PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το PSClub αποκτά νέο "Καλοκαιρινό Στέκι"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 09:34:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Εγώ λόγω των "ιδιαίτερων" συνθηκών που επικρατούν κοντά στο σπίτι μου δεν ξέρω τι θα χρειαστεί να κάνω το βράδυ...
Θα προσπαθήσω να περάσω πάντως... Wink


Τελικά όλα καλά στην Πεντέλη? Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 10:05:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσοι δεν ήρθατε χάσατε, γιατί θα το ξαναδείτε, ΔEN!!!! Tease

προδότες [γι' αυτούς τους δύο λέω], φύγαμε από τις 12... Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 12:03:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Εγώ λόγω των "ιδιαίτερων" συνθηκών που επικρατούν κοντά στο σπίτι μου δεν ξέρω τι θα χρειαστεί να κάνω το βράδυ...
Θα προσπαθήσω να περάσω πάντως... Wink


Τελικά όλα καλά στην Πεντέλη? Confused


Πεντελή ναι.
Πιο κάτω όμως άστα....
Κόλαση έχει γίνει... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2005, 13:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδακια χαρηκα που σας ειδα χτες, αν και δεν μπορεσα λογω θεσης να μιλησω με ολα τα ατομα που ηταν χτες παροντα και σας ευχομαι καλες διακοπες.Τα ξαναλεμε απο Σεπτεμβρη λοιπον. Smile Smile


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2005, 11:37:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτή τη Πέμπτη, που δεν έχουμε τίποτα, θα κανονίσουμε κανένα "άτυπο" καφεδάκι σε όποιο μαγαζί θέλετε; Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη συνεννόηση, ένα καφέ όπου νά ναι!
Είναι κανένας μέσα Question Question Question Question

Το παραπάνω αφορά όσους είναι εδώ τέλος πάντων, γιατί αρκετοί είναι σε κάποια παραλία και λιάζουν τα ... κορμιά τους!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2005, 11:41:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ίσως αλλά μάλλον χλωμό...
Πάντως αν μπορώ θα ειδοποιήσω.. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2005, 12:16:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι μούχλες που είστε.... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2005, 12:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω να φάω κάτι κοψίδια την Πέμπτη οπότε …………… Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2005, 14:38:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aαααα ωραία... κοψίδια!!!!!!!! Clapping Clapping

Που να έρθουμε και τι ώρα? Yahoo!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Αύγ 2005, 14:47:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε τουρίστα, δεν τρέχει τίποτα. Να μη σε ξεβολέψουμε...


ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΕΡΝΑΕΙ Ο ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ ΚΟΨΙΔΙΑ!!! Thumbs Up Thumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs Up


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 00:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω την Πέμπτη θα παω να δω το φιλικό με την Σαραγόσα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 08:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλεξ@νδρος έγραψε:
Εγω την Πέμπτη θα παω να δω το φιλικό με την Σαραγόσα


Έτσι....έτσι... Thumb right και εγώ μία απο τα ίδια...



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 09:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UnderTaker έγραψε:
Τι μούχλες που είστε....


τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα κάτσουμε μέσα την Πέμπτη το βράδυ???
Απλά ίσως να μην θέλουμε να δούμε τα μούτρα σου πάλι!
χιχιχιχιχιχιχιχιχ Laughing Laughing

(αστειεύομαι φυσικά) Wink Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 10:04:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mανθούκος έγραψε:
τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα κάτσουμε μέσα την Πέμπτη το βράδυ???


Kαι που θα πας Mανθούκο μας?

Mανθούκος έγραψε:
Απλά ίσως να μην θέλουμε να δούμε τα μούτρα σου πάλι!
χιχιχιχιχιχιχιχιχ Laughing Laughing


Oύτε εμείς θέλουμε, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα μας πεις που θα πας. Eδώ είμαστε μια οικογένεια, δεν έχουμε μυστικά μεταξύ μας..

Mανθούκος έγραψε:
(αστειεύομαι φυσικά) Wink Cool


Aααα, εγώ τα λέω πάρα πολύ σοβαρά!!!!!! Tease Tease Tease


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 10:20:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χρηστογιατροσόφις... έγραψε:
Mανθούκος έγραψε:
τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα κάτσουμε μέσα την Πέμπτη το βράδυ???


Kαι που θα πας Mανθούκο μας?

τρελός είμαι να σου πω.... Cool

χρηστογιατροσόφις... έγραψε:
Mανθούκος έγραψε:
(αστειεύομαι φυσικά) Wink Cool


Aααα, εγώ τα λέω πάρα πολύ σοβαρά!!!!!! :


εεεε ναι.
πάντα σοβαρά...
το βλέπω...:
χρηστογιατροσόφις... έγραψε:
.... Tease Tease Tease


χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι Laughing Laughing Laughing Laughing Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 15:39:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λαμόγια καλημέρα σας...

Λοιπόν Μανθούκο κάτσε να σε κατατοπίσω γιατί είσαι λίγο αθώος και άβγαλτος σε αυτά τα πράγματα... Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Φεύγεις από το σπίτι σου κατά τις 12 το βράδυ, κατά προτίμηση φαγωμένος, και κατηφορίζεις για παραλιακή. Δεν πάς παραλία όμως αλλά κόβεις μέσα στο ύψος της Γλυφάδας. Εκεί αν δεν έχεια φάει, κάνεις την πρώτη στάση στα σαβουροφαγάδικα και χτυπάς κάτι στα γρήγορα. Άπαραίτητο αυτό γιατί ποτέ δεν πίνουμε με άδειο στομάχι! Wink Wink

Άσχετο: Προσοχή όταν θα ρίχνεις απέναντι τις γραμμές του τραμ, γιατί ο UnderTaker κόντεψε να γίνει τροπέτο εχτές το βράδυ... Laughing Laughing

Παρκάρεις όπου βρεις και μετά πας με τα πόδια [κάνεις και περαντζάδα δηλαδή] στο γαμώδρομο που είναι όλες οι καφετέριες μαζεμένες. Τις προσπερνάς αδιάφορα όλες, και πηγαίνεις στην κάτω αριστερά. Ψιλοχάλια μαγαζί, αρκετά κυριλλέ αλλά αυτό δε μας ενδιαφέρει για την ώρα. Μπαίνεις μέσα και κάθεσαι στα ΔΕΞΙΑ τραπέζια. Απαραίτητα στα ΔΕΞΙΑ. Γιατί εκεί σερβίρει η Σία!!!! Προσοχή το Σία δεν βγαίνει από το Αναστασία, βγαίνει από το Ασπασία.

Παραγγέλνεις στην γλυκήτατα Σία κάτι ελαφρύ, μια μπύρα κατά προτίμηση. Στην φέρνει ταχύτατα, και το ίδια γρήγορα την πίνεις για να ξαναπαραγγείλεις. Αυτή τη φορά αλλάζεις προτίμηση, παίρνεις κάτι στο πιο ... ποτό, ένα bacardi [καλοκαιρινό ποτάκι], ή μια Ursus. Εκείνη θα κολλήσει για λίγο, θα δει και τη μπύρα πάνω στο τραπέζι και θα σου πει "Μα.... θα τα μπερδέψετε...". Από εκεί και πέρα ανοίγεις κουβέντα και χειρίσου το όπως θέλεις... Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Κατά τις 2.30 η Σία θα σου ζητήσει να την πλπηρώσεις γιατί σχολάει, οπότε ή φεύγετε παρέα [χαλάλι σου ρε Μανθούκο αν τα καταφέρεις...], ή παίρνεις τα κουβαδάκια και πας Παραλία. Τώρα πας Παραλία, όχι νωρίτερα...

Καλή επιλογή σε ελληνάδικο είναι το Dekko αλλά Πέμπτη δε λέει και πολλά. Κάργα πιπίνια, αλλά καλύτερα είναι να πας Δευτέρα που κάνει σόου ο UnderTaker. Καθότι κάθε Δευτέρα είναι ΚΑΡΑΟΚΕ night [χάσατε εχθές...]... Αν δε σου αρέσει φεύγεις στο καπάκι, αν σου αρέσει κάθεσαι καμιά ώρα. Μετά πας δίπλα, στο ENVY! Το καλό είναι ότι δεν χρειάζεται να βγεις από το ένα μαγαζί για να μπεις στο άλλο, απλά βγαίνεις στην αμμουδιά, προχωράς λίγο, και ως εκ θαύματος, βρίσκεσαι δίπλα! Ναι, τα δύο μαγαζιά επικοινωνούν δια θαλάσσης!

Χαιρετάς την εκθαμβωτική Σήλια μπας και φιλοτιμηθεί και κεράσει τίποτα, και ή αρχίζεις να κοπανιέσαι ή παρατηρείς τους θαμώνες... [πολύ γέλιο το τελευταίο...]. Πίνεις τα ποτάκια σου και προσπαθείς να μπεις στο πνεύμα των λιωμένων κοριτσόπουλων που έχουν πετάξει τα υποδήματά τους σε μια άκρη του μαγαζιού και χορεύουν ξυπόλητες στο ξύλινο πάτωμα... Tease

Κατά τις 4.30 τρως το ξενέρωμα γιατί ανάβουν τα φώτα και το πρόγραμμα τελειώνει. Τότε παίρνεις φόρα και βουτάς με τα ρούχα στη θάλασσα. Τα φώτα πέφτουν πάνω σου, το μεθύσι φεύγει αμέσως από την ψυχρολουσία, και μπορείς άνετα να οδηγήσεις για να πας σπίτι... Shocked Shocked Shocked

Προσοχή στα βαμβακερά κουστούμια και τα πουκάμισα. Μόλις πέσεις στη θάλασσα μπαμπακιάζουν και βγαίνουν άχρηστα... Τσάμπα λεφτά... Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing


ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΜΑΝΘΟΥΚΟ...


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Αύγ 2005, 16:27:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να δω τι άλλο θα ακούσω εδώ μέσα.... Exclamation Exclamation Exclamation

Καλά όταν δεν θα έχω κοπέλα να βγω ή θα έχω όρεξη για "pareus mpakourius/kagkourius" θα σε πάρω να βγούμε... Cool

Παρεπιπτόντως ρε τρελοκοκομείο για στείλε μου με ένα πμ το κινητό σου γιατί σχεδόν κάθε βράδυ είμαι έξω οπότε όλο και και κάπου θα βρεθούμε...(ελπίζω όχι στην θαλασσα μπροστά από το Envy κατά τις 4:30....)
χιχχιχιχι Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Αύγ 2005, 09:14:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tο PSClub.gr και τα μέλη του μετά από 4 μήνες επιτυχών συναντήσεων στο γνωστό κατάστημα της παραλιακής Kitchen Bar, φεύγει για καλοκαιρινές διακοπές. Για τέσσερις μήνες κάθε Πέμπτη το Kitchen Bar έπαιρνε ζωή από τα γέλια και τις συζητήσεις των μελών του PSClub.gr που εν μέσω φραπέ [όταν μας σέρβιραν, συνήθως ποτέ] συζητούσαν φλέγοντα ζητήματα της αυτοκίνησης ["αυτές τις γκόμενες δίπλα πως θα γίνει να τις γράψουμε μέλη;"], σπάζοντας την μονοτονία των κατσίφλωρων που συχνάζουν στο εν λόγω κατάστημα...

Tα ατίθασα και ανυπότακτα μέλη του PSClub.gr μετά από μία κουραστική χρονιά, μετακομίζουν σε άλλα μέρη πιο εξωτικά, πιο incognito, μακρυά από τους χοντρούς με τις ξανθιές του Kitchen Bar [τους βλέπαμε και μας ανέβαινε το αίμα στο κεφάλι]... μα με καλή παρέα προπάντων...


για να ξεκουραστούν, να γεμίσουν τις μπαταριές τους και να μεταδώσουν την ιδέα της αυτοκίνησης σε άλλους πιο υποανάπτυκτους και κατώτερους ανθρώπους...



Θα επιστρέψουμε πίσω με τις πρώτες βροχές του φθινοπώρου, ξεκούραστοι, ανανεωμένοι και γεμάτοι αναμνήσεις


σε νέο χώρο που δεν θα παίζει Tερλέγκα και Zαφείρη Mελά...

To PSClub.gr εύχεται στα μέλη του

Kαλές Διακόπές

Kαλή Ξεκούραση

Kαλά Xριστούγεννα και Kαλή Xρονιά
[Kάτι να γυρίσεις απ' το νησί, κάτι να τυπώσεις τις φωτογραφίες από τις διακοπές, κάτι να τα χαλάσεις με την γκόμενα που τα έφτιαξες το καλοκαίρι, έφτασαν Xριστούγεννα]


Author: cristhehealer
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Σελίδα 16 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1863s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on