PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC)

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 09:46:27    Θέμα δημοσίευσης: Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέραν των όσων γράφουμε στο "Διεθνείς Αγώνες -> WRC 2005 " που αφαρούν συνολικά το WRC 2005, ανοίγω και αυτό για τα σχόλιά μας σχετικά με τις Ελληνικές συμμετοχές του Ραλλυ Ακρόπολις 2005.

Και από αυτές αυτή που ξεχωρίζει είναι η γυναικεία ομάδα των Χριστίνας-Μυρτώς Σταθάκη και Τζέην Σαμπανίκου.

Και φυσικά συμμετέχουν με ενα ΛΕΥΚΟ 206!!

Αναλυτικά για την συμμετοχή τους διαβάστε εδώ.



Επίσης στις πολύ συμαντικές συμμετοχές του Ακρόπολις 2005 είναι οι Άρης Βωβός - "ΕΛ-ΕΜ" με το Subaru Impreza WRC 04 (περσινό αυτοκίνητου του Petter Solberg).

3 πολύ ενδιάφεροντα links για το Ακρόπολις 2005:

Το πρόγραμμα

Τα ωράρια τόυ αγώνα

Όλες οι συμμετοχές.

Οι χάρτες των ειδικών διαδρομών


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 10:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λευκό με συνοδηγό την γνωστή Jane από το traction και τους what's the buzz...! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 11:11:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστεύω οτι θα έχουν την πλήρη στήριξη, από την κερκίδα του PSClub, στην Υπερειδική του ΟΑΚΑ.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 11:27:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα, δε σχολιαζω τη συμμετοχη της Σταθακη, γιατι θα γινω κακος Twisted evil

Τεσπα, καλο της τερματισμο.

Επισης, να σημειωσουμε και τη συμμετοχη του δικου μας koulis1, σαν συνοδηγος του Κολοκυθα, με evo7!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2005, 23:54:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα υποθεσω οτι η Σταθακη ειναι κορη του γνωστου ''αυτοκινητοδημοσιογραφοπολιτικου''Αρη Σταθακη... Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 01:15:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Και από αυτές αυτή που ξεχωρίζει είναι η γυναικεία ομάδα των Χριστίνας-Μυρτώς Σταθάκη και Τζέην Σαμπανίκου.

Και φυσικά συμμετέχουν με ενα ΛΕΥΚΟ 206!!

Καλά, είσαι απίστευτος!!!! Πριν λίγες ώρες κανόνιζα με κάποιον φίλο μου για τις ειδικές του Ακρόπολις και μου ανέφερε ότι θα έτρεχαν 2 ελληνίδες με 206!
Του λέω κάτσε να το ψάξω να μάθω λεπτομέρειες για να πάμε για ψυχολογική υποστήριξη....Twisted evil
Τελικά δεν χρειάστηκε να το ψάξω καθόλου Cool


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 01:39:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Αναλυτικά για την συμμετοχή τους διαβάστε εδώ.



Διαβασα τελικα το αρθρο και μου λυθηκε η απορια για την Σταθακη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 08:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
....Τελικά δεν χρειάστηκε να το ψάξω καθόλου Cool

Laughing Laughing Laughing έτσι έτσι... Laughing Laughing Wink Wink Wink

Θα μπορούσε όμως κάποιος να μου εξηγήσει τα:
vinman έγραψε:
Διαβασα τελικα το αρθρο και μου λυθηκε η απορια για την Σταθακη...

και
sps έγραψε:
Καλα, δε σχολιαζω τη συμμετοχη της Σταθακη, γιατι θα γινω κακος

Question Scratch Confused Shocked έστω και με πμ.
Γιατί εγώ διάβασα προσεκτικά το άρθρο και δεν είδα κάτι περίεργο.
Ίσα ίσα ενυπωσιάστηκα από το γεγονός ότι και οι δύο γυναίκες έχουν αρκετά μεγάλη εμπειρία από αγώνες και μακάρι να πάνε καλά και σε αυτό το Ακρόπολις.

Όσο για τον koylis1 φυσικά καλή επιτυχία και σε αυτόν Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 10:19:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Θα μπορούσε όμως κάποιος να μου εξηγήσει τα:
vinman έγραψε:
Διαβασα τελικα το αρθρο και μου λυθηκε η απορια για την Σταθακη...


Question Scratch Confused Shocked έστω και με πμ.
Γιατί εγώ διάβασα προσεκτικά το άρθρο και δεν είδα κάτι περίεργο.


Εγω δεν ειπα οτι υπαρχει κατι περιεργο,ουτε μιλησα αρνητικα για την συμμετοχη των γυναικων,ισα ισα που χαρηκα για το οτι δυο Κυριες και μαλιστα με Peugeot θα λαβουν μερος.... Wink Wink
Απλα πριν διαβασω ολοκληρωμενα το αρθρο και βλεποντας το επωνυμο Σταθακη ηθελα να μαθω αν ειναι κορη του Αρη Σταθακη....απλα.... Wink Wink
Τωρα Μανθο δεν καταλαβαινω γιατι βλεπεις κατι περιεργο στο post μου και θες εξηγηση... Question
(Μαλλον ξυπνησες αρκετα πρωι για Κυριακη και δεν εχει ανοιξει καλα το ματι ακομα... Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 19:23:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
....(Μαλλον ξυπνησες αρκετα πρωι για Κυριακη και δεν εχει ανοιξει καλα το ματι ακομα... Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing)

Λες??
Laughing Laughing Laughing
Για δες τώρα: Shocked Shocked
Οκ για το ποστ σου, δεκτό! Wink
Απλά νόμιζα ότι είχε να κάνει με αυτόπου έγραψε πιο κάνω ο sps, το οποίο και δεν κατάλαβα! Question Exclamation Question Exclamation


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 21:46:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλον εννοει οτι δεν μπηκε στους αγωνες με την αξια της αλλα με ενα ...RCA,stereo,scart,οπως θελεις πες το Exclamation Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 22:08:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked εύχομαι να μην εννοεί κάτι τέτοιο...
εκτός και αν μπορεί να αποδείξει.
Arrow Αλλά νομίζω ότι τέτοια σχόλια πρέπει να περιτεύουν (για πάρα πολλούς λόγους).

Πάντως εγώ από όσα έχω διαβάσει/ακούσει για την Χριστίνα Σταθάκη έχω σχηματίσει μια πάρα πολύ καλή εικόνα για τις αγωνιστικές δραστηριότητες αλλά και επιτυχίες.

Και φυσικά και μόνο το γεγονός ότι αγωνίζεται με 206 με ωθεί στο να προβάλουμε τις αγωνιστικές προσπάθειές της (καθώς και της Τζέην Σαμπανίκου) όσο το δυνατό περισσότερο και με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Δευ 06 Ιούν 2005, 06:41:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2005, 22:17:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Και φυσικά και μόνο το γεγονός ότι αγωνίζεται με 206 με ωθεί στο να προβάλουμε τις αγωνιστικές προσπάθειές τις όσο το δυνατό περισσότερο και με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Wink

Άντε, κάντε κανά κονέ μήπως γράφτούν τα κορίτσια στο club και αγωνιστούν στο Acropolis με αυτοκόλλητο μας στο 206 τους....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 05:50:25    Θέμα δημοσίευσης: Re: Το "Ελληνικό" Ράλλυ Ακρόπολις (εκτός WRC) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
vinman έγραψε:
....(Μαλλον ξυπνησες αρκετα πρωι για Κυριακη και δεν εχει ανοιξει καλα το ματι ακομα... Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing)

Λες??
Laughing Laughing Laughing
Για δες τώρα: Shocked Shocked
Οκ για το ποστ σου, δεκτό! Wink
Απλά νόμιζα ότι είχε να κάνει με αυτόπου έγραψε πιο κάνω ο sps, το οποίο και δεν κατάλαβα! Question Exclamation Question Exclamation


Οχι,καμμια σχεση με το post του sps.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 09:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο ειχες pm!

Τωρα οσον αφορα το σχολιο μου, εγω κοιταω τα πραγματα καθαρα αγωνιστικα και οχι ρομαντικα οσον αφορα τους αγωνες, και γι αυτο μερικες φορες μπορει να μην αρεσουν αυτα που λεω.

Εν κατακλειδι πιστευω οτι η Σταθακη δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο οδηγικα(συγκρινομενη με αλλες γυναικες αγωνιζομενες), και οτι της δινουν αρκετη αξια με αφιερωματα κλπ.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2005, 11:49:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry δεν το έιχα δει...
Οκ λύθηκε. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2521s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on