PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2008, 13:34:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηξεχασεις να βγαλεις φωτο το καλογυμνασμενο σου κορμι πανω στο ποδηλατο ναρκισσε Laughing

ασε [πυ θα εισαι μονος...θα εθρει και αρης και μετα θα παμε σπιτι μου για ναργιλε....ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2008, 13:36:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλοι ειναι πρωτοσέλιδα πάντως.... Laughing Laughing Laughing

ααααα και ψωνίζουν καινούργια ποδήλατα Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2008, 13:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
καλές μάσες... Laughing
κοιλιόδουλοι Laughing Laughing Laughing Laughing


Παναγιώτη τσέκαρε μια το www.dei.gr μην πέσει το ρεύμα και πάμε άδικα στην ταβέρνα Laughing




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2008, 13:42:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χεχε το πιασε το παπί...
μην ανυσηχείς...
εχει και ψησταριά...
το πολύ~πολύ να του τελείωσουν τα κάρβουνα...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2008, 13:45:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω τη λυση

http://www.hogwartschool.org/portal.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
F.E. (eftimia)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Vrilissia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 12:55:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά καλησπέρα !

Χρειάζομαι βοήθεια ***.
Θελω να επανέλθω στην πρότερη καλή μου φυσική κατάσταση (και να σταματήσω το κάπνισμα!!).
Είδα τις φωτογραφίες που έχετε βγάλει από τις βόλτες σας και ζήλεψα.
Ο λόγος που δεν έχω αγορασει καποιο ποδήλατο στην Αθήνα είναι γιατί μένω σε τοποθεσία με απίστευτες ανηφόρες και επιπλέον γιατι δεν έχω βρει παρέα με ανάλογο ενδιαφερον.
Ωστόσο τώρα το πήρα απόφαση Smile

Θα μου δώσετε μια πρόταση τί να αγορασω για αρχη??

Επίσης, αν κανονισετε καμιά ήπια βολτίτσα θα ήθελα πολύ να έρθω να μπαίνω στο κλίμα σιγά-σιγά. (Πόσο συχνά κάνετε εξορμήσεις γενικά?)

Θενξ Smile και σορυ για τις πολλές ερωτήσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 13:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχήν καλώς ηρθες.

για βόλτες βγαίνουμε αρκετά συχνά κυρίως Δευτέρα / Τετάρτη / Σάββατο απόγευμα και Κυριακή πρωί ανάλογα με την όρεξη...

πολήτατο αγοράζεις από κατάστημα με ποδήλατα, και όχι από παιχνιδάκια ή σουπερ μάρκετ...

βασικό ειναι να διαλέξεις το σωστό μέγεθος που να σε βολέψει.

μάρκες υπάρχουν πολλές και ανάλογα τα χρήματα που εισαι διατεθιμένη να δώσεις διαλέγεις.
πόσα εχεις σκοπό να διαθέσεις?

απέφυγε με πίσω ανάρτηση γιατί θα κουράζεσαι χωρίς λόγο στην ασφαλτο.

αν εχεις σκοπό να πας για ψώνια συντομα εχουμε και τα σχετικά κοννέ σε 1~2 μαγαζια...

τα Βριλήσσια δεν ειναι και τόσο τραγικά σε ανηφόρες (εκτός και αν είσαι προς το Πάτημα)

Πάντως με ελάχιστα χρήματα αγοράζεις σχαρούλα για το αμάξι και μεταφέρεις το ποδήλατο σε πιο ήπια μέρη.

υ.γ. λόγω gtcc (που θα μας φάει όλη αυτή την εβδομάδα και το ΣΚ) επόμενη ποδηλατοβόλτα θα παίξει την ερχόμενη Δευτέρα ή / και Τετάρτη.
το που θα αποφασιστεί εν καιρώ Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 13:19:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη ψαχνω και εγω φιλος μανθου με ποδηλαταδικο χαλανδρι μας εχει κανει πακετο τιμη

ιdeal pro rider με σχαρα για χατσπακ αμαξια που περνει 2 ποδηλατα πακετο 400ευρω Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 13:26:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επειδη ψαχνω και εγω φιλος μανθου με ποδηλαταδικο χαλανδρι μας εχει κανει πακετο τιμη

ιdeal pro rider με σχαρα για χατσπακ αμαξια που περνει 2 ποδηλατα πακετο 400ευρω Wink

Σου εχει μιλησει κανεις για τα σημεια στιξης;;; Tease Tease
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 14:32:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
.

αν εχεις σκοπό να πας για ψώνια συντομα εχουμε και τα σχετικά κοννέ σε 1~2 μαγαζια...



αν θες μπορουμε να κανονισουμε και για peugeot..πειτε μου..








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 14:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με βάση τις τιμές καταλόγου... ειναι αρκετά ακριβά γι αυτά που προσφέρουν


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
F.E. (eftimia)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Vrilissia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 15:17:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και παλι,

Καταρχας ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση:-)

Απο χρηματα λεω να δωσω μεχρι 200 ευρω μιας και ειμαι στην αρχη ακομα,
και αλλωστε δεν εχω ιδεα τι ειναι πραγματα οπως " κλειδομα και ρυθμηση
στο damper και στην προφορτηση με καλαμια αλουμινιου και πιστονια τιτανιου"
που εχετε γραψει πιο παλια. ..:-sΦανταζομαι αυτα εκτοξευουν τις τιμεσ?

Απο τη αλλη, αν δω κατι και πορωθω θα δωσω οσα ναναι Smile)
Παντως δεν ξερω καθολου απ' αυτα- πειτε μου ειναι λιγα λετε? Και αν ναι,
πιστευετε οτι χρειαζομαι ποδηλατο ανω των 400-500 σε αυτη τη φαση ?

Κατα τ'αλλα Μανθο, ναι μενω Πατημα και οι ανηφορες ειναι οντως τραγικες,
οποτε στανταρ θα προμηθευτω και μια σχαριτσα.

Παναγιωτη, συγγνωμη δεν καταλαβα τι εγραψες... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 15:26:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια προταση εκανα..παντως αν δεν τα οδηγησεις δεν καταλαβαινεις..








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2008, 19:05:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αρχη ενα απλο ποδηλατάκι με μπροστινή ανάρητση ειναι οτι πρεπει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
F.E. (eftimia)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Vrilissia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2008, 23:31:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας και παλι,

ξεκιναω με κατι φανυ:
"Το 1.2 είναι το βασικό μοντέλο της Trek για το 2008. Επιλογή για αυτούς που μπορεί να είναι αρχάριοι αλλά θέλουν το πρώτο τους ποδήλατο δρόμου να είναι ποιοτικό χωρίς να χρειαστεί να ξοδέψουν μια περιουσία."
===> 760.00€ Very happy

Ξεκινησα αναζητηση στο cyclist.gr και το μετανοιωσα.
Αποσο εχω δει υπαρχουν δρομου βουνου και πολης.
Ψαχνω για βουνου , σωστα? (δεν γελαμε!!)

Επισης υποθετω υπαρχουν γυναικεια και ανδρικα ποδηλατα ( ? ) αρα αδικα ψαχνω στο ιντερνετ γιατι δεν βρισκω κατι ιδιαιτερο σε γυναικειο.

Οποτε θα παω σε ποδηλαταδικο απευθειας και βλεπουμε.

Ωστοσο καμια προτιμηση σε μαρκα? Ν α παρω bmx που ειχα και μικρη? Cool

ΥΓ τι ειναι το "gtcc" Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
F.E. (eftimia)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Vrilissia

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2008, 23:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρηκα 1 ideal ου νομιζω μαρεσουν!

http://www.idealbikes.net/bike.php?bike=149

Στο site της ideal υπαρχουν οι παρακατω κατηγοριες

CATEGORIES
=========
MTB - MOUNTAIN
ATB - ALL TERRAIN
DIRT
FSB - FULL SUSPENSION
TOR - TREKKING OFF ROAD
TREKKING
CITY
FTB - FITNESS
RDB - ROAD
JRB - JUNIOR
FS - FREESTYLE

βοηθεια ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 00:05:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκεφτομαι κι εγω σιγα σιγα και δειλα δειλα να μπω και στην ποδηλατοπαρεα....παρεα για τρεξιμο δεν βρισκω οποτε θα παρω κανα ποδηλατο....αντε γιατι θα κανω την σημαδουρα το καλοκαιρι οπωs παω Laughing Laughing Laughing Laughing και υποψην θα βελτιωθει και αυτο στα σημεια....(μην γελατε σαs βλεπω) Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 04:28:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσπερνάω τα 760 που ανέφερες γιατί είναι ...... εξωρφενικό νούμερο και στέκομαι σε αυτό:

F.E. έγραψε:
Απο χρηματα λεω να δωσω μεχρι 200 ευρω μιας και ειμαι στην αρχη ακομα...


...με + 100~150ε = με σχεδόν 300~350 αγοράζεις σουπερ ντούπερ Laughing ποδήλατο που θα καλύψεις μια χαρα τις ανάγκες σου και θα ευχαριστηθεις βόλτες.

όποτε αποφασίσεις (=όποτε εχεις τα χρηματα) να πας για ψώνια πες το να κανονήσουμε.

και λίγος χαβαλές...
μιας και εχετε μαζευτεί μπόλικοι... τάκης. sod F.E. που ετοιμάζεστε για ψώνια μήπως να κανονήσουμε κάνα groupbuy? Laughing Laughing

υ.γ.1... την Τετάρτη το απόγευμα ελαγα να πάω μια βόλτα προς Μέγαρα αλλά η πίστα ήταν κλειστή από μηχανές... οπότε η ευκαιρία για ποδηλαταδα δεν πήγε χαμένη... με nissan Ραφήνα και από εκεί ποδηλατικώς μέχρι σχεδόν Βραυρώνα... οτι πρέπει διαδρομούλα για απόγευμα κοντά στην θάλασσα.

υ.γ.2... την Κυριακή που συζητάγαμε με Άρη για Υμηττό τελικά δεν μας "εκατσε"... μας έκατσε όμως Παραλιακή ποδηλατοβόλτα από ΣΕΦ μέχρι Γλυφάδα από τον παραλιακό πεζόδρομο... με "ξεναγό" - "πειραχτήρι" τον Άρη και παρέα τον photoman... respect...

υ.γ.3 (οφτοπικ) gtcc είναι: http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=7404 και σε εκείνη την ενότητα θα βρεις και τα τόπικ για τους υπόλοιπους αγώνες gtcc που εχουν γινει.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 08:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τριήμερο που μας πέρασε, έκανα κι εγώ μετά απο αρκετό καιρό (βλ. καλοκαίρι) ποδήλατο στην κλασσική διαδρομή Νέα Μάκρη -> Μαραθώνα.
Όλα τα λεφτά να κάνεις ποδήλατο στην αμμο/βοτσαλάκια...
Βέβαια οχι μ ενα "σωστό" ποδήλατο αλλά με το αιωνόβιο bmx μου Razz


Σκοπεύω με την πρώτη ευκαιρία να επαναλάβω, αν δεν πηγαίνα gtcc την Κυριακή αυτή... θα πηγαινα για ποδήλατο. Οπότε next week, θα χαρώ να έχω και παρέα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 10:50:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Το τριήμερο που μας πέρασε, έκανα κι εγώ μετά απο αρκετό καιρό (βλ. καλοκαίρι) ποδήλατο στην κλασσική διαδρομή Νέα Μάκρη -> Μαραθώνα.
Όλα τα λεφτά να κάνεις ποδήλατο στην αμμο/βοτσαλάκια...


BEST OF η συγκεκριμένη διαδρομή!!!

plaketokofths έγραψε:
Βέβαια οχι μ ενα "σωστό" ποδήλατο αλλά με το αιωνόβιο bmx μου Razz


Σκοπεύω με την πρώτη ευκαιρία να επαναλάβω, αν δεν πηγαίνα gtcc την Κυριακή αυτή... θα πηγαινα για ποδήλατο. Οπότε next week, θα χαρώ να έχω και παρέα.


ακριβώς αυτό...
οπότε next week... Wink
δεν ξέρω για ΣΚ ειναι πολύ "μακριά" αλλωστε...
αλλα Δευτέρα/Τετάρτη μεσημερο~απόγευμα (~1600) πολύ πιθανό... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 16 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3437s (PHP: 34% - SQL: 66%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on