπάθειες και να έκανα (ηχομονώσεις, επένδυση πινακίδας...), δεν πέτυχα και πολλά (εκτός του ανυπόφορου θορύβου της πινακίδας).
Πάντως, όταν το sub αρχίζει να τρελένεται, δεν ακούω τριγμούς, το πιασες το υπονούμενο, έτσι; Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 11:51:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Πάντως, όταν το sub αρχίζει να τρελένεται, δεν ακούω τριγμούς

Και εγώ όταν τσιτώνω το CD ούτε τριγμούς ακούω,ούτε τίποτα...
Ξεχνάω τα πάντα Laughing Laughing Laughing
Δωωωωωωωωωωσε ένταση!! Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
George 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 (16V) XS2 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 38
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 21:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες με ολα αυτα που διαβασα ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΙΚΑ Very happy Very happy Very happy
Ειχα την εντυπωση πως μονο το δικο μου τριζει Crying or Very sad
Πιστευω οτι τα 206 ειναι κουδουνιστρες και το λεω αυτο γιατι το εχω μονο 3 μηνες (XS2 1600) και εχω πικραθει με αυτο το θεμα Crying or Very sad
Και ενα μυνημα για οσους σκεφτονται να αγορασουν καινουριο 206 ΟΧΙ ΗΛΙΟΡΟΦΗ τριζει παταγωδως....


giorgio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 10:55:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George έγραψε:
Πιστευω οτι τα 206 ειναι κουδουνιστρες και το λεω αυτο γιατι το εχω μονο 3 μηνες (XS2 1600) και εχω πικραθει με αυτο το θεμα Crying or Very sad


Όπως έχω ξαναπεί,η καλύτερη λύση για τους τριγμούς είναι ένα καλό ηχοσύστημα... Laughing


George έγραψε:

Και ενα μυνημα για οσους σκεφτονται να αγορασουν καινουριο 206 ΟΧΙ ΗΛΙΟΡΟΦΗ τριζει παταγωδως....


Το καλοκαιράκι όμως είσαι άρχοντας... Wink


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 09:33:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Teoman έγραψε:
η καλύτερη λύση για τους τριγμούς είναι ένα καλό ηχοσύστημα...

Συμφωνώ και επαυξάνω... Laughing Laughing Laughing Έχω σωθεί... Laughing Laughing Laughing

Teoman έγραψε:
Το καλοκαιράκι όμως είσαι άρχοντας...

Όντως είναι άλλη φάση η ηλιοροφή... Wink Άλλη αίσθηση!!! Smile

Το μόνο κακό είναι πως πρέπει να προσέχεις... Γλάστρες και νερά απο τις νοικοκυρές στις πολυκατοικίες... Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 21:58:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
μόνο κακό είναι πως πρέπει να προσέχεις... Γλάστρες και νερά απο τις νοικοκυρές στις πολυκατοικίες... Laughing Laughing Laughing


Και προπαντως οχι ταρζανιες γιατι σε εξοδο με τουμπαρισμα (μακρια απο εμας).......κλαφτα Χαραλαμπε Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3464s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on