PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 15:09:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τετ αποκλείεται για μένα, Δευτέρα ισως...
Σ/Κ ναι...
όποτε πας/πατε να με πείτε κι εμένα.

Επίσης στο Χολαργό, στους πρόποδες του Υμηττού έχω ανακαλύψει τα εξής:

1. Μια πιστα για εντουρο
2. Μια διαδρομή για εντουρο
3. διαμορφωμένη πιστα για ποδήλατα

αμα πάρω λίγο μπρος, γιατι ακόμα είμαι σακάτης, θα παώ με αγριες διαθέσεις και ετοιμος για τουμπες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2008, 11:52:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χθες ενώ ελεγα να πάω προς Ν.Μάκρη τελικά αποφάσισα προς Υμηττό...
μικρή διαδρομή μιάς ώρας από Παπάγους προς Μοναστήρι Καισαριανής και επιστροφή από Κατεχάκη.
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/papagou-kaisarianh1.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/papagou-kaisarianh2.jpg

θυμήθηκα και ενα μονοπάτι που με πήγαινε ο πατέρας μου μικρό... (πριν 20++χρόνια...) το οποίο εδώ και καιρό ελεγα να το "επισκεφτώ"....
οτι πρέπει ...
κατηφορικό μονοπατάκι από το κιόσκι που εχει λίγο μετά την μονή και μέχρι την κατεχάκη...
εεεε τάπα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2008, 14:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι καποιος αύριο για ποδήλατο Υμηττό? Αν ειναι να το κανονισουμε το συντομότερο ωστε να το διευθετήσουμε χρονικά. Εγώ κι αλλος ενας ειμαστε μέσα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2008, 15:18:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω δεν ξερω αν θα προλάβω...
εχω κανονήσει ενα μάθημα στην Γλυφάδα για το φουσκωτό στις 1300~1500 αλλά δεν ξέρω τι ώρα ακριβώς θα τελειώσουμε...
βασικά δεν μου πέφτει μακριά από εκεί ο Υμηττός...
βρε λες...
και μετά στα καπάκια καρτ...1930...
χμμμμ ίσως... (αναλόγως τι ώρα θα τελείωσω απ το μάθημα)

αν "κάτσει" πάντως θα μπορουσα υποθετικά 1600 έως 1730~1800 πχ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2008, 15:22:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εγω δεν ξερω αν θα προλάβω...
εχω κανονήσει ενα μάθημα στην Γλυφάδα για το φουσκωτό στις 1300~1500 αλλά δεν ξέρω τι ώρα ακριβώς θα τελειώσουμε...
βασικά δεν μου πέφτει μακριά από εκεί ο Υμηττός...
βρε λες...
και μετά στα καπάκια καρτ...1930...
χμμμμ ίσως... (αναλόγως τι ώρα θα τελείωσω απ το μάθημα)

αν "κάτσει" πάντως θα μπορουσα υποθετικά 1600 έως 1730~1800 πχ...


ναι αμα είναι το κάνεις έτσι, αλλωστε εμείς δεν είμαστε ακόμα για πολύ πετάλι, 1 ωρα ειναι οκ. Αν θες συναντιόμαστε στο χολαργό στα καμμένα πριν την είσοδο για αττική οδό οπως ανεβαίνεις για το νεκτροταφείο - Υμηττό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2008, 15:37:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορείς να μου πεις που ειναι εκείνα τα πιστακια που μου ελεγες χθες?
(βλ google πιο πάνω)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάρ 2008, 08:21:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δεν βρέχει...
...κατά 99% κανονιστηκε χαβαλεδοβόλτα σε χωμάτινο πιστάκι στον Υμηττό.
Άρη μιας και θα ειμαι προς Γλυφάδα για το μάθημα αν εχεις χρόνο κανόνησε να σε μαζέψω από κάπου να φορτώσουμε και το δικό σου... Wink
(πχ Αλίμου 1530παρα...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάρ 2008, 11:10:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα IDEAL ειναι μακραν τοπ ποδηλατα... Το δικό μου το εχω γυρω στα 9 χρονια και το μονο που εχω αλλάξει ειναι εκτος απο φρενα-λαστιχα ενα συρματοσκοινο..

Λοιπον, αν δεν παω ιτιτσα το σκ, παμε καμια βολτα την κυιακη πρωι??
Να μαζευτουμε 4-5...Μανθο, Άρη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάρ 2008, 11:30:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μέσα
αν και ελεγα να περάσω μια βόλτα από το HDC...
Σάββατο μεσημέρι~απόγευμα μπορείς αν τυχόν κάτσει?
επίσης εδω (Χαλάνδρι) βρέχει τώρα...
αν βρέχει και αυριο δεν θα λέει καθόλου...
αν όμως ΔΕΝ... θα ειναι σουπερ...

παρεπιπτόντως μιλαγα χθες με τον photoman ο οποίος εχει αναρώσει πλέον και μπορεί να ποδηλατεί... σε ασφαλτο προς το παρόν... αν και αυτό θα αλλάξει σιγά~σιγά
η μαλ***α ειναι οτι του εκλεψαν το "χωμάτινο" ποδήλατο που είχε (idean hillmaster) μέσα από την αυλή... (ΕΛΕΟΣ ΡΕ πο**τη* ΜΟΥ) και έχει μείνει με ενα 2ο MTB που είχε που ειναι με ασφάλτινα λάστιχα οπότε είναι για χαλαρή διαδρομούλα πχ Ν.Μάκρη -> Μαραθώνα παραλιακά, οπότε αν τυχει να κάνουμε κάνα τέτοιο ισως ακολουθήσει, χωρίς να είμαστε δεσμευμένοι από αυτό)

οπότε βλέπουμε ανάλογα με τον καιρό... Wink

υ.γ... ΘΕΛΩ χωμάτινη BMX προπόνηση... Rolling eyes Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάρ 2008, 12:51:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανείς για μεσημεριανή ποδηλατάδα ? ? ?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάρ 2008, 13:34:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=eVAccWTrnIQ

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάρ 2008, 14:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι όμως...
αμα το χεις μέσα σου...
Fourcross - Extreme Downhill Racing
http://www.youtube.com/watch?v=Mef_yTb4LWI&NR=1


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάρ 2008, 09:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stunned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάρ 2008, 11:45:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκέφτομαι και εγώ να ξεκινήσω ποδήλατο Razz
Έχει κανείς δεύτερο να μου το δανείσει για καμιά βδομάδα να δω αν μου πάει η ποδηλασία; Να μην αγοράζω τζάμπα πριν δοκιμάσω...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάρ 2008, 12:37:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα..... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάρ 2008, 02:25:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πέρασε ενα ωραιότατο ποδηλατικό ΣΚ...

Σάββατο απόγευμα με photoman και roadrunner πήγαμε από ν.μάκρη -> μέχρι σκοινιά.
παραλιακά μέχρι και μετα εσωτερικά και στο τέλος μέσα από το πευκόδασος σε ότι μονοπατάκι βρίσκαμε... και επιστροφή
τελείως φλατ διαδρομή 2 ώρες πήγαινε~ελα σε χαλαρό ρυθμό οτι πρέπει για προπονησουλα κυρίως για photoman που εχει θεμα με το πόδι...
και με λίγο χαβαλέ εντός πευκόδασους...
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/neamakrh-peykodasos.jpg

και σήμερα το πρωί με ghost-dog... πεντέλη...
από πηγή χωματόδρομο (με σχετική ανωφέρεια και 2~3 κομμάτια ανηφόρα με μπόλικη πέτρα) για ραντάρ από εκεί σπηλιά νταβέλη και μετα κατάβαση από σχετικά δυσκολο χωματόδρομο... πάλι κανά 2ωρο με τις στάσεις...
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/phgh-rantar-ntabelh-neapentelh.jpg
νε κοκκινο οι απότομες σχετικά ανηφόρες
με πορτοκαλί οι απότομες κατηφόρες

υ.γ.1 Ζήση 2ο ποδήλατο "μάχιμο" δεν έχω αυτή τη στιγμή.
κάτι θυμάμαι όμως να εχω στην αποθήκη το οποίο θα πρέπει να τσεκάρω τι χρειάζεται και να το συνεφέρω να το χουμε καβάτζα για "εκτακτες" συμμετοχές σε βόλτες... Laughing
προσωπική άποψη δεν υπάρχιε ανθρωπος που να μην μπορεί να κάνει ποδήλατο... το θέμα ειναι να οργανώσεις λίγο τον ελευθερο χρόνο σου και να διαθέσεις τμήμα του σε αυτό... Wink [/size]

υ.γ.2 με την Κυριακατικη βόλτα πέσαμε σε ενα πλήρως ανανεωμένο χωματινο πιστακι για μοτο κυρίως αλλά και ποδήλατα πάνε μα σουπερ αλνατάκια...
οπότε νίκο ετοιμάσου


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάρ 2008, 14:05:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ζηλευωω...

για αυριο μεθάριο εχει τπτ το προγ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2008, 11:05:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πέρασα από μια ανανεωμένη πλήρως πιστουλα για μηχανη στην πεντέλη που όμως "παίζει" και για ποδήλατο...
οπότε λογικά μας βλέπω εκεί με Νίκο και αν μππορεί και ο Άρης αυριο το μεσημερο~απόγευμα...
Πεντέλη κοντά στα ραντάρ... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2008, 12:58:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο εγω και Ζαφ το ψινουμε ασχημα για βολτουλες με ποδηλατα.βεβαια υπαρχουν καποια προβληματακια. Rolling eyes

1) Δεν εχουμε ποδηλατα. Shocked Shocked
2) Και να παρουμε ειναι λιγο πακετο απο το περιστερι να εθουμε οπου. Laughing
3) και να γινουν τα παραπανω μονο ΣΚ αν ερχομαστε.

Τεσπα πιστευω καποια ακρη θα βρουμε!!! Twisted evil


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάρ 2008, 13:59:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως... με γυρω στα 50ε αγοράζεις ωραιότατη σχαρουλα για 2 ποδηλατα που κάνει την μεταφορά τους παιχνίδι...

Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 17 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3197s (PHP: 39% - SQL: 61%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on