PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1η Αναβαση Ριτσώνας για το 2006 (26 Φεβρουαρίου 2006)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 12:47:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο ρε Λευτερη!!!και ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολα τα παιδια που τρεχουνε συνεχεια!!!ειδικα αυτος ο Μανθος...μεχρι και 5 το πρωι ποστ εγραφε Shocked ΜΠΡΑΒΟ!!!Να εισται παντα καλα!








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 13:18:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
...σε ολα τα παιδια που τρεχουνε συνεχεια!!!


αυτά τα παιδιά ήταν οι Stevon, pappaki, Ghost_dog και 'γω, μαζί φυσικά με τον αδελφό και 2 φίλους του Λευτέρη.

"έκτακτή συμμετοχή" ήταν ο φιλτατος gonakinen, ο οποίος ήρθε από την Κρήτη μόνο και μόνο για τον αγώνα και εμείς κανονήσαμε να τον "παραλάβουμε" πρωί-πρωί από το λιμάνι (ghost_dog) και να τον "παραδώσουμε" πίσω όλοι μαζί... μετά και από μια άκρως ενδιαφέρουσα "motosport-pslub-κουβέντo-καφεδοποσίας" ...

Επίσης "έκτακτη συμμετοχή" ο επίσης φίλτατος Αλέξανδρος

Παρών μαζί μας ήταν φυσικά και o αγαπητός pugsang που σιγά να μην έλειπε από την Ριτσώνα... Very happy

αυτά τα όμορφα!! Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 13:43:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να πρωτοπω!Οτι μια εβδομαδα με πολλες δυσκολιες μας αποζημιωσε με ενα ΣαββατοΚυριακο που μονο καλα αποτελεσματα ειχε να δωσει!
Τεταρτη πρωι και μου παιρνουν τις πινακιδες για παρκαρισμα.Το βραδυ της ιδιας μερας παμε το αυτοκινητο μαζι με τον Μανθο για ΔΤΤ οπου διαπιστωνω οτι εκτος απο τις πινακιδες δεν εχω φερει επισης τιποτα μαζι μου,ουτε αδεια ουτε διπλωμα ουτε τιποτα!Τελοσπαντων μετα απο πολλα παρακαλια περναει το αυτοκινητο ΔΤΤ μονο με την κληση τον αριθμο πλαισιου και την ταυτοτητα μου!
Απο κει και περα ξεκιναει ενας αγωνας δρομου να βρουμε τρειλερ γιατι το αυτοκινητο μπορουσε να κανει αγωνα χωρις πινακιδες αλλα δεν μπορουσε φυσικα να παει στον χωρο του αγωνα οδηγοντας.
Παρασκευη βραδυ κατα τις 10 βρισκουμε τρειλερ ετοιμαζομαστε.12.30 στα κρεβατια μας! Laughing
Σαββατο πρωι μας βρισκει στη Ριτσωνα και ετοιμαζομαι για το πρωτο δοκιμαστικο.
Πρωτο ανεβασμα και με τη σκονη και υγρασια που ειχε ο δρομος αισθανομαι οτι οδηγω ενα rs 500 με λινα στα πισω λαστιχα παρα 106.Ο χρονος απογοητευτικος: 2.58 ισως ο προτελευταιος χρονος σε επιπεδο γενικης. Sad
Δευτερο ανεβασμα και νιωθω οτι σιγουρα κατι καλυτερο μπορει να γινει,πραγμα που αποδεικνιουν και τα χρονομετρα αφαιροντας 18 δευτερολεπτα απο τον πρωτο χρονο μου σταματοντας στο 2.40!Απο εκεινη τη στιγμη και μετα σχηματιστηκε ενα χαμογελο που ακομη δεν εχει βγει απο το προσωπο μου!
Τριτο ανεβασμα με ανεβασμενη ψυχολογια πλεον και το 2.36 ερχεται να κλεισει πολυ ευχαριστα την ημερα μου!

Κυριακη πρωι και τα παιδια ειναι πολυ πριν απο μενα στο service.Ολοι οι αγωνιζομενοι συζητουν για την υγρασια που εχει μαζεψει απο δρομος απο τη Σαββατοβραδυνη μπορα.Παει λεω,στο 36 θα μεινουμε και ευχαριστημενοι να ειμαστε. Confused
Κανουμε warm up και παλι εκεινο το RS 500 που εγραψα πιο πανω ενσαρκωθηκε στο σασι του 106 μου.Γλυστρα γλυστρα και παλι γλυστρα.

Πρωτο ανεβασμα Κυριακης λεω οτι θα παω πολυ φυλαγμενα μιας και γλυστραει αν και ανεβαινοντας διαπιστωνω οτι ολα εχουν στεγνωσει και αδικα το φυλαξα. Sad Ο χρονος στο 2.37.

Τελευταιο ανεβασμα και δηλωνω σαν γνησια ψωναρα Laughing οτι αν δεν σπασω το 36 θα μεινω στο βουνο και δε θα ξανακατεβω ποτε! Laughing

Φτανω στη ραμπα εκκινησης αφου εχω τραβηξει 2-3 σπινιαρισματα χειροφρενα και φρεναρισματα για να ζεστανω τα λαστιχα.Φευγω και παντου περναω ενα κλικ πιο γρηγορα μεχρι την τελευταια αριστερη παρατεταμενη "των οδηγων" οπως την ονομαζουν οπου πριν περνουσα με τελειωμενη τριτη,αποφασιζω να σανιδωσω και την τεταρτη και να περασω οπως ειμαι και την αμεσως δεξια του τερματισμου.Τελικα περασα με σανιδωμενη τεταρτη την αριστερη αλλα εκοψα για τη δεξια του τερματισμου.
Το αποτελεσμα 2.31 και νασου που ο Λευτερακης περασε και δυο απο την κλαση του! Very happy

Απο την επιδοση μου ειμαι πολυ ευχαριστημενος αν και το αυτκινητο χανει σε 3 σημεια που του φορτωνουν δευτερολεπτα:
Στην αναρτηση που ετρεχα με ελατηρια 400 λιμπρων και γεινικο στησιμο πιστας.
Στα λαστιχα που ετρεχα με σλικς απο 13αρι και ηλικιας μεγαλυτερης απο το 106 μου ενω ολοι της κλασης μου ετρεχαν με 15αρια.
Τελευταιο και βασικοτερο στην ελλειψη εμπειριας του οδηγου η οποια θα ερθει με τον καιρο.

Απο τη συμμετοχη μου σε αυτο το κλαμπ δεν ξερω αν ελαβα πολλες μηχανολογικες γνωσεις, αλλα σιγουρα φτιαχτηκε μια παρεα πολυ μα παρα πολυ δεμενη με τους Memsound, stevon pappaki Ghostdog photoman vinman gonakinen bob,και τελος την οδηγαρα μου-συνοδηγαρα μου τον RoadRunner η οποια με στηριξε στην προετοιμασια του αυτοκινητου χαλωντας πολυ απο τον ελευθερο χρονο τους,αλλα και αυτο και το προηγουμενο Σ/Κ στον Αγιο Κωσταντινο σα να ετρεχαν αυτοι.Σας χρωσταω παρα πολλα,παιδια και πιστεψτε με χωρις εσας δεν θα εκανα απολυτως τιποτα.Τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στον αδερφο μου που ακυρωσε την εκδρομη που ειχε προγραμματισει αυτο το Σ/Κ ωστε να ειναι διπλα μου τον μηχανικο μου και το εκκεντροφορατο τετραπεταλουδο μου (την κοπελα μου εννοω Silly Shocked ) που ηταν και αυτη εκει!

Για την Κρητη δεν ξερω αν θα κατεβουμε γιατι εγω τουλαχιστον ακομη δεν εχω συνειδητοποιησει οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΑΓΩΝΑ!Αλλα μαλλον μας βλεπω να πηγαινουμε τελικα!

ΥΓ. Θυμαστε οσοι εισασταν εκει που σας ελεγα οτι νιωθω λιγο κουρασμενος πεσμενος κλπ?Απο χτες το πρωι εχω 38 πυρετο και αυτη τη στιγμη που γραφω ειμαι τυλιγμενος με 10 κουβερτες! Laughing

Και εις αλλα με υγεια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 14:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:


Υ.Γ: Για να είμαι ειλικρινής εσένα θα σε φανταζόμουν με ένα καραφτιαγμένο 205 Group E παρά με 106....... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Χτυπα εσυ εκει που ποναει! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 14:08:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Τελευταιο ανεβασμα και δηλωνω σαν γνησια ψωναρα Laughing οτι αν δεν σπασω το 36 θα μεινω στο βουνο και δε θα ξανακατεβω ποτε! Laughing



αυτη η ατακα κατι μου θυμιζει Laughing Laughing Laughing

μπραβο αγορι μου αντι και με κυπελλακι για το τζακι τωρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 14:14:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλός ο Λευτέρης , αντιπροσώπευσε επάξια το 'S' του PSclub που σημαίνει 'sport', κάτι που ξεφευγει από πολλούς και σε άλλους περνάει αδιάφορο.
Εχω δει πολλους οδηγούς στο ξεκινημα τους.Χωρίζονται σε 2 κατηγορίες: Σ'αυτους που η υπέρμετρη χαρά,κ**λα,λύσσα,αγνοια κτλ, τους κάνει να οδηγούν με τιμονιές, ασε πάτα χωρις λόγο, στραμπουλήγματα και μέτα κατεβαίνουν απο τ'αμάξι και νομίζουν οτι γ@μισ@ν.
Στη 2η ανήκουν παιδιά που προβληματίζονται με γραμμές, πιέσεις, ρυθμίσεις, και οδηγουν προσεκτικά και καθαρά.
Και οι 2 κάνουν συνήθως ιδιους χρόνούς. οι δεύτεροι όμως τους βελτιώνουν, ενώ οι πρωτοι παραμένουν κάγκουρες και συνήθως φταίει το αυτοκίνητο...
Ο Λευτέρης δεν ανήκει στους πρώτους. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 16:33:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Στα λαστιχα που ετρεχα με σλικς απο 13αρι και ηλικιας μεγαλυτερης απο το 106 μου ενω ολοι της κλασης μου ετρεχαν με 15αρια.


Αν δεν εχεις φτιαξει σασμαν, δλδ σχεσεις, δε χρειαζεσαι τα 15ρια, αλλιως θα το γονατισεις το αμαξι.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 16:54:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Lef205 έγραψε:

Στα λαστιχα που ετρεχα με σλικς απο 13αρι και ηλικιας μεγαλυτερης απο το 106 μου ενω ολοι της κλασης μου ετρεχαν με 15αρια.


Αν δεν εχεις φτιαξει σασμαν, δλδ σχεσεις, δε χρειαζεσαι τα 15ρια, αλλιως θα το γονατισεις το αμαξι.


Αν βαλεις 15αρες και 13/64 σε γενικες γραμμες το αυτοκινητο γινεται ιδιο σε επιδοσεις αν ειχε 14αρες και 13/59 με τη διαφορα οτι οι 15αρες ειναι καλυτερες σε πατημα και στρηψιμο.
Ενδεικτικα στη Ν/2 ο Σμυρναιος πχ ή ο Κουκουμακης εχουν 15αρες και σε Ν αυτοκινητα μαλιστα χωρις σχεσεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 17:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτεράκο, παρ'ότι δεν κατάφερα να έρθω (ελπίζω να τελειώσουν σύντομα οι απουσίες μου) το μυαλό μου σίγουρα ήταν εκεί όλη την ημέρα!

Συγχαρητήρια και για τον αγώνα σου αλλά και για την επίδοσή σου, που αν μή τι άλλο δείχνει σοβαρότητα και φοβερή όρεξη. ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 18:03:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Λευτεράκο, παρ'ότι δεν κατάφερα να έρθω (ελπίζω να τελειώσουν σύντομα οι απουσίες μου) το μυαλό μου σίγουρα ήταν εκεί όλη την ημέρα!

Συγχαρητήρια και για τον αγώνα σου αλλά και για την επίδοσή σου, που αν μή τι άλλο δείχνει σοβαρότητα και φοβερή όρεξη. ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!


Προεδρε γνωριζουμε ολοι τον λογο της απουσιας σου και εισαι απολυτα δικαιολογημενος! Very happy Wink

Μην ανησυχεις,ελπιζω να συμμετασχω σε πολλους αγωνες ακομη! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2006, 18:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτή τη φορά δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων... Arrow γμτ...γμτ...γμτ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Συγχαρητήρια Λευτέρη & είς ανώτερα Exclamation Exclamation Worthy Thumbs Up


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Μάρ 2006, 13:36:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef τώρα τι έχει συνέχεια*?θα κατέβεις σε κανένα άλλο?αν είμαι ελλάδα να έρθω να βοηθήσω κι εγώ όσο γίνεται!ξέρεις κανα καφέ κανα τοστάκι...ΚΑΘΑΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!!
*καμμιά Αγία Άννα λέμε τώρα...


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Μάρ 2006, 14:29:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
Lef τώρα τι έχει συνέχεια*?


Τα ονειρα ειναι πολλα!Δυστυχως λογω καποιων προβληματων μαλλον δε θα μπορεσουμε να κατεβουμε Κρητη.
Τι αγωνες θα ηθελα να κανω μεχρι το τελος της χρονιας?Ακουστε! Laughing

Αιγειρα, Κυμη,Δημητσανα,Κλειδονια ραλλυ σπριντ αχλαδοκαμπου, ραλλυ σπριντ Καλαματας ενα Μεγαρο ή Τριπολη και αλλη μια Ριτσωνα να σπασω το 31΄ στο τελος της χρονιας.Και φυσικα το 206 καπ με την οδηγαρα μου!
Αυτα μονο! Shocked Laughing
Ελπιζω να κανω τα περισσοτερα καθαρα για συλλογη εμπειριων.Στο αυτοκινητο δε θα κανω καμια επεμβαση εκτος του να επισκευασω την αναρτηση,ειδα και επαθα να το μαθω λιγο ετσι οπως ειναι,δε νομιζω να το αλλαξω! Laughing
Απο του χρονου βλεπουμε!
Ο καφες και το τοστ ειναι απο τη πιο σημντικη υποστηριξη σε μια ομαδα σαν τη δικια μας και ασε τους αλλους να παλεβουν για πιεσεις και χρονισμους!
Οποτε μπορεις να εισαι ενημερωσε να τα κανονισουμε!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
palaiohelen (Ελένη)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 XT (8/2003)

Ένταξη: 03 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Λαμία/'Αργος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Μάρ 2006, 17:21:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια Λευτέρη!!! Wink
Πάντα τέτοια... Clapping


Να είσαι καλός απέναντι στους ανθρώπους καθώς ανεβαίνεις, γιατί θα τους συναντήσεις όλους κατεβαίνοντας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Μάρ 2006, 18:28:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρη συγχαρητήρια Clapping


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Μάρ 2006, 01:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και καθυστερημένα...,
θεωρώ μεγάλη παράλειψη να μην ευχαριστήσω τους :MEM,STEVON,PAPPAKI,LEF205,ROADRUNNER ΚΤΛ.. και φυσικά τον Αρη που με πήρε πρωί πρωί απ΄το λιμάνι ,και με 'αγκάλιασαν' στη μονοήμερη εκδρομούλα μου Χανιά-Ριτσώνα. Χάρηκα που γνώρισα από κοντά το αγωνιστικό πνεύμα του club. και υπόσχομαι συνέχεια πιο ενεργή...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2387s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on