PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1η Αιμοδοσία του PSClub
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Νοέ 2005, 20:05:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δώσει ο UNDERTAKER αίμα, το ίδιο βράδυ έχουμε πάρτυ στη Λέσχη και τα drinks are on me!!! Laughing Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 09:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OEO ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ έγραψε:
Θα πάμε οοοοοοοοοολοι μαζί, για να δώσει ΜΟΝΟ ο UNDERTAKER!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Στον Κόμη Δράκουλα Exclamation Exclamation Exclamation

Εμένα με έχουν πάρει ένα μήνα για να ρωτήσουν την ακριβή διεύθυνση για να μου στείλουν την κάρτα αλλά τίποτα ακόμα Exclamation
Evil Evil Evil Evil Evil


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 09:46:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθότι είμαι συνηθισμένη να μου πίνουν το αίμα…
Laughing Laughing
Δηλώνω και γω αυτή τη φορά συμμετοχή…όποτε γίνει αυτή…
Δεν είμαι εθελόντρια δεν μ αρέσουν αυτές οι λέξεις…
αλλά δίνω πάντα σε όποιον το έχει ανάγκη…και έχω και καλή ποιότητα…μην το ξεχνάμε αυτό… Wink Wink
Έχω δώσει καμιά 10αρια φορές…
Crying or Very sad μόνο μια δεν τα κατάφερα καλά…όλες τις άλλες το γέμισα το σακουλάκι…


Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 15:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Μόλις ήρθε η Κάρτα μου Exclamation

Έχει ακόμα 23 κενά κουτάκια για να το τερματίσω, εεε λάθος για να το συμπληρώσω όλο Idea



Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 02:43:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μέσα στο πρώτο 15πενθημερο του Δεκεμβρίου θα πάμε πάλι όλοι μαζί να δώσουμε...
θα βγει πάλι ανακοίνωση....
ελπίζω αυτη την φορά να είμαστε παραπάνω από 5 άτομα που ήμασταν την προηγούμενη φορά... Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stalitsa (Αιμιλία)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 27 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 09:16:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να δώσω και εγώ αίμα (μιας και έχω την δυσκολότερη ομάδα αίματος) και να βοηθήσω όποιον έχει ανάγκη,αλλά δεν μπορώ λόγω κιλών... Sad
Συγχαρητήρια για την ιδέα και σε όσους προθυμοποιήθηκαν να δώσουν αίμα και να βοηθήσουν το συνάνθρωπο τους... Thumb Left



Είναι κάτι στιγμές,που στα σύννεφα χάνονται,στον ουρανό...
Πρόσωπα αγαπημένα,πρόσωπα λατρεμένα που αφήνουν κενό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WIPPERMANN (Hans)
Μέλος
Μέλος


"Peugeut 207 Rallye 1.6 (16V) (2007

Ένταξη: 16 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 159
Τόπος: Αθήνα-Αγ.Ανάργυροι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 09:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stalitsa έγραψε:
Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να δώσω και εγώ αίμα και να βοηθήσω όποιον έχει ανάγκη,αλλά δεν μπορώ λόγω κιλών... Sad


Κι εγώ το ίδιο Stalitsa..δε μπορώ λόγο κιλών... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 10:59:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΗΛΑΔΗΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΠΟΥΛΕΝΙΕΣ???ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ...
Τι ωραία....γιατι να μην ανήκω και γω σ αυτήν την κατηγορία....κι ας μην εδινα...δεν πειραζει βρε αδερφε...τόσους ΑΝΔΡΕΣ έχουμε εδω....


Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 11:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν θα μπορέσω να σας ακολουθήσω Exclamation Wink

ΥΓ Τα κουτάκια σήμερα έγιναν 22 !


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2005, 19:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WIPPERMANN έγραψε:
Stalitsa έγραψε:
Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να δώσω και εγώ αίμα και να βοηθήσω όποιον έχει ανάγκη,αλλά δεν μπορώ λόγω κιλών... Sad


Κι εγώ το ίδιο Stalitsa..δε μπορώ λόγο κιλών... Sad


Δηλαδή είσαστε κάτω από πενήντα κιλά Question Shocked Question Κάποτε το είχα κι εγώ αυτό το "πρόβλημα" αλλά τώρα είμαι πάνω από ....ήντα αλλά και πάλι δεν μπορώ να δώσω αίμα Embarassed Crying or Very sad Embarassed .
....Λόγω της μπέμπας Razz


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2005, 22:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
μέσα στο πρώτο 15πενθημερο του Δεκεμβρίου θα πάμε πάλι όλοι μαζί να δώσουμε...
θα βγει πάλι ανακοίνωση....
ελπίζω αυτη την φορά να είμαστε παραπάνω από 5 άτομα που ήμασταν την προηγούμενη φορά... Crying or Very sad

Ζαχαρία αν μιλάμε πάλι για μια ημέρα εντός ΣΚ, εννοείται ότι πρέπει να κανονίσεις αυτή να μην είναι την προηγούμενη ή την ίδια ημέρα αγώνα πρωταθλήματος 6x6.
Και έτσι όπως κοιτάω το πρόγραμμα τώρα, η μόνη που βολεύει είναι η Κυριακή 4/12. Εκείνη την αγωνιστική παίζουμε Σάββατο, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
Έχε το υπόψιν σου! Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Νοέ 2005, 11:26:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
shark_zak έγραψε:
μέσα στο πρώτο 15πενθημερο του Δεκεμβρίου θα πάμε πάλι όλοι μαζί να δώσουμε...
θα βγει πάλι ανακοίνωση....
ελπίζω αυτη την φορά να είμαστε παραπάνω από 5 άτομα που ήμασταν την προηγούμενη φορά... Crying or Very sad

Ζαχαρία αν μιλάμε πάλι για μια ημέρα εντός ΣΚ, εννοείται ότι πρέπει να κανονίσεις αυτή να μην είναι την προηγούμενη ή την ίδια ημέρα αγώνα πρωταθλήματος 6x6.
Και έτσι όπως κοιτάω το πρόγραμμα τώρα, η μόνη που βολεύει είναι η Κυριακή 4/12. Εκείνη την αγωνιστική παίζουμε Σάββατο, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
Έχε το υπόψιν σου! Wink


4-12 έχει ανάβαση Ριτσώνας...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Νοέ 2005, 13:15:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε και τι έγινε;
Δεν μπορούμε να δώσουμε αίμα όσοι θα είμαστε εδώ εκείνη τη μια ημέρα; Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Νοέ 2005, 13:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπορΕΙΤΕ... Laughing Laughing
η μάλλον μποΡΟΥΝ, γιατί εσύ θα έρθεις μαζί μας... Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Νοέ 2005, 13:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν με πάρεις με το ασθενοφόρο σου και μου υποσχεθείς ότι θα χτυπήσουμε και κανα γουρουνοπουλάκι ήρθα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Νοέ 2005, 14:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Αν με πάρεις με το ασθενοφόρο σου και μου υποσχεθείς ότι θα χτυπήσουμε και κανα γουρουνοπουλάκι ήρθα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

θα σε βάλω να κάτσεις στο "φορείο" και θα σε πάω ήρεμα όσο για γουρουνοπουλα όλο και κάτι θα κάνουμε....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2005, 23:03:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ θα τα δουμε ολα.... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Νοέ 2005, 12:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτσε γιατί διάβασα κάτι παραπάνω και μου άρεσε...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΚΙΛΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΙΜΑ....
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink BlinkBlink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1754s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on