PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

12ο Rally Sprint Κοζάνης, στις 15-16 Μαρτίου 2008
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 09:28:31    Θέμα δημοσίευσης: 12ο Rally Sprint Κοζάνης, στις 15-16 Μαρτίου 2008 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από R40

"Το 12ο Σπριντ Κοζάνης θα διοργανωθεί στις 15-16 Μαρτίου 2008 στο φιλόξενο Βελβενδό σε μια μακρύτερη διαδρομή από τις προηγούμενες διοργανώσεις που ξεπερνάει τα 11 χλμ. Στον αγώνα έχουν δηλώσει συμμετοχή 47 πληρώματα μετά και την παράταση μέχρι και την Καθαρά Δευτέρα.
Συγκεκριμένα στη μεγάλη κατηγορία υπάρχουν 7 συμμετοχές και το μεγάλο νέο είναι η επανεμφάνιση του Σωκράτη Τσολακίδη με Lancer Evo 9. Στα δίλιτρα έχουμε 15 συμμετοχές και φαβορί τους "Χριστόφορο" με VW Golf II και Μίχο με Seat Ibiza.
Στα 1600 ανάμεσα σε 10 πληρώματα αναμένεται μάχη ανάμεσα στους Μπίστα με Citroen C2, Δ. Παρταλιού που θα τον ξαναδούμε με το Citroen Saxo VTS, Σωτηρίου με Peugeot 106 αλλά και του Μπιλαδέρη με Honda Civic.
Μεγάλη συμμετοχή υπάρχει στα 1400 κε με 15 πληρώματα και μεγάλο φαβορί τον Πάζη αλλά και μεγάλο συναγωνισμό στα υπόλοιπα πληρώματα"

Οι συμμετοχές εδώ


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 12:46:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλη επιτυχια παιδια!!!! Cheers
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2008, 15:15:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άντε να πάρουμε και φέτος σειρά για εκκίνηση Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2008, 19:05:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη επιτυχιααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάρ 2008, 23:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: 12ο Σπριντ Κοζάνης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:

Δ. Παρταλιού που θα τον ξαναδούμε με το Citroen Saxo VTS


Πριονάκι το σαξό ετούτο...στέλιο,εσύ που τα ξερεις ολα,τι εκανε με σαζμαν το σαξό?

Καλη αρχή στο "ζευγος"Απότι είσα στις συμμετοχές εχει 2 λαθη...
1ον) σας εχει σε λαθος κατηγορία
2ον) σας εχει ανάποδα
Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Ελπίζω να τα πουμε απο κοντά στον αγώνα!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 08:50:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

merci Laughing Laughing Rolling eyes Rolling eyes


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 11:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Re: 12ο Σπριντ Κοζάνης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
tsosmoulis έγραψε:

Δ. Παρταλιού που θα τον ξαναδούμε με το Citroen Saxo VTS


Πριονάκι το σαξό ετούτο...στέλιο,εσύ που τα ξερεις ολα,τι εκανε με σαζμαν το σαξό?
...

Τα ιδια απο οσο ξερω... Confused
Ετσι και αλλιως παντως,και με το ΜΑ δεν του λειπει κατι. Rolling eyes Thumb right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2008, 21:47:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπόσο θυμάμαι ρε δεν είχε δωσει μπλοκέ, Κ/Π, απτο ΜΑ? γιατι νομίζω οτι είχε βγει απτο συνεργειο με μαμα σαζμαν...θυμάμαι και τις αγγελίες του στους 4Τ...
Το φέρνει στον προφ στέλιο ή άλλαξε "στεκι"?


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 00:41:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια αντε με ενα τσιγγακι Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RC_MANOS (ΜΑΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 15:23:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψηνεται κανεις για εκδρομουλα προς Κοζανη αυριο?


Aν και μικρός είμαι πολύ γρήγορος......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 20:24:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
παιδια αντε με ενα τσιγγακι Wink


αι ρε βλακα με τα τσιγγακια σου...το σημαντικό είναι ο τερματισμος,απο κει και υστερα οτι ηθελε προκύψει.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2008, 20:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ!

ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΧΟΛΙΑ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ , ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ, ΑΣΤΕΙΑ , ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΑΒΑΛΕ Η' ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΤΟΠΙΚ.

ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ''PSCLUB NORTH TEAM'' ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ''PSCLUB KAI ΑΓΩΝΕΣ''.

ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ''ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ'' ΘΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝΑΓΓΕΛΙΕΣ,ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΑΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.

ΠΛΕΟΝ ΑΣΧΕΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟΠΟ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ.



ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ PSCLUB ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΕΜΑ.


Υ.Γ. ΘΑ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΣΤΕΣ ΔΙΕΓΡΑΦΑΝ ΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΕΜΑ, ΣΑΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗΣ. Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 01:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 10:41:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμ,το βρισκω σωστό...οπότε εκ μερους μου,μπορει καποιος μοντ να σβησει τα παραπάνω ποστς.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 18:01:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και τα ειπαμε στο τηλεφωνο, Δημητρη τις ευχες μου και απο εδω!
Ο πρωτος αγωνας του Δημητρη απο το αριστερο μπακετ ειναι πλεον μια πραγματικοτητα που περασε στην ιστορια!
Τα παιδια εκαναν εναν πολυ καλο αγωνα, ο Νικος ηρεμισε τον Δημητρη αποβαλλοντας του ενα μεγαλο μερος αγχους οπως καταλαβα κ στο τηλεφωνο και τα ονοματα των παιδιων φιγουραρουν στην 5η θεση της κατηγοριας τους!
Δημητρη μου σου ευχομαστε καλη και "πολυ" συνεχεια στον χωρο! Very happy


Υγ πο**τη* ευτυχως που εσυ ειχες τον Γκαλφα στο δεξι μπακετ και εγω την καρδια μου στη θεση της απο το αγχος! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 20:53:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλό αγώνα είχαμε σήμερα και όλα πήγαν καλά. Ο Μητσάκος με έχει κουφάνει αυτό το διήμερο με την ηρεμία του, σαν συνοδηγός έτρεχε και την πάλευε περισσότερο !
Το αποτέλεσμα ήταν καλύτερο από ότι θα περιμέναμε και οι δύο, 5οι στους 15 με τον Πάζη μέσα........ μπράβο οδηγέ και τα καλύτερα απλώς έρχονται.
Εγώ χάρηκα που τον είδα να το σώζει μια δύο φορές που χρειάστηκε στο πρώτο πέρασμα και που έλεγξε το ρυθμό του στο δεύτερο ώστε να μη χρειαστεί το ... παραμικρό Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 21:43:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδιά απλά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια Embarassed
πραγματικά μία τρομερή εμπειρία, συγκινητική η υποστήριξη πάρα πολλών ανθρώπων στο πρόσωπό μου. χαίρομαι που πήγε καλά γιατί το χρειαζόμουν.
5η θέση με τόσους μέσα πιστεύω είναι μια καλή αρχή.στο δεύτερο δεν πιέσαμε και ήταν εμφανές μια που δεν κάναμε πάνω από 2-3 ανάποδα σε αντίθεση με το πρώτο πέρασμα που ήμασταν σαν τα ascona Razz

όλα καλά όλα ανθηρά

thanks για όλα σε όλους...

ΥΓ πρέπει να δείτε βιντεάκι ενώ περνάμε τον βραχάτη να φωνάζει: "πατα πατα πατα μην αφήσεις μπράβο μπράβο, πατα μπράβο" χαχαχαχαχα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 22:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπράβο και απο μένα και εδώ,πέραν του τηλεφώνου.

Το πλήρωμα ετούτε προβλέπω να φτάνει ψηλαααααααααααααα!!!

Καλή συνέχεια εύχομαι...5/15 ειναι υπόθεση για 1ο ματς.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 23:29:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
http://www.r40.gr/images/blogs/64//glf-mitsakos.jpg

Την ανακηρύσσω επίσημα "Η πιο gay φωτό του 2008".

Άντε και με την κούπα στο τέλος της σεζόν Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάρ 2008, 23:39:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1345s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on