PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2008, 12:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1500 ~ 1530 αλσος Συγγρού Μαρούσι Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2008, 13:47:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pame συγγρου 3.30
παρτε τηλ

το ειχα γραψει και νωριτερα αλλα το εφαγε δε ξερω τι.... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2008, 15:34:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλο ενα οχημα βουνου προστεθηκε στην ομαδα,μεγεια μου Laughing Laughing Laughing Laughing
Ενα μεγααααααααλοοοοο ευχαριστω στον Μανθο για τον χρονο του Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation




Έχει επεξεργασθεί από τον/την sod στις Σαβ 12 Απρ 2008, 15:36:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2008, 15:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sod έγραψε:
Αλλο ενα οχημα βουνου προστεθηκε στην ομαδα,μεγεια μου Laughing Laughing Laughing Laughing


Μεγιές μεγιές! Άλλα δύο οχήματα βουνού είναι υπό επισκευή για να επανέλθουν στην ενεργό δράση. Αναμένεται να προστεθεί νέο μέλος στην ποδηλατική ομαδα το επόμενο ΣΚ.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2008, 19:36:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
και μερικές φώτο για τον dimchri...
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_03.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/nmakrh6.jpg


Λοιπόν... Ερώτηση.....

Με ένα αμορτισερ ή με δύο είναι καλύτερα ???

Ποιά η διαφορά τους ;;;


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Απρ 2008, 23:44:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
δωρο στον Δημητρη που θελει φωτο!!


εδω ειμαι σε παιχνιδια με το ποδηλατακι μου.. Laughing


τι ποδήλατο να πάρω ;;; με μπριζόσατε....

η το RC ή το RC FS....

ποιό προτείνεις φίλε νικολάκη ;; ;

Θα ανεβοκατεβαίνω τον άγιο φίλιππα ... άλματα και τέτοια !!!

Laughing Laughing Laughing Laughing


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 08:23:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποδήλατο με πίσω ανάρτηση χρειάζεσαι ΜΟΝΟ αν εχεις σκοπό να κάνεις καταβάσεις σε πολύ ανώμαλο χωμάτινο εδαφος (γνωσό και ως downhill) με αλματάκια και αλλα τετοια ομορφα...

λίγο αναλυτικότερα... εννοοώντας κάτι τέτοιο... http://www.youtube.com/watch?v=JBxqUQa7jUo*
και αυτό οχι γιατι χωρίς πίσω ανάρτηση δεν γίνεται ...
απλά με πίσω ανάρτηση ειναι σαφώς πιο ανετο και πιο σταθερό...
αν δεν εχεις σκοπό να φτάσεις σε κάτι τετοιο η πίσω ανάρτηση απλά σου κλέβει πεταλιές και κάνεις πετάλι σαν "βατραχακι" και για την ιδια απόσταση κουράζεσαι σαφώς περισσότερο...
ΕΝΟΟΕΙΤΑΙ οτι αν πάς σε ποδήλατο με πίσω ανάρτηση πρέπει απαραίτητα να μη την άλλο ρυθμιζόμενη σκληρότητα πίσω αλλα ΙΔΑΝΙΚΑ lock-out (=να κλειδώνει η πίσω ανάρτηση και να ειναι σα να μην υπάρχει)
τα ποδήλατα με τέτοιο μηχανισμό ξεφευγουν σε τιμή για τον μέσο χρήστη...
επίσης υπολόγισε οτι οι σκελετοί με πίσω ανάρτηση ειναι πιο βαρείς από τους συμβατικούς εκτός και αν πάλι ξεφυγουμε σε τιμή....
αυτές τις μαλ***ες με 300~400ε με μπρος πίσω ανάρτηση που πουλάνε διάφοροι απλά ξέχνα τις...
Πχ τα παραπάνω του βιντεο παίζουν για πλάκα από 2000ε και πάνω



ΟΠΟΤΕ με ενα καλό hardtail (=μόνο εμπρός ανάρτηση) κάνεις την δουλειά σου μια χαρα.... Wink Wink
εχεις την εμπρός ανάρτηση για να ειναι ξεκούραστο το τιμόνι και στο δρόμο πεταλαρεις χωρίς απώλειες

μεταξύ rc και rc fs θεωρώ οτι με rc θα εισαι υπερκαλυμμένος...
πάντως η τιμή καταλόγου που εχει 749ε (και αντίστοιχα το 849 του fs) ειναι παραλογα ακριβή για τα περιφερειακά που εχει...
μειωνέκτημα θεωρώ οτι εχει μηχανικά δισκόφρενα και οχι υδραυλικά που θα επρεπε με βάση την κατηγορία τιμής του...
ενώ και το εμπρός αμορτισερ χωρίς να ειναι κακό... δεν ειναι κάτι το ιδιαίτερο...
εχει βεβαια πολύ καλή σειρα σασμάν DEORE (εκτροχιαστών ή ντεραγιε αν θες) και αυτό ειναι σαν θετικά του, αλλα και με πιο απλό θα εκανες την δουλεια σου μια χαρα... (ιδίως σαν αρχάριος, που δεν κυνηγάει δευτερόλεπτα)
πολύ καλό σαν ποδήλατο αλλά θα επρεπε να ειναι 200ε...
η εστω να πουλάνε το σκελετό σκέτο και να βάλεις κάποιος τα περιφερειακά που θέλει...

*..προσέξτε στο 01:29 και την στάση του σώματος καθως και την κινιση των ποδιών στα αλματάκια στο 2:27~2:30+


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 08:27:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για βόλτα κανεις σημερα?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Laughing Rolling eyes
σπίτι ειμαι στο γκαραζ...
ριξτε τηλ... Wink



υ.γ. πολύ μπροστά...
http://www.youtube.com/watch?v=t7FA3Lt3xUw
Sad Sad Sad Confused Confused Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 12:28:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε σεις ειμαι εξω.... που θα ποατε να ερθω και γω....αν και πεζοσ... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 12:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φύγαμε για Πάρνηθα... Cool Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 17:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Ποδήλατο με πίσω ανάρτηση χρειάζεσαι ΜΟΝΟ αν εχεις σκοπό να κάνεις καταβάσεις σε πολύ ανώμαλο χωμάτινο εδαφος (γνωσό και ως downhill) με αλματάκια και αλλα τετοια ομορφα...


ΕΡΩΤΗΣΗ :

Εαν κάνεις άλμα 1.5 μέτρα με ποδήλατο με μπροστινή ανάρτηση ειναι οκ ;;;

ή χρειάζεσαι και την πίσω σε τέτοια άλματα ;;

Και δεν έννοώ άλμα όπως αυτά στο κλιπάκι σε χώμα... να σκάσεις σε φλατ έδαφος από το άλμα...

να βρω ανάρτηση που να κλειδώνει λίγο δύσκολο στα 700 περίπου ευρά που θέλω να δώσω όμως μπορώ να ΄βγάλω το αμορτισερ αν δεν με βολεύει , και να βάλω μια ατσαλόβεργα οπότε καταργώ το πίσω μοχλικό...

Μιλάμε μεγάλο μπέρδεμα... δνε ξέρω τι να πάρω...


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 17:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απάντηση δίνουν οι ειδικοί, στις φωτογραφίες από τη σημερινή βόλτα!

Μάνθο, Νίκο να ανεβάσω;


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 18:05:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Why not????


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 18:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Απάντηση δίνουν οι ειδικοί, στις φωτογραφίες από τη σημερινή βόλτα!

Μάνθο, Νίκο να ανεβάσω;


Αμα δε λείπει πάλι καμια σέλα....!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 18:13:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Απάντηση δίνουν οι ειδικοί, στις φωτογραφίες από τη σημερινή βόλτα!

Μάνθο, Νίκο να ανεβάσω;


τελειώνεται ρε... ανεβαστε καμία φώτο !!!!


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 18:32:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο ανέβασε... Laughing

DIMCHRI έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Ποδήλατο με πίσω ανάρτηση χρειάζεσαι ΜΟΝΟ αν εχεις σκοπό να κάνεις καταβάσεις σε πολύ ανώμαλο χωμάτινο εδαφος (γνωσό και ως downhill) με αλματάκια και αλλα τετοια ομορφα...


ΕΡΩΤΗΣΗ :

Εαν κάνεις άλμα 1.5 μέτρα με ποδήλατο με μπροστινή ανάρτηση ειναι οκ ;;;

ή χρειάζεσαι και την πίσω σε τέτοια άλματα ;;

Και δεν έννοώ άλμα όπως αυτά στο κλιπάκι σε χώμα... να σκάσεις σε φλατ έδαφος από το άλμα...

να βρω ανάρτηση που να κλειδώνει λίγο δύσκολο στα 700 περίπου ευρά που θέλω να δώσω όμως μπορώ να ΄βγάλω το αμορτισερ αν δεν με βολεύει , και να βάλω μια ατσαλόβεργα οπότε καταργώ το πίσω μοχλικό...

Μιλάμε μεγάλο μπέρδεμα... δνε ξέρω τι να πάρω...


μια χαρα αλματα κάνεις ακόμα και χωρίς αναρτηση
προσοχή θέλει την προσγειώση γενικώς...

αλλα το λές με μεγάλη ανεση το "1,5 μέτρο" να σε δω να το κάνεις.... Wink

παντως με 700ε παίρνεις παπάδες...

οπο΄τε θες να κανονισουμε μαζι μια επίσκεψη σε ποδηλατάδικο να σου εξηγήσω 1 ~2 πράγματα επιτοπου


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 19:58:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μη μιλησω εγω γιια αλματα........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Απρ 2008, 20:24:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

μια χαρα αλματα κάνεις ακόμα και χωρίς αναρτηση
προσοχή θέλει την προσγειώση γενικώς...

αλλα το λές με μεγάλη ανεση το "1,5 μέτρο" να σε δω να το κάνεις.... Wink

παντως με 700ε παίρνεις παπάδες...

οπο΄τε θες να κανονισουμε μαζι μια επίσκεψη σε ποδηλατάδικο να σου εξηγήσω 1 ~2 πράγματα επιτοπου


έχει κανένα κοντά σου ;

από 1,5 ύψος θα πηδήξω ρε....το θέμα είναι πως θα σκάσω κάτω... Laughing


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2008, 11:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1,5 μέτρο σε υψος?
= να πας από ενα επίπεδο σε άλλο 1,5μ πιο κάτω?
εισαι σιγουρος?

για τέτοια πράγματα θες ζάντες με @@ και οχι οτι να ναι και γενικώς ποδήλατο για τέτοια χρήση... (οχι απαραίτητα με πίσω ανάρτηση)

ποδηλατάδικο εχει πάρα πολύ κοντά μου και μπορούμε να πάμε εκεί να συζητήσουμε ενημερωτικά 1~2 πραγματάκια



ασχέτο...
κόσμημα... κάμποσων χιλιάδων ευρώ....
http://uk.youtube.com/watch?v=9_Nd_bqX5LU
Shocked Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Απρ 2008, 12:04:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλτου μισό κιλό 3πατη ζάντα και ένα 3piece στην μέση και είσαι οκ Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 26 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4478s (PHP: 40% - SQL: 60%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on