PSClub - Hellas

Ελληνικοί Αγώνες - PSCLUB , NORTH TEAM...

gonakinen - Τετ 20 Φεβ 2008, 16:02:52
Θέμα δημοσίευσης: PSCLUB , NORTH TEAM...
Νέα μελών σε αγώνες στη Βόρεια Ελλάδα...



Καλή αγωνιστική χρονιά και σε σας Wink
gonakinen - Τετ 20 Φεβ 2008, 16:03:49
Θέμα δημοσίευσης:
Η Αυτοκινητιστική Λέσχη Ξάνθης, την Κυριακή 2 Μαρτίου 2008, με τη βοήθεια της Νομαρχίας Ξάνθης διοργανώνει τον 1ο Αγώνα Sprint 2008 Βορείου Ελλάδος, στην Ορεινή περιοχή του Νομού Ξάνθης και συγκεκριμένα στον Δρόμο που ξεκινά από το 4ο χιλ. Ξάνθης � Εχίνου περνά από τα χωριά Σιρόκο και Στήριγμα, πηγαίνει προς το χωριό Γοργόνα, και τερματίζει πριν το χωριό Αιώρα μετά το οποίο ο δρόμος καταλήγει και πάλι στο δρόμο Ξάνθης

περισσότερα εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=12238 Wink
gonakinen - Σαβ 15 Μάρ 2008, 19:23:16
Θέμα δημοσίευσης:
"Το 12ο Σπριντ Κοζάνης θα διοργανωθεί στις 15-16 Μαρτίου 2008 στο φιλόξενο Βελβενδό σε μια μακρύτερη διαδρομή από τις προηγούμενες διοργανώσεις που ξεπερνάει τα 11 χλμ. Στον αγώνα έχουν δηλώσει συμμετοχή 47 πληρώματα ...

Το παρόν θα δώσουν και οι δικοί μας Κυπαρισσάς-Γκάλφας, στα πρώτα βήματα του Δημήτρη σαν οδηγό.

Καλή επιτυχία παιδιά Wink

περισσότερα εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=247209#247209
gonakinen - Δευ 31 Μάρ 2008, 17:02:55
Θέμα δημοσίευσης: α
Στην Βόρειο Ελλάδα στις 5-6 Απριλίου 2008 λαμβάνει χώρα η πρεμιέρα του Κυπέλλου Ασφάλτου με το 37ο Ράλλυ Θερμαϊκού που προσμετράει και στο Κύπελλο Β.Ελλάδος όπως επίσης και στο Μακεδονικό Κύπελλο ΣΟΑΑΒΕ. Οι ειδικές θα λάβουν μέρος στον πολυαγαπημένο Χολομώντα στην περιοχή της Χαλκιδικής.

3 πληρώματα από το PSClub λαμβάνουν μέρος σε αυτό τον αγώνα.
Οι Βραχάτης-Γαβριλάκης με το νεοαποκτηθέν και πολύ δυνατό Toyota Yaris Group A με την υποστήριξη της εταιρίας SIAMATRAS που αυτός ο αγώνας είναι η πρώτη ουσιαστική επαφή με το αυτοκίνητο και πάνε για το καλύτερο δυνατό (και ασφαλές) αποτέλεσμα μια και έχουν να σταθούν στο ύψος το περιστάσεων λόγω των υψηλών στάνταρ που έθεσαν με τις περσινές τους επιδόσεις.

Στην ίδια κατηγορία αλλά σε άλλη κλάση θα αγωνιστούν οι Κυπαρισσάς-Γκάλφας στον δεύτερο αγώνα (αλλά πρώτο ραλλύ) με το Peugeot 106 1.3 group A μετά τις θετικές εντυπώσεις που αποκόμισαν από τον αγώνα της Κοζάνης, να σημειωθεί ότι είναι ο πρώτος αγώνας ραλλύ για τον οδηγό αλλά και το πρώτο ραλλύ του Ν.Γκάλφα ως συνοδηγός. Σημαντική υποστήριξη του πληρώματος είναι η Σωληνουργία ΖΗΤΑ.

Την τριάδα κλείνει η η ομάδα Γαλάνης - Ζήκας όπου συμμετέχουν με 106 Rallye N/2 με αριθμό συμμετοχής 47. Χορηγός της ομάδας είναι ο καφές San Marino και η εταιρία catering Ελληνική Orexis.

(κείμενο tsosmoulis)

περισσότερα εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=12548
tsosmoulis - Πεμ 01 Μάϊ 2008, 21:24:51
Θέμα δημοσίευσης:
και συνέχεια υπάρχει στο 14ο Ράλλυ Φίλιππος στην περιοχή της Βέροιας που θα έχει έντονο ενδιαφέρον σε όλες τις κατηγορίες.

Οι Βραχάτης-Γαβριλάκης με το yaris θα είναι παρόντες όπως και εγώ με νέο συνοδηγό τον Αλέξη Δημητρίου θα λάβουμε μέρος.

Καλό μας τερματισμό!
vinman - Παρ 02 Μάϊ 2008, 14:37:01
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:

......Οι Βραχάτης-Γαβριλάκης με το yaris θα είναι παρόντες όπως και εγώ με νέο συνοδηγό τον Αλέξη Δημητρίου θα λάβουμε μέρος.

Καλό μας τερματισμό!



Thumb right
gonakinen - Παρ 02 Μάϊ 2008, 17:25:57
Θέμα δημοσίευσης:
Ελπίζουμε ο Σάκης με το τρελό κρητικό να βρουν τον καλό εαυτό τους και να τερματίσουν ψηλά, κι εσυ Δημήτρη να δέσεις με το νέο συνοδηγο.

Καλό αγώνα Wink
volvos - Κυρ 04 Μάϊ 2008, 14:11:15
Θέμα δημοσίευσης:
πολυ καλα τα παιδια....

www.ethe-live.gr
kane - Κυρ 04 Μάϊ 2008, 17:03:27
Θέμα δημοσίευσης:
γύρισα απτο ραλι και γω...ειδα τα πληρώματα μας να τρεχουν το πολυδενδρι.
Ωραίος ο σακης/μανώλης αν και "αφησαν",δεν το περίμενα απτον τρελοσάκη Razz .
Ο μητσάκος πάλι πέρασε πάρα μα πάρα πολυ γρηγορα απο κει που καθομουν! αν και δεν μου ακουστηκε στην επομενη στροφή το μοτερ "δυνατό",αλλά καμια φορα σε μπερδευει ο ηχος... Rolling eyes
Ειχαμε και εξοδους/εγκαταλείψεις στον αγώνα.
Αναμένουμε τα νεα των παιδιών!!!

Υ.Γ. επιτέλους "σκάλωσα" και τον κυριο backlima Cool Cool Cool
tsosmoulis - Κυρ 04 Μάϊ 2008, 21:49:50
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
γύρισα απτο ραλι και γω...ειδα τα πληρώματα μας να τρεχουν το πολυδενδρι.
Ωραίος ο σακης/μανώλης αν και "αφησαν",δεν το περίμενα απτον τρελοσάκη Razz .
Ο μητσάκος πάλι πέρασε πάρα μα πάρα πολυ γρηγορα απο κει που καθομουν! αν και δεν μου ακουστηκε στην επομενη στροφή το μοτερ "δυνατό",αλλά καμια φορα σε μπερδευει ο ηχος... Rolling eyes
Ειχαμε και εξοδους/εγκαταλείψεις στον αγώνα.
Αναμένουμε τα νεα των παιδιών!!!

Υ.Γ. επιτέλους "σκάλωσα" και τον κυριο backlima Cool Cool Cool


πού καθόσουν αλάνι μου? γενικά κάτι γινόταν σε αυτόν τον αγώνα.
Καταρχήν να πω ένα τεράστιο μπράβο στους αδερφούς μου Βραχάτη-Γαβριλάκη για την εξαιρετική εμφάνιση και την πρώτη νίκη τους στην Α/5 για φέτος. εαν το ραλλάκι μου ήταν ακόμα στην Α/5 θα τους πλαισίωνα στην 2η θέση αλλά είμα στην Ε/9 όπου ο ανταγωνισμός με έφερε στην 4η θέση, με την οποία βέβαια είμαι ευχαριστημένος δεδομένων κάποιων πραγματων, όπως το ότι ήταν ο πρώτος αγώνας με τον Δημητρίου και το η εντοπιότητα των τριών που ηγήθηκαν την κλάση μου αλλά και η απειρία μου που φάνηκε χωρίς τον Νίκο δίπλα μου. Χρειάστηκε να γράψω μόνος μου 2 από τις 3 ειδικές. Ας αφήσω τα μιζέρικα statements και ας πω κάτι όμορφο.

Οι ειδικές του Φίλιππος φέτος ήταν τέλειες. Το Πολυδένδρι που το χαρήκαμε μόνο μία φορά (λόγω εξόδου του Πάζη στο 1ο loop που ευτυώς δεν είχε παρατράγουδα απότι μάθαμε,τέλος καλό όλα καλα) έχει τα πάντα και είναι πραγματικά ΤΕΛΕΙΟ, ο Τρίλοφος που ήταν μικρή αλλά ζουμερή ειδική, έκαψε το γεφυράκι πολύ κόσμο.. και φυσικά το Σέλι που είναι αντρική ειδική για γερά νεύρα αλλά και φρένα!χαχα!με καπνούς από το φρένα τερματίσαμε αλλά το ραλλάκι δεν με πρόδωσε είχαμε φρένο μέχρι και την τελευταία στιγμή πριν το flying. ξετρελάθηκα με το πώς καθόταν το αυτοκίνητο και σε κάθε στροφή (κυριολεκτικά) και μετάνιωνα γιατί δεν μπήκα με περισσότερα.

Υπέροχο το το 14ο Ράλλυ Φιλιππος, ελπίζω για τους θεατές να ήταν το ίδιο όμορφο όσο και για εμένα. κρατάω μόνο τα καλά και όχι τα μελανα σημεία του.

Καλη συνέχεια σε όλους!
vinman - Δευ 05 Μάϊ 2008, 05:09:20
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια παιδιά!
Pughell - Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:22:36
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω με την σειρα μου θα δωσω τα συγχαρητηρια μου και σε Μητσο αλλα και σε Σακη. Very happy
Για να πω την κακια μου Embarassed του Σακη το Yaris δεν του εκατσε ακομα καλα... Confused Ελπιζω σε κατι πολυ καλυτερο κρινωντας απο τις επιδοσεις του με το 13αρι.

Απο εκει και περα ο αγωνας ηταν πολυ ωραιος με εξαιρετικα περασματα ιδιαιτερα το βραδυ αλλα και την μερα.
Το Σελι παλι "εφαγε" πολλα αυτοκινητα,ο Παζης ευτυχως δεν επαθε κατι και το Yaris την γλιτωσε με ενα αναλογικα μικρο χτυπημα μπροστα αριστερα.

Γενικα αξιζε! Very happy

Να και λιγες φωτο.
Pughell - Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:23:28
Θέμα δημοσίευσης:
Tsosmi


Pughell - Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:24:33
Θέμα δημοσίευσης:
Κωνσταντινου


Pughell - Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:25:27
Θέμα δημοσίευσης:
Εξαδακτυλος

[/url]
Pughell - Δευ 05 Μάϊ 2008, 08:27:48
Θέμα δημοσίευσης:
Και ενας πολυ καλος φιλος που τελικα το Σελι δεν τους εκανε την χαρη... Crying or Very sad
Μεχρι το Σελι παντως,ηταν 2οι F2 σε αποσταση αναπνοης απο τον Χριστοφορο.


tsosmoulis - Δευ 05 Μάϊ 2008, 10:00:54
Θέμα δημοσίευσης:
αυτό πάντως που έχω να υποσχεθώ είναι πολύ καλύτερα περάσματα στο μέλλον.άλλωστε ας μην ξεχνάμε ότι ακόμα είμαστε στο στάδιο εκμάθησης του ραλλύ αλλά και του yaris.

πάντως εχθές κατάλαβα τί αυτοκίνητο αγόρασα Cool Laughing
Pughell - Δευ 05 Μάϊ 2008, 11:05:03
Θέμα δημοσίευσης:
Μητσο ετσι και σε ειχα προλαβει και επαιρνες του Μπροζου,εκει να δεις τι σημαινει 13αρι(απο στησιμο)...
Οχι λογο μοτερ(εγω προσωπικα θα το αλλαζα) αλλα λογο αναρτησης,κλπ...
Γενικα αν σου κατσει καμια Proflex ή Ohlins μην το σκεφτεις καθολου. Exclamation

Αντε,και αν πανε κατευχην τα πραγματα,σε δυο χρονακια ευελπιστω να σε "τρεχω" με 14αρι XSi Ε/9. Very happy
Θα ειναι καλη κοντριτσα(στην ευθεια Laughing καθως ειμαι γνωστος κουλος).
Pughell - Δευ 05 Μάϊ 2008, 11:08:12
Θέμα δημοσίευσης:
Υ.Γ. Εμαθα οτι πιθανοτατα απο του χρονου η Ε θα γινει ελευθερη για ολα τα αυτοκινητα οποτε θα δουμε και 13αρια με 16v μοτερ πιθανοτατα,οποτε στην Ε/9 θα εχουμε την χαρα των Weber και των 4πεταλουδων! Laughing
Εκτος και αν ισχυσει μονον για αναβασεις... Sad

MEMsound - Δευ 05 Μάϊ 2008, 11:09:52
Θέμα δημοσίευσης:
συγχαρητηρια και από εμένα Cool και καλή συνέχεια
Steve - Δευ 05 Μάϊ 2008, 11:48:07
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
Ας αφήσω τα μιζέρικα statements και ας πω κάτι όμορφο.


Αυτή η England έχει επηρεάσει το dictionary σου too much Laughing


Μπράβο ρε ψηλέ, άντε και στις κούπες να σε βλέπουμε σύντομα!
gonakinen - Δευ 05 Μάϊ 2008, 12:21:25
Θέμα δημοσίευσης:
Mπράβο στους βόρειους..

Και για την καλή εμφάνιση του yaris, και για την ανοδική πορεία του Δημήτρη
glf - Δευ 05 Μάϊ 2008, 16:04:28
Θέμα δημοσίευσης:
ο Μήτσάκος από δω και πέρα το καλύτερο που έχει να κάνει είναι αγώνες σαν το Φίλιππος και το Φθιώτιδος που πήγε ο Σάκης με το Μανώλη για να νιώσουν το Yaris.
Μακάρι να συνεχίσεις και με το Κένταυρος δικέ μου, θα νιώσεις παράξενα οικεία με το Φίλιππος Laughing
μάζευε χιλιόμετρα, γράφε ειδικές....
tsosmoulis - Δευ 05 Μάϊ 2008, 18:46:33
Θέμα δημοσίευσης:
έχω σκοπό ο επόμενος αγώνας μου, σαν οδηγός τουλάχιστον, να είναι το ΔΕΘ και αυτό αν έχω συνοδηγό που εγώ να νιώθω άνετα, όχι μόνο στο θέμα του διαβάσματος στην ειδική αλλά και άνετα με την έννοια να διασκεδάσω και εκτός bucket. Είμαι σίγουρος ότι θα την βγάλω την άκρη βέβαια και αν προκύψει κάτι καλό ίσως κάνω και κάτι νωρίτερα Very happy

πάντως αυτά που μου έλεγες Νίκο μου το έζησα στο Φίλιππος, όταν όλα πέφτουν πάνω σου είναι πολύ "ωραία" δύσκολα. Και πάλι φυσικά σε ευχαριστώ που ήσουν "μαζί" μου.
bakclima - Δευ 05 Μάϊ 2008, 19:02:01
Θέμα δημοσίευσης:
συγχαρητηρια και απο εμενα στο μητσακο-σακη-μανολη-χρηστο
tsosmoulis - Δευ 05 Μάϊ 2008, 21:34:13
Θέμα δημοσίευσης:
φυσικά είχε και πολλούς psclubites ή ήταν ιδέα μου???

είδα τυρέμπορα στο team?????
ανεβάστε καμμιά φωτό ρε σεις!
kane - Τρι 06 Μάϊ 2008, 21:41:17
Θέμα δημοσίευσης:
ημουνα εγω,ο στελιος,ειδα και τον γιωργο (backlima) μαζι με αλλα 2 παιδια.
Φυσικα σαν γνησιος ανάγωγος ο γιωργος δεν μας τους γνωρισε Razz ,οπότε δεν ξερω αν ηταν παιδιά απο εδω.
Πάντως εχω να δηλώσω οτι γιώργος στην αναπαυλα του πολυδενδριου "ανεβηκε" (και καλά) να δει την ειδική.
Καλά βρε συ? κανουν αναβαση με 2 ατομα μεσα? Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. ποτε θα κανω βολτα στο βουνό το RC?
gonakinen - Παρ 16 Μάϊ 2008, 21:44:32
Θέμα δημοσίευσης:
Ο Κώστας θα δώσει και στην Κύμη το παρόν...


Καλή επιτυχια Wink
Pughell - Τρι 25 Αύγ 2009, 12:16:47
Θέμα δημοσίευσης:
Προς απαντες αγωνιζομενους Β.Ελλαδος και περιχωρων,κυκλοφορουν εντονες φημες οτι δρομολογειται προγραμμα αναβασεων Β.Ελλαδος για το 2010. Exclamation
Αντε να δουμε!!! Twisted evil
iceage - Τρι 25 Αύγ 2009, 17:39:18
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Προς απαντες αγωνιζομενους Β.Ελλαδος και περιχωρων,κυκλοφορουν εντονες φημες οτι δρομολογειται προγραμμα αναβασεων Β.Ελλαδος για το 2010. Exclamation
Αντε να δουμε!!! Twisted evil

Έχουμε να φάμε βενζίνες πάλι!!!! Cool Cool Cool
Pughell - Τετ 26 Αύγ 2009, 09:15:46
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω σιγουρα εχω να φαω,ιδιαιτερα αμα τελειωσει και το ΑΧ! Laughing

Τον gayουλα τον Tsosmi δεν βλεπω πουθενα ομως και ανυσηχω... Confused
kane - Τετ 26 Αύγ 2009, 14:59:35
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Εγω σιγουρα εχω να φαω,ιδιαιτερα αμα τελειωσει και το ΑΧ! Laughing

Τον gayουλα τον Tsosmi δεν βλεπω πουθενα ομως και ανυσηχω... Confused


μια που το πες...

Πως και δν εγινε κανας αντιπροεδρος αυτος στον νεο ΑΟΘ? Razz Razz Razz

Ειναι μεγαλο λαμογιο και κοντα στη κυβερνηση.

Οταν τελειωσει το 106 του, ουτε θα μας μιλάει.
Pughell - Τετ 26 Αύγ 2009, 15:14:14
Θέμα δημοσίευσης:
Οπως πολυ σωστα ειπες...
kane έγραψε:
...

Οταν τελειωσει το 106 του, ουτε θα μας μιλάει.

...και εγω ερχομαι να συμπληρωσω εδω...
Παράθεση:
Αν τελειωσει το 106 του, ουτε θα μας μιλάει.

Laughing Laughing Laughing
kane - Τετ 26 Αύγ 2009, 15:49:12
Θέμα δημοσίευσης:
...ορθον!

Εξαλλου τι βιαζεται? αφου δν υπαρχει πρωταθλημα!

Βασικα πως του λες οτι το κλουβι του θα το βαλει ο προφητης στο σαξο μου για να προλαβω το τρακντει εγω του tds... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Steve - Τετ 26 Αύγ 2009, 16:28:46
Θέμα δημοσίευσης:
Για να μπεις Σέρρες θες και κλουβί, αλλοδαπέ?
bab2112 - Τετ 26 Αύγ 2009, 18:43:52
Θέμα δημοσίευσης:
ελπιζω μονο μην μπεις με τα t1r που εχουν κατι καρουμπαλα ΝΑ, με ή χωρις ζμπαθιο.
iceage - Τετ 26 Αύγ 2009, 23:32:55
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Βασικα πως του λες οτι το κλουβι του θα το βαλει ο προφητης στο σαξο μου για να προλαβω το τρακντει εγω του tds... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Πες - πες σε έπεισα μωρή κυρία. Άντε επιτέλους έχεις κατσικοφεί πάνω στα βουνά συνέχεια. Πως να αντέξουν τα ψαλίδια.

Ξέρουμε περίπου τι ακούγεται για περιοχές?
Pughell - Τρι 18 Μάϊ 2010, 23:28:41
Θέμα δημοσίευσης:
Μιας και το ξεχασα εντελως,μπραβο στον Μητσακο που με τον Μαυροδη τα πηραν ολα και εφυγαν! Thumbs Up
Steve - Τετ 19 Μάϊ 2010, 09:12:29
Θέμα δημοσίευσης:
Yahoo!
glf - Πεμ 20 Μάϊ 2010, 18:10:25
Θέμα δημοσίευσης:
ήδη ο Μητσάκος έχει πάρει και γενική.... αυτό το παιδί είναι πολύ μπροστά
tsosmoulis - Παρ 21 Μάϊ 2010, 12:31:01
Θέμα δημοσίευσης:
Είχα καλό δάσκαλο Laughing βέβαια η γενική ήταν σε δεύτερη μοίρα γιατί αυτό που ζήσαμε μέσα σε ένα τόσο τέλειο μηχανήμα όπως το 9αρι ήταν...Twisted evil
Thanks παιδιά!

Για δείτε μας
Παλαιόχωρα ΙΙΙ Ράλλυ Θερμαϊκού 2010
MEMsound - Παρ 21 Μάϊ 2010, 13:21:29
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
bakclima - Σαβ 22 Μάϊ 2010, 07:51:55
Θέμα δημοσίευσης:
Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr