PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 GT vs 207 RC και tuning
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Μάϊ 2007, 23:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

210 και χτυπησε και κοφτη με 5η.Μας βλεπω με κανα κορωνοπηνιο απο RC και τα ρεστα.... Laughing Laughing Laughing





Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 00:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο κόφτης 6500 δεν χτυπάει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 00:36:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ναι μπορεί να κτυπάει 6500, αλλά δεν θα μπορούσε να βγάζει φωτογραφεία ενώ κτυπάει κόφτες . . Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Μάϊ 2007, 01:17:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σου ρε fyno Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2007, 20:55:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενας φιλος εβαλε τελικο και τρελλαθηκα παιδες ανεπνευσε τελειως το μοτερι μιλαμε, και για ηχο αλλο τιποτα λεω να το δοκιμασω.Καλά λενε οτι τα τουρμπατα παιρνουν απο το τιποτα Very happy Very happy



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 07:59:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε σοτο στο GT μου ειδα 220 στο κοντερ και ειχε αλλα 200 στροφες περιθωριο αλλα δεν τραβουσε αλλο να τις ανεβασει.
Για δωσε περισσοτερα info για το τελικο! με ενδιαφερει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 10:01:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στεφανε τα 210 τα εβγαλα ξεφορτωτος με 100αρα Bp και στην Αθηνων Κορινθου.Γενικα παρα πολυ ευκολα εχει μεχρι τα 200 απο εκει και περα κουκος.Εκτος αν συτζηταμε για ψιλοκατηφορα οπυ οντως θα μπει μεσα στον κοφτη οπως εκανα και εγω την μερα της πιο πανω φωτο,αλλα μην το σπασουμε κιολας.Παντως δεν μου φαινεται να ειναι θεμα δυναμης απλως απο την τσιγκουνια τους ξεχασανε την εκτη.Κριμα να μην βρισκουμε στα αξεσουαρ και κανα 6ταχυτο να γουσταρουμε.Παντως εγω ψαχνω και αν πεσει τιποτα στην αντιληψη κανενος για εξαταχυτο η απο καποιο αλλο λιονταρι καλοδεχουμενα ολα.
Το τελικο απο οτι ειδα ειναι χειροποιητο και μου ειπε η ποπαυ η Παπαδοπουλο δεν θυμαμαι,φωτο δεν μπορω να στειλω γιατι αυτος δεν ειναι απο δω ειχε ερθει για Σαββατοκυριακο αλλα θα βρω και θα ενημερωσω Wink Wink



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2007, 10:17:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στα τουρμακια όσο πιο ελευθερη είναι η εξαγωγή τόσο το καλήτερο...
το θέμα είναι πόσο θόρηβο αντέχεις να ακούς...

και μόνο που αφαιρούνται τα διαφράγματα και οι εσωτερικές κούρμπες του μαμά τελικό, βάζοντας ένα ελευθερο aftermarket αρκεί για να "εκπνευσει'" ταχύτερα η τουρμπίνα.

το θέμα με τα χειροποιητα είναι πόσο της προκοπής είναι ο υαλοβάμβακας που χρησιμοποιείται και αν θα καεί γρήγοα οπότε και θα κάνει φασαρία χωρίς λόγο...

Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 09:08:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηθελα να ρωτησω εσας τους ευτυχισμενους κατοχους των 207 GT, με το esp τελικα τι κανετε?
Σας ενοχλει στη γρηγορη οδηγηση?
Υπαρχει τροπος απενεργοπιησης τελικα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Ιούν 2007, 09:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν στο 207 λειτουργεί όπως στο 206 (ή και στο 407) τότε το esp στην γρήγορη οδήγιση δεν ενοχλεί καθόλου, ίσα ίσα βοηθάει κιόλας

ενοχλεί στην πολύ γρήγορη ή πολεμική αν θες οδήγιση...
ή αλλιώς όποτε θες να νοιώσεις "κυριάρχος" του αυτοκινήτου, να ιδρώσεις λίγο στρίβοντας κλπ κλπ

ρίξε μια ματιά σε αυτό:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=210807#210807
και ας το συνεχίσουμε εκεί Wink

edit:

ΑΣ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ!!!!



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ROCKER (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Σεπ 2007, 23:56:12    Θέμα δημοσίευσης: πρωτη γευση απο 207 RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετα τα πρωτα 350 κμ. εχουμε και λεμε.

1. σε σχεση με το GT καμμια σχεση , το GT ξεφουσκωνει μετα τις 4000 το RC τραβαει μεχρι κοφτη.
2. καταναλωσεις ..... ιδιες
3. αναρτηση το RC συγκριτικά ειναι και "κουτσουρο" και πιο "στριφτερο" ΚΑΙ βγάζεις και το ESP αμα θελεις. Αν και ειναι το πιο "αγωνιστικο" ESP που εχω οδηγησει ποτε.
4. και ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΟ .........η δυναμη ειναι σαφως μεγαλυτερη , δεν ξερω τι λενε για 25 αλογα διαφορα , νομιζεις οτι εχεις τουλαχιστον 50 παραπανω.

αυτα προς το παρον........... η συνεχεια μετα απο .....καποια κμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 09:03:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο Drive εχει συγκριτικο 207 RV vs Corsa OPC , τα δυναμομετρησανε κ το RC βγαζει 195+ Laughing



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 09:55:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την ασυστολη νοθεια που υπαρχει στα καυσιμα δε νομιζω ότι αξιζει η αγορα του RC.Γιατι 9 φορες στις 10 θα μπαινει νοθευμενο καυσιμο με λιγοτερα οκτανια οποτε οι επιδοσεις δεν προκειται να είναι οι υποσχομενες.Οποτε για μενα όταν γινει η αλλαγη θα γινει με το GT το οποιο καιει απλη αμολυβδη η οποια λογω τιμων δε συμφερει καθολου να νοθευτει και είναι η πιο εγκυημενη.Δε σκοπευω να κανω πλουσιο τον κάθε απατεωνα.
Για την υπολοιπη Ευρωπη ναι,το RC αξιζει με το παραπανω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 10:04:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη θες να πεις οτι ο κατασκευαστης στο rc λεει 100αρα και στο gt 95?
ποσο σιγουρος εισαι?
γιατι νομιζω οτι και τα δυο μοτερ θελουν υποχρεωτικα 98+αρα απο το μανιουαλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 10:12:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το GT καιει και απλη αμολυβδη.Απολυτα σιγουρος δεν ειμαι αλλα η βαση του παραπανω συλλογισμου ισχυει.
Να δωσω 23 χιλιαρικα και να ψαχνομαι γιατι δεν παει όπως πρεπει.
Όχι φιλε μου.Να βαλω αναρτηση και κανα τελικο ναι.Αντε και κανα καθισμα.
Αλλα το αμαξι με τα κ@λοκαυσιμα θα εχει μονιμα προβλημα ειδικα στα ταξιδια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 10:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικα τα πραματα...και στο γκολφ gt απλα αν βαλεις 95αρα δε παει τοσο καλα...δε παιρνει και φωτια!

επισης το rc το παιρνεις πρωτιστως για το στησιμο και το esp Που βγαινει και μετα για το μοτερ.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 10:35:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει και στα καινουργια GT το esp θα βγαινει τελειως.Η αναρτηση φτιαχνεται.
Εχουμε δρομο ακομα.Ασε πρωτα να τελειωνουμε με τις «παιδικες ασθενειες» που κάθε νέο μοντελο εχει.
Ποση εξελιξη κουβαλαει το 206.Ειναι το ιδιο του 2004 με ένα του 99;Και βεβαια όχι.
Το ιδιο θα συμβει σιγουρα και με το 207.
Και εμεις αλλωστε εχουμε να μαθουμε πολλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 10:47:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά για τα golf gt έχουν ακουστεί τα άπειρα με την χρήση 95άρας...
αλλά δεν είναι εκεί το θέμα

αν κάνεις πχ 30000km/χρόνο και θες 100άρα για να έχεις το κεφάλι σου ησηχο με μια μέση κατανάλωση γύρω στο 9~10lt/100km = 2700~3000lt/χρόνο τότε ξοδευείς 1,3e/lt x 2700~3000lt/χρόνο = 3510~3900ε/χρόνο

ενώ με 95άρα (μαχ~1ε/lt) αντίστοιχα: 2900~3000ε/χρόνο

χοντρικά τα παραπάνω...

ε υπάρχει μια σχετική διαφορά στο κόστος...(όταν κάνεις πολλά χιλιόμετρα το χρόνο)

αν πάλα δεν κάνεις (πχ είσαι στα 10000km/χρόνο) τότε δεν έχει ιδιαίτερη σημασία (200~300ε/χρόνο επιπλέον) μπρος στα πλεονεκτήματα της χρήσης 100άρας


και όντως το RC (αν στο 207 ισχύει ότι και στο 206) δεν το παίρνεις μόνο για το γκάζι του αλλά και για όλα τα υπόλοιπα που έχει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 12:17:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

grpap έγραψε:
Ενταξει και στα καινουργια GT το esp θα βγαινει τελειως.Η αναρτηση φτιαχνεται.
Εχουμε δρομο ακομα.Ασε πρωτα να τελειωνουμε με τις «παιδικες ασθενειες» που κάθε νέο μοντελο εχει.
Ποση εξελιξη κουβαλαει το 206.Ειναι το ιδιο του 2004 με ένα του 99;Και βεβαια όχι.
Το ιδιο θα συμβει σιγουρα και με το 207.
Και εμεις αλλωστε εχουμε να μαθουμε πολλα.


Aυτήν την πληροφορία πού την βασίζεις; Γιατί και εμείς αυτό περιμέναμε για τα rallye/gt αλλά άνθρακας ο θησαυρός.

Όσον αφορά τις παιδικές ασθένειες, πιστεύω πως το 207 θα είναι απαλλαγμένο από τέτοιες. Δεν έχει κάτι το ριζοσπαστικό πάνω του, όλα είναι βασισμένα σε γνωστές συνταγές. Το μόνο για το οποίο μπορεί κανείς να είναι σκεπτικός είναι η αξιοπιστία των καινούριων μοτέρ της οικογένειας Prince (τα EP6 ουσιαστικά και οι διάφορες εκδοχές τους), αλλά ακόμα και για αυτά πιστεύω πως δεν πρέπει κανείς να ανησυχεί. Όσον αφορά τα μοτέρ, η PSA ακόμα και στα καινούρια της δεν μας έχει απογοητεύσει.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Σεπ 2007, 17:39:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι πληροφοριες απο περιοδικα του χωρου αυτο λενε.Αλλα πες οτι κανουν λαθος και δεν προκειται να γινει.Για καποιους μεταξυ των οποιων και εγω αυτο ειναι το κυριο (θα ειναι) αυτοκινητο μετακινησης.Καλα λοιπον ολα τα αλλα,θελω ομως και απροβληματιστη λειτουργια την οποια δεν προκειται να εχω με το rc και τα νοθευμενα καυσιμα.Ασε που για μια σβελτη εως και γρηγορη οδηγηση(οχι πολεμικη οπως λεει ο Μανθος πιο πανω) το esp μπορει και να βοηθαει τα μεγιστα.Κατα τα αλλα για τις δοκιμασμενες λυσεις συμφωνω αλλα μπορει να μην εχει δεσει το γλυκο ακομα............ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑΑΑΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 3 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1401s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on