PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 15:16:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1ον...
ανεβασα τις φωτογραφίες που χρωστάγαμε από την Κυριακή στην Πάρνηθα (με τον Στέλιο σε ρόλο φωτογραφου)
-> http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=251635#251635

2ον
χθες ξανά Πάρνηθα τελικά.
Τάκης, Νίκος, Αλέκος κι εγω...

απλά γαμάτη διαδρομή με μερικά κάποια λίγο πιο ζορικα σημεία με κερασάκι το μονοπάτι που βρηκαμε όπου απλά λιώσαμε στην καταβαση...
την επόμενη φορά εκεί θέλει κάμερα...
και το πιο καλό ειναι ότι από τέτοια μονοπάτια εχει πολλά η Παρνηθα...

η διαδρομή:
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/parnh8a-diadromh-3.jpg
(όποιος εχει απορίες για το που ειναι τι, ρωτάει)

φωτογραφίες το βράδυ γιατί τις αφησα στο πισι του σπιτιου...

EDIT
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/parnh8a_16_04_08/road_alek.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/parnh8a_16_04_08/takhs.jpg

slide show
http://s23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/parnh8a_16_04_08/?action=view&current=1d671d15.pbw


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Κυρ 20 Απρ 2008, 09:42:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 15:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το μονοπατι στο τελος ηταν ολα τα λεφτα και πολυ ζορικο
εγω σε καποια φαση τα χρειαστηκα γιατι κατεβαιναμε αερα και το αυλακι ηταν τοσο βαθυ που εβρισκαν τα πεταλια.....


καλα μανθο τωρα που ειδα τη διαδρομη τρομοκρατηθηκα
εκανα εγω καπνιστης ανθρωπος τοση διαδρομη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 15:42:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας ζηλεύω !!!!

Αλλά μέχρι άυριο το απόγευμα θα κάνω υπομονή...μετά το βουνό θα είναι δικό μου !!!! Twisted evil Twisted evil

Zotouli δεν πιστεύω να έρθεις ποδηλατώντας... θα σε σκοτώσω...


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 15:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... να μην με βαζείς μπροστά άλλη φορά... χιχιχιχιχιχι

επίσης χαζευοντας λίγο στο google Νομίζω βρηκα μερικά ακόμα μονοπατάκια....
χιχιχιχχι


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 16:13:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
... να μην με βαζείς μπροστά άλλη φορά... χιχιχιχιχιχι

επίσης χαζευοντας λίγο στο google Νομίζω βρηκα μερικά ακόμα μονοπατάκια....
χιχιχιχχι


μόνο πρόσεχε μην είναι παλιά η φωτογραφία και πας και πέσεις πάνω σε κανένα δέντρο από αυτά που αναδασώσανε !!!


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 18:49:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:

μόνο πρόσεχε μην είναι παλιά η φωτογραφία και πας και πέσεις πάνω σε κανένα δέντρο από αυτά που αναδασώσανε !!!


To άλλο με τον Τοτό το ξέρεις Question Question Question

Mad Mad Mad


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 18:58:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να μπω και εγω στο θεμα....

το '93 που πηγαινα στο γυμνασιο κατεβασα στο χωριο μου το πρωτο bmx
με κοκκαλινες ζαντες...
ειχαν παθει ολοι την πλακα τους...

καποια στιγμη βαζαμε διπλα λαστιχα στους τροχους,
για να μην τρυπανε απο τα "τριβολια" ευκολα...
γιατι επαιζε πολυ χωματοδρομος...

υ.γ. αν καταλαβα καλα υπαρχει καποιος εδω μεσα που εχει μαγαζι με ποδηλατα.. επειδη ψαχνω για mountain bike,ας μου πει. ευχαριστω
για να μην αγορασω απο τα πρακτικερ κανενα φτηνιαρικο....
το θελω απλα για να πηγαινω μεχρι την παραλια τα απογευματα...
αρκει να εχει το πισω φρενο στο δεξι χερι.... Rolling eyes


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2008, 19:50:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stamatis_vts έγραψε:
υ.γ. αν καταλαβα καλα υπαρχει καποιος εδω μεσα που εχει μαγαζι με ποδηλατα.. επειδη ψαχνω για mountain bike,ας μου πει.

κανείς εδω μέσα δεν εχει ποδηλατάδικο
εγω εχω ενα μαγαζί κοντά στο δικό μου στο χαλάνδρι από το οποίο εχουμε όλοι όσοι ασχολούμαστε εξηπηρετηθεί πάρα πολύ...
επίσης εχουμε 1~2 ακρες για ποδήλατο peugeot... αν σε ενδιαφέρει κάτι από εκεί...

stamatis_vts έγραψε:
για να μην αγορασω απο τα πρακτικερ κανενα φτηνιαρικο....
το θελω απλα για να πηγαινω μεχρι την παραλια τα απογευματα...
αρκει να εχει το πισω φρενο στο δεξι χερι.... Rolling eyes


ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑ**ΚΙΕΣ!!!
το αν θα ειναι το φρένο στο δεξί ή το αριστερό το ρυθμίζεις μόνος σου πολύ ευκολα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 07:46:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:

Zotouli δεν πιστεύω να έρθεις ποδηλατώντας... θα σε σκοτώσω...


θα το σκεφτω πως θα το φερω... Twisted evil Laughing Very happy








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 08:43:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
DIMCHRI έγραψε:

Zotouli δεν πιστεύω να έρθεις ποδηλατώντας... θα σε σκοτώσω...


θα το σκεφτω πως θα το φερω... Twisted evil Laughing Very happy


ΣΟΥΖΑ!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 09:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σουζα ενα χερι ενα ποδι... Wink Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 09:08:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαμα μαμά
κοίτα
χωρίς χέρια

μαμα μαμά
κοιτα
χωρις ποδια

μαμα μαμα
κοιτα
χωρίς δόντια

Lol Big wink Weird look Black eye Bomb Alien2


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 09:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τώρα που μπήκα στον χορό θα φτιάξω και την παλιά μου κούρσα που βρίσκεται 15 χρόνια στο υπόγειο του σπιτίου μου και έχουν σκουριάσει οι ζάντες της, και η αλυσίδα....

Αλλά σκέφτομαι να μην την κάνω εντελώς καθαρώαιμο αγωνιστικό αλλά κατι για μέσα στην πόλη... με λίγο ποιό χοντρά λάστιχα, ζάντες, κτλ για ναμ μην στραβώνουν με το παραμικρό οι ρόδες του...κατι σε trekking style...

Μάνθο πόσα λεφτά λες να πάει ένα rebuild του ποδηλάτου μου ....και δεν σου μιλάω να βάλω ότι ποιό ακριβό εξάρτημα υπάρχει΄γιατί ίσως να μην αξίζει και όλας... μιλάω λογικά πράγματα...(ζάντες, λάστιχα, τιμόνι, αλυσίδα, μανέτες, μεσαία τριβή, μπροστινό δίσκο και κασέτα....) τα τελευταία μπορεί και να μην αλλάχτούν εάν δουλέουνε αν και θα ήθελα να του βάλω ποιό πολλές ταχύτητες...

Γίνεται αυτό ?? Ένα παλιό δεκατάχυτο να το κάνω με περισσότερες ταχύτητες ;;;


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 09:47:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι κουρσες ιδίως οι παλαιότερες ειναι "ιερά" ποδήλατα για εμένα...
να την κάνεις όπως πρέπει και να βγούμε βόλτα...

και για κάθε μέρα το ΜΤΒ που δεν παθαίνει τίποτα ουτε καταλαβαίνει από πεζοδρόμια λακούβες κλπ κλπ

εν πάση περιπτώση αυτό που λες εκανα κι εγω πέρσι σχεδόν τέτοιο καιρό...
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=204843#204843 ...

γυρω στα 100κάτι ευρώ και εγινε σαν καινούργια!!!
για παραπάνω ταχύτητες (το σκέφτομαι κι εγω γιατί εχει 12 και ιδιαίτερα "μακριές" και στις ανηφόρες ειναι λίγο κάπως) υπολόγισε κάτι παραπάνω...
φέρτη απ την Λέσχη ή από το μαγαζί να το δούμε.

η κούρσα προσφέρεται για τρελό πεταλάρισμα... τελική γεια σας... (για πλάκα στο Ντράφι 90+km/h) και για διαδρομή... πχ Σούνιο από Παραλιακή...

γενικώς μου αρέσουν όλα τα είδη ποδηλάτου μιας και καθένα σου δίνει κάτι το διαφορετικό.... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 10:09:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
η κούρσα προσφέρεται για τρελό πεταλάρισμα... τελική γεια σας... (για πλάκα στο Ντράφι 90+km/h) και για διαδρομή... πχ Σούνιο από Παραλιακή...


Question Question Question

εγώ με την δική μου δεν είχα πιάσει πάνω από 65 χιλιόμετρα με ένα αναλογικό ταχύμετρο που είχα βάλει....μέτά χάλασε και αυτό βέβαια...

Απλά σκέφτομαι να την κάνω λίγο ποιό τρεκινγκ για να μπορεί να την καβαλάει και κανένας άλλος και για τίποτα κοντινά ψώνια μέσα στην πόλη...

αλλά θα το σκεφτώ ακόμα... κάτσε με το καλό να συνηθίσω το δικό μου και θα δω τι θα την κάνω....


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 10:14:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εεε δεν εννοώ σε ευθεία...
σε κατηφόρα εννοώ...
σε ευθεία δεν το 'χω μετρήσει, αλλά τα 45~55km/h (με διάρκεια ενοοώ...) ειναι εφικτότατα... Wink

γενικώς στις κούρσες νοιώθεις ότι πάνε λίγο μόνες τους...
και που να καβαλήσεις καμια καινουργια κουρσα, σαν πχ αυτή που πήρε ο gr@llys... πολιτισμικό σοκ... Shocked Rolling eyes Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 10:47:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως τώρα που κοίταγα λίγο τιμές ανταλλακτικών έπαθα και εγώ ένα πολιτισμικό σοκ, αφού αν θες να βάλεις shimano , ταχύτητες, φρένα κτλ (όχι τα τοπ άλλα κάτι ενδιάμεσο άνετα φτάνεις τα 300 ευρώ και στο χαλαρό !!!!


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 11:10:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το "ενδιάμεσο" για τα δικά σου (και δικά μου δεδομένα) ειναι "τοπ"...
τα συγχρονα "τοπ" ειναι εντελώς αλλου γενικώς...
και με τις απλές σειρές κάνεις την δουλεια σου μια χαρά...

εξάλλου για να μπορέσεις να εκτιμήσεις ενα βελτιώμενο ανταλλακτικό στο ποδήλατο πρέπει να βάλεις αντίπαλο το χρονόμετρο και να δεις τι διαφορές θα πιάσεις
αν δεν κάνεις κάτι τέτοιο δεν εχει νόημα να το χρησιμοποιήσεις...
απλά πάς λίγο πιο αργά και είσαι μια χαρά.
δεν ξέρω αν καταλαβαίνει τι εννοώ.

πχ στην κουρσα πέρσι βάλαμε "δοκιμαστικά" (μιας και δεν ηξερα τότε αν και κατα πόσο θα κάνω συστηματικά ποδήλατο ή ηταν απλά μια "φουντωση"... Laughing ) ενα πίσω ντεραγιέ shimano tourney (το πιο απλό της shimano)
ε ενα χρόνο τώρα (οκ δεν την χρησιμοποιώ συνέχεια αλλα 500km τα χω κάνει) δεν εχει κάνει ""κιχ" και οι ταχυτητες αλλάζουν μια χαρά...

και στην Νέα Μάκρη φτάσαμε και γυρησαμε αρκετές φορές και εγω με την κουρσα 15ετίας και ο gr@llys με την ολόφρεσκια ideal onroad των 750ε...



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 12:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α..ξεχασα να σου πω..50 ευρω μεταφορικα!!! Laughing Laughing Shocked








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 12:19:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταφέρατε να μου θυμίσετε ένα χόμπυ που το είχα ξεχασμένο για καμιά δεκαετία...

Όποιος γνωρίζει κάποιο κατάστημα με ποδήλατα Bianchi, ας στείλει ένα πμ.

Και μια ερώτηση: τι διαφορά έχει ένα freeside από ένα καθαρόαιμο MTB;


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 30 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3407s (PHP: 38% - SQL: 62%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on