PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

RALLY SPRINT ΔΡΑΜΑΣ 1/4/07 ΕΚΔΡΟΜΗ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Απρ 2007, 13:31:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλι διασημοι γίναμε, χάρη στα παιδιά.....
Από το Rally.gr

Rally.gr έγραψε:
1ο Σπριντ Δράμας: Νικητές οι Τσολακίδης - Παυλίδης


Το κύπελλο Β.Ελλάδος ξεκίνησε με τις καλύτερες των προϋποθέσεων, με την Ο.Α.Φ.Δ. να δίνει την καρό σημαία έναρξης για το 2007 στο 1ο σπριντ Δράμας.

Ο καιρός υπέροχος, η ειδική αν και σε αρκετά σημεία στενή και με μέτριο οδόστρωμα ιδανική για σκληρές μάχες με το χρονόμετρο και η διοργανώτρια λέσχη να έχει καλύψει όλες τα απαραίτητα για έναν ασφαλή αγώνα.

Νικητές οι Τσολακίδης - Παυλίδης με Subaru Impreza WRX N10, μόλις 1,6 δ. πιο πίσω Οι νεαροί Καλούδης - Ρούφος με Mitsubishi Lancer Evo8. ενώ τρίτοι στην γενική οι Μαυροδής-Κυρλαγκίτση, που πέρα από τον ανταγωνισμό των δύο πρώτων, έκαναν έναν υπέροχο αγώνα οδηγώντας γρήγορα στον πρώτο τους αγώνα το νέο Mitsubishi Lancer Evo6.

Στην κατηγορία μέχρι 2000 κ.εκ. οι «Χριστόφορος»-Τηλιόπουλος με το γνωστό VW Golf MkII κέρδισαν την κατηγορία τους με τους Βάτσο-Κωνσταντινίδη με Peugeot 309 GTI και Κωνσταντινίδη-Κωνσταντινίδη με το νέο τους Peugeot 205 να ακολουθούν. Στην κατηγορία ιστορικά οι Παρταλιός-Μπαλτουμάς με BMW 2002 Ti τερμάτισαν 10η γενικής και 1η στην κατηγορία τους.

Στην κατηγορία έως 1600 κ.εκ. πρώτοι τερμάτισαν οι βολιώτες Παπαδόπουλος – Τσιγγενές με δεύτερους τους Χριστοφορίδη-Μακινατζή και τους τρίτους Τρατσέλλας - Θεοφανίδης
μετά από σκληρή μάχη.

Στην κατηγορία μέχρι 1400 κ.εκ. τα φαβορί Πάζη - Παπαρήγα και Λιθαρή - Δημητρίου με Toyota Yaris έκαναν το ένα-δύο ένω την έκπληξη έκαναν οι Βραχάτης - Γαβριλάκης με Peugeot 106 1.3 του "Peugeot Sport Club" τερματίζοντας τρίτοι. Σημαντικό της κατηγορίας είναι οι χρόνοι των Πάζη-Παπαρήγα που ήταν καλύτεροι ακόμα και από τις περισσότερες συμμετοχές τις κατηγορίας των 2000 κ.εκ. _Γ.Π.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Απρ 2007, 14:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξανά....ΑΡΙΣΤΑ!!!!!! Cool Cool Cool Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Απρ 2007, 14:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανείς όμως δεν έφιαξε ένα άρθρο να βάλουμε στο πορταλ Evil



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Απρ 2007, 19:30:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...εγω το ζήτησα....
...αλλά δεν το κάνω εγώ...
...δεν υπάρχει κανείς άλλος να βοηθήσει τελικά...

...ξέρετε... δεν προλαβαίνω να κάνω τα πάντα... Evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 10:07:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοιχτά και δημόσια ζητάω έναν αρθρογράφο από τους βόρειους!
Ποιό παιδάκι θα αναλάβει;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 10:21:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... Παρεπιπτόντως και για αποζημίωση, ήδη "τρέχει" header στο πάνω μέρος του site με το εκπληκτικό 13άρι!

(αν έχετε καμία καλύτερη φωτό να μου στείλετε ακόμα καλύτερα)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 10:56:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορώ να πω ότι είναι γαμάτο... Cool Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 13:03:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας μην έγραφα εγώ το "Peugeot Sport Club" στην αφήγηση του R40
http://www.r40.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=480
και πολύ αμφιβάλω αν θα το βλέπαμε και στο rally.gr Laughing

ναι τα banner του Τάσου είναι πολύ καλά και καλά κάνει και διαφημίζει τα αυτοκίνητα που τρέχουν. από κείμενα, πάρτε ότι θέλετε από R40 πάντως όπως φυσικά και τις φωτογραφίες, αυτό το έχω πει από την πρώτη στιγμή.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 13:13:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bravo Νικολα.
Και thanks! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 13:50:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
... Παρεπιπτόντως και για αποζημίωση, ήδη "τρέχει" header στο πάνω μέρος του site με το εκπληκτικό 13άρι!

(αν έχετε καμία καλύτερη φωτό να μου στείλετε ακόμα καλύτερα)


κάτι μου θυμίζει αυτή η φωτό Whistling


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 14:02:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kane έγραψε:
Sidobre έγραψε:
... Παρεπιπτόντως και για αποζημίωση, ήδη "τρέχει" header στο πάνω μέρος του site με το εκπληκτικό 13άρι!

(αν έχετε καμία καλύτερη φωτό να μου στείλετε ακόμα καλύτερα)


κάτι μου θυμίζει αυτή η φωτό Whistling


Τί;... Δεν μπορώ να καταλάβω... Laughing Whistling



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2007, 19:58:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Μπράβο στα παιδιά που έκαναν το καλύτερο δυνατό στον αγώνα. (καλά για τον Πάζη τι να πούμε, το άτομο πέρασε όλα τα 1600αρια και τα περισότερα δίλιτρα!!!).
Κακώς βέβαια που.. κάνανε τον αγώνα την ίδια ημέρα με το dragster και έτσι δεν είδαμε κανένα από το club. Μόνο ο "Νέος" ήταν στα τηλέφωνα Smile

εγώ ήμουν τελείως out of space και είχα σπαστεί πολύ με το αυτοκινητο και πολλές μικρές αναποδιές με αυτό... μη νομίζετε πάντως οτι ο Γκάλφας γέρασε Laughing


Εγω δηλαδη να μην πω δημοσια οτι το πρωι ειχες ξεχασει την μασελα απο την βιασινη σου στο ποτηρι με το νερο διπλα στο τηλεφωνο Laughing Laughing Laughing

Παντως απο οτι μου ειπε και ο Παφ...''Μονο εγω θα μπορουσα να ξεσηκωσω τον Νικο και να ξυπνηση για να τους παρουμε τα σωβρακα....)αλλα βλεπεις το καραβι που βρηκαν στον αρηνταγα ηταν απο την ιδια τριχα που σερνει τον Γιωργο καθε μερα εδω και ποσους μηνες.Δεν πειραζει Champion.......εχουμε βιντεο να τα βλεπουμε αυριο-μεθαυριο διπλα στο τζακι με ασπρα μαλλια......(εσυ μην ξεχνιομαστε Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Απρ 2007, 08:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
glf έγραψε:
Μπράβο στα παιδιά που έκαναν το καλύτερο δυνατό στον αγώνα. (καλά για τον Πάζη τι να πούμε, το άτομο πέρασε όλα τα 1600αρια και τα περισότερα δίλιτρα!!!).
Κακώς βέβαια που.. κάνανε τον αγώνα την ίδια ημέρα με το dragster και έτσι δεν είδαμε κανένα από το club. Μόνο ο "Νέος" ήταν στα τηλέφωνα Smile

εγώ ήμουν τελείως out of space και είχα σπαστεί πολύ με το αυτοκινητο και πολλές μικρές αναποδιές με αυτό... μη νομίζετε πάντως οτι ο Γκάλφας γέρασε Laughing


Εγω δηλαδη να μην πω δημοσια οτι το πρωι ειχες ξεχασει την μασελα απο την βιασινη σου στο ποτηρι με το νερο διπλα στο τηλεφωνο Laughing Laughing Laughing

Παντως απο οτι μου ειπε και ο Παφ...''Μονο εγω θα μπορουσα να ξεσηκωσω τον Νικο και να ξυπνηση για να τους παρουμε τα σωβρακα....)αλλα βλεπεις το καραβι που βρηκαν στον αρηνταγα ηταν απο την ιδια τριχα που σερνει τον Γιωργο καθε μερα εδω και ποσους μηνες.Δεν πειραζει Champion.......εχουμε βιντεο να τα βλεπουμε αυριο-μεθαυριο διπλα στο τζακι με ασπρα μαλλια......(εσυ μην ξεχνιομαστε Laughing )


Μας γκλιάρωσες ρε ούρδα πρωινιάτικα... Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Απρ 2007, 16:34:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο πορταλ διαπίστωσα κάποια λάθει
Rolling eyes Rolling eyes
1ο Σάκης Βραχάτης (206WRC)

2ο τρίτι θέση στα 0-1400 Wink


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1411s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on