PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λαμπάκια αναμμένα και όργανα νεκρά...

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2005, 00:43:15    Θέμα δημοσίευσης: Λαμπάκια αναμμένα και όργανα νεκρά... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...όχι δεν αναφέρομαι στην συναισθηματική και σωματική μου κατάσταση Laughing Laughing Laughing

Πριν λίγη ώρα πήγα να πάρω το αυτοκίνητο από εκει που είχα παρκάρει και άκουσα ένα "τουτου" απέξω!! Ανοίγοντας την πόρτα κατάλαβα πως ο ήχος ερχόταν από μέσα ενώ όλα τα λαμπάκια ήταν αναμμένα!! Ο χιλιομετρητής έδειχνε παυλες, όλες οι βελόνες ήταν νεκρές και η οθόνη πολλαπλών ενδείξεων δούλευε κανονικά εκτός από την θερμοκρασία που έδειχνε πάλι παύλες!!
Έβαλα μπροστά κανονικά, τα φώτα άναψαν κανονικά αλλά τα λαμπάκια παρέμειναν αναμμένα και οι δείκτες νεκροί. Τελικά έβγαλα την μπαταρία, έσβησαν όλα, αλλά όταν έβαλα μπροστά ξανάνοιξαν για περίπου 5 δευτερόλεπτα. Μετά ξαφνικά όλα τα λαμπάκια έσβησαν και οι δείκτες πήγαν στην θέση τους. Γύρισα σπίτι κανονικά...

Να ανησυχώ??

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2005, 01:35:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

του πατερα μου εχει σταματησει η βελονα του στροφομετρου και του ειπαν απο την αντιπροσωπεια οτι δεν φτιαχνει και θελει αλλαγη ολο το καντραν..ελπιζω να μην ιδια η περιπτωση..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2005, 01:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάλλον (και ελπίζω) όχι... εμένα χάλασαν όλα μαζί και επανήλθαν όλα μαζί κανονικά... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2005, 01:59:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

του πατερα μου ειναι μονο του στροφομετρου...εδω και 6-7-μηνεσ..ουτε να το σκεφτει να επανελθει


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2005, 06:54:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχουν το ίδιο καντράν τα πολυπλεξικά με τα μη.
Αυτό που έπαθες Πέτρο δεν έχει να κάνει με το καντράν αλλά με την πολυπλεξία.
Ένα update στο BSI θα χρειαστεί και όλα θα είναι οκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2005, 11:39:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραία αργύρη...το προσθέτεις στην λίστα που σου είχα στείλει και περιμένω ημερομηνία ε?? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0968s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on