PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποδηλασία
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 248, 249, 250  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 18:31:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...φτιάξε με...
...φτιάξε με...

θα μιλήσουμε αργότερα... Wink Wink

υ.γ.1 η πίσω ζάντα είναι "όνειρο"...
υ.γ.2 δεν την εβαλα ακόμα πάνω στο ποδήλατο την αναρτηση να δω τι κάνει. Με το χέρι δουλευει μια χαρά (με κάμποση δύναμη). Είχα σκοπό να το κάνει σήμερα αλλά προέκυχε καφεδοπσία με φίλο που είχα να δω καιρό...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 18:34:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και θα δεις διαφορα στο βαρος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 18:43:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν σου περισευει τιποτα αλλο θελω και εγώ... Αν έχεις καμια σελα ας πούμε.... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 18:47:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω ενα ποδηλατο με 2 μελαχροινεs ΤΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 18:55:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω μια αλλα δεν θυα σαρεσει...Ειναιι πολυ old school...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 20:32:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

21 του μηνα εχει τον γυρω της Αθηνας...θα βρισκοντε εκει και τα peugeot cycles ... θελετε να δηλωσουμε συμμετοχη;








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 21:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι θεε μου/

ασπρο ποδηλατο
με νεον λαμπακια μπρος πισω
περτικαλι ζαντες
καρμπον σελα
προφλετσ εμπρος αμορτισερ
τον μαλλια να ανεμιζει
και πιεσκλαμπ μπλουζα.......

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2007, 21:58:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Οκτ 2007, 00:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
...
αντε βρε σαχλαμαρα Βολβε!!!
Νίκο λες?
Αν προλάβω να του βάλω sub πάμε
Βολβε θα με βοηθήσεις?!?!?!?
Laughing Laughing Laughing Laughing


Λοιπόν ας σοβαρευτούμε...
...μπήκε η ανάρτηση (ballistic 100) αλλά εχουμε ενα μικρό θέμα...
ο λαιμός είναι 6~7 cm πιο μακρύς οπότε θέλει κόψιμο στο πάνω μέρος ώστε να τερματίσei το πάνω παξιμάδι στο πάνω ποτυράκι του πάνω ρουλεμάν..

= μια επίσκεψη στον Αλέξη που έχει τροχό για τα δέοντα...

κατα τ' άλλα μπήκε κουτί...

βολτα δεν το εκανα γιατί το τοποθέτησα πριν λίγο και βραδυάτικα δεν έλεγε + του ότι το εμπρός φρένο (πήρα κάτι φθηνα vbrake) δεν το έχω συνδεσει ακόμα

Πάντως έτσι στα πρόχειρα 30~40 μέτρα που έκανα... εχει πολύ πλάκα που δεν καταλαβαίνεις τις ανωμαλίες στα χέρια σου.

Είναι λίγο ξένο βασικά αλλά προβλέπω πολύ πλάκα στο χώμα... Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2007, 00:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες (Δευτέρα) απόγευμα μετά την απογευματινή βροχή βγηκα για δοκιμαστική βόλτα (δοκιμαστική = νέα φρενα /ζαντες/εμπρός ανάρτηση)

SUPER!!!!

Αλλά πρέπει να συνηθίσω το ανασηκωμα του εμπρός μέρους από την ανάρτηση γιατί στις ανηφόρες καθιστός μου εδινε την αίσθηση οτι δεν πάταγε εμπρός καλά...

αντίθετα στην κατηφόρα ηταν γαμάτο!!!

πολύ καλό επίσης το megarange γρανάζι πίσω... αλλά για κλήσεις σαν αυτή που πήγα χθες χρειάζεται ακόμα κοντητερο εμπρός (από 28/38/48 σε 22/32/42 = εν καιρό γιατί πέσαν λίγο όλα μαζί)

οι ελαφρήτερες ζαντούλες σουπερ

και τα vbrake ακόμα περίσσότερο αν και το πίσω πρέπει να το ξαναρυθμίσω για να το φέρω στα μέτρα μου...

στα της βόλτας η διαδρομή είναι ενας χωματο(κατσικό-κοτρωνο)δρομος,,, που ακολουθεί τον αγωγό φυσικού αερίου ο οπίος κατεβαίνει "κάθετα" μια πλαγιά...
ανάβαση με στάσεις σε χαλαρους ρυθμούς και φωτογραφίες στο ενδιάμεσο : μια ώρα...
κατάβαση γρηγορα οχι ταπα γιατί το πίσω φρένο δεν βοηθούσε 7λεπτά...

Τοπίο και θέα απλά "αντε γεια" με τα συννεφα να κάνουν τα δικά τους...

http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/penteli-agwgos.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_01.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_02.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_03.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_04.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_05.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_06.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_07.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_08.jpg
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/ag_09.jpg


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2007, 08:03:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως το ειδες γενικα σαν αισθηση με τα καινουρια πραματακια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2007, 08:45:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ ενδιαφέρον . . . . . πως και δεν έχεις βάλει τπτ φτερά για το χειμώνα ? όλες οι λάσπες και τα νερά θα σε ζωγραφίζουν !! Για εμένα είναι ο μόνος λόγος που δεν πάω βόλτες τώρα πλέων (γυρίζω σπίτι 21,00)
Άντε καλέ βόλτες . . . . .Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2007, 10:24:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Πως το ειδες γενικα σαν αισθηση με τα καινουρια πραματακια?


οπως εγραψα και πιο πάνω super
απλά για κλίσεις σαν την συγκεκριμένη θέλει ακόμα πιο κοντό βήμα.
όλα τα άλλα μια χαρά
πρέπει να ρυθμίσω το πίσω φρένο...
επίσης το αμορτισερ εμπρός βοηθάιε πολύ ...
ήδη ονειρευομαι ένα λίγο πιο σφικτό με ακόμα μεγαλύτερη διαδρομή...

fynos έγραψε:
Πολύ ενδιαφέρον . . . . . πως και δεν έχεις βάλει τπτ φτερά για το χειμώνα ? όλες οι λάσπες και τα νερά θα σε ζωγραφίζουν !!...


ειναι και το λάσπωμα μεσα στο "πρόγραμμα"

αν και μεταξύ μας τα φτερά τα σκέφτομαι για μέρες βροχερές για το νερό και όχι για την λάσπη...

που να δεις τι γίνεται όταν βγαίνουμε βόλτες με τις μηχανές που από τις νερο/λασπο-λιμνούλες περνάμε με όσα... και γυρναμε πίσω κάπως έτσι...
να ναι καλά το πληστικό... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2007, 17:43:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι δεν ειναι και φοβερα μεγαλη η διαδρομη....
Αλλα δεν ειναι κα καθαρα χωματινο αμορτισερ...
Ειναι ολιγο μπασταρδε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2007, 23:27:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα αν και αρχικά σχεδίαζα βουνό...προέκυψε ασφαλτος και μια ομορφη χαλαρη διαδρομή μέχρι τα Σπάτα... με την κουρσα...
http://i23.photobucket.com/albums/b367/MEMsound/bike/diadromes/pikermi-spata.jpg

τελικά κάθε ειδος ποδηλάτου έχει την δικιά του χάρη... Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τετ 23 Απρ 2008, 09:17:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Οκτ 2007, 16:57:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πηγε κανεις στον ποδηλατικο γυρω Αθηνας την προηγουμενη κυριακη;








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Οκτ 2007, 19:27:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω το σκεφτόμουν...
αλλά τελικά δεν μπόρεσα...

εκανα όμως κάτι παρόμοιο σήμερα το μεσημέρι...

βασικά κάπως επρεπε να κατέβω να πάρω τη νύφη από την Lion... και για να βρεις ταξί εκείνη την ώρα για τέτοια διαδρομή είναι λίγο κάπως...
+ του οτι θα επηζα μέσα στην κίνηση...

(μεταξύ απλά ποδήλατο είχα όρεξη να κάνω και όλα τα παραπάνω ειναι δικαιολογίες...)

ψιλο-προς χοντρό τάμα... με το mountain της αδελφής μου... από δρόμους... πεζοδρόμια...πεζόδρομους...κατι παρκινγκ...κάτι διαβάσεις πεζών... και από τον παράδρομο της Εθνικής... Χαλάνδρι -> Lion σε 30κάτι λεπτά...

cute Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Οκτ 2007, 14:24:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

10 το πρωί... μυνημα στο κινητό:

Τακης:
Καλημέρα... τι ώρα να ερθω με να φτιάξουμε το κουικ σιφτ??

απάντηση:
Ελεος ρε πρωί/πρωί! Σε παίρνω σε λίγο...

μετα από λίγο... τηλεφωνικά:
Μ.. Τι θες να φτιάξουμε ρε?
Τ.. Το κουικ... Να το κοντύνουμε. Τι ώρα να ρθω?
Μ.. Θέλω να βγω για ποδήλατο...
Τ.. Το δικό μου (ποδήλατο) δεν μπορώ να το φορτωσω..
Μ.. Καλά ελα τωρα και βγαίνω μετά...
Τ.. Οκ

Μετά από λίγη ώρα... sms...

Τάκης:
Το φόρτωσα...

Απαντηση.
Αριστα...

Τελικά το "μαυρο κιτ καρ" ρυθμίστηκε στο MEMsound Garage και οι αλλαγές γινονται ασταπιαία (και καλά Laughing Laughing Laughing Laughing )... και το αφήσαμε να κάνει παρέα στην νύφη...

Καβαλήσαμε τα ποδηλατα και βουρ προς Αγ.Νικόλαο... Ενα ξεχασμενο μοναστηρι στην πλαγιά της Πεντελης που βλέπει προς αεροδρόμιο.
Χαλαρη διαδρομή οτι πρέπει για Κυριακάτικη ποδηλασία μετά από Σαββατοβραδυάτικο ξενύχτι... Laughing

Κατεβήκαμε και μια πλαγιά γυρω στα 300μ ανάμεσα από πουρνάρια και βραχάκια...

Αντε να φτιάξουν και οι Σταυρος και Άρης τα ποδηλατα να κάνουμε καμια χαβαλεδοεξόρμηση! Cool Cool

(θα ανεβάσω αργότερα και την διαδρομή από google earth και μερικές σχετικές φωτογραφίες)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Οκτ 2007, 14:38:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μην πα΄τε ρε χωρις εμένα...
Θέλω να κάνω ποδήλατο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Οκτ 2007, 15:51:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πειτε το πιο νωρις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 248, 249, 250  Επόμενη
Σελίδα 12 από 250

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3361s (PHP: 36% - SQL: 64%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on