PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o GTCC, 6 Μαϊου 2007, Καρτόδρομο, Αφίδνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Μέλος
Μέλος


206 CC

Ένταξη: 04 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 125
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάϊ 2007, 22:10:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ASTRA OPC φοράει μπλοκέ?

Ο χρόνος του είναι καλύτερος από πολλά Evo-Subaru Rolling eyes

Και γράφουνε ότι δεν στρίβει......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάϊ 2007, 22:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά φόβος υπήρχε γιατί δεν είχα εμπιστοσύνη στα exalto2, τα οποία τα ένιωσα ετοιμοπόλεμα στον τρίτο γύρο. Αντίθετα όταν είχαμε μπει παλιά Αφίδνες στο trackday με τα exalto1 θυμάμαι ότι πήγαινα πολύ καλύτερα και ας ήταν και ψιλο βρεγμένη η πίστα. Το GTCC μου άναψε φωτιές και θέλω να ρίξω χρόνους Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάϊ 2007, 22:26:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:
Το ASTRA OPC φοράει μπλοκέ?

Ο χρόνος του είναι καλύτερος από πολλά Evo-Subaru Rolling eyes

Και γράφουνε ότι δεν στρίβει......


Το συγκεκριμένο ASTRA OPC ήταν κάποτε αυτοκίνητο test drive της Opel Λάρισας... Cool

Βγήκε μια βρώμα ότι περάστηκε μπλοκέ πριν από 2 μήνες αν θυμάμαι καλά, καθώς και μια KW νομίζω... Cool

Έστριβε και υπέρ του δέοντος καλά το αμάξι αυτό, προ μπλοκέ και αναρτήσεως Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Μάϊ 2007, 23:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια σε όλους τους οδηγούς για την προσπάθεια τους και στους διοργανωτές για την ομαλή λειτουργία του αγώνα που εγώ προσωπικά δεν είδα να πηγαίνει κατι στραβά όπως στα Μέγαρα. Είδα κάποια στιγμή τον Τάσο βέβαια να κυνηγάει με την κόκκινη σημαία μια τριάδα bmw-ascona-ascona Confused Confused Confused

Ο οδηγός του κάτεραμ είναι χρήστης στο φόρουμ μας / μέλος της λέσχης?

Μερικές φωτο μπορείτε να δείτε
Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=204276#204276
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 01:06:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
MEMsound έγραψε:
βασικά δεν είναι ευκολο κάτι τέτοιο γιατί πρέπει να ξεπεράσεις το φόβο (που όλοι νοιώθουμε...) ότι "δεν θα στρίψει αν δεν στρίψω κι άλλο το τιμόνι"...


Μπλοκέ ολεεεεεεε.... Μπλοκέ ολεεεεεεε.... Smile


ο φόβος είναι φόβος...και δεν ξεπερνιέται ευκολα...
επίσης η συνήθεια είναι συνήθεια...
εγώ πχ ακόμα δεν τον έχω ξεπεράσει και πάρα πολλές φορές φοβάμαι να πατήσω το γκάζι για να κλειδώσει το μπλοκέ...

SnakeMJK έγραψε:
Καλά φόβος υπήρχε γιατί δεν είχα εμπιστοσύνη στα exalto2, τα οποία τα ένιωσα ετοιμοπόλεμα στον τρίτο γύρο. Αντίθετα όταν είχαμε μπει παλιά Αφίδνες στο trackday με τα exalto1 θυμάμαι ότι πήγαινα πολύ καλύτερα και ας ήταν και ψιλο βρεγμένη η πίστα. Το GTCC μου άναψε φωτιές και θέλω να ρίξω χρόνους Razz



Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up

plaketokofths έγραψε:
Συγχαρητήρια σε όλους τους οδηγούς για την προσπάθεια τους και στους διοργανωτές για την ομαλή λειτουργία του αγώνα που εγώ προσωπικά δεν είδα να πηγαίνει κατι στραβά όπως στα Μέγαρα. Είδα κάποια στιγμή τον Τάσο βέβαια να κυνηγάει με την κόκκινη σημαία μια τριάδα bmw-ascona-ascona Confused Confused Confused

Ο οδηγός του κάτεραμ είναι χρήστης στο φόρουμ μας / μέλος της λέσχης?

Μερικές φωτο μπορείτε να δείτε
Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=204276#204276


nice photos...
όσο για την συγκεκριμένη κόκκινη σημαία αλλά και την σχετική ποινή (+10sec) που επιβλήθηκε στους 2 οδηγούς ήταν απόλυτα σωστή και διακαιολογημένη μιας και το GTCC είναι αγώνες χρονομετρημένων γύρων και όχι αγώνες drift... Wink Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 01:16:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thnx mem...προχειρό δουλειά ήταν αλλα κάτι ειναι κι αυτό.

Όσο για τη σημαία μα φυσικά καλά εκανε και ηταν υποχρεωμένος βάση του κανονισμού αν δεν κανω λάθος ο Τάσος να την βγάλει και να παρουν ποινή. Καλό το θέαμα ειδικά σε εναν αγώνα που έβλεπες γραμμές για χρόνους, ήταν ενα ξέσπασμα αλλα πραγματικά ο αγώνας αυτός εχει άλλο χαρακτήρα και νομίζω απο τον κανονισμό απαγορεύεται... άσε που μετά ο ψηλός(κι ευτυχώς που ηταν εκει) έτρεχε να καθαρίσει τα χωματα που έβαλαν μέσα οι drifters Confused Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 01:27:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1ον. Απαγορευεται από τον κανονισμό το "εσκεμμένο" drift. Wink
2ον. Το driftοθέαμα είναι γαμάτο αλλά σε ψηφοφορία που έγινε μεταξύ των υπευθύνων των club που συμμετέχουν στην οργάνωση αποφασίστηκε να μην διεξάγεται οποιοδήποτε drift κατά την διάρκεια του αγώνα GTCC. Wink
3ον. Οι κριτές οφείλουν να ενεργήσουν άμεσα σε τέτοιες περιπτώσει μιας και το χώμα μέσα στην πίστα μπορεί να δημιουργήσει τεράστιο πρόβλημα από το τίποτα... Wink (ο Γιώργος εκείνη την στιγμή αντικαθιστούσε τον εκεί κριτή που και είχε παει τουαλέτα)

Γενικώς αυτός ο ο αγώνας κύλησε φανταστικά μιας και καταφέραμε να διορθώσουμε αρκετά λάθη του παρελθόντος ενώ εντοπίσαμε κάποιες λεπτομέρειες ακόμα που λογικά στον επόμενο αγώνα θα διορθωθούν κι αυτές. Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 08:52:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Μην κοκορεύεσε γιατί όσο και να χτυπάς τον κ...ο σου κάτω, χρόνο όπως το Brabus δεν βγάζεις. Απιαστος για 1.400άρι!
... και από ένα αυτοκίνητο με τα μισά σου κυβικά!!!! Laughing Laughing

Θα βάλω μοτέρ με τα...3πλα κυβικά από το smart (2lt),θα τα ράψω, δεν θα σας το πω και όταν θα ανοίξουμε το καπώ θα μείνω και εγώ έκπληκτος!!¨¨...Πω,πω...¨¨ Rotfl Tease


Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν(κυριολεκτικά και μεταφορικά) και ειδικότερα στον Τάσο, στον Νίκο, την Έυα και τον Sisifo που ψήθηκαν στον ήλιο!!Ο αγώνας κύλησε πολύ ωραία και βγάλαμε 150 συμμετοχές σε πολύ λογικό χρόνο(μου λέει ο Καπιτσάκης την Παρασκευή,¨...150 αμάξια, που θα χορέσουν όλα αυτά??...¨).
Ελπίζω να μην έχουμε ποτέ ξανά συμπεριφορές σαν την παραπάνω!! 206 1400cc(+600)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 10:14:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O gr@llys ειναι παντού παρόν...
Πληροφορίες λένε οτι ο Κοσταντής έτρεξε
με μοτερ 1.600 120αλογα με μπλοκέ και σχέσεις.
Απο αυτά καταλαβαίνετε οτι ο τύπος είναι κουλός..
Επεισής ακούστικε οτι εοιμάζεο ιδιόκτητη πίστα για να
ρίξει και άλλο τον χρόνο...

Θα ήθελα να του πω ότι μέσα στην κουλομαρία του ήταν
αρκετά καλός...
Μπράβο μικρέ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 12:35:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
όσο για την συγκεκριμένη κόκκινη σημαία αλλά και την σχετική ποινή (+10sec) που επιβλήθηκε στους 2 οδηγούς ήταν απόλυτα σωστή και διακαιολογημένη μιας και το GTCC είναι αγώνες χρονομετρημένων γύρων και όχι αγώνες drift... Wink Wink Wink



Mια παρατήρηση, ποινή 10" πήρε μόνο η BMW αφού αυτή ήταν που προκάλεσε το καθεστώς κόκκινης σημαίας (επικίνδυνη πίστα) λόγω των τετακε που έκανε.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 12:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστά.
λάθος μου. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TiMoRiS (Argiris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Mini Cooper S R56

Ένταξη: 06 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 420
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 13:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 CC RG έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Μην κοκορεύεσε γιατί όσο και να χτυπάς τον κ...ο σου κάτω, χρόνο όπως το Brabus δεν βγάζεις. Απιαστος για 1.400άρι!
... και από ένα αυτοκίνητο με τα μισά σου κυβικά!!!! Laughing Laughing

Θα βάλω μοτέρ με τα...3πλα κυβικά από το smart (2lt),θα τα ράψω, δεν θα σας το πω και όταν θα ανοίξουμε το καπώ θα μείνω και εγώ έκπληκτος!!¨¨...Πω,πω...¨¨ Rotfl Tease


Να υποθέσω ότι θα στο κάνει ο μηχανικός σου καταλάθος???Εσύ για αλλαγή λαδιών θα πας ε??? Laughing Laughing Laughing Silly Silly Silly


www.asfaleia365.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 14:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 CC RG έγραψε:
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έτρεξαν(κυριολεκτικά και μεταφορικά) και ειδικότερα στον Τάσο, στον Νίκο, την Έυα και τον Sisifo που ψήθηκαν στον ήλιο!!



...για την γραμματεία τίποτα...καμμία ειδική μνεία... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 15:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Eνα θα πω.....:

Ζηλεύωωωωωω

Εβλεπα όλους που τρέχανε, και δάκρυα έβγαιναν από τα μάτια μου!
Εβλεπα το αμάξι μου σε άθλια κατάσταση παρκαρισμένο πιο δίπλα και ήθελα να το πάρω και ακόμα και όπως ήταν να έμπαινα μέσα!!!


+1



Από πλευράς μου συγχαρητήρια σε όλους τους κρίκους αυτής της ιδέας και διοργάνωσης.
Η μεγαλύτερη ανταπόδωση των κόπων σας είναι ότι ολοένα το GTCC γίνεται αντικείμενο συζήτησης σε πρωτοκλασσάτα πηγαδάκια μεγάλων οδηγών και μη, και εκτός Αττικής... Wink

Οσο για τους χρόνους, φαντάζομαι οτι θα έγιναν όργια, αλλά κατά τη γνώμη μου καλύτερα θα ήταν κατι να αλλά ξει σ'αυτό το πολιοφορεμένο Καρτόδρομο ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 16:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα συγχαρητηρια σε ολους για την αψογη διοργανωση, για αλλη μια φορα αποδειχτηκε οτι ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΑ ΚΥΛΑΝΕ ΑΨΟΓΑ!
καθε φορα που βλεπω αυτη την οργανωση χαιρομαι γιατι ελπιζω και λυπαμαι γιατι δεν την απολαμβανω και στους "κανονικους" αγωνες.
Συγχαρητηρια σε ολους που αγωνιστικαν και ειδικοτερα στον Ζηση που δεν μασισε πουθενα, δωστε του ενα αμαξι της προκοπης να σας κανει ολους ρομπα απο χρονους! Very happy

Εμεις για να συμμετασχει ο "μαλλιας" με το αυτοκινητο μου δουλεψαμε τρια βραδια!
Την Πεμπτη που συμπληρωσαμε τη δηλωση μαζι με κατι ουισκακια Laughing την Παρασκευη που βρεθηκαμε στη 1 το βραδυ στο Καματερο να ξηλωνουμε χταποδια, το Σαββατο κατα τις 12.30 το βραδυ -φυσικα- να χαμηλωνουμε και ευτυχως που μας ξυπνησατε την Κυριακη και δεν πηγανε χαμενοι οι κοποι μας.
Αφου τα ειχαμε κανει ολα δεν καναμε το σημαντικοτερο, να στρωσουμε λιγο τα λαστιχα και να κοιταξουμε πιεσεις με αποτελεσμα να τρεχει με κυριολεκα 10 μπαρ πιεση στα λαστιχα, παρολα αυτα εκανε 1.02 που ειχε κανει και με το δικο του.

Υγ Και εις αλλα με υγεια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206 CC RG (kostadis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 CC Army Edition

Ένταξη: 11 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: N.Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 17:08:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψηλέ μην λες τέτοια γιατί θα με ψάξουν και δεν θα ξέρω που να κρυφτώ...! Cool Thumb Left

Η γραμματεία ήταν στην σκιά, γι'αυτό και δεν είπα τίποτα! Turn-l Lol
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 17:37:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
την Παρασκευη που βρεθηκαμε στη 1 το βραδυ στο Καματερο να ξηλωνουμε χταποδια


Πάρτε ένα τηλ ρε γιούτσο ή στείλτε ένα πμ να έρθω για βοήθεια... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 18:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 CC RG έγραψε:


Η γραμματεία ήταν στην σκιά, γι'αυτό και δεν είπα τίποτα! Turn-l Lol


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Με 150 συμμετοχές πάνω απο το κεφάλι μου με φαντάζεσαι στον ήλιο???
Σαν κοτόπουλο θα είχα γίνει απο τη ζαλάδα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Συγχαρητήρια και απο μένα προς όλους τους συμμετέχοντες....
Αν και δεν έτρεξα για πρώτη φορά φέτος λόγω κούρασης...ζήλεψα και εγώ όπως και ο Τάσος...
Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για το τρέξιμο που έριξαν για να γίνει αυτός ο υπέροχος θεσμός...και ιδιαίτερα τους Τάσο(φανταστικός στον ρόλο του αλυτάρχη...),Μάνθο(η ψυχή των χρονόμετρων),Κωνσταντή(πολύ καλή δουλειά στην ροή),Νίκο(επίσημος φωτογράφος...έλιωσε 3 κάμερες...),Εύα(μιλάμε για πολλά χιλιόμετρα...),Δημήτρη(επίσης πολύ καλός συντονισμός στην ροή...),Ορέστη(ψήθηκε απο το ήλιο και μάλλιασε η γλώσσα του...) και φυσικά την πολύτιμη βοηθό μου στην γραμματεία Βικτόρια που χωρίς αυτήν θα είχα πελαγώσει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 19:23:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Lef205 έγραψε:
την Παρασκευη που βρεθηκαμε στη 1 το βραδυ στο Καματερο να ξηλωνουμε χταποδια


Πάρτε ένα τηλ ρε γιούτσο ή στείλτε ένα πμ να έρθω για βοήθεια... Laughing


Άσε.... Θα μας πέρναγες για αρπαγμένους,..... Όχι ότι δεν είμαστε βέβαια.... Laughing Laughing Laughing
Έχουμε πρόβλημα λέμε.... Οι μισοί γείτονες είχαν βγει έξω, γιατί νομίζαν ότι κλέβαμε το αμαξι μας...... Τρελα σκηνικά.... Δεν σκεφτηκα να σε επαιρνα να εβλεπες τι οργια ειμαστε.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Μάϊ 2007, 22:12:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
206 CC RG έγραψε:


Η γραμματεία ήταν στην σκιά, γι'αυτό και δεν είπα τίποτα! Turn-l Lol


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Με 150 συμμετοχές πάνω απο το κεφάλι μου με φαντάζεσαι στον ήλιο???
Σαν κοτόπουλο θα είχα γίνει απο τη ζαλάδα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Συγχαρητήρια και απο μένα προς όλους τους συμμετέχοντες....
Αν και δεν έτρεξα για πρώτη φορά φέτος λόγω κούρασης...ζήλεψα και εγώ όπως και ο Τάσος...
Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά για το τρέξιμο που έριξαν για να γίνει αυτός ο υπέροχος θεσμός...και ιδιαίτερα τους Τάσο(φανταστικός στον ρόλο του αλυτάρχη...),Μάνθο(η ψυχή των χρονόμετρων),Κωνσταντή(πολύ καλή δουλειά στην ροή),Νίκο(επίσημος φωτογράφος...έλιωσε 3 κάμερες...),Εύα(μιλάμε για πολλά χιλιόμετρα...),Δημήτρη(επίσης πολύ καλός συντονισμός στην ροή...),Ορέστη(ψήθηκε απο το ήλιο και μάλλιασε η γλώσσα του...) και φυσικά την πολύτιμη βοηθό μου στην γραμματεία Βικτόρια που χωρίς αυτήν θα είχα πελαγώσει... Wink


Ε και εμένα που έκοβα βόλτες πάνω κάτω πάνω κάτω...
Ευχαριστω όλους να ειστε καλά ξέρω οτι με αγαπάτε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2533s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on