PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

28o Ράλλυ Φθιώτιδας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 16:45:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα πήγα στη ζούλα λίγο για να σκονιστώ... στα του αγώνα εχει γίνει χαμός... ειδικά Ν/4.

Κρίμα που δεν μπόρεσα να ερθω και στο ασφάλτινο να γνωρίσω και το team north... next time.

Ας πούμε συγχαρητήρια σε αυτούς που πρόσφεραν θέαμα και χάρηκαν τον αγώνα... γιατί για τις θέσεις εκεί είναι αλλος "αγώνας"...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 18:50:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια στους Βραχάτη-Γαβριλάκη και Γαλάνη-Ζήκο για τον τερματισμό τους στο ασφάλτινο Φθιώτιδος.

Αναμένουμε εντυπώσεις...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 19:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρεπορτάζ του ασφάλτινου αγώνα
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr-news-article&article_id=14218&race_id=0

και του χωματινου
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=gr-news-article&race_id=0&article_id=14230


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Απρ 2008, 22:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μερικοί από τους θεατές καταντάνε γραφικοί μερικές φορές... Cool Laughing



και μία από Παύλιανη στο "Τ"



τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 09:22:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσο οι φωτο δεν φαινονται ρε. Sad

Σχετικα με τον αγωνα,εγω ενα θα πω...Παρα πολυ ωραια!
Μαλιστα με τις ηχητικες συνοδειες απο τα οπισθια του Volvου και του Λεφτερη,η φυση απεδιδε μια ανοιξιατικη οσμη που ειχα καιρο να μυρισω. Rotfl

Υ.Γ. 1 Δυστυχως δεν μπορεσα να παω και στην τελευταια ειδικη καθως η "κοπελα" Laughing που με συνοδευε επαθε μαλλον ηλιαση και επρεπε να φυγουμε. Sad
Ξερω,δεν εφταιγε καθως ειναι δυσκολο να εχεις "θερμοσιφωνο" στο κεφαλι με 30 βαθμους και εναν ηλιο Αυγουστιατικο.
Υ.Γ. 2 Ο Λευτερης ειναι σιγουρος πια οτι εχει την πιο "τεντωμενη" καροτσα απο τα 106 που κυκλοφορησαν ανα την Ελλαδα. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 09:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Μητσο οι φωτο δεν φαινονται ρε. Sad

Σχετικα με τον αγωνα,εγω ενα θα πω...Παρα πολυ ωραια!
Μαλιστα με τις ηχητικες συνοδειες απο τα οπισθια του Volvου και του Λεφτερη,η φυση απεδιδε μια ανοιξιατικη οσμη που ειχα καιρο να μυρισω. Rotfl



Kαλά ντε... εσείς σοφρίτο φάγατε ή κοψίδια? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 11:15:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω,το μονο που ξερω σιγουρα ειναι οτι παρολο που ειμασταν στην εξοχη(πουλακια,ζουζουνια,δεντρα,κλπ) τον καρ***λη τον Volvo δεν τον πλησιαζαν ουτε αλογομυγες. Laughing

Μαλιστα σε στιγμη "χαλαρωσης"(απο πισω; Question Laughing ) μεσα στο 106 του Tsosmi,απορω πως δεν τρυπησε το καθισμα απο τα τοξικα που εβγαλε... Rotfl
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 12:14:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τί δεν φαίνονται ωρε Στέλιο..πάνε στο fotki να δεις και τις υπόλοιπες Wink


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 12:41:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω ρε,εγω παντως δεν μπορω να τις δω καθολου.
Ουτε καν το fotki δεν μου ανοιγει... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 15:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eγω τουλαχιστον ρε κομπλεξαρα το φωναζω και το ακουνε ολοι οταν κλανω...

δεν ειμαι σα και σενα μουλοχτος...

υποκοφως βρωμουσα
silent but vilent........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 15:12:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω δεν γκρινιαξα για τα "ηχητικα εφε" ρε...Για την μποχα γκρινιαζω. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 15:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ως συνηθως τελευταια στιγμη ανεβηκαμε.
Μετα απο ενα τελειως φυσιολογικο τηλεφωνημα στον Τακη το απογευμα της Παρασκευης "ελα παω να παρω το hrv παμε Λαμια, τηλ Μητσακο για δωματια" βρεθηκαμε στη Λαμια.
Παρασκευη βραδυ τα τσουξαμε με Μητσακο Τακη κ Χαρη, Σαββατο πρωι πρωι με 2 ωρες υπνο βρεθηκαμε στις ειδικες μαζι κ ο "Πεζοκολασης" .
Πολυ ωραιος αγωνας κ ενα περασμα θα εχουμε να το θυμομαστε για καιρο.
Ηταν αυτο του παλιου ιδιοκτητη του καινουργιου μου αυτοκινητου, ο ανθρωπος ηταν σε καποιον αλλον αγωνα κ απλα μπερδεψε τις ειδικες.
Δεν εξηγειται αλλιως.
Το τελος του αγωνα μας βρηκε σε μπαλκονακι ταβερνας στη Γραβια να τρωμε μαζι με sps και την παρεα του.
Αργα το βραδακι χυθηκαμε στα καθισματα του χοντα με κλ@νιες κ νωχελικη οδηγηση επιστρεψαμε στην Αθηνα αφου τσακισαμε κ ενα πολυποθητο παγωτο στη διαδρομη.

Υγ. Με Μητσακο κ Πεζοκολαση δεν ξερω τι συμβαινει, καθε φορα που βρισκομαστε ειναι σαν να εχουμε να βρεθουμε 2-3 μερες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 15:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
...

Υγ. Με Μητσακο κ Πεζοκολαση δεν ξερω τι συμβαινει, καθε φορα που βρισκομαστε ειναι σαν να εχουμε να βρεθουμε 2-3 μερες.

Να δω ποτε θα αξιωθω να κατεβω και εγω καμια φορα... Embarassed
Παντως ειλικρινα ρε ρεμαλια,ειστε απιστευτη παρεα! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Απρ 2008, 15:33:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης εχω να καταγγειλω οτι στο γυρισμο παραλιγο να παθουμε πνευμονια αφου οποτε εκλανε καποιος ανοιγαμε τεντα ολα τα παραθυρα...αποτελεσμα να κανουμε το μισο ταξιδι με κατω τα παραθυρα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 09:48:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο R40 υπάρχει ΠΟΛΥ video από τον αγώνα, και τις δύο ημέρες


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1048s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on