PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Black List καταστημάτων

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ktRinity (Kwstas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Fiat Cinquecento 0.9 (8v) 96'

Ένταξη: 05 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 18:27:51    Θέμα δημοσίευσης: Black List καταστημάτων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

***το περιεχομενα αφαιρέθηκε μέχρι νεοτέρας, το θέμα θα εξεταστεί από τους Mods.

Εκ της MOD TEAM
Baphomet



http://clubs.pathfinder.gr/Dreamaudio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 18:40:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω θα συμφωνήσει και το Δ.Σ μαζί μου αλλά εγώ πάντως πιστεύω ότι ένα τέτοιο τόπικ μπορεί να χρησιμοποιηθεί "κακόβουλα" από ορισμένους για να γίνεται δυσφήμηση σε κάποια μαγαζιά και δεν θα έπρεπε να υπάρχει.

Για το συγκεκριμένο μαγαζί που αναφέρεις είναι ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ κάποιοι άλλοι να είναι ιδιαίτερα ευχαριστημένοι!

Ο τίτλος "black list" είναι πολύ βαρύς. Δεν μπορείς να μαυροπινακίσεις ένα μαγαζί από μια μόνο περίπτωση. Τώρα αν για το ίδιο μαγαζί υπάρχουν πολλοί που έχουν την ίδια γνώμη τότε τα πράγματα αλλάζουν....


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ktRinity (Kwstas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Fiat Cinquecento 0.9 (8v) 96'

Ένταξη: 05 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 18:44:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις δίκιο οτι μπορεί να χρησιμοποιηθεί κακόβουλα αλλα απο την άλλη μπορώ να παραθέσω φωτό της απόδειξης και του χταποδιού, το μήνυμα έχει σταλεί σε πολλά άλλα κλαμπ και επίσης στην ένωση εμπώρων και καταναλωτών. ΗΔΗ έχει χοντρύνει! Αν θέλετε το σβήνετε απο το κλαμπ σας. Απλα εγώ έφαγα τα μούτρα μου και το παραθέτω για να μήν την πατήσει και κανένας άλλος..


http://clubs.pathfinder.gr/Dreamaudio
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 19:10:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου καπου ειμαστε και εμεις οι καταναλλωτες αξιοι της μοιρας μας.
επειδη εχω περασει και εγω απο το εν λογω καταστημα ο τυπας ειναι τοσο εριστικος ασχετος και επικινδυνος σε αυτα που λεει που εγω προσωπικα ουτε στο καροτσι της οικοδομης δε θα πηγαινα να μου βαλει αερα Wink
αρα πρωτα φταιει ο φιλος σου που πηγε εκει και μετα ολα τα αλλα......
πρεπει να παραδεχομαστε τα λαθη μας και να μαθαινουμε απο αυτα.

οσον αφορα το περιστατικο επειδη σιγουρα θα κλειδωθει το τοπικ το μονο που μπορω να σου πω ειναι ενα ΜΕΓΑΛΟ μπραβο που το κυνηγατε και δεν το αφησατε.επισης να προσεχετε τι γραφετε που και πως γιατι ειναι πολυ ευκολο να σας αρχισουν τις μυνησεις και στο τελος να βγειτε κουρεμενοι!
ενας δικηγορος φιλος για συμβουλες παντα ειναι must σε τετοιες περιπτωσεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 19:12:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eπειδη βλεπω ηδη να ερχετε το κλειδωμα αυτου του θεματος και επειδη παντα θα υπαρχουν τετοια περιστατικα,η "λυση" ειναι μια!
Ενημερωση του προιοντος που θελεις για να ξερεις αν αυτο που σου λεει ο αλλος ειναι σωστο!Τωρα για τον χαρακτηρα που εδειξε ο μαγαζατωρ,ειναι το λιγοτερο απαραδεκτος και γι'αυτο δεν θα χρειαστει να τον καταδικασουμε εμεις,αλλα θα χασει μονος του τους πελατες του!
(Μα και εσυ στον ****** βρηκες να πας! Laughing )

ΕDIT:με προλαβε ο volvos!
Κατι τετοιο εννοω και εγω!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2006, 19:14:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα ειναι οτι αν δεν μας γεμιζει ο μαστορας το ματι πρεπει να φευγουμε και χωρις τυψεις .

Δεν ειναι κακο να χρησιμοποιουμε και το ενστικτο μας καμια φορα !




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0863s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on