PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 02:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Ζήση βγάζοντας την εμπρός ρόδα χωράει μια χαρά.
αλλα με ~50ε αγοράζεις σχάρα για το αμάξι και η μεταφορα γινεται παιχνίδακι Wink Wink Wink


Μάνθο έχεις κάτι συγκεκριμένο να προτείνεις;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 07:55:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
...3. Φρένα κατά 50%. Εγκαταστάθηκε το πίσω Vbrake επιτυχώς. Λόγω έλλειψης κατάλληλης ντίζας όμως το μπροστινό με εμπόδισε να κάνω δοκιμαστική βόλτα. Αύριο πάλι!


σωστά... (δεν το σκέφτηκα οτι μπροστά δεν θα σου εφτανε...) Black eye
αααα ανέβασε και τις φωτογραφίες/βιντεο...

drdino έγραψε:
Μάνθο έχεις κάτι συγκεκριμένο να προτείνεις;

υπάρχουν διάφοροι τύποι.
σε οποιοδήποτε (σοβαρό) ποδηλατάδικο και να πάς θα σου δείξουν.
εμείς εχουν πάρει κάτι σαν αυτό http://www.jamestowncycleshop.com/image/5519001.jpg
και κάνουμε την δουλεια μας μια χαρά (ιδανικά ειναι για μέχρι 2 ποδήλατα - εκτάκτως και προσεκτικά μέχρι 3 για μικρη απόσταση)
υπάρχουν και πιο "εξελιγμένα" μοντελα με ενσωματωμένες βάσεις με κλιπ για τα ποδήλατα και άλλα τετοια ομορφα αλλα δεν ειναι "απαραίτητα"... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:18:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είπε κανείς οτι τα κοριτσακια δεν μπορουν??

http://uk.youtube.com/watch?v=0xYpHShcMVg&feature=related
http://uk.youtube.com/watch?v=uSdMBWst75Y !!!!!!!
http://uk.youtube.com/watch?v=asRWgOaFq8c&feature=related


και ολα τα λεφτα...
σκέψου να μας αμολύσουν σε καμια τέτοια πιστουλα με τον Τάκη... τροπέτο θα βγουμε...
χιχιχιχιχιχχιχιχι
http://uk.youtube.com/watch?v=XbX60ECEWLU&feature=related Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:24:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

drdino έγραψε:
Μάνθο έχεις κάτι συγκεκριμένο να προτείνεις;

υπάρχουν διάφοροι τύποι.
σε οποιοδήποτε (σοβαρό) ποδηλατάδικο και να πάς θα σου δείξουν.
εμείς εχουν πάρει κάτι σαν αυτό http://www.jamestowncycleshop.com/image/5519001.jpg
και κάνουμε την δουλεια μας μια χαρά (ιδανικά ειναι για μέχρι 2 ποδήλατα - εκτάκτως και προσεκτικά μέχρι 3 για μικρη απόσταση)
υπάρχουν και πιο "εξελιγμένα" μοντελα με ενσωματωμένες βάσεις με κλιπ για τα ποδήλατα και άλλα τετοια ομορφα αλλα δεν ειναι "απαραίτητα"... Wink


A ωραία... Έτσι πως το κόβετε, αυτό δεν φαντάζομαι να κάνει τπτ ζημιές στην πίσω πόρτα, ε;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει λαστιχάκια που ακουμάνε πάνω στο αμάξι
θέλει με ενα πανάκι λίγο καθάρισμα πριν τα κουμπήσεις ωστε η οποια σκόνη να μην σου συμαδεψει ουτε στο ελάχιστο το χρωμα
αλλά μπορεί να το ακουμπήσει στην πινακίδα και στο πίσω τζάμι κανεισαι και πάλι οκ (απλά τότε θέλει καλό 100%σιγουρο σφιξιμο στους ιμάντες)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως την Κυριακη παρολο που τα εφτυσα μπορω να πω οτι μαρεσε...Θυμηθηκα τα παλια....Αλλα γενικα δεν με βολευε το ποδηλατο καθολου...κυριολεκτικα το ενιωθα σαν βουτηρο και αυτο με εκανε να οδηγαω πιο μαζεμενα ειδηκα στην κατηφορα μεχρι εκει που ηταν ταυτοκινητα....Ειδηκα οταν τα εσκασα σε ενα αμαξι που κατεβεναι σχετικα γρηγορα... Wink Laughing

Παντως εκανε εναν πολυ ασχημο θορηβο η πισωζαντα και μαλλον αποτι ειδα ειναι απο ντουκι που εχει το στεφανι... Rolling eyes


Μανθο το κονα πως σου φανηκε? Και μην κοιτας το βαρος απλα οι ζαντες ειναι ασηκωτες....με καλη ζαντα (τις παλιες μου)παει στανταρ 2 κιλα κατω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 10:33:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτά ειναι...
http://uk.youtube.com/watch?v=WgWMc1avstM&feature=related

Cool Cool Cool Cool

+
http://uk.youtube.com/watch?v=BiRVGHraOMk&feature=related

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 15:07:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποτε ειναι το επομενο meeting??


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 15:46:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sod έγραψε:
Ποτε ειναι το επομενο meeting??


όταν πάρω ποδήλατο...

σύντομα δηλαδή... Wink


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 15:47:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrio απογευματακι εγω λεω να παω...
καπακια μετα δουλεια Wink
λογικα καπου 5+ παρνηθα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 15:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμ, ψήνομαι σιγά σιγά....
το μόνο πρόβλημά μου είναι ο χρόνος....



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 15:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Χμμμ, ψήνομαι σιγά σιγά....
το μόνο πρόβλημά μου είναι ο χρόνος....

Και τα περιττά κιλά σου Rotfl

Άντε... κάνε την υπόσχεση στις Ροβιές πραγματικότητα Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 16:40:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
το μόνο πρόβλημά μου είναι ο χρόνος....


αυτό είναι το πρόβλημα των περισσοτέρων....


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 16:42:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sod έγραψε:
Ποτε ειναι το επομενο meeting??

Arrow
volvos έγραψε:
ayrio απογευματακι εγω λεω να παω...
καπακια μετα δουλεια Wink
λογικα καπου 5+ παρνηθα


καλή ώρα μου φαίνεται κι εμενα
να προλάβω να πάω και μια βόλτα απ το σπίτι για 1~2 δουλίτσες... Wink

DIMCHRI έγραψε:
Sidobre έγραψε:
το μόνο πρόβλημά μου είναι ο χρόνος....


αυτό είναι το πρόβλημα των περισσοτέρων....


Κοίταξε ο Υμηττός ειναι "δίπλα" σου και πραγματικά προσφέρεται για ποδήλατο.
είτε ασφαλτο ειτε χώμα Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 17:27:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τακη το μηνυμα που σου εστειλα το πηρες?????θελω να ερθω κι εγω αυριο.... Rolling eyes


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 18:43:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις έκανα ένα μίνι service το ποδήλατο, φούσκωσα λάστιχα, λάδωσα γρανάζια-αλυσίδες και το πήγα για μια μικρή βόλτα εδώ γύρω... ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΤΣΙΡΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ;;;;;

ΥΓ: Το ποδήλατο είχε να κινηθεί χρόνια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 18:46:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι τα τακακια σου εχουν "πετρώσει" και ουτως η άλλως δεν θα φρενάρουν καλά... οπότε αλλαξέ τα
και με λίγο οινόπνευμα καθάρισε τα στεφάνια από τις ζάντες

σου προτίνω να αλλάξεις και λάστιχα-σαμπρελες γιατι δεν θα μου φανεί περίεργο κάτι να σκάσει στην 1η βόλτα... Wink Wink
(πρόταση... KENDA KOYOTE λάστιχα διαφορετικά μπρός πίσω με φορά κύλισης ... και σαμπρέλες με τζελ μέσα για να βουλώνουν μονες τους... γυρα στα 35ε ολα μαζί)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 18:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
γιατι τα τακακια σου εχουν "πετρώσει" και ουτως η άλλως δεν θα φρενάρουν καλά... οπότε αλλαξέ τα
και με λίγο οινόπνευμα καθάρισε τα στεφάνια από τις ζάντες


Άντε να βρω τώρα που έχει φρένα ποδηλάτου Razz Αν τα ξύσω λίγο, από κάτω δεν θα χει φρέσκο "τακάκι"; Αν προλάβω να το ετοιμάσω μέχρι αύριο, θα έρθω κ εγώ για βόλτα. Περιττό να σας πω ότι έκανα τον γύρο του τετραγώνου και κουράστηκα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 18:51:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βγαλε μου μια φωτο τα φρενα σου και θα σου πάρω εγω και τα αλλάζουμε επιτόπου αυριο..

Τάκη μιας και βλέπω "νέες" συμμετοχές μήπως να πάμε καμια Μάκρη στην γνωστή διαδρομή για προπόνηση των "νέων"... γιατί Πάρνηθα που εχεις κλίσεις και χώμα τους βλέπω dead στα πρώτα μέτρα... Laughing

99% 8α εχω ετοιμο και του stevon μπας κι ερθει κι αυτός... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Απρ 2008, 18:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
βγαλε μου μια φωτο τα φρενα σου και θα σου πάρω εγω και τα αλλάζουμε επιτόπου αυριο..

Τάκη μιας και βλέπω "νέες" συμμετοχές μήπως να πάμε καμια Μάκρη στην γνωστή διαδρομή για προπόνηση των "νέων"... γιατί Πάρνηθα που εχεις κλίσεις και χώμα τους βλέπω dead στα πρώτα μέτρα... Laughing

99% 8α εχω ετοιμο και του stevon μπας κι ερθει κι αυτός... Wink



πίσω


μπροστά


φουλ Razz

Μην ανοιχτούμε πολύ στα έξοδα! Είναι δανεικό το ποδήλατο καταρχήν!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 28 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4164s (PHP: 44% - SQL: 56%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on