PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1η Συνάντηση
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Απρ 2002, 11:46:32    Θέμα δημοσίευσης: 1η Συνάντηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο κύβος ερίφθη. Η πρώτη συνάντηση των μελών του club θα γίνει το Σάββατο 20/4 τις 11:00 στο Olympico στο ΣΕΦ στον Πειραιά.

Μέχρι και που γράφονταν αυτές οι γραμμές έχουν δηλώσει συμμετοχή οι κ.κ. Vini, Sidobre, Chattasso, Dimip, p206cfu
(εάν ξέχασα κάποιον συγχωρέστε με).

Εκεί θα υπογραφεί το καταστατικό του Club και θα αναπτυχθούν απόψεις και ιδέες για το μέλλον του Club.

p.s. Για φαγητό και τα λοιπά θα τα βρούμε εκεί...




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Απρ 2002, 11:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Re: 1η Συνάντηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βάλε και τον Pezomania....

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Απρ 2002, 11:51:05    Θέμα δημοσίευσης: Re: 1η Συνάντηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι νοητά θα έχουμε και τον Jimlock που είναι Γαλλία!!!!
Θα μας στέλνει ανταποκρίσεις από την πατρίδα των εργαλείων μας!!!!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Απρ 2002, 11:55:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: 1η Συνάντηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαζί μου θα έχω camera και Φωτό για να αποθανατίσουμε τις στιγμές απείρου κάλους (ε ρε κάλο που έχουμε όλοι) που θα διαδραματιστούν εκεί.




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Απρ 2002, 12:09:11    Θέμα δημοσίευσης: Re: 1η Συνάντηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"(ε ρε κάλο που έχουμε όλοι)"

Νομίζω ότι το πέτυχες!

(Ααααχ μου πάτησες τον κάλο)





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Απρ 2002, 12:55:55    Θέμα δημοσίευσης: RE:1η Συναντηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τhanks VINI που με θυμήθηκες!
Αρκετα ωραιο το νεο forum!!!
Πολυ καλύτερο απτο προηγουμενο!!!!!!

Οσο αφορα τη συναντηση μπορι να αργίζω λίγο αφου μένο λίγο μακριά!!!!!!!!!(Ελευσίνα μερια!!!!!!!!!!)




Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimlock 
Μέλος
Μέλος


quartz grey 206 XS 1.6 16V..

Ένταξη: 14 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 151
Τόπος: all over the place..

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2002, 02:35:08    Θέμα δημοσίευσης: SNIF(206 blues.......) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ahh na mouna ke go stin sinantisi....

edo ehi pola 206..ala de ehi ti diko mou........

ne se kala re niko pou me thimithikes ke mena........




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2002, 08:21:35    Θέμα δημοσίευσης: Re: SNIF(206 blues.......) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλούνται οι κ.κ. P206CFU και CHATASOS να επικοινωνήσουν μαζί μου ώστε να κανονίσουμε δρομολόγια κινησης από τα ΒΟΡΕΙΑ στα ΝΟΤΙΑ το ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4!!!!

:hat V



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2002, 12:00:08    Θέμα δημοσίευσης: chatasos info Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vini, epeidh den kserw pws mporw na epikoinwnhsw mazi sou, to kinhto mou einai 0937-xxxxxx.<br>An mporeseis kapoia stigmh na me pareis thlefwno na ta poume kai pio analytika.<br>H steile mou sms me to diko sou na se parw egw pisw...<br>Allwste to kinhto mou einai ths douleias kai den plhrwnw tipota Smile)) Ena apo ta kala ths douleias.<br><br>Yparxei kai h lysh tou email, alla me ta 500 mails pou exw sxedon kathe mera, yparxei periptwsh na mhn to proseksw ;-( <p></p><i></i>


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chatasos στις Κυρ 17 Ιαν 2016, 14:16:52, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2002, 17:29:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: chatasos info Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Egine!! Taso tha se call u soon!!!!

V :hat

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 09:22:55    Θέμα δημοσίευσης: SOS Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλείται και ο P206CFU να μας πει αν θα βρεθεί με εμάς (Vini & CHATASOS) ώστε να κανονίσουμε δρομολόγια κινησης από τα ΒΟΡΕΙΑ στα ΝΟΤΙΑ το ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4!!!!???

Προτείνω 10.00 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4 να βρεθούμε τα 3 Peugeot 206 κάπου στην Κηφισίας ΒΟΡΕΙΑ π.χ. CARRERFOUR (ΠΑΡΑΔΡΟΜΟΣ) ή AYTOKIΝΗΣΗ CLUB (ΠΑΡΑΔΡΟΜΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΥΓΕΙΑ)....ώστε να μπορέσουμε να σταματήσουμε κιόλας...

Περιμένω απόψεις....

V :hat

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 09:32:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: Pro - Συνάντηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ ευχαρίστως Νίκο να συναντηθούμε σε κάποιο απο τα δύο μέρη.
Με βολεύουν και τα δύο, καθώς και η ώρα που αναφέρεις είναι καλή.

Κανονίστε και ενημέρωσέ με.




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 10:20:40    Θέμα δημοσίευσης: ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΣΧΕΤΟ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre μου έχει έρθει ενα message private αλλά δεν μπορώ να σου απαντήσω γιατί δεν έχει βάλει email στα στοιχεία σου....
Πάντως σε αυτά που λες συμφωνώ και θα τα πούμε από κοντά το ΣΑΒΒΑΤΟ...

Ομως ρε παιδια έχω μια ερώτηση!
Εχουμε να πούμε τόσα πολλά που μάλλον πρέπει να κάτσουμε όλο το WEEKEND στο Ολύμπικο!!! ή να βρισκόμαστε ποιο τακτικά!! :rollin :rollin

V :hat

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 11:14:29    Θέμα δημοσίευσης: Μια απορεία Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά, ΟΚ, θα βρεθούμε στα νότια....

... αλλά μήπως είμαστε όλοι βόρειοι;

Γιατί και εμένα με βολεύει να βρεθούμε κάπου στο Carfour (Γαλάτσι)
ή κάπου βόρεια αρχικά και πάμε μετά νότια....

... αλλά αφού είμαστε βόρειοι, γιατί πάμε νότια;

(Απορεία μόνο)





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 11:28:57    Θέμα δημοσίευσης: ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O φίλος PEZOMANIA έρχεται απο ΕΛΕΥΣΙΝΑ!! O DIMIP έχει εκδηλώσει επιθυμία για ΝΟΤΙΑ γιατί είναι μόνος και δεν ξέρει καλά τα μέρη επάνω στα ΒΟΡΕΙΑ για να έρθει....

Νομίζω ότι τα παραπάνω τα λένε όλα...

Tην επόμενη φορά συνάντησης θα ακολουθήσει εκδρομή....μονοήμερη....π.χ. ΝΑΥΠΛΙΟ ή ΧΑΛΚΙΔΑ ή ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ή ΛΟΥΤΡΑΚΙ οπότε όλα θα είναι ποιο όμορφα, ήλιος, θάλασσα, καφές, Εθνική!!....και τα εργαλεία θα αναπνεύσουν καθαρό αέρα!

ωχ!ωχ! καλά μην βαράτε μια πρόταση έκανα!

V :hat

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 11:34:46    Θέμα δημοσίευσης: Re: Μια απορεία Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί φίλε sid όπως λέει και Γάλλος "Δεν έχει σημασία ο προορισμός αλλά το ταξίδι".

Τώρα τι ταξίδι θα ήταν για μένα απο το χαλάνδρι στο carfour στην κηφισίας ή στο υγεία δεν ξέρω.

Πάντως για pro - Συνάντηση όπως και είπα στον Νίκο συμφωνώ. Ας κανονίσετε και πείτε μου και εμένα.




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 11:39:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα! Ο.Κ.

Δεν είχα κανένα πρόβλημα από την αρχή απλά απορία ήταν!

Εξ'άλλου η βόλτα εως τα νότια είναι ωραία!

Οσο για την βόλτα πιο μακρυά

ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΒΑΡΑΜΕ, ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΠΙΚΡΩΤΟΥΜΕ!!!

Προτείνω Ψαράκι στην Χαλκίδα (νωρίς είναι βεβαια ακόμα, αλλά λέμε)





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 11:42:18    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Δεν έχει σημασία ο προορισμός αλλά το ταξίδι"

ΑΨΟΓΟ!





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 11:49:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: Προορισμός - Ταξίδι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με αυτό τον τίτλο το Drive είχε κάνει παρουσίαση - σύγκριση του Peugeot 206Gti με το Peugeot 205 Gti 1.9 στον αχλαδόκαμπο. Ηταν πιστεύω για μένα το καλύτερο άρθρο που έχω διαβάσει στο Drive όσο καιρό το διαβάζω.

Τα σχόλια δικά σας...




Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2002, 11:49:59    Θέμα δημοσίευσης: ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν όσοι μένουν ΒΟΡΕΙΑ δηλαδή οι
====================
SIDOBRE-VINI-P206CFU-CHATASOS θα βρεθούμε 10.00 το πρωί έξω από το CARRERFOUR που έχει και άπλετο χώρο για να σταματήσουμε.

Το CARRERFOUR είναι 50 μέτρα ποιο πάνω από το OΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ! ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΡΟΜΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ! ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΚΥΛΙΟΜΕΝΕΣ ΣΚΑΛΕΣ ΤΟΥ CARRERFOUR!! KATANOHTO??

Oι υπόλοιποι: Dimip+Pezomania+φιλος Pezomania
====================================
θα έρθουν 11.00ώρα στο ΟΛΥΜΠΙΚΟ...50 μέτρα ποιο πέρα από την είσοδο για να μην είμαστε σαν τους μπάστακες μπροστά στο μαγαζί....

ΟΚ?????
Παρατηρήσεις, διευκρινήσεις μέχρι το ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...μετά θα είναι αργά!

V :hat

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1864s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on