PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - 29/1/2012 - Επισκεψη στο παιδικό χωριό ΣΟΣ της Βάρης

Ghost Dog - Τετ 25 Ιαν 2012, 07:40:22
Θέμα δημοσίευσης: 29/1/2012 - Επισκεψη στο παιδικό χωριό ΣΟΣ της Βάρης
Με αφορμή αυτό το τόπικ

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=24217

και επειδή την ανθρωπιά μας δεν πρέπει να την θυμόμαστε μόνο τα Χριστούγεννα,

έγιναν οι απαιτούμενες ενέργειες, ώστε όσα μέλη - και όχι μόνο - του PSClub επιθυμούν, να περάσουν ένα Κυριακάτικο μεσημέρι στο παιδικό χωριό ΣΟΣ της Βάρης, να ενημερωθούν για το έργο του, να γνωρίσουν τα παιδιά και να παίξουν μαζί τους.

Κυριακή 29/01/2012, στις 11:00 μας περιμένουν με χαρά.

1) Αρχικά θα ξεναγηθούμε στους χώρους και θα ενημερωθούμε από τους κοινωνικούς λειτουργούς και τις μητέρες-ΣΟΣ για τη λειτουργία των χωριών.

2) Στη συνέχεια έχουμε οργανώσει ένα μικρό εβέντ για τα παιδιά, όπου 2-3 αγωνιστικά αυτοκίνητα μελών του κλαμπ (ευπρόσδεκτοι όσοι άλλοι με αγωνιστικά μπορούν) θα αποτελέσουν τον "καμβά" για να ζωγραφίσουν επάνω τα παιδιά.

Παράλληλα, όπως μας ζητήθηκε από τους υπευθύνους, όσοι θέλουν μπορούν να κάνουν βόλτες τα παιδάκια στο δρομάκι του χωριού, εννοείται με πολύ χαμηλές ταχύτητες. Να είστε σίγουροι ότι κάτι τέτοιο που για πολλά παιδιά είναι δεδομένο, εκείνα θα τα κάνει πολύ χαρούμενα.

3) Σκοπός μας είναι να βοηθήσουμε και με κάποιο υλικό τρόπο, για αυτό το λόγο, μπορούμε να συγκεντρώσουμε ένα ποσό, την ημέρα της συνάντησης και να το προσφέρουμε στο χωριό. Παιχνίδια δεν χρειάζονται, έχουν πάρα πολλά, ρούχα ίσως να ήταν χρήσιμα, όπως επίσης και τρόφιμα.

Λινκ

http://www.sos-villages.gr/

Για την καλύτερη οργάνωση, καλό είναι να δηλώσουν από τώρα συμμετοχή ο ενδιαφερόμενοι.
BTS - Τετ 25 Ιαν 2012, 09:11:12
Θέμα δημοσίευσης:
1. BTS (3 άτομα)
2....
MEMsound - Τετ 25 Ιαν 2012, 09:47:48
Θέμα δημοσίευσης:
1. Ghost-dog
2. BTS (3 άτομα)
3. MEMsound
BTS - Τετ 25 Ιαν 2012, 10:27:31
Θέμα δημοσίευσης:
1. Ghost-dog
2. BTS (3 άτομα)
3. MEMsound
4. ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (2 άτομα)
xrisa-xs - Τετ 25 Ιαν 2012, 10:45:43
Θέμα δημοσίευσης:
Κυριακή θα έχουμε επιστρέψει
οπότε είμαστε μέσα
1. Ghost-dog
2. BTS (3 άτομα)
3. MEMsound
4. ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (2 άτομα)
5. xrisa-xs
6. iceage
mechanic - Τετ 25 Ιαν 2012, 11:11:14
Θέμα δημοσίευσης:
μακαρι να ημουν ελλαδα... Embarassed
Gr13 - Τετ 25 Ιαν 2012, 15:11:45
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς και για μένα είναι πολύ δύσκολο να έρθω από Ναύπακτο,αν όμως κανονίσετε για δώρα η κάποια άλλη βοήθεια δώστε μου αριθμό τραπέζης να συνεισφέρω.
athanas - Τετ 25 Ιαν 2012, 17:56:53
Θέμα δημοσίευσης:
1. Ghost-dog
2. BTS (3 άτομα)
3. MEMsound
4. ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (2 άτομα)
5. xrisa-xs
6. iceage
7.athanas
king207cc - Τετ 25 Ιαν 2012, 18:27:39
Θέμα δημοσίευσης:
1. Ghost-dog
2. BTS (3 άτομα)
3. MEMsound
4. ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (2 άτομα)
5. xrisa-xs
6. iceage
7.athanas
8.king207cc
miss pug - Τετ 25 Ιαν 2012, 18:35:50
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο παιδια για την αποφαση σας Clapping και γω μεσα Miss pug+2
Road_Runner - Τετ 25 Ιαν 2012, 18:54:31
Θέμα δημοσίευσης:
[quote="king207cc"]1. Ghost-dog
2. BTS (3 άτομα)
3. MEMsound
4. ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (2 άτομα)
5. xrisa-xs
6. iceage
7. athanas
8. king207cc
9. miss pug +2
10. Road_Runner με ερωτηματικο, καθως το αγωνιστικο ειναι δυσκολο να το φερω, και επισης ειναι η τελευταια μου κυριακη εξω... Θα προσπαθησω εστω και για λιγο παντως..
stamatis_vts - Τετ 25 Ιαν 2012, 21:53:40
Θέμα δημοσίευσης:
ποσο μικρα ειναι τα παιδια; δικα μας ρουχα τους κανουν;
MAD - Τετ 25 Ιαν 2012, 22:27:07
Θέμα δημοσίευσης:
1. Ghost-dog
2. BTS (3 άτομα)
3. MEMsound
4. ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (2 άτομα)
5. xrisa-xs
6. iceage
7. athanas
8. king207cc
9. miss pug +2
10. Road_Runner
11.MAD
kourlis - Πεμ 26 Ιαν 2012, 00:27:40
Θέμα δημοσίευσης:
Έχω ένα γάμο το Σάββατο το βράδυ στο Άργος... Αν γυρίσω αυθημερών και δεν μείνουμε κάτω θα έρθω κι εγώ... Ρούχα δεν έχω για τα παιδάκια... Αλλά τρόφιμα σίγουρα θα μπορέσω να φέρω αν έρθω!
BTS - Πεμ 26 Ιαν 2012, 09:27:15
Θέμα δημοσίευσης:
stamatis_vts έγραψε:
ποσο μικρα ειναι τα παιδια; δικα μας ρουχα τους κανουν;


Από βρέφη μέχρι Λύκειο.
BTS - Πεμ 26 Ιαν 2012, 14:01:10
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά νέα, φρέσκα φρέσκα.

Την Κυριακή (εκτός συγκλονιστικού απροόπτου) θα είναι μαζί μας γνωστό χωμάτινο 206 Κιτ Καρ! Onfire

Επίσης Fiesta MKI Ιστορικό ασφάλτινο και το δικό μου AX Group E χωμάτινο (σε πρώτη εμφάνιση! Very happy).

Όποιος άλλος θέλει και μπορεί (Λευτέρη????) ας φέρει το ...παιχνίδι του.

Τα παραπάνω μαζί με τα πολιτικά μας αυτοκίνητα, θα φτιάξουν ένα πολύχρωμo park ferme μέσα στο χωριό.

Πάμε γερά
Lef205 - Πεμ 26 Ιαν 2012, 18:25:02
Θέμα δημοσίευσης:
Πέτρο το εχω δει αλλα δεν ξερω ακομη για Κυριακη, θα συννενοηθω με τακη αν ερθει μηπως το φερει αυτος.
MEMsound - Πεμ 26 Ιαν 2012, 20:30:57
Θέμα δημοσίευσης:
αριστα!!
silo - Πεμ 26 Ιαν 2012, 20:38:47
Θέμα δημοσίευσης:
αμα το εβλεπα πιο νωρις θα εστελνα πολλα μου παλια ρουχα! Crying or Very sad
MEMsound - Σαβ 28 Ιαν 2012, 00:06:44
Θέμα δημοσίευσης:
απ οτι καταλαβα χρειαζονται τροφιμα και ρουχα
ρουχα δεν ξερω αν θα προλαβω να δω τι και πως
αλλα λογικα αυριο το απογευμα μετα δουλεια θα μπορεσω να πεταχτω μεχρι Μακρο να παρω κατιτις σε κουτα να εχω μαζι μου...

αν τυχον εχει καποιος ιδεα ή μπορει να μαθει τι ενδεχομενως προτιμουν, θα του ημουν ευγνομων αλλιως θα ψωνησω κατα βουληση Razz
miss pug - Σαβ 28 Ιαν 2012, 09:38:37
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
απ οτι καταλαβα χρειαζονται τροφιμα και ρουχα
ρουχα δεν ξερω αν θα προλαβω να δω τι και πως
αλλα λογικα αυριο το απογευμα μετα δουλεια θα μπορεσω να πεταχτω μεχρι Μακρο να παρω κατιτις σε κουτα να εχω μαζι μου...

αν τυχον εχει καποιος ιδεα ή μπορει να μαθει τι ενδεχομενως προτιμουν, θα του ημουν ευγνομων αλλιως θα ψωνησω κατα βουληση Razz
Απ οτι ξέρω προτιμούν γάλα δημητριακά και παιδικές τροφες(κρεμουλες γιαούρτια κ.α)
king207cc - Σαβ 28 Ιαν 2012, 12:43:05
Θέμα δημοσίευσης:
η συναντηση ειναι εκει? ή θα βρεθουμε πιο πριν?
MEMsound - Σαβ 28 Ιαν 2012, 12:50:06
Θέμα δημοσίευσης:
στο μυαλό μου εισαι...

βασικα που (ακριβως) ειναι?

να βρεθουμε καπου πριν και να παμε κομβοι...
BTS - Σαβ 28 Ιαν 2012, 13:24:33
Θέμα δημοσίευσης:
Όπως ερχόμαστε από Παραλιακή ή Βουλιαγμένης, κάνουμε αριστερά για τα Βλάχικα της Βάρης.

Απέναντι από τα Βλάχικα, αριστερά μας όπως πηγαίνουμε, υπάρχει ένας Σκλαβενίτης.

Στο στενάκι του Σκλαβενίτη κάνουμε αριστερά, και φτάνουμε στην είσοδο του χωριού.

Να δώσουμε ραντεβού 10.30 στο πάρκινγ στο ύψος του Ασκληπιού Βούλας;
king207cc - Σαβ 28 Ιαν 2012, 13:25:33
Θέμα δημοσίευσης:
εδώ είναι τα παιδικά χωρία, μετά τα βλάχικα.
http://wikimapia.org/10893084/el/%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%8C-SOS-%CE%92%CE%AC%CF%81%CE%B7%CF%82
MAD - Σαβ 28 Ιαν 2012, 19:38:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ότι ώρα πείτε στείλτε μου ένα μήνυμα!
Ghost Dog - Κυρ 29 Ιαν 2012, 03:12:08
Θέμα δημοσίευσης:
MAD έγραψε:
Ότι ώρα πείτε στείλτε μου ένα μήνυμα!

10.30 στο πάρκινγ στο ύψος του Ασκληπιού Βούλας!!!
Oποιος θελησει πληροφοριες ας ριξει τηλ στο 6972733546 Wink
Ghost Dog - Κυρ 29 Ιαν 2012, 03:15:19
Θέμα δημοσίευσης:
mechanic έγραψε:
μακαρι να ημουν ελλαδα... Embarassed


Gr13 έγραψε:
Δυστυχώς και για μένα είναι πολύ δύσκολο να έρθω από Ναύπακτο,αν όμως κανονίσετε για δώρα η κάποια άλλη βοήθεια δώστε μου αριθμό τραπέζης να συνεισφέρω.


Παιδια, τωρα το ειδα......... Embarassed
Σας στελνω με πμ τον αρ. λογαρ αν εχετε web banking και κανετε τη μοντα θα τα δωσουμε αυριο στο χωριο, αλλιως και μονο η προθεση σας μετραει.....
Wink
MEMsound - Κυρ 29 Ιαν 2012, 10:49:07
Θέμα δημοσίευσης:
...προς παραδοση...απο coolalexis/stevon/miss-pug/ghost_dog κι εμενα...


μαζι με 2 κουτες ρουχα απ τον καταφρακτο...
Razz Razz Razz
MEMsound - Κυρ 29 Ιαν 2012, 10:56:20
Θέμα δημοσίευσης:


bts + στελιος ... Razz Razz
MAD - Κυρ 29 Ιαν 2012, 18:15:17
Θέμα δημοσίευσης:
Μια επίσκεψη που Εγώ προσωπικά δεν θα την ξεχάσω ΠΟΤΕ!!!
Πραγματικά καταλαβαίνεις Ότι στην ατυχία πολλών παιδιών βάζεις ένα μικρό λιθαράκι χαράς και νοιωθεις Πραγματικά συγκινημένος και υπερήφανος! Ένα μεγάλο , μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα παιδια που διοργάνωσαν αυτήν την επίσκεψη !!

Clapping Clapping Clapping

Thumb Left
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ - Κυρ 29 Ιαν 2012, 23:40:11
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο Πέτρο για τη σκέψη και υλοποίηση !

Ευχαριστώ όλους όσους πρόσφεραν αγάπη!

Οταν δίνεις δίχως να προσδοκάς αντάλλαγμα κανεις κάτι πολύ περισσότερο απο τήν ... αλληλεγγυη!

Very happy Very happy
miss pug - Κυρ 29 Ιαν 2012, 23:50:21
Θέμα δημοσίευσης:
Πραγματικά ήταν καταπληκτικά με όλα αυτά τα χαρούμενα πρόσωπακια γύρω μας συγκινηθηκαμε και διασκεδασαμε και μεις!!τελικα η ευτυχία είναι τόσο απλή όσο μια μικρή βόλτα με το αμαξι!!Ακόμη καλύτερα και αν είναι αγωνιστικο Wink
MEMsound - Δευ 30 Ιαν 2012, 00:24:55
Θέμα δημοσίευσης:
νομιζω οτι σημερα ηταν μια απο τις πιο ομορφες και ευτυχισμενες μερες της ζωής μου, αν οχι η "πιο"...

το χαμογελο και η χαρα των παιδιων (που ενας θεος ξερει τι εχουν περασει και κατεληξαν εκεί...) ηταν απο τα πιο ευχαριστα συγκινητικα πραγματα που εχω νοιώσει... - δεν σας κρυβω οτι οταν τα μαζευαν για φαγητο κι εκειναν "δεν ξεκολλαγαν" απ τα αυτοκινητα μας οριακα κρατηθηκα και δεν δακρυσα...

νομιζω οτι οι παρακατω φωτο...στο πλάι της "Νυφης" και της "Κλώντια" (xsara) τα λενε ολα...



κι αυτή για να μας θυμομαστε...


πολλα μπραβο σε ολους οσους μπορεσαν και συμμετείχαν ή/και προσεφεραν... Cool Cool Cool Cool
king207cc - Δευ 30 Ιαν 2012, 00:54:09
Θέμα δημοσίευσης:
νομιζώ εδω κολλάει η έκφραση, δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψεις τα συναισθήματα που σε διακατέχουν. Τελικά είναι τόσο απλό να νιώσεις και δώσεις λίγο χαρά.
Επίσης κατάλαβα ότι ισχύει και η έκφραση απο την διαφήμιση, λερωθείτε κάνει καλό!! Laughing Laughing δεν περίμενα να δω το σαλόνι του αυτοκινήτου μου σαν τον στίβο μάχης που μόλις να περασε ένας λόχος λοκατζήδων και γω να μαι χαρούμενος! Laughing Laughing

Ενα μπράβο σε όλα τα παιδια που συμμετείχαν σήμερα!!!!

Επίσης μην ξεχάσουμε να αναφέρουμε το sms που μπορούμε να στείλουμε στο 54354 γράφοντας τη λέξη SOS με κόστος μονο 2,94 σάν την ελάχιστη προσφορά προς το παιδικό χωριό SOS.
Steve - Δευ 30 Ιαν 2012, 01:08:13
Θέμα δημοσίευσης:
Η ανθρωπιά στις μέρες μας είναι δύσκολη με όλες τις κωλοκαταστάσεις που περνάμε όλοι μας, αλλά ένα μεγάλο μπράβο που καταφέρατε και βρήκατε το σθένος να πάτε μέχρι εκεί και να προσφέρετε ότι μπορέσατε!



Να είμαστε καλά, και κάποια στιγμή να δώσουμε και εμείς το παρόν!



Και πάλι συγχαρητήρια Thumb Left περισσότερο απ' όλους στον Άρη που πήρε την πρωτοβουλία, και σε όλους σας που την υλοποιήσατε Wink
mechanic - Δευ 30 Ιαν 2012, 04:04:52
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια το μπραβο ειναι λιγο ωστε να περιγραψει την ευγενικη κινηση που κανατε...
Επειδη ειμαι πατερας και εχω δυο μικρες κορες
ξερω πολυ καλα οτι τα παιδακια αυτα μεσα στο μυαλουδακι τους θα θυμουνται για παντα αυτες τις στιγμες που περασανε μαζι σας.
Οπως και οτι η αγαπη που τους δωσατε φορτισε για καμποσο καιρο τις μπαταριες στις μικρες και αθωες ψυχουλες τους.


Πρωτα ο Θεος, οταν γυρισω στην ελλαδα θα παω και εγω με τη σειρα μου εκει, και φυσικα θα ειδοποιησω αν θελετε να ξανακανουμε μια τετοια κινηση.

Χηλια μπραβο σε ολους και ειδηκα στα παιδια που πηρατε την πρωτοβουλια.
Sinanai - Δευ 30 Ιαν 2012, 08:05:54
Θέμα δημοσίευσης:
Όσα μπράβο και να πούμε είναι λίγα!

Θα το ξανακάνουμε, ακόμα περισσότεροι!
BTS - Δευ 30 Ιαν 2012, 09:32:55
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο σε όλους, συμμετέχοντες αλλά και αυτούς που βοήθησαν από απόσταση. Το είχα ξαναζήσει και πέρσι, αλλά το χθεσινό ήταν αλλού. Δεν τα είχα ξαναδει τα παιδιά τόσο χαρούμενα.

Ένα μπράβο και στον Σάββα και τον πατέρα του, που χωρίς να μας γνωρίζουν, φόρτωσαν το αγωνιστικό στο τρέιλερ πρωΐ Κυριακής, ήρθαν και συμμετείχαν.


MEMsound έγραψε:
νομιζω οτι σημερα ηταν μια απο τις πιο ομορφες και ευτυχισμενες μερες της ζωής μου, αν οχι η "πιο"...


Χτες το βράδυ που "καταλάγιασε" όλο αυτό, αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και γω... κοίτα να δεις σύμπτωση! Very happy




ΥΓ. Βάλτε καμιά φωτό και από τα αυτοκίνητα, αλλά και από την ζωγραφική στα καπό.
Αλλά αποφύγετε φωτό που δείχνουν ξεκάθαρα τα πρόσωπα των παιδιών (μας το ζήτησε η διοίκηση για λόγους προστασίας προσωπικών δεδομένων).
BTS - Δευ 30 Ιαν 2012, 09:40:40
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
Ευχαριστώ όλους όσους πρόσφεραν αγάπη!

Οταν δίνεις δίχως να προσδοκάς αντάλλαγμα κανεις κάτι πολύ περισσότερο απο τήν ... αλληλεγγυη!

Very happy Very happy


Μπράβο και σε σένα Δημήτρη! Wink
miss pug - Δευ 30 Ιαν 2012, 11:12:52
Θέμα δημοσίευσης:
Κάτι σημαντικό που μας ζητησαν είναι το εξις ένα SMS στο 54345 την λέξη SOSειναι πολυ μεγάλη βοήθεια γι αυτούς μιας και την συντήρηση καθώς και τις μισθοδοσιεσ τις βγάζουν μόνοι τους μόνο με τον βοήθεια του κοσμου.Το απόγευμα θα προσπαθήσω να βάλω fotos
Giannis307 - Δευ 30 Ιαν 2012, 13:56:56
Θέμα δημοσίευσης:
Wink
athanas - Δευ 30 Ιαν 2012, 19:19:05
Θέμα δημοσίευσης:
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Αυτό βλέπαμε όλη την ώρα χθες στις φατσούλες των παιδιών και τελικά ίδια κατέληξε και η δικιά μας!!!
Μην ξεχνάτε τα sms παιδιά, είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε Wink
Επίσης όποιος θέλει μπορεί να τηλ στο 2108970748 15:00-20:00 για οποιαδήποτε πληροφορία ή βοήθεια μπορεί να προσφέρει...
Να το ξανακάνουμε σύντομα.
miss pug - Δευ 30 Ιαν 2012, 19:41:35
Θέμα δημοσίευσης:
http://s799.photobucket.com/albums/yy277/misspug/sos/ Οριστε μερικες φωτο αν και εχω πολλες και βιντεακια αλλα δεν μπορω να τα ανεβασω επειδη φαινονται τα προσωπα τους,κριμα,και ειναι τοσο χαρουμενα!!!οποιος θελει να του στειλω email
king207cc - Δευ 30 Ιαν 2012, 19:52:24
Θέμα δημοσίευσης:
Mαρία ζητάει password Rolling eyes
miss pug - Δευ 30 Ιαν 2012, 20:15:07
Θέμα δημοσίευσης:
king207cc έγραψε:
Mαρία ζητάει password Rolling eyes
password??το κοιταω
miss pug - Δευ 30 Ιαν 2012, 20:16:45
Θέμα δημοσίευσης:
εκανα κατι αλλαγες ξαναδοκιμασε και πες μου!!
king207cc - Δευ 30 Ιαν 2012, 23:24:17
Θέμα δημοσίευσης:
Thumb Left
MEMsound - Τρι 31 Ιαν 2012, 13:04:45
Θέμα δημοσίευσης:
all yours...
(για τις υπολοιπες οι συμμετεχοντες ας μου τις ζητησουν με πμ / μειλ)







Enjoy!!
Ghost Dog - Πεμ 02 Φεβ 2012, 23:35:23
Θέμα δημοσίευσης:
Υπαρχουν φορες που δεν μπορεις να περιγραψεις καποια συναισθηματα με λογια........
(Οσοι ηταν εκει καταλαβαινουν πολυ καλα τι εννοω! Wink )

Η κινηση αυτη θα επαναληφθει μεσα στους επομενους μηνες του 2012...! Love
xrisa-xs - Δευ 19 Μάρ 2012, 15:09:22
Θέμα δημοσίευσης:
με αφορμή το παρακάτω mail που μου ήρθε από μία συνάδελφο που έχει παιδιά στο σχολείο που κάνει αυτήν την κίνηση, σκέφτηκα μήπως θα θέλατε να συμμετέχουμε και μεις, όσοι μπορούν δλδ, με μια ανάλογη κίνηση...
ή με κάτι ανάλογο αυτού που είχε γίνει πριν από λίγο καιρό...
σκεφτήτε το..

Το 1Ο Γυμνάσιο Βριλησσίων (Μακεδονίας & Θράκης Βριλήσσια) βοηθάει να μαζευτούν προϊόντα που χρειάζονται τα ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΩΡΙΑ SOS στη Βάρη.

Η υποδιευθύντρια κα Χαντζάρα (210 8048177-210 8048107) μας ενημέρωσε ότι χρειάζονται τα εξής:

- Δημητριακά, μπισκότα, νές κουίκ.
- Μέλι, μαρμελάδα, μερέντα.
- Αλάτι , ξύδι, μπαχαρικά φρυγανιές.
- Χυμοί διάφοροι.
- Καθαριστικά ( χλωρίνη, σκόνες πλυντηρίου-πλυσίματος στο χέρι).
- Οδοντόκρεμες , οδοντόβουρτσες
- Σφουγγαρίστρες , σφουγγάρια
- Σαμπουάν, αφρόλουτρα
- Γάλατα

«Αυτά τα προϊόντα, τα παιδιά στα παιδικά χωριά SOS τα έχουν απόλυτη ανάγκη. Περιμένουν λοιπόν τη δική σας βοήθεια και είναι σίγουρα ότι θα ανταποκριθείτε με χαρά.»

Τα προϊόντα θα τα μαζεύουμε μέχρι την επόμενη Τετάρτη !!!!

Ευχαριστώ,
Ελένη Χρήστου

COOL ALEXIS - Δευ 19 Μάρ 2012, 15:47:27
Θέμα δημοσίευσης:
Μερέντα Question Question Question

Πότε πρόλαβαν και την έφαγαν...

Δεξαμενή θα πάρουμε την επόμενη φορά Wink
Road_Runner - Τετ 04 Δεκ 2013, 12:11:12
Θέμα δημοσίευσης:
Φετως θα κανουμε κατι??
Κατα προτιμηση πριν τα Χριστουγεννα θα ελεγα, θα ειναι καλυτερα Wink
COOL ALEXIS - Τετ 04 Δεκ 2013, 13:27:03
Θέμα δημοσίευσης:
Πάντα μέσα και διαθέσιμος Exclamation

1. RoadRunner
2. Cool Alexis
Road_Runner - Τετ 04 Δεκ 2013, 13:32:33
Θέμα δημοσίευσης:
Ελα ψηθειτε κιαλλοι!!!!
MEMsound - Τετ 04 Δεκ 2013, 13:41:07
Θέμα δημοσίευσης:
...ομοιως...!!!

επίσης μας το συζητουσε και η Εβινα οποτε να οργανωθουμε... Cool
Ghost Dog - Τετ 04 Δεκ 2013, 15:57:12
Θέμα δημοσίευσης:
Μικρα γατακιαααααα.......
Εχω μιλησει ηδη απο την προηγούμενη βδομάδα! !!!!
Απλως τωρα τους θυμούνται "ολοι".......
Θα πανε απο διαφορες μεγαλες εταιριες, αλλα και απο καποια κλαμπς.......
Οποτε κανονισα για μεσα γεναρη.......
Να μην πεσουμε ολοι μαζι επανω τους και μετα...... κανεις;)
Road_Runner - Τετ 04 Δεκ 2013, 16:40:53
Θέμα δημοσίευσης:
οκ, λοιπον Garfield...

Γεναρης it is...
Giannis307 - Τετ 04 Δεκ 2013, 20:17:25
Θέμα δημοσίευσης:
μεσα με παρεααα
BTSitsa - Τετ 04 Δεκ 2013, 21:46:10
Θέμα δημοσίευσης:
Εννοείται μέσα, παιδιά! Άλλωστε, το έχω προτείνει πολλές φορές!
Κι αν θέλετε μπορούμε να πάμε SOS Βάρης τον Ιανουάριο και τώρα τον Δεκέμβρη, να επισκεφτούμε κάποιο μικρότερο ίδρυμα που, ενδεχομένως, δεν είναι τόσο γνωστό...Αν έχετε κάτι υπόψιν, πείτε κι αναλαμβάνω να επικοινωνήσω μαζί τους...
Road_Runner - Τετ 04 Δεκ 2013, 23:03:21
Θέμα δημοσίευσης:
BTSitsa έγραψε:
Εννοείται μέσα, παιδιά! Άλλωστε, το έχω προτείνει πολλές φορές!
Κι αν θέλετε μπορούμε να πάμε SOS Βάρης τον Ιανουάριο και τώρα τον Δεκέμβρη, να επισκεφτούμε κάποιο μικρότερο ίδρυμα που, ενδεχομένως, δεν είναι τόσο γνωστό...Αν έχετε κάτι υπόψιν, πείτε κι αναλαμβάνω να επικοινωνήσω μαζί τους...

Δεν εχω κατι στο μυαλο μου αλλα ειναι καλη ιδεα. Δεδομενου οτι αυτο της Βαρης ειναι πολυδιαφημισμενο (με την καλη εννοιτα) θα εχει αρκετη βοηθεια, καλο θα ηταν αν ειχαμε καποια εναλλακτικη να το κοιτουσαμε για εκει Wink
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr